PDA

View Full Version : Как ме дразнят...



IncHeTy
09-21-2009, 17:19
Здравейте! Аз съм момиче,на 12 години. От доста мои теми може би ви е ясно,но аз пак ще кажа,че съм мъжко момиче. Разбирам се супер с почти всички. С момчета,имам най-добра приятелка,както и най-добри приятели,2-3.Ще попитате какъв е проблемът ми,ами- две "кифли". Постоянно мятат едни погледи,на презрение, все едно се бъзикат с мен,имам чувството,че постоянно ме обсъждат,и наистина си го правят де. Ето давам пример с днескашният ден- значи гледам аз,как моите приятели момчетата скачат,правят там разни "паркурски" номера. И идват тея двете,а аз се уча на един номер. Започнах да се притеснявам,ако падна,момчетата нищо няма да ми кажат,ще ми помогнат да стана,ще ме питат как съм.Да,ама тези двете ще се пръснат от смях. Преди да продължа,ще уточня,че те са курвичките на квартала,гримират се,гаджета,клюки,диети,и - уж са умни,и постоянно се опитват да ме смачкат с оценки в даскало.(Между др. аз съм си отличничка,и да се съдерат да учат,няма да стане.) А иначе едната от тях с такива дрешки се облича... все едно е излязла от варела.Та... все пак,прескочих го,да им го начукам.После ние седнахме с момчетата на пейката,айде и те при нас. Пихме там,някакво безалкохолно и си приказвахме.След 10 минути ние станахме да видим какво друго да правим,и в мига,в който станах започнаха да си шушукат и да се смеят. Много се обидих. Отидох аз да гледам как скачат момчета,те отново при нас. През целият път,не спряха да се хилят,не разбрах на какво. Едно от момчетата скочи,на него не му пука,тая дето е по-отракана,и по-зла, уж невинна,уж детенце, и тя скочи. Беше 1.80 високо,а аз и другата кифла имаме страх от височини. Чудих се аз дали да скоча,ядосвах се,че тя успя а аз не,изглеждам като страхливка. През цялото време докато бях горе,някакви погледи,казващи:аз успях,а ти не,виждаш ли!? В крайна сметка не скочих,уплаших се. Тя тогава толкова се смееше,толкова доволна беше... Та,казвайте хора.. как се справяте с тея... овце? :-x :-x :-x

vagarious
09-21-2009, 17:25
"Убий глупака с мълчание" 8)

Срещу това всеки се изправя, не обръщай внимание.Нека сега се смеят, утре ще правят друго. :smt021

casey
09-21-2009, 18:02
Не им обръщай абсулютно никакво внимание. Усмихвай им се и се прави, че си им приятелкба - ще загубят интерес :smt010... и ще си намерят друго занимание...
Както казаха по-горе:
"Убий глупака с мълчание" :P

3motion
09-21-2009, 18:08
Не им обръщай абсулютно никакво внимание. Усмихвай им се и се прави, че си им приятелкба - ще загубят интерес :smt010... и ще си намерят друго занимание...
Както казаха по-горе:
"Убий глупака с мълчание" :P
+1

plmn
09-21-2009, 18:27
от къде знаеш, че се смеят на теб? има ли причина да ти се смеят? що не ги питаш на теб ли се смеят и защо?

Biskfitka
09-21-2009, 18:42
от къде знаеш, че се смеят на теб? има ли причина да ти се смеят? що не ги питаш на теб ли се смеят и защо?+1


Пък и все пак сме жени-няма жена,която да не обича да говори за другите...(добре де,момичета сме ;д)

А и защо те интересува толкова мнението им...?!

PurpleDream
09-21-2009, 19:26
смей им се и ти.............

mArMaLaDkA
09-21-2009, 20:25
Не мислиш ли, че "курвички" и "да им го начукам" не са най-подходящите думи, които момиче трябва да използва, още повече 12-годишно? :-o

За всеки свой проблем пускаш теми. Ми научи се малко на самостоятелност, използвай го тоя мозък за нещо полезно, вместо да чакаш някой да ти сдъвче всичко. :?

elito0o0o0
09-21-2009, 22:01
http://www.pic4ever.com/images/vahidrk.gifhttp://www.pic4ever.com/images/vahidrk.gif Щом са ``курвички`` от какво се притесняваш? ... Щом за теб са някакви непотребни същества .. защо зависиш от мнението им към теб? :? Това ,че се дразниш и обръщаш внимание на такива като тях,говори лошо за теб.
Не им обръщай внимание.. Гледай да си правиш кефа и да не ти пука.. :? ..

amk933
09-21-2009, 22:35
Ами, ако не ти дремеше за тях, сега тази тема нямаше да я има... :?

