PDA

View Full Version : Ако може дайте ми някакви насоки ...



andrags
09-23-2009, 11:42
Здравейте :) От доста време имам рег тука и много много не се подвизавам с моя ник а така без рег, но това няма значение :)
Да започем по-същество, тази година кандидаствах и така приеха ме където исках... и така наближава 15 септември отивам аз в новото даскало нов клас, нови хора(освен един приятел от стария ми клас).
Влизаме ние двамата в стаята заено с другите и сядаме на чиновете, обаче в този момент виждам едно момиче от което вече 2ра седмица не мога да отлепа очи. И от там тръгва така да се каже проблема ми :)
Намерих профила и в един сайт за запознанства, запознахме се с момичето взех и скайпа и тръгна лафчето. Говорим си за много и различни неща и всичко е ОК. Но като ида на даскало и все едно нищо не е станало, само един на друг се усмихваме и това е... Незнам, дали защото още не сме се опознали много добре и затова ли е така... тя седи сама на чин, но ако ида да седа при нея ще стане малко конфузно положението, защото този мой приятел е нещо като клюкарка и е сийрджия така да се каже, а в съседния клас са и други приятели от стария клас. Просто незнам как да заговоря момичето в даскало. В скайп е лесно, там няма проблеми. :) :)

w0sh
09-23-2009, 11:47
Това е защото сте малки ДИЧИЦЪ.

ако ти я заприказваш, представи си може и да се полуюи диалог.

FromAutumToAshes
09-23-2009, 11:50
Ехххх тези училищни драми.. Грешката ти е била, че си я заговорил през интернет а не директно да отидеш при нея ;) Заговори я пък каквото стане, пука ли ти от хорско мнение ?

andrags
09-23-2009, 11:58
Еми не много, но в класа сме 18 момчета и 8 момичета, а и тя си има гадже. Не че нещо като има гадже, но просто ми е някакси неудобно пред всички, защото са такива клюкарки и все гледа да се надсмее над другия, а момичето си е адски яко, ама всички я базикат смисъл все говорят нещо за нея и ако аз нещо я заговоря и мен ще ме почнат... shit работа дето се вика :(

FromAutumToAshes
09-23-2009, 12:07
Ае брат ти много ясно, че няма да я заговориш пред целия клас бе мозък xD в някое междучасие ... има как ;) А това че има гадже пфф определено е НЕЩО. И по това, което пишеш като гледам ти пука от хорското мнение... жалко за теб.

dimitar_ak
09-23-2009, 12:09
Правилно ли разбрах, че сте от един клас, а комуникирате само в мрежата?

FromAutumToAshes
09-23-2009, 12:10
По-правилно няма как да разбереш приятелю

dimitar_ak
09-23-2009, 12:10
Тогава мога да кажа само :lol:

andrags
09-23-2009, 12:11
Еми тя самата ми сподели че от 3 месеца са гаджета, но от няколко седмици нещо много много не са се разбирали...
Може би защото още сме в началото т.е. не сме за запознали това онова и някакси незнам какво да я питам и => да я заговоря, защото още не съм я опознал достатъчно добре. Не съм от ония съдъци който нали даже ги е срам даже "здравей" да кажат на момичето, но просто ми е някакси конфузно така да се каже...

FromAutumToAshes
09-23-2009, 12:13
Това е породено от факта, че просто си малък (без да се правя на батко)

LoveRetroMusic
09-23-2009, 12:15
Тоя интернет ;\

andrags
09-23-2009, 12:16
Т.е. няма опит - това ли искаш да ми намекнеш?
@dimitar_ak = невиждам нищо смешно... ;)

FromAutumToAshes
09-23-2009, 12:17
Ами да , виж колко си досетлив

LoveRetroMusic
09-23-2009, 12:17
Ако я харесваше найстина, нямаше да ти пука изобщо за мнението на другите, щеше да си я заговаряш. Баси смешното "ще почнат и тебе" .. :lol:

andrags
09-23-2009, 12:19
еми аз дори и да я заговоря ще си имаме само общи приказки без нищо по-сериозно, защото все пак си има приятел, дори и в не цветущи отношения... :(

valdesbg
09-23-2009, 12:20
@dimitar_ak = невиждам нищо смешно... ;)

Прав си. Изобщо не е смешно...

Трагично е...

Но ако не беше трагично 100 % щеше да е смешно.

А да. Авторе - ти си идиот. С главно И.

LoveRetroMusic
09-23-2009, 12:20
Щом е така защо е темата ? :)

FromAutumToAshes
09-23-2009, 12:21
Тогава какъв е смисъла от темата ти ? И какво му мислиш изобщо ? Ти знаеш ли какво искаш :-o

andrags
09-23-2009, 12:33
Вече и аз незнам какво искам... все пак благодаря на теези който отделиха малко от времето си на един съдък, който го е срам да заговори едно момиче...

