PDA

View Full Version : Просто тема....



AnzaRe
09-21-2009, 21:37
Здравейте на всички дойде и моят ред и аз да пиша за моя случай....
обикновенно не се занимавам да пиша за такива неща особено за моя личен живот.
Ще напиша на кратко какво се случи.
Преди няколко дена срещнах едно много хубаво момиче :) което започнах да харесвам в течение на дните.Бях забелязал няколко неща в нея постоянно ме гледаше или просто аз си въобразявах.А другото по важно нещо е...... че аз съм на 16 а тя на 20 WTF сигурно ся си мислите "Къде фърчи това момче да се хваща с 20 годишно момиче" знам че това ще си помислите ама.... какво да кажа рано или късно се става така.. че затова пиша такова нещо :( аз може и да си постъпя както аз правя но пиша това заради вас да прочета какво мислите всъщност и да вкарате някоя идея.... каквато и да е... просто искам да ви чуя.То и шанса,че тя влиза в този форум е 50 на 50%...тя разполага с мой скайп импулс и такива работи... така че сиг може и да види това писание.....

PurpleDream
09-21-2009, 21:40
тя хубаво те заглежда, а знае ли ти годините? :D според мен 'какичката' няма да иска да се занимава с теб :D 8-)

ShtrudeL
09-21-2009, 21:44
kingsizee

AnzaRe
09-21-2009, 21:45
естествено че знае.....аз се бях се запознал..всичко стана на една екскурзия аз преди 2 часа се върнах от нея .... 2 дена бяхме доста зближени...бяхме седяли една до друга седалка и некфи запсали аз си слагам главата си на рамото й и некъф съм си покрил главата с горницата си за да не ми свети слънцето в очите..иначе да ти кажа.. незнам.. на сила хората немогат нищо да направят....Че й тя ми вика дай ща снимам с моя апарат и ще ти ги пратя по скайп...

AnzaRe
09-21-2009, 21:46
kingsizee
... бетер...

PurpleDream
09-21-2009, 21:48
еми може да и се праска.... :lol:

AnzaRe
09-21-2009, 21:50
..... хахаха...

LoveRetroMusic
09-21-2009, 21:50
Къде отива тя може би ? Към педофилия едва ли не ... :-o

AnzaRe
09-21-2009, 21:51
Къде отива тя може би ? Към педофилия едва ли не ... :-o
А ве тя е малко по ниска от мене.. а тя беше с родителите си на екскурзията както и аз с мойте....

AnzaRe
09-21-2009, 21:52
А а аз да зема да ви подсетя момичета вие като ходите с 21 годишни а вие сте на 15 16 дори и на 14 ?Тогава не са педофили а? хахахаха големи оптимисти начи!

LoveRetroMusic
09-21-2009, 21:52
Какво значение има колко е висока или с кого е ? 8-)

AnzaRe
09-21-2009, 21:53
Ем същата раота дали е момче на 21 с момиче на 14 същия Курец

sweet_sorcerer
09-21-2009, 21:53
Къде отива тя може би ? Към педофилия едва ли не ... :-o
А ве тя е малко по ниска от мене.. а тя беше с родителите си на екскурзията както и аз с мойте....
И какво като е по-ниска? Нали е По-Голяма!

LoveRetroMusic
09-21-2009, 21:53
А а аз да зема да ви подсетя момичета вие като ходите с 21 годишни а вие сте на 15 16 дори и на 14 ?Тогава не са педофили а? хахахаха големи оптимисти начи!

Не разбра ли, че се базикам. 8-)

ShtrudeL
09-21-2009, 21:53
kingsizee
... бетер...

