PDA

View Full Version : Bvlgari



HeadMasTeR
09-20-2009, 23:48
Начии от край време си ползвам bvlgari aqua,обаче сега като ми свърши последното не ми се намират из джобовете кинти да си купя...Интересно ми е защо в еди кой си сайт за онлайн поръчки 100ml. от въпросния парфюм струва 65 кинта,а аз давам по 120,купувайки си го от магазина?Ше се цакам ли ако си поръчам?Същия ли е парфюма(Трайност,аромат и тн) или и такива неща взеха да правят шанаджиите???

teenems
09-21-2009, 05:47
защото е тестер !? иначе си е същият . той е оригинала ,но го продават като тестер .

www.megashop.bg

titinkaa
09-21-2009, 06:31
защото е тестер !? иначе си е същият . той е оригинала ,но го продават като тестер .

www.megashop.bg

+1

HeadMasTeR
09-21-2009, 09:35
Ооооо не,тестера е даже по-евтин-струва 45 кинта...Добре,нека някой,който си е купувал парфюм и от специализиран магазин,и от интернет шоп(ама не тестер) да каже същото ли е щото на мене ми изглежда съмнителна цялата раoта...

POLLINA
09-21-2009, 09:59
аз съм си купувала ама беше отдавна
да ти кажа не намерих разлика :)

beachy_bunny
09-21-2009, 10:10
скоро видях една реклама из нета , че от 65 беше намален на 34 ще потърся и ще ти дам сайта :)

HeadMasTeR
09-21-2009, 12:14
Пффф тва ми се струва още по-нереално...Ако са някви имитации дето да миришат по 1 час няа никъф кяр от целия филм...Помня лятото ги продаваха на морето за по 20лв с някви намерени на боклука шишенца и аромата беше ракиен някъф...ддз,ще ми се мнение от някой,който си е купувал и от магазин,и от нета...Щото ако са същите и ако цената в магазините е по-висока само заради наеми и тн,аз ше купа от нета мн неща...

call_me
09-21-2009, 12:19
Аз съм си взимала от megashop.bg и съм доволна. Няма разлика с тези в магазините, а и са по-евтини.

Bianca
09-21-2009, 12:22
Ти тъп ли си? Не се сдържах.
Като ходиш в магазина да си купуваш парфюм, те пръскат преди това пробно, за да усетиш аромата на парфюма. Това, с което те пръскат, е тестер, много ясно, че няма да отворят самия парфюм.
Дори в повечето случаи тестерите са по-издръжливи от самите парфюми.
Та това, което продават в интернет магазините, е тестер. :-o

HeadMasTeR
09-21-2009, 12:37
Сега и аз няма да се сдържа-Ти,пача смачкана кво си тръгнала да пишеш като даже не си си поиграла да прочетеш по-горе написаното...В интернет магазините си има тестери,които са свръх нереално евтини и отделно парфюми,които също са необикновено евтини...И аз,чрез писанията си се опитвам да разбера дали изобщо има смисъл или като си поръчам аромата ше е някъф напълно друг...И явно тряа просто да проверя щото тука никой нищо конкретно не ми каза...Така,че ти,тъпата,ходи в друг раздел да се радваш!!!

teenems
09-21-2009, 13:12
Ти тъп ли си? Не се сдържах.
Като ходиш в магазина да си купуваш парфюм, те пръскат преди това пробно, за да усетиш аромата на парфюма. Това, с което те пръскат, е тестер, много ясно, че няма да отворят самия парфюм.
Дори в повечето случаи тестерите са по-издръжливи от самите парфюми.
Та това, което продават в интернет магазините, е тестер. :-o

еми да ,точно това написах и аз по-горе .няма разлика ,а ти като си гъзар дай двойно повече

beachy_bunny
09-21-2009, 22:00
http://mega-shops.com/shop/index.php?main_page=product_info&products_id=197



ето многознайко

OtherDimension
09-21-2009, 22:32
как може да сте толкова прости, бе?
ще ви го обясна като на бебчета:

-има си сайтове и сайтове, някои фалшиви, други са ок .. мегашоп не знам как е, позлвал съм гет.бг - много коректни са, парфюмите им са оригинални
-разликата между парфюмът(най-често тоалетната вода) и тестерът е в това, че тестерът е разопакован и е без капачка. от там идва и цялата тая история с разликата в цените - все пак не можеш да подариш тестер, а парфюмите са едни от най-честите подаръци