PDA

View Full Version : как да постъпя правилно



antoaneta613
09-23-2009, 14:03
Здравейте на всички много ще съм ви благодарна ако споделите и вашето мнение. Харесвам едно момче... Неговият баща и моят се познават от мн мн отдавна и аз и момчето сме израснали заедно. По един или друг начин ние сме създали някъкво приятелство и уважение един към друг. Но наскоро аз започнах да гледам на него като на момче и искам да сме повече от приятели. Страх ме е че ако му призная за чувствата си и ако той ме отхвърли ще загубя постигнатите до момента отношения? Моляви кажете ми как да се държа как да привлеча внимението и интереса му? Дали да му кажа че го харесвам? Какво мислите? :-) :)

LoveRetroMusic
09-23-2009, 14:10
Има доста такива теми, но ако найстина много го харесваш, действай. Но спроред мен не разваляй хубавото приятелство (:

gentlelover
09-23-2009, 14:39
Здравейте на всички много ще съм ви благодарна ако споделите и вашето мнение. Харесвам едно момче... Неговият баща и моят се познават от мн мн отдавна и аз и момчето сме израснали заедно. По един или друг начин ние сме създали някъкво приятелство и уважение един към друг. Но наскоро аз започнах да гледам на него като на момче и искам да сме повече от приятели. Страх ме е че ако му призная за чувствата си и ако той ме отхвърли ще загубя постигнатите до момента отношения? Моляви кажете ми как да се държа как да привлеча внимението и интереса му? Дали да му кажа че го харесвам? Какво мислите? :-) :)

Ако искаш да привлечеш вниманието му, застани пред него и му покажи гърдите си! Винаги работи!

Просто му кажи и толкова.

ShtrudeL
09-23-2009, 15:17
Ние от къде да знаем? Ти кво искаш? Щото ако не знаеш,ние не можем да ти помогнем. => Прави к'вото искаш. тц тц

antoaneta613
09-23-2009, 15:20
Здравейте на всички много ще съм ви благодарна ако споделите и вашето мнение. Харесвам едно момче... Неговият баща и моят се познават от мн мн отдавна и аз и момчето сме израснали заедно. По един или друг начин ние сме създали някъкво приятелство и уважение един към друг. Но наскоро аз започнах да гледам на него като на момче и искам да сме повече от приятели. Страх ме е че ако му призная за чувствата си и ако той ме отхвърли ще загубя постигнатите до момента отношения? Моляви кажете ми как да се държа как да привлеча внимението и интереса му? Дали да му кажа че го харесвам? Какво мислите? :-) :)

Ако искаш да привлечеш вниманието му, застани пред него и му покажи гърдите си! Винаги работи!

Просто му кажи и толкова.
Е това с гърдите няма как да стане и съм сиг че действа но не само той ще ме гледа а цялото училище така че този вариант няма как да стане :-D :) :-) :P :oops:

LoveRetroMusic
09-23-2009, 15:21
^^

Е, супер. Ще станеш известна. Давай, момичееееее. 8-)

valdesbg
09-23-2009, 15:25
Омг...всички ли второкласници сте свършили по рано днес? :-o

vesito13
09-23-2009, 15:26
Не можеш ли да прецениш дали той не изпитва поне малък интере към теб? Просто то си личи по някакъв начин. Ако има нещо такова разбирам да му кажеш, но иначе някак си не върви. Аз лично бих опитала с намеци, бъзици, жестове, такива неща. Ти ако смяташ че можеш просто да застанеш и да му кажеш, като няма да ти пука особено дори резултата да не ти харесва давай ;) Какво да правиш си е твое решение, ти знаеш каква е ситуацията, ние можем само да гадаем :)

FromAutumToAshes
09-23-2009, 15:28
Има доста такива теми, но ако найстина много го харесваш, действай. Но спроред мен не разваляй хубавото приятелство (:

:wink:

DeteNaDiavola
09-23-2009, 15:49
не си разваляй приятелството.. в живота то е по- важно от любовта.. представи си че станете гаджета (винаги ме е дразнил тоя израз) и след време като скъсате няма да сте дори и приятели..