Сега разбра ли - заложиш ли всичко губиш облога.
Самият израз "абсолютно щастие" носи тревога.
Това, че срещу теб е най-добрият не значи - "не мога"!
колко гледни точки има всяко от нещата,
и въпреки, че знаем пак избираме само едната.
Какво ако изгубя 100 пъти подред играта,
и к'во ако хиляди пъти спечеля войната?
Какво ако за 2 стотинки си продам душата,
и как няма ако това е цената за свободата?!
Дали съм мразил някога, дали обичал съм
или лъжи твърдял съм, истината отричал съм?
За няк'ъв запис чух - разнасял си го с месеци,
оценката на хората си чакал зад себе си.
Ти к'во по мисли като ти казаха "Рапър бесен си"?!
Дори не разбра иронията в човека - бесен си!
Дали с мен, пред мене или зад мене си,
поне 1 трак създай да напълниш себе си.
Като съвет го приемай, не като упреци!
Имам нужда понякога сам да се питам "Луд ли си?"



NICEE ^^

TheBlueAvalanche
09-21-2009, 21:54
Аа, мама и тате като се намесят, нема лабаво вече. Категорията е тежка.

F_CK_all_I_need_is_U
09-21-2009, 21:55
бяхме доста зближени?!? :shock:
Братт,кажи ми,че нарочно го написа тфа...пише се със "с"



8-)


Ениуей..фо кат е на 20 ? Няма никфо значение,според мен де.Карай напред и кфот стане - стане 8)

AnzaRe
09-21-2009, 21:57
kingsizee
... бетер...

Сега разбра ли - заложиш ли всичко губиш облога.
Самият израз "абсолютно щастие" носи тревога.
Това, че срещу теб е най-добрият не значи - "не мога"!
колко гледни точки има всяко от нещата,
и въпреки, че знаем пак избираме само едната.
Какво ако изгубя 100 пъти подред играта,
и к'во ако хиляди пъти спечеля войната?
Какво ако за 2 стотинки си продам душата,
и как няма ако това е цената за свободата?!
Дали съм мразил някога, дали обичал съм
или лъжи твърдял съм, истината отричал съм?
За няк'ъв запис чух - разнасял си го с месеци,
оценката на хората си чакал зад себе си.
Ти к'во по мисли като ти казаха "Рапър бесен си"?!
Дори не разбра иронията в човека - бесен си!
Дали с мен, пред мене или зад мене си,
поне 1 трак създай да напълниш себе си.
Като съвет го приемай, не като упреци!
Имам нужда понякога сам да се питам "Луд ли си?"



NICEE ^^

Бисолини - Грешната нота /// Така е !!!

AnzaRe
09-21-2009, 22:01
няма аз да съм единствения с такава история.... едва ли ... хаха повечето го окриват ...

Sunny_stz
09-21-2009, 22:13
А а аз да зема да ви подсетя момичета вие като ходите с 21 годишни а вие сте на 15 16 дори и на 14 ?Тогава не са педофили а? хахахаха големи оптимисти начи!


Ами нали хората трябва да се заяждат бе!!!Иначе няма значение на колко е мацката ,ако ти изглеждаш по-голям от колкото си и имаш повече акъл,защо да не!!Но някои хора са с ограничено мислене и не възприемат разни връзки!!!Давай напред и не му мисли много кво ще стане с мацката!!!

Hilary_
09-21-2009, 22:19
след като ти знае годините и въпреки това продължава да си те бройка защо не направиш нещо от сорта на да я поканиш да излезнете ?? :-o

LiveToWin
09-21-2009, 22:46
Виж, пич , щом така си си я харесал няма нищо лошо. Имах едно аверче дето беше на 16 пак и ходеше с 21 годишна , бяха много щастливи. И че така де, щом и имаш скайп глупости би трябвало да знаеш как се действа нататъка :) Успех!

valdesbg
09-22-2009, 04:41
Ъм...хората са го казали - вземи си кака, да те отрака.

