PDA

View Full Version : Проблем



BladeDancer
09-21-2009, 07:35
Имам проблем с нета ... На периоди ( през 5-6 мин ) спира ... но не показва никъде че спира ! Мога да играя мморпг игри които искат нет мога да съм в скайпа а браузера ми нищо не зарежда ... обаче браузера ми не стои на предишната страница и там където би трябвало да има чертички за да сигнализира че зарежда и колко остава просто няма ... Идеи ?
С антивирусната проверих ... Няма вируси !
Помощ !!! :-D
Благодаря !

doomkillerr
09-21-2009, 07:44
Здравей "BladeDancer".

Аз бих те посъветвал да се свържеш с доставчика си на интернет! Преди и аз имах подобен проблем, но след време се оправи... Сега пък наблюдавам спад в скороста на връзката, с която свалям (предимно). Явно пак ще трябва да ходя да се разправям в офиса на интернет доставчика ми... :?

П.С. - Успех! :)

DarkAngelOfHope
09-21-2009, 07:54
Ама Browser-a зарежда ли изобщо нещо или не ? че не схванах :)

Tr3ndy
09-21-2009, 08:03
На БТК ли си ? Ако е така, трябва да знаеш, че в големите градове ADSL връзката им създава проблеми. Точно такива, като твойте :)

BladeDancer
09-21-2009, 08:53
Така аз пиша тук защото не мисля че е от връзката защото игра която иска доста силен интеренет си работи без проблем без лаг .. Скайпа също работи не че го ползвам де :-D ! А браузера ми ( Мозила ) не работи
През 5-6 минути просто не зарежда :S
Не съм на бтк и никога няма да бъда :) !

doomkillerr
09-21-2009, 09:07
Така аз пиша тук защото не мисля че е от връзката защото игра която иска доста силен интеренет си работи без проблем без лаг .. Скайпа също работи не че го ползвам де :-D ! А браузера ми ( Мозила ) не работи
През 5-6 минути просто не зарежда :S
Не съм на бтк и никога няма да бъда :) !


Пробвай да си преинсталираш Мозилата! :)

BladeDancer
09-21-2009, 09:35
Е нали и ИЕ-то е със същия проблем...

ByK
09-21-2009, 10:18
И на мен ми пише ,че нета ми е свързан а всъщост не е 8-)

BladeDancer
09-21-2009, 10:23
Аз ще им се обадя само не мога да разбера защо само тъпия браузер прекъсва през 5 минути другото си работи !!

DeadSilence
09-21-2009, 13:06
Имах същия проблем. Но не и с игрите (не играя мн често). Нета също така ми спираше през 10 мин, а кога влъчвам компютъра или го рестартирам нямах по 1 час интернет. Звъннахме на доставчика казахме какъв е проблема и ни изпратиха техник. От там се разбра че проблема е в самия модем (връзката не била достатъчна) и от там го смениха и до сега съм нямала проблем с интернета.

BladeDancer
09-21-2009, 18:21
ще им се обадя благодаря
проблема е че работят на 23 чак и до тогава :S