PDA

View Full Version : Pushing Daisies



courtney
09-22-2009, 10:12
Всъщност не съм сигурна, че много от вас ще са чували за този сериал. Въртяха го пролетта или лятото, не помня, по Нова съботите сутрин.. Даже по-скоро на обяд, но за мен 11-12 е още сутрин.
Казваше се 'С дъх на маргаритки' или 'С аромат на маргаритки', никакъв спомен нямам, затова го написах с оригиналното му име. Който не го е чувал, с две думи се разказваше за момче и момиче, които се познавали като деца, момчето открило, че има способност да връща мъртвите към живот като ги докосне, но ако ги докосне втори път умират завинаги. Ако не ги умъртви отново в рамките на минута, нещо друго трябва да умре вместо тях, за да бъде постигнат баланса. Та момчето го заведоха в пансион след като майка му умря, и чак след години той отново срещна малкото момиченце, което беше вече жена, умряла и той я съживи. Заживяха заедно и започнаха комични ситуации, в които не трябваше да се докосват. Иначе си направиха бюро за разследване на престъпления като съживяваха мъртвите и после пак ги убиваха и така разкриваха убийствата им. :lol:
Сериалът не е бил от най-успешните, нито сериозен, на мен ми беше забавен за разтоварване в събота сутрин и беше много мил.

Ето ви трейлъра:
http://www.youtube.com/watch?v=Hfm_bBcziVQ

Не знам, обикновено не си падам по разни лигави истории, обаче този ме грабна. Ако сте го гледали, споделете мнението си. :)

vikipf
09-22-2009, 10:19
Изглежда доста свежо. Като имам време за губене ще си го изтегля да го погледам. Хареса ми самият вят, който е създаден в сериалчето (поне по това, което се вижда в трейлъра). Прилича ми малко на филмите на Тим Бъртън или на онова филмче с котаракът с шапка...