Тъй че, къде е проблема че е на 20?

lipsvashh_mi
09-22-2009, 05:05
А а аз да зема да ви подсетя момичета вие като ходите с 21 годишни а вие сте на 15 16 дори и на 14 ?Тогава не са педофили а? хахахаха големи оптимисти начи!
еее,различно е :-D въпреки,че разликата на тея години наистина не е малка и е по-добре да си хванеш някоя мацка на твоята възраст :)

GodLovesYou
09-22-2009, 06:37
годините нямат значение

FromAutumToAshes
09-22-2009, 07:08
А а аз да зема да ви подсетя момичета вие като ходите с 21 годишни а вие сте на 15 16 дори и на 14 ?Тогава не са педофили а? хахахаха големи оптимисти начи!
еее,различно е :-D въпреки,че разликата на тея години наистина не е малка и е по-добре да си хванеш някоя мацка на твоята възраст :)


Къде е разликата бе ? Абсолютно същата работа е, тук съм напълно съгласен с автора. Ами пич да ти кажа това на колко е няма никакво значение ако се харесвате взимайте се. Питай я дали иска да излезете а/у .. xD знаеш как стават нещата не мисля, че има нужда да ти ги обяснявам. Аз ако бях на твое място щях да си пробвам късмета... Останалото зависи от теб. Ти решаваш, успех ;)

AnzaRe
09-22-2009, 09:19
бяхме доста зближени?!? :shock:
Братт,кажи ми,че нарочно го написа тфа...пише се със "с"



8-)


Ениуей..фо кат е на 20 ? Няма никфо значение,според мен де.Карай напред и кфот стане - стане 8)
много ясно майна ^^

AnzaRe
09-22-2009, 09:20
А а аз да зема да ви подсетя момичета вие като ходите с 21 годишни а вие сте на 15 16 дори и на 14 ?Тогава не са педофили а? хахахаха големи оптимисти начи!
еее,различно е :-D въпреки,че разликата на тея години наистина не е малка и е по-добре да си хванеш някоя мацка на твоята възраст :)


Къде е разликата бе ? Абсолютно същата работа е, тук съм напълно съгласен с автора. Ами пич да ти кажа това на колко е няма никакво значение ако се харесвате взимайте се. Питай я дали иска да излезете а/у .. xD знаеш как стават нещата не мисля, че има нужда да ти ги обяснявам. Аз ако бях на твое място щях да си пробвам късмета... Останалото зависи от теб. Ти решаваш, успех ;)
Ще се пробвам нищо не губя :-D

09-23-2009, 07:21
Офф нито едно нормално мнение,моята приятелка е на 20,а приятелят и е на 17 и вече година и половина са заедно!! :-) :D

ShtrudeL
09-23-2009, 12:43
годините нямат значение

Да бе,сигурно.

LoveRetroMusic
09-23-2009, 12:45
Аре бе, още си не си я поканил. :D

Sunny_stz
09-24-2009, 16:49
годините нямат значение

Да бе,сигурно.
Еееех,колко предразсъдаци имат хората и са задръстени на всичкото отгоре!!!Много жалко!!!!! :lol: :P :-P :-D

Josefinne
09-24-2009, 17:58
Ам, то така нищо не бих се наела да кажа като прогноза. Повечето момичета сигурно не биха гледали на теб сериозно, щом имате 4г разлика и то в такава възраст, но пък е възможно... Ако те хареса, защо пък не...

mirelinda
09-24-2009, 18:11
Е кво като е по-голяма от теб!? Колко момчета познавам който излизат с доста по-големи жени от тях, а за момичета да не говорим (имам предвид на по 30г.) Ако тя има интерес към теб, опитай да видиш дали може да се получи нещо между вас :).

ShtrudeL
09-24-2009, 20:03
годините нямат значение

Да бе,сигурно.
Еееех,колко предразсъдаци имат хората и са задръстени на всичкото отгоре!!!Много жалко!!!!! :lol: :P :-P :-D

Извинявай,ако някой чичко,който може да ми бъде баща ми заяви,че ме обича (хипотетично истински,понеже реално е невъзможно) дали няма да имат значение годините?
Или друг пример:
15 годишна лигла "обича" гореспоменатият чичко.
30 годишна жена с явни психични отклонения,които не осъзнава,"обича" 17 годишно момче,което може да Й бъде син.
Е?

