PDA

View Full Version : Запушен нос преди заспиване



LINKNOT
09-23-2009, 19:22
От 1-2 седмици забелязвам адски странно явление - точно като ми се приспи и носа ми се запушва. За първи път ми се случва такова нещо. Омръзна ми да си тъпча носа с капки за нос всяка вечер.
Дали е нещо сериозно?

clever
09-23-2009, 19:26
мм.. незнам дали е сериозно
и на мен ми се е случвало...всъщност тая година почти цялата бях така и не ходих на лекар ама тия дни взе че ми мина :D :D
ти не чакай като мен-ходи при личната да те прати на УНГ че може да са полипи ... кофти образувания в носа които те пречат да дишаш добре 8-)

LINKNOT
09-23-2009, 19:31
може да са полипи ... кофти образувания в носа които те пречат да дишаш добре 8-)
Тези полипи щяха да ми правят проблеми постоянно,а не точно като ми се приспи. Надали е това.

Странното е,че не се случва само вечер,а дори през деня ако ми се приспи носа ми пак се запушва. Кво ми има?!

clever
09-23-2009, 19:36
ем в начален стадий полипите ти правят проблеми от време на време... като ги зарежеш и не се погрижиш за тях почват да ти вредят постоянно .. :?

Hayashi
09-23-2009, 20:00
И на мен ми се случва точно преди да заспя. Май е от позата на главата... Е аз си карам на капки и не ми е особено голям проблем.