PDA

View Full Version : оцветител`



giveupbitch
09-21-2009, 08:04
Здр(:
Ами,смятм да се боядисвам червена,но първо искам да видя как ще ми седи..и реших да си взема някакъв оцветител.Косата ми е светло кестенява,почти руса xD една фр се боядиса с ето това http://www.nisea-bg.com/produkti/%D1%88%D0%B0%D0%BC%D0%BF%D0%BE%D0%B0%D0%BD-%D0%BE%D1%86%D0%B2%D0%B5%D1%82%D0%B8%D1%82%D0%B5%D 0%BB/palette-instant-color.html (тъмнокестеняво) и беше станало яко :D И питам дали е добра идея? И дали ще стане,защото ксата ми си е доста дълга,до кръста? ;D

bonbonche005
09-21-2009, 08:15
за дълга коса ще ти трябват поне две пакетчета ! Иначе се надявам при теб да хване ! Аз също се правих с този оцветител .. само че с черен цвят ! Нищо не хвана ! :? Пробвай .. поне при мен косата ми стана мека и блестяща. Така че ако примерно се боиш , че може да ти увреди косата .. спокс няма ! :)

giveupbitch
09-21-2009, 08:31
за дълга коса ще ти трябват поне две пакетчета ! Иначе се надявам при теб да хване ! Аз също се правих с този оцветител .. само че с черен цвят ! Нищо не хвана ! :? Пробвай .. поне при мен косата ми стана мека и блестяща. Така че ако примерно се боиш , че може да ти увреди косата .. спокс няма ! :)
10x :-)