PDA

View Full Version : Най-добрата ми приятелка си мисли че я лъжа...



dimi93
09-21-2009, 19:50
Мх това е един от малкото пъти в които прибягвам до помощта на вашият фором. Та така направо на проблема. Най-добрата ми приятелка си мисли, че я лъжа, защото лъжа други хора - познати пред нея. А аз нея не я лъжа наистина просто защото сме бест фр. И до сега за нищо не ми се е цупила, ама сега си мисли че съм лажец. Просто не може на всички да казвам истината, не е нужно целия свят да знае каде съм какво правя, но тя не разбира това и ми се цупи... Не знам, тя е най близкият ми човек и просто не мога да понеса да я загубя и това че се съмнява в мен ме кара да откачам. Да в началото преди да я опозная и на нея не казах някои верни работи, но когато се опознахме и казах истината...и тя използва тези дребни лажи (мисля че е 1) и сега ми се сърди! Знам, грозно е да лъжеш и е много жалко, но също и не мога да позволя всички да ми се качват на главата. Тя сама вижда какви интриганти са всички, как говорят зад гърба на всеки .. и да много добре знае че само ние не си говорим зад гърба и, че сме си най близки, но вече започна да се усамнява. АИ ме опреква защо съм лъжел хора, които и тя самата не харесва, ми просто за да избегна проблеми!!! Просто говорих с нея, но тя не спира да ми се цупи и вече... не знам...

p1nk_girl4e
09-21-2009, 20:09
Знаеш ли приказката за лъжливото овчарче? :wink:

zoreto
09-21-2009, 20:44
Еми обясни и ,че не искаш да даваш отчет на околните.Щом ти е добра приятелка трябва да те разбере и да не се цупи,друго не знам какво да те посъветвам
Успех :)

PurpleDream
09-21-2009, 20:54
не ми харесват аватара и подписа ти, няма да ти отговоря :lol:

mrtn
09-21-2009, 21:37
ами поговори с нея убеди я, че казваш истината, кажи и, че не си длъжна на всички около теб да им казваш всичко или цялата истина ако ти е приятелка би те разбрала..айде успех :)

asp1r1n94
09-21-2009, 21:55
не ми харесват аватара и подписа ти, няма да ти отговоря
мен пък ми харесва и дори ше си го добавя 8)

та по темата,обясни какво се е слу4ило и защо си прибягнала до това

Hilary_
09-22-2009, 10:12
Знаеш ли приказката за лъжливото овчарче? :wink:

++

dimi93
09-22-2009, 12:55
оф напоследак мисля, че тя само си тарси причини за да се скараме! Снощи ми писа, че не можела повече тъка. Много ме обичала и прекалено много я било грижа за мен. Каза, че иска да се променя и да види поне една положителна промяна в мен! Иска да намаля цигарите и да спра непрекаснато да сам в депресия. Каза, че с моите проблеми много я натоварвам и я депресирам покрай мен.. ОФ не знам... нали затова ми е бест фр за да си споделяме всичко :? Преди не ми говореше тъка. Приемаше и цигарите и депресиите... а сега.. Каза, че и било трудно, че непрекаснато мислела за мен как сам... ОФ питах я какво и пука толкова? Тя ми каза че прекалено много ме обичала и не можела да гледа как хората които най много обича страдат и че това измачвало самата нея почти както меН .......

petinkataaa
09-22-2009, 20:30
не ми харесват аватара и подписа ти, няма да ти отговоря :lol:


:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:


мм по-добре мълчи,отколкото да лъжеш..не знам какво друго да ти кажа.. 8-)

golfabitch
09-22-2009, 21:55
Токио Хотел са педераси
Автора съкс

YourStar
09-23-2009, 10:37
Щом като не ти вярво ----> не е най-добрата ти приятелка :) още не си срещнала точния човек..

CrAzYanDlaZy
11-02-2009, 20:55
уоу има цяла тема за мен :grin: :D :D :-D

HanopkaH
11-03-2009, 09:31
Някой ден ще сме заедно пак, само че там

Rhype
11-03-2009, 12:56
Мх това е един от малкото пъти в които прибягвам до помощта на вашият фором. Та така направо на проблема. Най-добрата ми приятелка си мисли, че я лъжа, защото лъжа други хора - познати пред нея. А аз нея не я лъжа наистина просто защото сме бест фр. И до сега за нищо не ми се е цупила, ама сега си мисли че съм лажец. Просто не може на всички да казвам истината, не е нужно целия свят да знае каде съм какво правя, но тя не разбира това и ми се цупи... Не знам, тя е най близкият ми човек и просто не мога да понеса да я загубя и това че се съмнява в мен ме кара да откачам. Да в началото преди да я опозная и на нея не казах някои верни работи, но когато се опознахме и казах истината...и тя използва тези дребни лажи (мисля че е 1) и сега ми се сърди! Знам, грозно е да лъжеш и е много жалко, но също и не мога да позволя всички да ми се качват на главата. Тя сама вижда какви интриганти са всички, как говорят зад гърба на всеки .. и да много добре знае че само ние не си говорим зад гърба и, че сме си най близки, но вече започна да се усамнява. АИ ме опреква защо съм лъжел хора, които и тя самата не харесва, ми просто за да избегна проблеми!!! Просто говорих с нея, но тя не спира да ми се цупи и вече... не знам...


Смени си аватара и може да го прочета - и по него съдя ,че си макс на 13 :D

NightGuardian
11-03-2009, 13:04
Така е! Най-добре прочети приказката за лъжливото овчарче!

Вече си създала име на лъжец..... 8)

Докато живееш в този град всички , ще те знаят като такава , така че край.. Никой няма да ти вярва! Имам един познат със същата история като твоята и сега никой не му вярва! :-o

elito0o0o0
11-03-2009, 14:26
Пон Сеп 21, 2009 10:50 pm

Днес е 03 Ноември...

deni15
11-03-2009, 17:02
не ми харесват аватара и подписа ти, няма да ти отговоря :lol:
и на мен :P

BeezyJey
11-03-2009, 18:26
не ми харесват аватара и подписа ти, няма да ти отговоря :lol:


:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:


мм по-добре мълчи,отколкото да лъжеш..не знам какво друго да ти кажа.. 8-)

:lol: 8-) ;-)