PDA

View Full Version : обеца



PeaceSells
09-21-2009, 17:44
Преди 3 месеца си сложих обеца на веждата и забелязах преди 6-7 дена че под обецата ми се е подуло малко.Иначе до сега съм нямала проблеми,инфекций и т.н кажете ми какво да правя

KimBerLy1912
09-21-2009, 17:58
Ами нямам обеца на веждата (макар че много искам... ) ,но ще ти отговоря по пътя на логиката 8-)

Ако само се е подула,най-вероятно е да си я закачила малко докато спиш... Или просто там да ти излиза пъпчица,или косъмче от вежда 8-)


А ако има и някъв секрет,най-вероятно се е инфектирала...



Не е компетентен съвет,но.. логиката ме изведе до тия изводи 8-) Как звучи само,а? 8-)

PeaceSells
09-21-2009, 18:07
А ако има и някъв секрет,най-вероятно се е инфектирала...
ами понякога ми излиза нещо бяло ама малко и преди сега вече не...

KimBerLy1912
09-21-2009, 18:12
Ами най-вероятно е гной....



Може да пробваш да почистиш със спирт,макар че не съм сигурна,че е подходящ за тва място... Може би риванол... :?



Изчакай някой по-компетентен да се изкаже : )

PeaceSells
09-21-2009, 18:29
а мога ли да я махам и слагам котаго си поискам

KimBerLy1912
09-21-2009, 18:41
Ами би трябвало да можеш (ако не е много новичка... че ся ме мързи да погледна пак на колко време е 8-) ) ... Просто не прекалявай със смените : )
бтв на колко години си :-o

PeaceSells
09-21-2009, 18:45
на 20 щто :-o

PeaceSells
09-21-2009, 18:47
ТАКА
обИЦа и обЕЦа са дублетни форми !!!!ХОДИЛА СЪМ НА ДАСКАЛО ЗА РАЗЛИКА ОТ ТЕБ И ИМАМ ТАБЛИЦАТА С ДУБЛЕТИТЕ ТАКА ЧЕ ИДИ СЕ ОБРАЗОВАЙ МАЛКО!

KimBerLy1912
09-21-2009, 18:51
на 20 щто :-o


Любопитно ми е просто... : ))


И стига вече с тва "провери назад" ... ми няма пък да провери... Тя едно че търсачката е развалена,друго че ако секио търсеше в старите теми,във форума щеше да има 13 теми с по милион страници... : )
Не е голяма беда че е пуснала тема |(

mimsssssss
09-21-2009, 19:20
тва бялото е секрет,не се притеснявай,но най добре си прави промивки за няколко дена със сандрин и си сваляй обицата често да си я промиваш(всяка седмица)

tonie__
09-21-2009, 19:43
Пише се обИца.
Има тема за всякакви пирсинги ,не мисля ,че е много наза д,провери на 2 и 3 страница.

в кръстословицата пише обеца 8-) :-D

Tomorrowww
09-21-2009, 19:47
Пише се обИца.
Има тема за всякакви пирсинги ,не мисля ,че е много наза д,провери на 2 и 3 страница.

1. да си чувала , че обИца и обЕца е се едно как ще го напишеш , щото има едни думи , наречени дублети ко ти говори нещо..
2. търсачката не работи , !
3. обица на веждата съм нямала все още , ама според мен или си я разранила малко или просто е някакъв секрет.. Мойта на ухото хрущяла беше така , но се оправи от самосебе си :)

Pliok0019
09-22-2009, 01:50
Промий се с кислородна вода.

Сандрина е за почтистване в устната кухина.
Спиртът изгаря.
Риванолът не е толкова противовъзпалително/почистващо.

Мажи го 2 пъи на ден (сутрин и вечер), ако скоро не се оправи, отиди в студиото.

BigFakeSmile
09-22-2009, 08:16
ах..да те питам, че много съм се зарибила да си правя..
колко пари...ваще мн ли викаха :D :D ии освен това сега..друго отрицателно имаше ли? иии намират ли се обици по магазините за сребро..ии :D лесно ли се сваля..

mimsssssss
09-22-2009, 09:34
ах..да те питам, че много съм се зарибила да си правя..
колко пари...ваще мн ли викаха :D :D ии освен това сега..друго отрицателно имаше ли? иии намират ли се обици по магазините за сребро..ии :D лесно ли се сваля..
момиче...незнам как да започна но първо ще ти кажа най добре питай в студио за пиърсинг.сребърна обица на веждата а?секрети не ами и веждата може да ти падне.всичко що е на пъпа,веждата,устната,бузат и пдобни е от титан,не сребро не злато а титан.айде ако имаш въпроси в тая насока питай.
п.п.някой каза че сандрина е за устната кохина ами да може да се джубуриш но може и промивка с памук.

PeaceSells
09-22-2009, 14:58
[quote="BigFakeSmile"]ах..да те питам, че много съм се зарибила да си правя..
колко пари...ваще мн ли викаха :D :D ии освен това сега..друго отрицателно имаше ли? иии намират ли се обици по магазините за сребро..ии :D лесно ли се сваля..[/quoна
На мен ми излезе 40 лв,а и ми дадоха нещо за промиване на обецата,което струваше 10 лв.А наште не ми секараха.На майка ми не ` и стана мн приятно,като казах че си сложих обеца,но като ме видя каза че мн ми отива и мн ми я хареса