DoomShadow
09-25-2009, 07:13
бе момче да се възползва от момиче да, ама обратното малко странно ми звучи
:-o
по темата : не мисля че може да излезе каквото и да е . успех все пак

FromAutumToAshes
09-25-2009, 07:34
Айде бе пич кво стана с мацката взехте ли се :grin:

Sunny_stz
09-26-2009, 16:39
годините нямат значение

Да бе,сигурно.
Еееех,колко предразсъдаци имат хората и са задръстени на всичкото отгоре!!!Много жалко!!!!! :lol: :P :-P :-D

Извинявай,ако някой чичко,който може да ми бъде баща ми заяви,че ме обича (хипотетично истински,понеже реално е невъзможно) дали няма да имат значение годините?
Или друг пример:
15 годишна лигла "обича" гореспоменатият чичко.
30 годишна жена с явни психични отклонения,които не осъзнава,"обича" 17 годишно момче,което може да Й бъде син.
Е?

Тук се говори за 16 годишно момче и 20 годишно момиче,а не за фрапантни разлики!!!Ако разликата е 10 години,тогава ще е странно ,а тя е 4!!!

golqmumnik
09-26-2009, 16:46
Не искам да прозвучи грубо,но има момичета които обичат да се ебават с по-малки от тях момчета,демонстрирайки превъзходство.За нея си просто един недорасляк,а ти дава нарочно сигнали,че уж те харесва. 8)

vas4e3to0
09-26-2009, 17:42
Не искам да прозвучи грубо,но има момичета които обичат да се ебават с по-малки от тях момчета,демонстрирайки превъзходство.За нея си просто един недорасляк,а ти дава нарочно сигнали,че уж те харесва. 8)
Ми да - тези варианти са повече срещани , ама ако тя наистина те харесва : Защо не? :grin:

ShtrudeL
09-26-2009, 19:09
годините нямат значение

Да бе,сигурно.
Еееех,колко предразсъдаци имат хората и са задръстени на всичкото отгоре!!!Много жалко!!!!! :lol: :P :-P :-D

Извинявай,ако някой чичко,който може да ми бъде баща ми заяви,че ме обича (хипотетично истински,понеже реално е невъзможно) дали няма да имат значение годините?
Или друг пример:
15 годишна лигла "обича" гореспоменатият чичко.
30 годишна жена с явни психични отклонения,които не осъзнава,"обича" 17 годишно момче,което може да Й бъде син.
Е?

Тук се говори за 16 годишно момче и 20 годишно момиче,а не за фрапантни разлики!!!Ако разликата е 10 години,тогава ще е странно ,а тя е 4!!!

И все пак...би ли тръгнала с момче по-малко от теб с 4-5 години? (с детски акъл все още)

Sunny_stz
09-28-2009, 18:06
годините нямат значение

Да бе,сигурно.
Еееех,колко предразсъдаци имат хората и са задръстени на всичкото отгоре!!!Много жалко!!!!! :lol: :P :-P :-D

Извинявай,ако някой чичко,който може да ми бъде баща ми заяви,че ме обича (хипотетично истински,понеже реално е невъзможно) дали няма да имат значение годините?
Или друг пример:
15 годишна лигла "обича" гореспоменатият чичко.
30 годишна жена с явни психични отклонения,които не осъзнава,"обича" 17 годишно момче,което може да Й бъде син.
Е?

Тук се говори за 16 годишно момче и 20 годишно момиче,а не за фрапантни разлики!!!Ако разликата е 10 години,тогава ще е странно ,а тя е 4!!!

И все пак...би ли тръгнала с момче по-малко от теб с 4-5 години? (с детски акъл все още)

Лично аз не бих ,но...все пак зависи от много ситуации!!Ако изглежда по-голям и има повече акъл да,но най-често си падам по по-големите!И все пак всеки си има вкус,няма значение разликата!!