PDA

View Full Version : About the kilograms :(



gosheto1
09-23-2009, 17:03
Здравейте всички :) . Искам да ви попитам нещо. Значи в началото на тази година бях с доста доста наднормено тегло за възраста и ръста си - почти 90 кг :-o От тогава до сега съм свалил 11 - 12 , тоест сега съм около 78 (и съм висок 173 см.) Въпреки това искам да сваля още някое кило (да стана приблизително 75-6) , но майка ми прави малко проблеми и казва , че да ги задържа килограмите ще е по-добре , защото в момента ръста на височина и ако ги задържа ще ми се загубят във височината (т.е. няма да личат много много). Също така тренирам и мисля , че ще окаже влияние. Кажете според вас какво да правя.
И моля без излишни коментари и глупости :) . Благодаря предварително :)

renegate
09-23-2009, 17:39
Тренировки и правилно хранене брат

ZipFail
09-24-2009, 08:39
Прави квото си си решил, не познаваме майка ти че да ти кажем дали си прав 8-)
Според мен 78 на 173см. са си доста килограми, дори да не са мазнини..

bananjanet
10-05-2009, 10:07
Просто се храни по-здравословно и спортувай ( каквото и да е ) ... С диети нищо не става, понижи ти може и да отслабнеш, но кожата без тренировки ще увисне :?

brusa
10-05-2009, 20:03
mi az sam 165 sm i bqh 98 kg :shock: :shock: no se usaznah svalih i 23 kilograma sea sam 75 i az mislq 4e trqbva da svalq o6te 5 kg hodq na fitnes vseki den a sabota i nedelq ti4am... jelaq ti uspeh :)

l0wrider
10-06-2009, 15:12
Оточни се за кила или форма говориш шото повечето говорят за килограми а имат предвид форма ?

ImmortalTechnique
10-08-2009, 22:41
Нищо ти няма браже. Масата ти е предимство. Знайш ли колко много кльощави комари искат да са масивни, пък ако ще и да е сланина, ма не става, заради метаболизма им. Просто си ходи на фитнес, блъскай редовно, храни се правилно.Постепенно ще видиш как мазнинките се изчистват, а тялото ти се оформя. Масата, пак повтарям, ти е един плюс, само трябва да я утилизираш.

CekCu
10-09-2009, 15:38
ще свалиш тея килограми само чрез спорт .. нали знаеш като имаш желание постигаш всичко :)

MiRaCuLiXbb
10-11-2009, 13:18
Малко стара тема, но...
Не гледай на колограмите като на константна величина. На едни и същи килограми човек може да изглежда по съвсем различен начин. Подкожните мазнини може да не ти пречат в момента, но неизменно ще си окажат негативното влияние вбъдеще. Като не си дал снимки е трудно да се определи физическата ти форма в момента, но щом се чустваш затлъстял работи върху издръжливостта и за намаляване на излишните подкожни мазнини. Образовай се в областта на правилното хранене, в нета е пълно с информация.
ПП Не казваш на колко си години.