FromAutumToAshes
09-23-2009, 12:40
Ти верно си кухо парче :lol: Нищо лично

Shinah
09-23-2009, 12:43
Абе... ти 8 клас ли си?

Някой каза преди мен, че гаджето й определено е "НЕЩО". Замисли се, ти би ли искал да свалят твоята мацка? Пък и дори да не са в цветущи отношения, няма значение. Остави ги да се разберат... Аз ли съм единствената, която не би се занимавала с чуждо гадже? :? И през тва време вземи се научи да се държиш като момче. По скайп - може, на живо - не. Супер незряло е...

LoveRetroMusic
09-23-2009, 12:44
Вече и аз незнам какво искам... все пак благодаря на теези който отделиха малко от времето си на един съдък, който го е срам да заговори едно момиче...

А така, извини се. Загуби ми времето, до сега щях да съм стигнала до фотото да си направя тъпата снимка за бележника. 8-)

andrags
09-23-2009, 12:51
Абе... ти 8 клас ли си?

Някой каза преди мен, че гаджето й определено е "НЕЩО". Замисли се, ти би ли искал да свалят твоята мацка? Пък и дори да не са в цветущи отношения, няма значение. Остави ги да се разберат... Аз ли съм единствената, която не би се занимавала с чуждо гадже? :? И през тва време вземи се научи да се държиш като момче. По скайп - може, на живо - не. Супер незряло е...
Да 8-ми клас съм. Знам,че не е приятно... напротив нямам нищо против тях :)

yahhooo
09-23-2009, 13:15
като станат 7-8 клас циганите дебнат "бъдещата" булка и като излезе (което става рядко защото родата не и дава) от къщата я отвличат и после се омъжва за отредения и годеник.

я пробвай тоя начин :booooomb:

gentlelover
09-23-2009, 14:45
но ако ида да седа при нея ще стане малко конфузно положението, защото този мой приятел е нещо като клюкарка и е сийрджия така да се каже, а в съседния клас са и други приятели от стария клас.

Баси... Ти кво разбираш под понятието ПРЯТЕЛ!?!?!?!?!

С такива "ПРЯТЕЛИ" на кой му трябват врагове бе готин?!?!?!

Отиваш, сядаш при нея и тн.

Клю клю ------> Да ви е** майките! И това е. Кво ти пука?!

:?

andrags
09-23-2009, 15:19
но ако ида да седа при нея ще стане малко конфузно положението, защото този мой приятел е нещо като клюкарка и е сийрджия така да се каже, а в съседния клас са и други приятели от стария клас.

Баси... Ти кво разбираш под понятието ПРЯТЕЛ!?!?!?!?!

С такива "ПРЯТЕЛИ" на кой му трябват врагове бе готин?!?!?!

Отиваш, сядаш при нея и тн.

Клю клю ------> Да ви е** майките! И това е. Кво ти пука?!

:?
Еми да такива са... но с това момче сме приятелски семейства, а лично с него се познаваме от 9 години...
Сега още не сме се запознали всички, но да де надяваме, че другите не са такива.... :)

valdesbg
09-23-2009, 15:31
Човече имаш някакъв сериозен проблем със самочувствието. Мързи ме да мисля И за твойта тема, затова набързо скалъпения ми отговор е че си просто AFC + Needy Guy :)

Google it for more info:)

FromAutumToAshes
09-23-2009, 15:36
Пак ще ти го кажа. Много си тъп. Ходи пиши тъпотии другаде

lubomirky
09-23-2009, 15:37
Човече имаш някакъв сериозен проблем със самочувствието. Мързи ме да мисля И за твойта тема, затова набързо скалъпения ми отговор е че си просто AFC + Needy Guy :)

Google it for more info:)

Хах, груб си :D

По темата - отиди при нея, това че е срамежлива да не те притеснява. Отиваш при нея и действаш. Говориш и максимално много простотии, които естествено да я разсмиват, за да се чувства по-спокойна, когато си около нея. Нейният прител не ти е проблем, ако те харесва ще го зареже ;)

vesito13
09-23-2009, 15:45
еми аз дори и да я заговоря ще си имаме само общи приказки без нищо по-сериозно, защото все пак си има приятел, дори и в не цветущи отношения... :(Така както го написа какво очакваш ние да дойдем да я сваляме вместо теб ли? Или пък да направим така, че с приятеля и да скъсат. Разбрал си, че си има приятел, пишете си в скайп просто като приятели, ако случайно събереш смелост отиди междучасието заговори я нещо. Все ще имате обща тема, колко е бил тъп тоя час или нещо от сорта. Освен това щом стои сама няма да имаш много проблеми. Но въпреки това изчакай да си се разбере с гаджето и, без ти да се бъркаш там.