Di
09-21-2009, 23:11
Иди при нея и и кажи 'кво гледаш ма кучко?!иди го налапай на някой + среден пръст' и готово или накарай момчетата да ги натупат ако ти кажат нещо 8-)

NamelessRomantic
09-22-2009, 00:10
Толкова ти е ума че им се връзваш... /ignore решава всички проблеми.

HanopkaH
09-22-2009, 05:22
Курви, курви навсякъде брат ..

elito0o0o0
09-22-2009, 13:18
Иди при нея и и кажи 'кво гледаш ма кучко?!иди го налапай на някой + среден пръст' и готово или накарай момчетата да ги натупат ако ти кажат нещо 8-)

:? :? Тцтцтцтцтц.. :? ..

meche95
09-22-2009, 16:40
http://www.pic4ever.com/images/vahidrk.gifhttp://www.pic4ever.com/images/vahidrk.gif Щом са ``курвички`` от какво се притесняваш? ... Щом за теб са някакви непотребни същества .. защо зависиш от мнението им към теб? :? Това ,че се дразниш и обръщаш внимание на такива като тях,говори лошо за теб.
Не им обръщай внимание.. Гледай да си правиш кефа и да не ти пука.. :? ..
+1

LiLGrizzly
09-22-2009, 17:50
Поредното мега тъпо лапе.. :?

Lucho
09-22-2009, 17:52
Поредното мега тъпо лапе.. :? Точно. Иначе, малка си, да се ядосваш на такива...живей си живота, че като порастнеш, идея си нямам какви теми ще пускаш.

TheNewReligion
09-22-2009, 18:15
На елементарно държание с глупава цел вероятно много добре знаеш как да отвърнеш. Приложи знанията си. : )

FuCkInBuBbLeGuM
09-22-2009, 19:33
Игнорирай ги... се 1 не са там. Кво се занимаваш с тях?!

velinio
09-22-2009, 19:37
Здравейте! Аз съм момиче,на 12 години. От доста мои теми може би ви е ясно,но аз пак ще кажа,че съм мъжко момиче. Разбирам се супер с почти всички. С момчета,имам най-добра приятелка,както и най-добри приятели,2-3.Ще попитате какъв е проблемът ми,ами- две "кифли". Постоянно мятат едни погледи,на презрение, все едно се бъзикат с мен,имам чувството,че постоянно ме обсъждат,и наистина си го правят де. Ето давам пример с днескашният ден- значи гледам аз,как моите приятели момчетата скачат,правят там разни "паркурски" номера. И идват тея двете,а аз се уча на един номер. Започнах да се притеснявам,ако падна,момчетата нищо няма да ми кажат,ще ми помогнат да стана,ще ме питат как съм.Да,ама тези двете ще се пръснат от смях. Преди да продължа,ще уточня,че те са курвичките на квартала,гримират се,гаджета,клюки,диети,и - уж са умни,и постоянно се опитват да ме смачкат с оценки в даскало.(Между др. аз съм си отличничка,и да се съдерат да учат,няма да стане.) А иначе едната от тях с такива дрешки се облича... все едно е излязла от варела.Та... все пак,прескочих го,да им го начукам.После ние седнахме с момчетата на пейката,айде и те при нас. Пихме там,някакво безалкохолно и си приказвахме.След 10 минути ние станахме да видим какво друго да правим,и в мига,в който станах започнаха да си шушукат и да се смеят. Много се обидих. Отидох аз да гледам как скачат момчета,те отново при нас. През целият път,не спряха да се хилят,не разбрах на какво. Едно от момчетата скочи,на него не му пука,тая дето е по-отракана,и по-зла, уж невинна,уж детенце, и тя скочи. Беше 1.80 високо,а аз и другата кифла имаме страх от височини. Чудих се аз дали да скоча,ядосвах се,че тя успя а аз не,изглеждам като страхливка. През цялото време докато бях горе,някакви погледи,казващи:аз успях,а ти не,виждаш ли!? В крайна сметка не скочих,уплаших се. Тя тогава толкова се смееше,толкова доволна беше... Та,казвайте хора.. как се справяте с тея... овце? :-x :-x :-x
Срещат се тия.. Една имаше от моето даскало (кифла) и я пребиха.. После доста хора бяха в районното.. =D

snufff
09-23-2009, 17:00
"Убий глупака с мълчание" 8)

