PDA

View Full Version : Какво му харесвам



Dumb
09-21-2009, 19:23
Дайте ми малко думи... Трудно поглъщам себе си на трезво. Обичам да отричам същността си, чувствата си и онези чисти състония на духа, които идват след 3-та бира. Забравям за онези чистокръвни благородници, нелепите подаръци, забравените монолози и пълните импровизации по стихове на Пейо Яворов. И тогава идва онази чиста усмивка, породена от нищото, тогава преглъщаме безпорядъка на дните си естествено, тогава сваляме дрехите и оставаме със себе си. Всички сме толкова голи и истински, всичките ни емоции излуват на брега на влажните ни устни. И ако не съм ви казала до сега, това е така, защото егото ми постоянно ми удря плесници при всяка една мисъл за превъзходство, то сега ви го казвам -
Обичам ви!

DifficultToCure
09-21-2009, 19:27
Осъзнаването ще дойде с времето ... в момента го пилееш

Sham
09-21-2009, 19:35
деца, и аз ви обичам!:Д
//по темата е!

Dumb
09-21-2009, 19:38
Знам, че е супер наивно, но и е супер импулсивно. Това ми беше в главата и това записах....
колкото и глупаво да е

anonymous546178
09-21-2009, 19:45
осъзнаването ще дойде изведнъж, и в момента не го пилее развива го :D



а до колокото писанието.... ам... пас като цяло го схванах ама не мога да го обясня .... само отделни моменти... чистотата идваща след 3тата бира всъшност е именно загърбване на предрасъдаците и егото ... човек става таа да се каже чист... ииии... тогава почва да лафи сичко което му е на сърце (количеството бира може да варира) а за чистата усмивка .... тя е нещо което не може да бъде запечатано на нито един фотоапарат, това е нещо над простото в ежедневието .... просто усмивка ... Само с едно не съм съгласен ама това може да е строго индивидуално ... според мен човек остава със себе си не когато външните влияния (в случая дрехи, поне аз го разбирам така) са повече а не по малко



п.п. Всяко написано нещо има много варианти .... зависи кой го чете, аз го разбирам по един начин, друг го разбира по 2ри, а дефакто си искала да кажеш съвсем друго нещо :D

п.п.п. на мен пък ми се вижда извратено да обичаш деца (шам) :D :D :D :D :D

DifficultToCure
09-21-2009, 19:49
осъзнаването ще дойде изведнъж, и в момента не го пилее развива го :D



дали ?

anonymous546178
09-21-2009, 19:55
ами нищо не се пилее... или по томно олкото повече го "пилее" в момента в толкова по-голяма степен ще дойда само\осъзнаването по късно.



п.п. колко я обичам тая думичка "дали" :-D