PurpleDream
09-23-2009, 17:13
Ние от къде да знаем? Ти кво искаш? Щото ако не знаеш,ние не можем да ти помогнем. => Прави к'вото искаш. тц тц
мхм

antoaneta613
09-23-2009, 18:09
Прецени си сама, ако и той иска същото поговорете и после каквото стане, но ако той не иска, а само ти искаш, недей просто да правиш нещо, за да сте гаджета, ами се откажи от тази идея и остави приятелството ви да продължи.
Попринцип щом семействата ви са приятели и вие децата сте приятели, вашите семейства със сигурност са си говорили и мислили да ви оженят след време :-D

Успех и ако има нещо винаги говори с него и обмисляй много добре нещата, щот грешките бързо стават, ама трудно се оправят! ;) Ужасно ти благодаря много ми помогна а те че семействата са си говорили че ще се ожениме да така е и досто често се бъзикат с нас :) :-)

RaZzer
09-23-2009, 19:08
Ток ту хим...

kidwestern
09-23-2009, 19:25
и аз кво тряя д анаправа тука,ти проста ли си , козелке.?
ходи ли ми се в кенефа да сера?

sl0w
09-23-2009, 20:39
По-добре му кажи докато го харесваш .. Защото после ще му го кажеш след време като не го харесваш , той ще ти каже че те е харесвал . И ще съжаляваш

MarryJaneee
09-24-2009, 12:20
Според мен трябва да споделиш чувствата си...няма нищо по-лошо от несподелената любов..може и той да изпитва същото към теб, но и него го е страх да не би да го отхвърлиш. :) имах почти същия проблем..не исках да призная че обичам момче, което е лудовлюбен в мен..но се престраших. и сега сме заедно от много време.. :) все па които рискува - печели :P пък и ако споделиш че го обичаш, а той те има само за приятелка..мисля че няма да се промени нищо между вас..няма какво да губиш момиче.. :)[/b]

antoaneta613
09-24-2009, 12:45
Случи се така че ни приеха в едно и също училище и се виждаме по коридорите и тойпърви ме заговаря. Сега мисля да тръгна с др момче за да видя реакцията му и така ще разбера какво има той към мен и ако има нещо ще е супер :-) :)

antoaneta613
09-24-2009, 13:01
Много искам нещата да станат ужасно много защото го ценя и като човек като момче и е сериозен и не е некой типичен лигльо :) :P

antoaneta613
09-24-2009, 13:16
На колко си години всъщност :)
на 14 :-) :)

antoaneta613
09-24-2009, 13:33
Усепех,слънце :)Предстоят ти интересни години :) :-) Много ти благодаря и дано да са интересни и пълни с приключения това ми е мечтата да имам интересен живот :) :) :) :-) :-) :-)

antoaneta613
09-27-2009, 13:06
Хора немога да си го избия от главата само той е в ума ми нз вече ... нямам смелост да му призная страх ме е че ще проваля всичко ама много започвам да го харесвам :cry: :cry: :cry: :cry:

vas4e3to0
09-27-2009, 13:14
Хора немога да си го избия от главата само той е в ума ми нз вече ... нямам смелост да му призная страх ме е че ще проваля всичко ама много започвам да го харесвам :cry: :cry: :cry: :cry:
Както казаха - ако наистина започнеш да страдаш по-добре е да му кажеш - така поне нищо няма да те мъчи :(

antoaneta613
09-27-2009, 13:22
Ужасно ми е тежкооо но кажете как да му кажа немога да отида и пред сичките му фр да кажа че го харасвам апак ако го извикам на саме ще се досетат и така мисля че ще го изложа апак по скупе е изключено щото не ми пише! а има и друго тъй като сме от едно даскало той ме видя че хода с една моя фр да пуши и той ме попита дали съм пушачка аз казах не(което е истина) и после каза еми защо ходиш там и аз истърсих че нз и мисля че му паднах в очите? или вие как мислите (той не пуши)? :cry:

antoaneta613
09-27-2009, 13:33
моляви пишете спешно еее :cry:

ShtrudeL
09-27-2009, 13:35
Стига си ревала. Ебати "проблема",ебати философиите.
Или му казваш - или не.

vas4e3to0
09-27-2009, 13:55
Ми отиваш казваш му и квото стане бе - да не ти дреме 8)

antoaneta613
09-27-2009, 14:20
:)

sl0w
09-27-2009, 15:14
Ми отиваш казваш му и квото стане бе - да не ти дреме 8)
Не е толкова лесно.

producenta
09-27-2009, 16:09
Защо 99% смятат,че ако признаят на някой свой приятел/ка

приятелството им заминава ако ги резнат?

