PDA

View Full Version : малко въпроси



mikmik123
09-24-2009, 12:47
имам въпрос и моля той да бъде приет сериозно.Който иска може да излезе от темата тихо и кротко.Безсмислените коментари и нападки са излишни и все пак благодаря за всяко 1 написано мнение.!! въпреки тъпия ник не съм някоя пикла на 10,а дори вече съм студентка.

Въпроса е:искам да започна да пия ел карнитин и да го приемам в продължение на 20 дни.Въпроса е там,че съм на диета.Тя е умерена и не е пресилена!Но все пак имам известни страхове с тези медикаменти по непряк начин да не си доведа заболявания от типа на анорексия.Не ме разбирайте погрешно-не съм някоя изветряла маниачка на тема отслабване!Просто искам да чуя мнения.Има ли и най-малка причина за тревога?


колкото за диетата-просто за пример ще дам,че закуската ми се състоеше от 1 голяма купа овесени ядки и 2 праскови,а обяда-2 варени яйца,2домата + малко сиренце.

tonie__
09-24-2009, 12:51
не разбирам много от този тип хапчета,но от приятеля ми,който пие разни,знам,че като ги спреш и ти се връща всичко..двойно :-o

*ел карнитина не е ли за мускули?ако е така,ходи на фитнес,по-безвредно е :-D :)

sl0w
09-24-2009, 12:55
не разбирам много от този тип хапчета,но от приятеля ми,който пие разни,знам,че като ги спреш и ти се връща всичко..двойно :-o

*ел карнитина не е ли за мускули?ако е така,ходи на фитнес,по-безвредно е :-D :)

Ел карнитина не е за мускулите точно , с него се изгаря течностите по тялото или нещо от тоя сорт .

По темата пий си не се притеснявай , просто като ти мине диетата не се храни умерено

24white24
09-24-2009, 13:04
Попринцип се приема така

Тренировъчен ден - приема се преди тренировка и вечер преди лягане
1-2 гр. 60мин преди тренировка и 1-2 гр. преди лягане
Не тренировъчен ден - сутрин след ставане и вечер преди лягане.
1-2 гр. сутрин след ставане и 1-2 гр. преди лягане

Ако Л карнитина е качествен нямаш причини за тревога той така или иначе се съдържа в тялото или поне го набавяш чрез храната, общо взето той служи да пренася мастните киселини с дълга верига през клетъчната мембрана, за да достигнат митохондриите където се използват за енергия нужна на тялото. Не го използвай повече от месец, или прави така Месец ползвай 2 седмици почивка и после пак.Надявам се да си се спряла на добър Л карнитин а не на евтини боклуци Ако имаш още въпроси пиши.

mikmik123
09-24-2009, 14:28
мерси за изчерпателния отговор^Нямаш си и на идея колко ми помогна и успокои.

Взела съм си на SuprsVit-взех го на 11 и нещо 30 таблетки.Евтин е,защото по принцип кутийте са по 60 таблетки,а в аптеката ми казаха,че този е най-малката опаковка.Надявам се да не е лош.Всъщност най-евтиния възможен е 22 лв но за 60 таблетки така че мисля не е зле.

Mademoiselle
09-24-2009, 14:48
ел карнитина чисти организма от мазнини и токсини,но се пие само и единствено съчетан с физическо натоварване,иначе не действа и уврежда бъбреците :) ако спортуваш го почни,като ти гледам менюто е добро,така че няма страшно,късмет :) :)

mikmik123
09-24-2009, 15:04
Доста глупав въпрос,но нали ел карнитина няма нищо общо с лаксативите?

24white24
09-24-2009, 15:16
мерси за изчерпателния отговор^Нямаш си и на идея колко ми помогна и успокои.

Взела съм си на SuprsVit-взех го на 11 и нещо 30 таблетки.Евтин е,защото по принцип кутийте са по 60 таблетки,а в аптеката ми казаха,че този е най-малката опаковка.Надявам се да не е лош.Всъщност най-евтиния възможен е 22 лв но за 60 таблетки така че мисля не е зле.Ако имаш възможности бих могъл да ти препоръчам един течен, много по-добър и по-бързо усвояем от организма, но незабравяй, че ако не го съчетаваш със спорт ефекта ще е почти нулев. Успех с начинанието ти ако имаш други въпроси казвай ;)

ellikok
09-26-2009, 11:53
Ako искаш бързо отслабване и без йо-йо ефект си купи цефамадар.Аз за около няма и един месец свалих 7-8 кг с него и не го пия вече сигурно половин година и съм си същите килограми,които постигнах с него.Най-хубавото е че не трябва да пазиш диети,защотот постепенно спира вълчия апетит,спира д ати се яде,само първите няколко дена е малко по-трудно но псоле свикваш и след като спреш да го пиеш си спазваш същия режим,не трябва да правиш упражнения и е на билкова основа-безвреден,не е химия,препоръчват го всички лекари и при всеки е дал резултат,виж и в нета в някой форум мнения ако искаш :) Но л карнитина е за спортисти ;)

ellikok
09-26-2009, 11:54
Ako искаш бързо отслабване и без йо-йо ефект си купи цефамадар.Аз за около няма и един месец свалих 7-8 кг с него и не го пия вече сигурно половин година и съм си същите килограми,които постигнах с него.Най-хубавото е че не трябва да пазиш диети,защотот постепенно спира вълчия апетит,спира д ати се яде,само първите няколко дена е малко по-трудно но псоле свикваш и след като спреш да го пиеш си спазваш същия режим,не трябва да правиш упражнения и е на билкова основа-безвреден,не е химия,препоръчват го всички лекари и при всеки е дал резултат,виж и в нета в някой форум мнения ако искаш :) Но л карнитина е за спортисти ;)

24white24
09-26-2009, 12:09
Аз на отслабване без спорт и хранителен режим не вярвам, но който как иска да сваля, нали се сещате, че свалянето на мускална маса и свалянето на мазнини са две различни неща. На теб доктор ли ти го препоръча или сам/а реши да го пиеш, напиши малко данни за теб преди и след употребата на това лекарство.Успех.

ri41
09-26-2009, 16:55
ел карнитина чисти организма от мазнини и токсини,но се пие само и единствено съчетан с физическо натоварване,иначе не действа и уврежда бъбреците :) ако спортуваш го почни,като ти гледам менюто е добро,така че няма страшно,късмет :) :)