PDA

View Full Version : обица на езика



girl4eety
09-23-2009, 06:31
Незнам дали тук е мястото на темата, но ако не е да я преместят..

Значи решила съм да си сложа обица на езика, но имам няколко въпроса.Ако може някой който наистина знае, да ми отговори, а не да кара наизуст.

1,Като съм била на 5-6 годинки ми е шит езика, това нещо ще ми попречи ли? И като ми го пробият случайно ако се засегне там където е шито може ли да ми се отвори шитото?

2,Аз живея само с майка ми и тя ми дава,Баща ми е в съседния квартал, но идва да ме вижда.Съответно като баща го попитах, но той не ми разреши.Говорих с майка ми и тя каза ако искам да си сложа и когато идва баща ми да я свалям.Може ли така и пречи ли нещо на обицата?

3.Ще фъфля ли и ако да колко време?

4.Колко пари струва?

5.И каква подръжка трябва да и правя

BlackEyed
09-23-2009, 07:48
За шитото , едва ли ще направи проблем , езика се възстановява много бързо,за махането, не е препоръчително първите две седмици да махаш въобще,за фъфленето при всеки е индивидуално,аз фъфлих доста , около седмица , имам познати , които са нямали такъв период въобще,цената на дупчене е около 30 лв + обицата и лекарството ..
Поддръжката е с лидокаин , в студиото ще ти обяснят как да си направиш разтвора,след ядене е добре да промиваш , а и първите дни по 3-4 пъти .. това е общо взето ..

BlueAvalanche
09-23-2009, 08:00
Като изключим по-добрите свирки, за какво са ви тия обици по езиците?

Pliok0019
09-23-2009, 08:02
Само това е функцията на обиците на езика.

Jamalska
09-23-2009, 08:06
Няма да е хубаво да я сваляш често.Много бързо се затваря дупката.Но пък няма да ти е трудно да я криеш,просто не зияй пред него :)

BlueAvalanche
09-23-2009, 18:50
Аз се обзалагам, че нито аз нито ти сме против това :D

Дупчете се бе, и путките си дупчете, щом ви е толкова акъла..

yahhooo
09-23-2009, 19:23
езика, после зърното след това веждата после много на юг и те така