PDA

View Full Version : Задачка - закчка с много неизвестни



valdesbg
09-21-2009, 07:38
с девойката Х сме ходили 2,5 години. Късаме и оставаме приятели?(супер приятели) след това тя ходи с 3-4 човека. Сега ми казва че тя иска "нещо от някой, но се страхувам че отговора ще е Не. Аз не искам отговора да е не, и всъщност ситуацията в момента ми е удобна, обаче не искам да е такава. Мина доста време, но ме е страх. А повече от това не мога да ти кажа защото следващото което мога да ти кажа е кой е човекът. И тогава ще се сетиш. А аз не искам да се знае."

Пропуснах да кажа че по нейните думи аз познавам човека, но тя беше категорична(дали) че не съм аз, и че го познава от повече от една година..

Въпросът ми е следния - какво е нещото което иска, и защо след като не иска да са така нещата нищо не прави по въпроса.

Размисли от автора:

Щом не иска да ми каже значи имам някакво много дейно участие в това нещо. Щом няма конкретика за нищо - значи определено аз съм замесен доста сериозно вътре. Имам съмнения че аз и лицето Х от което тя иска нещо сме един и същи човек. Предполагам че я е страх от реакцията. Всъщност не е да не прави нищо по въпроса, щом ми казва нещата - това е правене на нещо.

Искам само да ви уведомя че знам какво ще направя, чувствам се добре и не съм объркан. Искам да чуя вашето мнение, и по скоро защо мислите така :)

asp1r1n94
09-21-2009, 08:07
да ама може ти и X да не сте един и същ 4овек и тогава кво правим :o

valdesbg
09-21-2009, 08:10
Може. Рисковете на професията :-|

Кво правим ли - ми, усмихваме се, след като са ни шибнали шамара :)

Lyubeto
09-21-2009, 09:30
Според мен щом ти казва такива неща от рода на "ако ти кажа още нещо , ще се сетиш кой е " , значи става въпрос за теб . Аз също преди съм използвала тази реплика ,за да накарам човека да се усети , както и са я използвали върху мен . Щом не прави нищо за това което иска , значи не знае дали другия иска същото и чака той да направи нещо като първа крачка за някакво развитие или просто да даде някакъв сигнал.
Все пак вие сте били 2.5 години заедно , би трябвало да знаеш защо постъпва така .
:) :)

3oPuTy
09-21-2009, 09:31
[09:33:07] 3oPuTy каза: като се прибере в Сф я хващаш и й казваш "Ся или ще кажеш кое е т'ва диване или ще те гъделичкам докато не си признаеш" и ще видиш как ще си каже :D

:-D Нали ти казах к'во да правиш :P

Re5peC7
09-21-2009, 09:34
Блестящо, Холмс! :-o

valdesbg
09-21-2009, 09:36
КисМайАс - аз нямам повече инфо от теб. Не мен ме е страх, а нея я е страх. Цитирал съм какво ми каза вчера.

Правилно си разбрала ситуацията иначе.

То аз съм решил какво ще направя вече. Ако бъркам - ще си търпя последствията :)

Искам да видя как мислите вие :)

lipsvashh_mi
09-21-2009, 09:37
Знаеш,много добре,че си ти ...няма какво да се чудиш и маеш :-D
Ако и ти имаш чувства,което мисля,че си личи като бял ден,взимай нещата в ръце и се събирайте :)
ПП Мале супер ще се радвам за теб,ако нещата потръгнат :-)

valdesbg
09-21-2009, 09:46
Абе че съм аз - аз съм :)

Че ще действам - ще действам, тва е решено вече. Що го прави - общо взето знам. Макар че едно време не правеше така :)

И тъй, + че има рд на 25-ти тая девойка... :)

Какенце - :D :-D

3oPuTy
09-21-2009, 10:14
Знаеш,много добре,че си ти ...няма какво да се чудиш и маеш :-D
Ако и ти имаш чувства,което мисля,че си личи като бял ден,взимай нещата в ръце и се събирайте :)
ПП Мале супер ще се радвам за теб,ако нещата потръгнат :-)
Абе и аз цял ден т'ва му обяснявам ама той пак не схваща 8-)

RaZzer
09-21-2009, 12:45
На твое място бих рискувал... предприеми нещо по-сериозно на рождения й ден и разбери дали си ти... ако не - "здраве да е, ще ядем кюфтета"