Срещу това всеки се изправя, не обръщай внимание.Нека сега се смеят, утре ще правят друго. :smt021

dead_princess
09-23-2009, 17:24
Преди да продължа,ще уточня,че те са курвичките на квартала,гримират се,гаджета,клюки,диети,и - уж са умни,и постоянно се опитват да ме смачкат с оценки в даскало.


Как 12 годишни момичета ще са курвички? Това, че се гримират и клюкарят не ги прави такива.

Иначе като толкова те коментират не им обръщай внимание, явно има за какво. ;)

cherrygloss
09-23-2009, 18:05
Не им обръщай абсулютно никакво внимание. Усмихвай им се и се прави, че си им приятелкба - ще загубят интерес :smt010... и ще си намерят друго занимание...
Както казаха по-горе:
"Убий глупака с мълчание" :P
+1
И аз съм изпадала в подобни състояния,но щом си шушукат и се хилят значи са още деца,независимо че се гримират и обличат... не им говори и не им обръщай внимание.Ще престанат :-D

ThePowerOfLove
09-23-2009, 19:39
Е тва са някви злобарки, не се впечатлявай ;)

bog4eto
09-23-2009, 20:16
Хахаха мъжко момиче викаш. :lol:

Мене едни 2 кифляци така се опитваха да ме сдухат нещо,ама никво внимание,да не кажа,че ако съм на кеф удрям по някоя доволна подигравка и се свиват от срам. :-o

Иначе кво им обръщаш внимание?Да се смеят-тебе тва не трябва да те интересува.Проблема ти е в самочувствието. Там поработи. ;)

tochica
09-24-2009, 06:48
завистливи пачаври
колко още ще срещнеш

sl0w
09-24-2009, 07:34
Не им обръщай внимание . Ако някога много се издразниш "шибни им по един шамар" нали си мъжко момиче .

BlueAvalanche
09-24-2009, 08:09
Храни ги до смърт ги обливай.

N0_feAR
09-24-2009, 13:10
Иди при нея и и кажи 'кво гледаш ма кучко?!иди го налапай на някой + среден пръст' и готово или накарай момчетата да ги натупат ако ти кажат нещо 8-)

точно това не дей на правиш. Или ги игнорирай с мълчание и безразличие или просто иди при тях и в прав текст ги попитай "има ли проблем? много ли ви е смешно?" и повярвай ми ще си глътнат цялата граматика. И не се впрягай толкова много за подобни глупочсти ;)

yan4etyy
09-24-2009, 13:55
Иди при нея и и кажи 'кво гледаш ма кучко?!иди го налапай на някой + среден пръст' и готово или накарай момчетата да ги натупат ако ти кажат нещо 8-)

точно това не дей на правиш. Или ги игнорирай с мълчание и безразличие или просто иди при тях и в прав текст ги попитай "има ли проблем? много ли ви е смешно?" и повярвай ми ще си глътнат цялата граматика. И не се впрягай толкова много за подобни глупочсти ;)

+1

Linns
09-24-2009, 13:56
Игнорирай ги, навсякъде има такива индивиди..
Безразличието за тях е публично убийство..

Anushkaa
09-24-2009, 14:49
Такива най-ги обичам :-o 8)

Има два варианта:
1. - Гаври се и ти с тях - Кажи на едната, че дрехите й са от варела; Просто ги затапвай по всякакъв начин.
2. - Мълчи!! IgNoRe и не падай на тяхното ниво.


Ако не стане, значи или са обратни и си падат по теб :razz:
или пък си падат по некое от приятелчетата ти. :lol:

BrainlessROCKBABY
09-24-2009, 15:58
ам, скучно им е..и мен ме тфарят такива простакеси, ама кдсп..игнорирай ги.

