PDA

View Full Version : Рома-ЦСКА (прогнози - коментари)



tsoko
09-21-2009, 20:34
Ако не победа то поне Х можем да измъкнем ;) !

renegate
09-22-2009, 20:52
Ако не победа то поне Х можем да измъкнем ;) !

Абе ти да не си на хероин ? ще ви напълнят кошницата

ArrowsOfDeath
09-22-2009, 22:55
2

woshata
09-22-2009, 23:32
бълнувай за Х :lol:

tsoko
09-23-2009, 00:04
Ако не победа то поне Х можем да измъкнем ;) !

Абе ти да не си на хероин ? ще ви напълнят кошницата
Ще говорим след мача ! РАЗБИРАЧО ! 8)

BlueAvalanche
09-23-2009, 09:16
комунисти срещу други комунисти, какъв сблъсък само ... 8)

Neon
09-23-2009, 13:44
или 1(рома) или Х(вавен) ЦСКА нямат шанс :?

D12Respect
09-23-2009, 18:48
Ето това ще стане с Цска http://img8.imageshack.us/img8/9848/gosho.gif

gsh
09-23-2009, 20:37
комунисти срещу други комунисти, какъв сблъсък само ... 8)
Лефски, Апоел - дербито на Израел :grin:

psychopath
09-23-2009, 20:46
Х не е невъзможен. :)

gsh
09-23-2009, 20:48
няма да се сърдим и на загуба, важно е да играят момчетата :)

tsoko
09-23-2009, 22:30
Ето това ще стане с Цска http://img8.imageshack.us/img8/9848/gosho.gif
Това движение го направи Боратков на всички говеденца ! :razz:

gsh
09-23-2009, 22:47
Ето това ще стане с Цска http://img8.imageshack.us/img8/9848/gosho.gif
http://vbox7.com/play:6df6396a

DieselBlood
09-23-2009, 22:48
Рома ще бият.ЦСКА нямат чак толкова опит в Европа.Вярно,че ЦСКА биха Левски,но това нищо не означава.Рома са бивши шампиони на Италия.ЦСКА колкото и титли да печелят,България никога няма да е на нивото на Италия,що се отнася за футбол.

tsoko
09-23-2009, 23:02
Трябва да се възползват от това,че ромите са в криза ! Колкото и не логично да звучи за отбор,като Рома !

woshata
09-24-2009, 03:05
те и Динамо са в криза, за тва ги бихте, ама не се надценявайте

tsoko
09-24-2009, 09:17
Никой не се надценява просто гледам реално на нещата и трябва да извлечем максимални дивиденти във всеки мач ;) !

renegate
09-24-2009, 18:51
Ти последно от Ботев Враца или от ЦСКА си ?

missionimpossible
09-24-2009, 19:35
2-ка и победа за чорбата ! а дано :)

psychopath
09-24-2009, 19:39
Ти последно от Ботев Враца или от ЦСКА си ?интересен въпрос. 8-)

tsoko
09-25-2009, 17:55
Отборът на сърцето ми е БОТЕВ ВРАЦА ! Докато ЦСКА ги подкрепям заради историята си и заради публиката ! Но ако играят БОТЕВ ВРАЦА и ЦСКА с удоволствие ще пея бий чорбата по главата ! :)

renegate
09-25-2009, 18:52
Support your local team 8)

tsoko
09-25-2009, 21:57
Support your local team 8)
Абсолютно ! Това трябва да направи всеки футболен фен в България за да потръгнат нещата,а не нещата се въртят само околко ЦСКА и Левски !

kristo
09-29-2009, 20:35
Отборът на сърцето ми е БОТЕВ ВРАЦА ! Докато ЦСКА ги подкрепям заради историята си и заради публиката ! Но ако играят БОТЕВ ВРАЦА и ЦСКА с удоволствие ще пея бий чорбата по главата ! :)
Извинявай, ама това е смешна работа. Значи в единия момент викам "бий чорбата по главата", в следващия "ще БИЕМ Рома", демек "ние"- ЦСКА. Някакво раздвоение на личността ли е това твоето или така ми се струва? Или си само от Ботев Враца, или си само от ЦСКА- две положения няма. Смешно е едновременно да поддържаш Ботев Враца, ЦСКА, а може би и някой трети, четвърти или пети отбор и да се чудиш като играят един срещу друг за кой да държиш. А и не е морално уж да подкрепяш ЦСКА в един момент, след това да ги псуваш. Така доказваш само, че не зачиташ нито името, нито успехите, нито публиката на ЦСКА, които иначе уж твърдиш, че уважаваш.