На мен ми се е случвало 2 пъти и пак сме най-добри фр

vesito13
09-27-2009, 16:12
Защо 99% смятат,че ако признаят на някой свой приятел/ка

приятелството им заминава ако ги резнат?

На мен ми се е случвало 2 пъти и пак сме най-добри фрИ ако не признаят не е гарантирано, че приятелството им ще се запази, не е лесно да си най-добър приятел на човек, когото обичаш и той да ти обяснява за приятелката му, а ти да трябва да стоиш да слушаш и да се радваш за тях, когато тайно желаеш да си на нейно място. Просто нищо в живота не е сигурно, но ако не рискуваш мислиш ли, чче ще спечелиш нещо? :)

producenta
09-27-2009, 16:15
Защо 99% смятат,че ако признаят на някой свой приятел/ка

приятелството им заминава ако ги резнат?

На мен ми се е случвало 2 пъти и пак сме най-добри фрИ ако не признаят не е гарантирано, че приятелството им ще се запази, не е лесно да си най-добър приятел на човек, когото обичаш и той да ти обяснява за приятелката му, а ти да трябва да стоиш да слушаш и да се радваш за тях, когато тайно желаеш да си на нейно място. Просто нищо в живота не е сигурно, но ако не рискуваш мислиш ли, чче ще спечелиш нещо? :)

Те ако са истински приятели ще си останат такива

antoaneta613
09-27-2009, 16:44
Не мисля че ще останем такива ако му призная просто дори немога и да предположа реакцията му :(

producenta
09-27-2009, 16:57
Не мисля че ще останем такива ако му призная просто дори немога и да предположа реакцията му :(

Аз ти говоря от личен опит.
Ако той ти предложи и му откажеш,каква ще му бъдеш?

antoaneta613
09-27-2009, 17:28
Не мисля че ще останем такива ако му призная просто дори немога и да предположа реакцията му :(

Аз ти говоря от личен опит.
Ако той ти предложи и му откажеш,каква ще му бъдеш?
Може би приятелка :-D Ок кажете как да му кажа неискам просто да отида и да му го съобща в лицето искам да е нещо по специално или различно

antoaneta613
09-27-2009, 17:54
Хорааа нуждая се от съвет ако утре го вида какво да правяяя :)

LoveRetroMusic
09-27-2009, 17:57
Говори му, говори му. 8-)

Corsair
09-27-2009, 17:58
ако имаш цици и гъз се събличаш по бански или некво бельо там да те види и си готова гаранцияя. ама ако си барплот духаш яко

antoaneta613
09-27-2009, 18:05
ако имаш цици и "задни части" се събличаш по бански или некво бельо там да те види и си готова гаранцияя. ама ако си барплот духаш яко Имам и цици имам и задни части и кво тва ли е сичко сико в тоя живот ли е цици и задни части съжелявам аз не съм на тфа мнение :? аз неискам просто забаление аз наистина обичам този човек :( :?

antoaneta613
09-28-2009, 10:19
Хораааа днеска ме заговари :grin: :) И аз се опитах но ... мисля че лека па лека ще се усетии :-)

valdesbg
09-28-2009, 10:22
Дори нямам желание да напиша някакъв подигравателен коментар...

Толкова затъпяващо ми действа темата ти. :-o

antoaneta613
09-28-2009, 10:38
Дори нямам желание да напиша някакъв подигравателен коментар...

Толкова затъпяващо ми действа темата ти. :-o
ми не пиши :) Никой не карам на сила :?

antoaneta613
09-30-2009, 13:27
:P

antoaneta613
10-11-2009, 13:32
Ще се побъркам нямам думии!! С моята "смелост" нищо няма да стане добре има ли друг вариант да му намекна немога да му кажа. Умирам си да бъда с него просто като го видя и цялата истръпвам но просто не намирам удобен момент в който да го заговоря усещам че няма да стане в училище. Пък и как да го поканя на кафе каза ми че не обича да ходи по кафетата
Бях забравила да ви кажа че бахме заедно на почевка приди около месец , играхме на една игра и аз го целунах по бузата - първоначално не исках, а неговите риплики бяха: Айде са де! Нали не си лесбийка!!!
Просто не знам!

poisonn
10-19-2009, 16:40
Приятелството може да завърши с любов, любовта с приятелство - никога ... :? :-o