PDA

View Full Version : Проблем с мп3 плеър



edelweiss96
09-23-2009, 09:09
Здравейте! Наскоро брат ми ми даде неговата мп3-ка такъв модел http://prikachi.com/files/1078998Y.jpg , която не беше ползвал от много отдавна. Сложих си няколко песни, обаче когато сложа слушалки, те не тръгват. :( Лампичката работи, всичко е ок, но пак не става. Оставих плеъра да се зарежда повече, пробвах много неща, но пак нищо. Какъв може да е проблема? :(

DarkAngelOfHope
09-23-2009, 10:15
Кое не тръгва ? Слушалките или песните :) да не са ти прецакани слушалките ? таймера показва ли че песните вървят ? или си седи на 00:00 ... ако самите песни не тръгват пробвай с един формат на mp3-то ... друг вариянт е да се е прецакала батерията (като не се употребява нещо такова е хубаво да му се вади батерията че иначе може да се прецака), но щом пък светва там нещо - едва ли е от батерията
Ако си сигурен че дефекта не е в слушалките пробвай с форматиране :)

edelweiss96
09-23-2009, 10:35
Песните не тръгват. Слушалките работят перфектно. На компютъра песните вървят, а самият плеър няма дисплей и не мога да видя нищо. Брат ми също предполага, че е от батерията, щото е падала доста бързо отпреди.

ivanstef
09-23-2009, 10:49
Може да е разпоена буксата на слушалките. На мойто МП3 от много мяткане често ми се случва. Вече я запоявам със затворени очи...