PDA

View Full Version : Според вас..



0nem0retIme
09-21-2009, 07:41
Каква,според вас,е разликата между харесване,влюбване,обич и т.н. ?

И въобще какво е различното в началото на една връзка и след известно време,когато се опознаете напълно?


Аз имам мнение за себе си,но ми е интересно вашето. (:

П.С. : Ако има такава тема,извинявам се.

ShtrudeL
09-21-2009, 09:17
Харесвам си дънките. И най-добрата си приятелка харесвам като човек. И шоколад харесвам. Абе много работи.

Влюбена съм в едно момче. Не спирам да мисля за него,идиотската ми усмивка се появява от нищото,в гръдния ми кош стават разни приятни работи като се сетя за него и нямам търпение да го виждам.

Обичам това момче. Останалото не може да се обясни.


И сега началото и развитието.
Аз съм толкова постоянна,че както съм била в началото така мога да бъда и след 5 години например. Уви май само аз съм така.

w0sh
09-21-2009, 09:26
Абе като вървя по улицата бая момичета харесвам, ама не се влюбвам в нито едно.

За да харесаш ти е необходимо да познаваш само вншността, за да се влюбиш ти трябва да познаваш и вътрешния свят, а а да обичаш, трябва да сте едно цяло.

Клише фтв.

kidwestern
09-21-2009, 10:00
Харесването и Влюбването попринцип е едно и също, но най си е хубаво като го изпиташ и сам/а ще разбереш отговора на въпроса ти. ;)

на бабати чорапите.
харесването значи да допаднеш на някой или той да ти допадне.
влюбването е мига в който започваш да изпитваш любов!

shmurkam
09-21-2009, 10:02
няма разлика, това, бейби, са три синонима на "илюзия''

pinkisexapilla
09-21-2009, 10:11
Да харесваш някой е просто нещо: стига ти само да харесваш външния вид.
Да се влюбиш,е,вече е различно,познаваш този човек,обожаваш го: от върха на пръстите до последния косъм на главата,дори недостатъците му ти се струват привлекателни,не се интересуваш от останалите мацки и пичове,защото ти вече си открил своята/своя..
Не знам,ужасно трудно е за обяснение.. Просто сърцето ти хлопа,заболява те корема,очите ти не виждат друго освен лицето му,иска ти се да се разплачеш при всяка прегръдка от щастие.. Хах.. Много е силно :)

Различното.. Мм,зависи.. Зависи какво си изпитвал в началото,дали връзката е охладняла..
Или може би имаш предвид,когато в началото човека те привлича само външно и по бегли познания на същността,а после когато го опознаеш,откриваш,че всъщност не го харесваш-чак-толкова-много?

Presley
09-21-2009, 10:14
Аз съм толкова постоянна,че както съм била в началото така мога да бъда и след 5 години например. Уви май само аз съм така.
Аэ също.

kidwestern
09-21-2009, 10:18
Харесването и Влюбването попринцип е едно и също, но най си е хубаво като го изпиташ и сам/а ще разбереш отговора на въпроса ти. ;)

на бабати чорапите.
харесването значи да допаднеш на някой или той да ти допадне.
влюбването е мига в който започваш да изпитваш любов!

мда ок тогава яж на баба ми чорапите... 8)

{}

Hilary_
09-21-2009, 11:20
харесване .. можеш да харесаш всеки, по всяко време и навсякъде .. :grin: :lol: :grin:

влюбване .. първоначалната еуфория по някой ( в единствено число!!! ;д ), тръпката .. някои даже се "обсебват" от дадено момче/момиче ( ии това се счита за влюбване за някои .. ;д ), непрекъснато мислиш за него .. абе нещата са сто пъти по-силни от едното харесване ..

обич .. с времето опознаваш човека както от добрата така и от лошата му страна, но все пак макр и преминала първоначалната тръпки и еуфория продължаваш все така да си с него, до него .. да даваш всичко (почти) за него .. :)


И въобще какво е различното в началото на една връзка и след известно време,когато се опознаете напълно?

сама си си отговорила на въпроса .. ;д в началото още не сте се опознали напълно и всичко е розово .. (даже някои и до там спират с опознаването .. поради нетърпимост един към друг ;д)
след известно време .. нещата вече са по - улегнали .. и се приемат и с добрите и лошите неща .. случки .. качества ..

Re5peC7
09-21-2009, 11:24
Щрудел-ката го е казала много точно :)

ShtrudeL
09-21-2009, 11:26
За това не искам да опознавам никой напълно. Не искам да знам толкова много за никой.

lipsvashh_mi
09-21-2009, 12:02
Абе като вървя по улицата бая момичета харесвам, ама не се влюбвам в нито едно.

За да харесаш ти е необходимо да познаваш само вншността, за да се влюбиш ти трябва да познаваш и вътрешния свят, а а да обичаш, трябва да сте едно цяло.

Клише фтв.
Абсолютно съм съгласна...може да харесаш всеки,всеки да ти грабне окото,но сърцето се грабва само от точно определените хора,които си допуснал до себе си :)

pwnage
09-21-2009, 12:13
Абе като вървя по улицата бая момичета харесвам, ама не се влюбвам в нито едно.

За да харесаш ти е необходимо да познаваш само вншността, за да се влюбиш ти трябва да познаваш и вътрешния свят, а а да обичаш, трябва да сте едно цяло.
Абсолютно съм съгласна.. :)

Аз пък съм по-съгласен. :P

djudjulinkaa
09-21-2009, 12:27
Спред мен да харесваш някой означава да ти харесва като външност, характер.. просто като човек :) Да си влюбен означава пак да харесваш някой но с много по-сериозни намерения и чувството е по-различно :) Да обичаш означава вече като си привързан към този човек..обичаш когато той е част от теб..когато приемаш всичко в него..чувството за привързаност е много по-силно и т.н. :) :-)

0nem0retIme
09-21-2009, 12:44
Благодаря на всички.Чесно казано,и моето мнение е точно като на повечето.Попитах ви,за да видя дали не се заблуждавам,че обичам,но явно наистина е така.

djudjulinkaa
09-21-2009, 12:46
Емии радвай се значи :) :-)