andrags
09-23-2009, 16:34
Е много ясно, че няма да се бъркам, това си е техен проблем. А и ние се познаваме все още от няколко седмици, така че няма кой знае какво да стане между нас :)

vesito13
09-23-2009, 16:36
Така че и ние нищо не можем да направим. Не смяташ ли? :)

andrags
09-23-2009, 16:47
Мда.. благодаря на тези който писаха ;)
Ще опитам да се преборя със срама си ;)

Josefinne
09-23-2009, 18:51
Покани я на кафе след даскало в някое от междучасията, мисля, че ще ви е по-лесно да общувате, ако не ви гледат всичките ви съученици.

radko690
09-24-2009, 15:02
Еми тя самата ми сподели че от 3 месеца са гаджета, но от няколко седмици нещо много много не са се разбирали...
Може би защото още сме в началото т.е. не сме за запознали това онова и някакси незнам какво да я питам и => да я заговоря, защото още не съм я опознал достатъчно добре. Не съм от ония съдъци който нали даже ги е срам даже "здравей" да кажат на момичето, но просто ми е някакси конфузно така да се каже...

хаха казваш че не си срамежлив щот и казваш здравей :D а че си има приятел кво те ебе ще го зарейи ако знаеш как да я спечелиш ама това че те е страх да не те говорят ти е голям проблем и ако мислиш цял живот за това че приятелите ти кво щели да кажат само с мечтите си ще останеш

andrags
09-26-2009, 10:04
така... :)
Неска се пребрахме заедно (в една посока сме) :)
след малко чатове в скайп и най-накрая разговаряне в даскало нещата вървят на + :)

vesito13
09-26-2009, 10:12
Поздравления, дано така продължат :)

vas4e3to0
09-26-2009, 14:25
Поздравления :grin:

andrags
09-26-2009, 14:55
Даже вече ми сподели, че е зарязала приятеля си.
Мисля, че е време да започна работата :D

lipsvashh_mi
09-26-2009, 16:09
заговори я в някое междучасие-нито ще те изяде момичето,нито нищо...не разбирам от какво толкова те е срам..
ако пък си чак толко срамежливо същество-попитай я в скайп,ако ти е по-лесно-да излезете някой път на кафе и там ще сте сами ,за да си поговорите на спокойствие....
ПП Ако се интересуваш толкова от мнението на съучениците си и хората от другите класове,няма да прокопсаш,повярвай ми :?

andrags
09-26-2009, 16:15
вярвам ти и съм се обедил вече...
днес ми се случи една конфузна ситуация при запознанството си с 1 момиче и ония вече... едва ли не все едно съм убил човек - сумати хора разбраха за 10 мин...
ама понякога ми е все тая... да се надяваме, че в понеделник пак ще се приберем заедно, обаче понякога тя върви с други хора към нейния квартал, а аз искам да сме само двамата :? ... да се надявам, че ще иска да се прибираме само 2мата, но трябва да се опознаем малко, т.е. вече каза, че ме е разбрала, че съм честен човек и държа на нея...

lovableboy
10-22-2009, 18:42
Абе... ти 8 клас ли си?

Някой каза преди мен, че гаджето й определено е "НЕЩО". Замисли се, ти би ли искал да свалят твоята мацка? Пък и дори да не са в цветущи отношения, няма значение. Остави ги да се разберат... Аз ли съм единствената, която не би се занимавала с чуждо гадже? :? И през тва време вземи се научи да се държиш като момче. По скайп - може, на живо - не. Супер незряло е... Повечето момичета и момчета го карат на тоя принцип дебнеш най-добрия момент и действаш. На мен лично ми се е случвало с най-добрия приятел :shock:

kykyto
10-24-2009, 06:27
Това с интернет чата се прави само и единствено когато момичето е Спечено да ти отговори на живо. И бтв да не ти пука за хорско мнение.............

eminemfenka
10-24-2009, 17:50
Както каза някой по-горе.. междучасието е перфектно :) сядаш до нея и я питаш к'во праи,т'ва онова.. :shock: Ебахти,от един клас сте.. и не смееш да й кажеш нищо..използвай това,че сте съученици :)

eminemfenka
10-24-2009, 17:51
Както каза някой по-горе.. междучасието е перфектно :) сядаш до нея и я питаш к'во праи,т'ва онова.. :shock: Ебахти,от един клас сте.. и не смееш да й кажеш нищо..използвай това,че сте съученици :)

eminemfenka
10-24-2009, 17:52
Както каза някой по-горе.. междучасието е перфектно :) сядаш до нея и я питаш к'во праи,т'ва онова.. :shock: Ебахти,от един клас сте.. и не смееш да й кажеш нищо..използвай това,че сте съученици :)