PDA

View Full Version : Не мога да си възвърна доверието в никой..



whatkindofaMan
09-23-2009, 20:15
Здравейте..не знам на кого мога вече да се доверя от моите "приятели", затова реших да си споделя болката тук :) Имах приятелка, която ме остави преди около 4 месеца.. Имал съм и по силни чувства към момиче, но този път наистина тя ме накара да й се доверя. Една връзка за мен за да е истинска трябва отношенията помежду ни да бъдат и приятелски и нещо повече. Да можеш да споделиш и да получиш съвет без да се притесняваш какво ще си помисли от другата страна. Несъмнено беше най щастливата ми година в живота ми с нея до сега. Не казвам, че няма да срещна някое момиче, което ще ме накара пак да се усмихвам просто е така..Но от тук дойдоха и другите проблеми. След като ме остави аз се затворих дълбоко в себе си. Бях сред приятелите ми, но се чувствах сам. С момичето ми съм прекарвал по ден и нощ заедно и просто се чувствах като призрак. Изведнъж стана всичко, както уж в моите очи беше наред. Каза, че ще е по добре да се разделим и аз уважих решението й. Щом така е решила, че ще е по добре за нея, значи така е трябвало. След толкова време аз още я обичам.. Но нашите отнощения след раздялата ни се развиха малко неочаквано. В момента сме в така наречените "непознати". Детско, нали? :? И се чудя на мен къде ми беше грешката, за да не я правя занапред? От това, че я обичах прекалено много ли? Че съм й давал свободата, която иска ли? Че я поставях на първо място винаги само и само да е добре и щастлива? И тя всеки път да ме уверява, че се радва,, че е срещнала такова момче ли? Та след като ме остави аз просто не мога да се доверя на никого. Приказвам общи работи, не съм същият. Не съм онзи, които бях преди и това го забелязват и другите около мен и ме питат какво има. Е, как да обясна при положение, че мина толкова много време и аз още не мога да я забравя? Как да я забравя, или поне да притъпя чувствата. Е това искам ! Да мога да си продължа живота и да се радвам на всичко, да не мисля за нея, да бъда весел. Опитвах се доста време, за момент успях, но уви..след месеци опити пак дойдоха мислите за нея..защото избягвах проблема, а не го реших още тогава.

Явно такъв е живота и всеки се е опарил или ще се опари след време. Всеки гледа собствения си интерес и не се съобразява с чувствата и решенията на другите, а аз се съобразвам. И що? .. Не мога да си го обясна това..

moneycomeme
09-23-2009, 20:26
Predi vsichko,ne jelaq da prozvuchi grubo,no sym shtastliva,4e vse oshte ima mom4eta,na koito im puka za chuvtvata i za obi4ta.Posle da ti kaja,ponqkoga nie mmi4etata sme bezkraino mili i vi pe4elim,no v nas se kriqt i dosta jestoki strani 4isto po jenski.Nqma kak da ti pomogenem tuk,vseki e izpital tova chuvtvo,da si zarqzan e meko kazano gadno i ti si go izpital.A kogato si imal realni chuvtva nqma kak da gi reshish ili potulish,prosto priemash fakta 4e vinagi shte imash po-specialni chuvtva kym tozi 4ovek i prodyljavash napred.Nqma na4in.Ina4e tova sys samotata i az sym go izpitvala i vse oshte go izpitvam-sred mnogo hora sym,a vse edno se chudq kakvo pravq tam i zashto sym s tezi hora i se chuvtvam nerazbrana i samotno.Normalno e,vyprosyt e da si namerish tvoq na4in,po koito da go preodoleesh.Iska mi se da mojeh da pomogna na horata,koito sa naranqvani ot lubov,zashtoto tova e nai-boleznenata bolka,da izgubish chovek koito obi4ash!Az samata napravih edna takava greshka,za koqto plashtam dosta.No ne syjalqvam i vytreshno bydi siguren,4e nqma sluchaini neshta,shtom taka e stanalo-taka e trqbvalo.Uspeh s vsichko :) :)

sl0w
09-23-2009, 20:34
Много е лошо да те зареже човек , когото обичаш . Несъмнено болката е голяма . Пийни малко с приятели , излей си душата пред тях , ако са ти добри приятели ще разберат какво ти е и ще ти помогнат да я забравиш по-лесно .

Kukumqvka
09-23-2009, 20:36
Щом не е оценила всичките неща,които си направил за нея,значи иска прекалено много..нека го търси при друг.Жени... :? .А твоите чувства рано или късно ще истинат,няма как просто да не стане.Като чувствата не се подгряват и от другата страна,просто истиват,така си мисля аз.Хайде забрави всичко и продължи напред.

whatkindofaMan
09-23-2009, 20:46
Определено има разлика в чувствата ми към нея от както се разделихме и сега..Става въпрос, че когато човек се раздава и разбере, че се е раздавал за едното нищо му става адски кофти. Но чувствата са притихнали, защото както казахте - от отсрещната страна не им отговарят. Когато тръгнахме беше обратното. Аз бях незаинтересования, а тя се опитваше да ми спечели вниманието и доверието. Е, успя, а накрая ролите се размениха..

ShtrudeL
09-23-2009, 21:14
Е,айде пишете по-сбито де...Мързи ме да ви чета постовете.

Шесто чувство: Из стадото: "Еми не ги чети тогава!" *затъпяваща емотка*

Dollystar
09-24-2009, 08:16
За всеки влак си има пътници! :-)

RaZzer
09-24-2009, 11:49
Като срещнеш друго момиче, което да ти грабне ума, ще я забравиш...

NeonBlack
09-24-2009, 14:59
Абе, тарикати, я кажете какво означава "раздавал съм се за едното нищо"? Добре ли си се чувствал докато го правиш? Радвал ли се за нея, за двама ви? Щастлив ли си бил?

Да? Тогава не е било напразно. Сега е свършило, ще се раздаваш за друг човек и ще радваш с него. Може би след време и той ще те остави. И? Пак ли ще ревеш по форумите?

Моля ви, престанете да се жалвате за скапаните си разбирания, скапаните жени/мъже в живота ви, скапания ви късмет или каквото друго не ви е наред. Оправете го!

Казвал съм го поне два пъти в тоя форум и не знам колко пъти на други места:
Човек няма нужда от никого за да бъде щастлив. Щастието е в самия теб.

Не ти трябва майка, баща, леля, стринка, чичо, вуйчо, голяма любов, малка любов, курва, добро момиче или който и да е. Важен си ти!
Провалените любови, предателствата, изневерите и всички други лоши (и добри, разбира се) неща в живота само ни учат. Случват ти се, четеш урока, ако си умен го научаваш, продължаваш нататък. Да, толкова е просто.

Остави момичето, спомняй си го с добро и се развивай. Дърпай напред. Мъж си, имаш безброй неща да учиш и безброй неща да преживееш, а се тръшкаш заради парче месо с дупка между краката. Аре стига.