Що се отнася за мача с Рома- определено имаме своите шансове, понеже Рома са в доста слаба форма в момента, а ние сме на другия полюс. Младостта и здравата колективна игра са силата на ЦСКА, а също и това, че разчитаме почти само на надъхани български футболисти, които играят за отбора най-вече, а не заради парите му само. Освен това тактическата дисциплина на отбора си личи- всеки футболист си знае мястото и си изпълнява стриктно указанията. Няма ги размотаванията и хаоса от времето на предишни треньори. И все пак Рома си е Рома, италиански гранд, а нивото на клубния футбол у нас и в Италия е с огромна разлика в полза на италианците.

tsoko
09-29-2009, 21:53
Явно не съм се изразил правилно ! Имам в предвид,че и давата отбора са ми при сърце,но Ботев Враца най вече :) ! А и това не е псуване ;)! Винаги ще уважавам успехите на ЦСКА ! Се пак са най успелия БЪЛГАРСКИ отбор ! Иначе е нормално да викам за родния си клуб ! ;) Разбирам какво искаш да ми кажеш ! Обаче и аз така мисля,като теб просто не се изразих правилно !Извини ме :) !

kristo
09-29-2009, 21:59
Явно не съм се изразил правилно ! Имам в предвид,че и давата отбора са ми при сърце,но Ботев Враца най вече :) ! А и това не е псуване ;)! Винаги ще уважавам успехите на ЦСКА ! Се пак са най успелия БЪЛГАРСКИ отбор ! Иначе е нормално да викам за родния си клуб ! ;) Разбирам какво искаш да ми кажеш ! Обаче и аз така мисля,като теб просто не се изразих правилно извини ме :) !
ОК, няма проблем, аз също ти се извинявам, не исках да звуча остро ако така си ме разбрал :)

Ботев Враца е уважаван отбор с традиции в българския футбол, пожелавам ти скоро да се върне в елита, където му е мястото. И си прав да- нормално е да подкрепяш родния си клуб щом Ботев са ти такъв(най-вероятно си тренирал футбол в този отбор доколкото разбирам). Аз също имам симпатии- от пловдивските отбори съм за Ботев, но не мога да кажа, че съм им фен, просто им симпатизирам и когато играят с Локо Пловдив, а да не говорим с Левски, държа за тях. Иначе с ЦСКА като играят си държа за ЦСКА разбира се, защото това си е моят отбор. Сложно е да се обяснят нещата, те просто се чувстват и това е :)

Cerveza
09-29-2009, 23:03
Лично смятам ,че имаме шансове.
Рома не са кой знае какво в момента.
Лошото е ,че ще играят на 101% след загубата в първия мач.

missionimpossible
09-30-2009, 15:03
Успех на чорбата , вярвам и се надявам че ще измъкнат нещо повече от точка :)

gsh
09-30-2009, 18:44
Браво на Цоко (от локо 8-) ) , И аз подкрепям Литекс в Европа или други български тимове освен онея

tsoko
09-30-2009, 18:54
Явно не съм се изразил правилно ! Имам в предвид,че и давата отбора са ми при сърце,но Ботев Враца най вече :) ! А и това не е псуване ;)! Винаги ще уважавам успехите на ЦСКА ! Се пак са най успелия БЪЛГАРСКИ отбор ! Иначе е нормално да викам за родния си клуб ! ;) Разбирам какво искаш да ми кажеш ! Обаче и аз така мисля,като теб просто не се изразих правилно извини ме :) !
ОК, няма проблем, аз също ти се извинявам, не исках да звуча остро ако така си ме разбрал :)

Ботев Враца е уважаван отбор с традиции в българския футбол, пожелавам ти скоро да се върне в елита, където му е мястото. И си прав да- нормално е да подкрепяш родния си клуб щом Ботев са ти такъв(най-вероятно си тренирал футбол в този отбор доколкото разбирам). Аз също имам симпатии- от пловдивските отбори съм за Ботев, но не мога да кажа, че съм им фен, просто им симпатизирам и когато играят с Локо Пловдив, а да не говорим с Левски, държа за тях. Иначе с ЦСКА като играят си държа за ЦСКА разбира се, защото това си е моят отбор. Сложно е да се обяснят нещата, те просто се чувстват и това е :)
Няма проблеми ! ;)
Инак не съм тренирал ! Иначе си прав наистина всеки си го чувства по свой начин от кой отбор е ! Всеки си има призвание ! 8) Иначе Цоко може да е от Локо само не и от тези в Мездра ! :)