NecroSadisticSadomiziers
09-24-2009, 16:05
Такива трябва да бъдат разпънати голи на кръст пред Парламента, замеряни с камъни и тухли, пребити с метални бухалки, минати хубаво с шкурка, обесени за езиците и взривени.

Anushkaa
09-24-2009, 19:22
Такива трябва да бъдат разпънати голи на кръст пред Парламента, замеряни с камъни и тухли, пребити с метални бухалки, минати хубаво с шкурка, обесени за езиците и взривени.

ооо брутаалнооооо :evil: :smt067 :smt068 :smt071 :smt006 :smt046 :smt046 :smt046 :smt046 :smt046

MimOSiNitY
09-24-2009, 19:32
"Убий глупака с мълчание"
Това е доста относително.Ако бяха малко по-големи и с що годе някой на втория етаж,щяха да схванат намека.А те са тъпи (всички кифли са тъпи,доказано е!! ) и ще си помислят,че авторката е глупава,с ниско самочувствие и ще продължат да се гаврят с нея. :x
Миличка,следващия път като решат да се ебават с тебе,затапи ги и ще те гледат като препикано мушкато 8-)

IncHeTy
09-25-2009, 19:10
хах,ми за тея с : поредното тъпо лапе-не смятам,че можете да определите дали съм тъпа,след като не ме познавате. На момичето,което каза,че не ми прилича да псувам- знам го,опитвам се да го откажа. Като наркотик е. А за положителните мнения,благодаря. Май няма да мълча,а ще ги питам мноого ли им е смешно.Знам за проблема с самочувствието,пълна съм,това е комплекса ми и... Та,това е,благодаря ви ! 8) :-P

December
09-25-2009, 20:28
Не мислиш ли, че "курвички" и "да им го начукам" не са най-подходящите думи, които момиче трябва да използва, още повече 12-годишно? :-o
ами, не знам до колко приличат, но една моя (бивша) приятелка, още не е навършила 13, но вече е правила секс няколко пъти :? Тъй, че, да кажеш "курва" си е най-малкото нещо на тая възраст...

monkata95s
09-26-2009, 12:11
Веднъж стуудж, винаги стуудж. Вашите съвети не помагат. С мълчанието нищо не се решава, ще си продължат да й се подиграват, докато не се разкара от тях или не се споминат. По-малките се оплакват по-често, защото тогава кучкинцетата се кискат тихо зад гърба. С времето, подигравките нарастват в саркастични открити намеци и тогава добиват по-човешки начин за контраатака.

И не може да не се впряга, щом й е направило впечатление и я издразнило. Никой няма да се навие да ги спляска, а и да тръгне на псувен поход срещу тях, само ще им раздразни простатите (знам, че жените нямат).

Стига с тия ненужни утешения. Всички знаете, че ще трябва да ги търпи, в най-добрия вариант, до края на годината.


+1 ! Възможно най-верния и смислен коментар от всички !

Еми аз тоя проблем го имах 7 клас :) . Карахме се много брутално общо взето всеки ден . Не обичам да трая на хора които ме дразнят и им отвръщат . Са някои биха казали как съм им паднала на нивото и нещо такова , но реално всички знаеме е така се чустват по велики , защоо не смееш да им отвърнеш . Изтраях ги 1 година и толко . Поне ми беше забавно да ги храня и да им дигам скандали . При всеки удобен момент ги ебавай и храни . Друга оправия за такива няма :)

nerealnasmart
10-11-2009, 18:15
Може би ти завиждат 8) ,че се движиш с момчетата. Недей да им обръщаш внимание не си струва и то за курви като тях :( . Ако толкава те интересува техния смях просто ги попитай :o

CoNviCt
10-12-2009, 19:19
оо стига бе , има толкова цветущи фрази в българския език ,че няма смисъл от игноре
ами измисли нещо, виж в кво си по добра и направи така че да ги изложиш,накарай ги да ти завиждат,да те мразят.. това означава че си пред тях и ги е яд 8) айде толкова е лесно, най лесно е да унижиш човек,лично мога да направя така,че винаги да ме мразят и да ми завиждат :-o

mirki4a
10-13-2009, 13:18
Никога не спори с глупак - първо ще те свали на неговото ниво,а после ще те бие с опит!

CoNviCt
10-13-2009, 13:28
еми то е по добре той да те бие,щото ако ти го биеш с опит значи си още по тъп бахти и уловката