PDA

View Full Version : Нещо като пъпка,ама не точно...



bloodyF
09-21-2009, 23:07
попринцип ми излизат пъпки преди менструация...и този път се случи...обаче е огромна на челото...и не е точно пъпка ,има няква коричка,ама не минава,....не мога да я изтискам защото няма нищо в нея...по скоро е като раничка.... :/ мия си лицето с гарниер за черни точки и слагам кислородна вода където е засегнатото място...

друго под ръка нямам (като почистващ продукт) ...чудя се дали да му сложа ацикловир? (то е за херпес..) ...омръзна ми и искам да минава...дайте идеи..

п.п. четох в космо че го намокряш с гореща вода и минавало по бързо...намокрих го ама нищо...ся ще му сложа паста за зъби....ако имате други идеи казвайте

adskoty
09-22-2009, 18:32
ами от колко време го имаш тва??Ако е от отдавна върви на козметик ще ти каже нешто предполагам сори ама немога да си го представя и немога да ти помогна.Айде успех :)

bloodyF
09-22-2009, 19:21
ами от колко време го имаш тва??Ако е от отдавна върви на козметик ще ти каже нешто предполагам сори ама немога да си го представя и немога да ти помогна.Айде успех :)

ми от...седмица...в началото беше пъпка,ся е като раничка :?

DrHouse
09-22-2009, 22:04
posle pravete sex s rodninite si , i se 4udete 6to se rajdat takiva kato vas...

DrHouse
09-22-2009, 22:09
daje kato se zamislq, ot evolucionna gledna to4ka takiva kato teb izob6to ne e hubavo da rajdat...

ameli
09-23-2009, 07:50
млъкни беее, доктор Всезнайко

към авторката: изчакай да се напълни и си я изтискай. ако искаш може да се консултираш с козметик или дерматолог

bloodyF
09-23-2009, 13:54
към авторката: изчакай да се напълни и си я изтискай. ако искаш може да се консултираш с козметик или дерматолог


ми вчера размишлявах и я намазах с крем нивеа в синята кутийка и днес почти се е оправила :)


а имитаторът на хаус,не си добър,опитай пак :)

Hayashi
09-23-2009, 20:19
Нещо дето се е увеличила така ме съмнява работата, че много си я човъркала. :D Остави я да зарасне, не я пипай поне 3 дни и ако вземе да зараства ясна е работата.

bloodyF
09-24-2009, 11:57
Нещо дето се е увеличила така ме съмнява работата, че много си я човъркала. :D Остави я да зарасне, не я пипай поне 3 дни и ако вземе да зараства ясна е работата.

емии права си :oops: зася горе-долу мина,мажа с контрактубекс май беше да не остане белег,ох да чукна на дърво да не ме сполетяват такива бедствия пак :lol:

hamilcar
09-24-2009, 15:31
По желание на автора темата се заключва.