PDA

View Full Version : Писна ми



SunLov3
09-22-2009, 19:46
Така, в моят клас има две големи "селянки".Миналата година ги поканих в нас за края на учебната година.Просто си нямате представа, какво направиха и колко време чистих и поправях счупени неща :-x .Сега първите два дена от учебната седмица ок.Почти не си говорихме, но в петък от 7,30 се започнаха подигравки и номера , обиди ровене в чантата, искаха да ми разкопчаят сутиена :-x :-x :-x През цялото време гледах да не им обръщах внимание , бях абсолютна безразлична, ама ставаше по-лошо, нямах търпение да се измъкна от училище.
Не съм такава да се псувам, да се карам с някой, просто ми е отвратително това и няма смисъл да си късам нервите :?
Не искам нещо от вас , просто трябваше някъде да споделя :-o

П.П.:на 13 съм

PurpleDream
09-22-2009, 19:51
по един як шамар за всяка :wink:
ако бях аз щях да ги смотая пред всички и щеше да ги е срам да станат от земята...бахти простите, то на такива говеда кво да им кажеш...

PurpleSand
09-22-2009, 19:53
Емии злобарки ... има ги още много такива. :?
Другия път въобще не им мълчи ...
много ги мраза такива .. :X

petinkataaa
09-22-2009, 20:11
не знам какво да кажа..почувствала си се ужасно,знам :(

GodLovesYou
09-22-2009, 21:01
унижи ги

NoShTnO_iZkUsHeNiE
09-22-2009, 21:19
унижи ги

Мда...направи това веднъж,а после се прави на безразлична,това ще ги вбеси и ще ги накара да се чувстват мижитурки

Tempest
09-22-2009, 21:37
с думите "не им обръщай внимание и ще те оставят" не се казва, че изведнъж ще те оставят.. просто наистина не им обръщай внимание - не говори с тях, не ги гледай, не гледай наперено като си около тях, не гледай лошо като ти направят нещо... и до седмица ще има резултат ;)