PDA

View Full Version : Как да удължим ерекцията ???



maniakalen
09-22-2009, 18:13
Как може да държа по повече има ли нещо което би ми помогнало я някакви плодове или нещо друго ? Сега държа по 15 тина мин но искам още малко то знам че е нормално да е толкова но има ли начин да стане повечко ?Моля без спам и подигравки ?!

SWASTIKA
09-22-2009, 22:25
Durex продват, а и не само Durex, пръстени за пенис, които се слагат в основата и правят ерекцията по - дълга. :)

maniakalen
09-23-2009, 09:15
благодаря за идеята :) ако някои знае още нещо нека да драсне ! мерси предварително ..

Boyd
09-23-2009, 15:58
Durex продват, а и не само Durex, пръстени за пенис, които се слагат в основата и правят ерекцията по - дълга. :)

Да ве..

До автора, още си малък. Като порастнеш още малко, ще държиш повече! А и НЕ СЕ ВОДИ по шибаните "стандарти", щото това говори, че си комплексар! От един 5-минутен секс може да ти падне главата, но няма кой да ти го даде, все още..

amk933
09-23-2009, 16:49
Durex Performa... :-o

maniakalen
09-24-2009, 11:27
Durex Performa... :-oДа пробвал съм изтръпва ми оная работа и не усещам нищо .... 35 мин издържах действат ми доста :-P

ribaldo
09-24-2009, 13:24
Durex Performa... :-oДа пробвал съм изтръпва ми оная работа и не усещам нищо .... 35 мин издържах действат ми доста :-P

И какъв е смисъла след като не усещаш нищо ?!??

maniakalen
09-24-2009, 16:54
Durex Performa... :-oДа пробвал съм изтръпва ми оная работа и не усещам нищо .... 35 мин издържах действат ми доста :-P

И какъв е смисъла след като не усещаш нищо ?!??да издържиш повече

NecroSadisticSadomiziers
09-24-2009, 17:15
Пробвай да забиеш малко железа да го държат изправен

t0d1t0
09-24-2009, 20:59
Durex Performa... :-oДа пробвал съм изтръпва ми оная работа и не усещам нищо .... 35 мин издържах действат ми доста :-P

И какъв е смисъла след като не усещаш нищо ?!??да издържиш повече
от кога секса се счита като задължение?! :shock: :lol:

Viche
09-24-2009, 21:08
Durex Performa... :-oДа пробвал съм изтръпва ми оная работа и не усещам нищо .... 35 мин издържах действат ми доста :-P

И аз няколко пъти съм ги пробвал,ама не е нещо дето мога наистина да кажа,че ми действа,наистина задържа ерекцията,но за малко повече отколкото попринцип си държа.. :D

plum
09-25-2009, 07:06
С помощта на показалеца и третия пръст на лявата ръка той натиска в точката между скротума и ануса в продължение на няколко секундки, като в същото време прави дълбоки вдишвания.
PC мускул - PC = pubococcygeus
този въпросен мускул с рязко свиване няколко пъти прави еякулацията... ако можеш да го задържиш стегнат за времето на оргазма и след това да го отпуснеш напълно (отпускането е по-трудната част щот тогава може той пак да се свие... ) и да го задържиш отпуснат за още няколко секунди колкото да премине силната възбуда се получава ефекта на оргазъм без еякулация...

Тази техника работи! По-добре който иска да я пробва за първи път да го направи сам а не когато е с момиче защото трябва да се овладее и да схванете как става точно... Якото е че не се губи усещането на оргазъма. Елементарно е и доста ефективно. Ако някой има въпроси да пита...

Ico_
09-25-2009, 08:00
Абе ти искаш да задържиш ерекцията, или да забавиш еакулацията?

sl0w
09-25-2009, 08:02
Durex Performa... :-oДа пробвал съм изтръпва ми оная работа и не усещам нищо .... 35 мин издържах действат ми доста :-P

И какъв е смисъла след като не усещаш нищо ?!??да издържиш повече
Да задоволяваш жена си или гадже и т.н..

PrIvaTe
09-25-2009, 08:43
аз държа повече след като слушам песни като Stronger,Above and Below и т.н.
и държа по повече от 1 час 8)