PDA

View Full Version : Според вас?



Brok3nHeart
09-21-2009, 11:19
......

Kukumqvka
09-21-2009, 11:36
Предлагам да поговориш с него .. най-ефикасния начин! :)

pwnage
09-21-2009, 12:09
Ми хубаво,че се чувстваш добре около него,но не забравяш ли факта,че ще го виждаш супер рядко? А и си мисля,че щом до сега не ти е намекнал за нещо повече,значи просто иска да сте приятели.
Аз не бих съсипал такова приятелство.

djudjulinkaa
09-21-2009, 12:17
Прегръща те..хваща те за ръка на плажа.. едва ли е просто приятелство :) Може би те харесва, но тъй като не живее тук и за това не предприема нещо, за да не стане по-сложно.. Но все пак ако наистина мислиш, че ти харесва поговорете.. Само че ако има само приятелски намерения ще се получи кофти и може би ще се развалят.. Но все пак рискувай :)

RaZzer
09-21-2009, 12:32
Определено има нещо повече от приятелски чувства към теб... Обаче, ако той заминава пак за чужбина, помисли дали няма да ти е по-добре ако нищо не предприемеш?! :?

Brok3nHeart
09-21-2009, 12:33
може и да си въобразявам, може да ме приема само като приятелка, но всички ми казват колко добре изглеждаме заедно, как сме били един за друг и т.н., но не бих посмяла да разваля приятелството ни, защото наистина много държа на него :-k

PurpleDream
09-21-2009, 13:36
Ми хубаво,че се чувстваш добре около него,но не забравяш ли факта,че ще го виждаш супер рядко? А и си мисля,че щом до сега не ти е намекнал за нещо повече,значи просто иска да сте приятели.
Аз не бих съсипал такова приятелство.
напълно съм съгласна

gentlelover
09-21-2009, 13:45
Ако наистина ти е прятел и му кажеш, а той няма чувства към теб просто ще те прегърне и ще ти каже, че иска да сте прятели с усмивка. Няма да си развалите прятелството. Няма причина.
Любовта е като сладолед през лятото... Насляди и се докато можеш...