PDA

View Full Version : татос ;?



westggirl
09-21-2009, 10:39
незнам къде е мястото да пусна тая тема ама искам да ви питам относно татосите за цени и къде би било възможно да ми направят като нямам навършени 16 без родител за размера е около 3-4 см и съм от София

FockidyFockFock
09-21-2009, 10:46
на Ломско има студио. малко след Shell се намира, в безистена, където са тия пиците Fentazi.
отиваш с вашите, те показват своето желание да се нашариш, записват ти час и готово.
около 60-70 лева ще те опукат.

п.п. спим... чак сега видях, че трябвало БЕЗ родители. там няма да стане така, имай предвид.

westggirl
09-21-2009, 10:47
неискам наще да знаят ;р

Animalistic
09-21-2009, 10:58
неискам наще да знаят ;р
И като разберат, кво правим после?

mmKamm
09-21-2009, 11:29
неискам наще да знаят ;р
И като разберат, кво правим после?
Айде бе..като разберат...тя може шундата да си татуира...как ще разберат :) И аз си я направих моята без наще да знаят.
От попа като тръгнеш в посока църквичката (незнам точно как се казва, не съм от там) има едно студио на INC Brothers, там не ми направиха проблем, че наще не знаят. Минимум като цена им е 80лв Нямаш проблеми с татоса. Боята не се размива и т.н. Доволна съм :)

LovelyGirl
09-21-2009, 11:40
Абе за 3-4 см. това не са ли много пари :-o

mmKamm
09-21-2009, 11:43
Абе за 3-4 см. това не са ли много пари :-o
моя е 2см висок и 4 широк (приблизително) и ми взеха толкова. Може да си намери и по евтино място. Имам един пр каде праи татоси, но неговия минимум също е толкова, защото работи с възможно най-добрите бои, които му се доставят от щатите. :D Но той скоро няма да е в България, затова не и го препоръчах.

Bianca
09-21-2009, 11:48
неискам наще да знаят ;р
И като разберат, кво правим после?
Айде бе..като разберат...тя може шундата да си татуира...как ще разберат :) И аз си я направих моята без наще да знаят.
Шундата или татуировката?

mmKamm
09-21-2009, 11:50
неискам наще да знаят ;р
И като разберат, кво правим после?
Айде бе..като разберат...тя може шундата да си татуира...как ще разберат :) И аз си я направих моята без наще да знаят.
Шундата или татуировката?татуировката, която е на лявата ми китка, не на шундата 8-)

DarkKisss
09-21-2009, 12:01
неискам наще да знаят ;р
И като разберат, кво правим после?
Айде бе..като разберат...тя може шундата да си татуира...как ще разберат :) И аз си я направих моята без наще да знаят.
Шундата или татуировката?татуировката, която е на лявата ми китка, не на шундата 8-)

е на лявата китка и не са разбрали ли?! :-o

mmKamm
09-21-2009, 12:39
Разбраха разбира се :lol: Аз им казах, за какво да крия. И го приеха неочаквано добре. Просто се примириха, че това вече е свършен факт и няма как да го поправят. Ставаше въпрос, че я направих без тяхното разрешение и в студиото не ми направиха проблем за това.

westggirl
09-21-2009, 19:59
е аз ше я направя на място , където няма как да разберат ;д иначе май си намерих човек от тренировките , който има познат ;d абе дано да съм се уредила

graceless
09-21-2009, 21:39
офф рано или късно родителите ти ще разберат че имаш татус.Все пак ако отидеш на плаж с пуловер ли ще стоиш?
или ако без да иска майка ти влезе в банята
такви неща се случват
Иначе ако може въпрос един-къв татус ще си слагаш,примерно сърце,звезда кво?

mmKamm
09-21-2009, 21:41
офф рано или късно родителите ти ще разберат че имаш татус.Все пак ако отидеш на плаж с пуловер ли ще стоиш?
или ако без да иска майка ти влезе в банята
такви неща се случват
Иначе ако може въпрос един-къв татус ще си слагаш,примерно сърце,звезда кво?Предполагам, че ще е котва или русалка :razz: :razz: :razz:

SouthStandServiceLad
09-21-2009, 21:47
Малка незабележима свастика на челото ще си направи. :D

UnKnOwNmAtTeR
09-21-2009, 21:50
Кво ти пука! Прави си и тва е! Нали после като го видят нищо няма да могат да направят...