PDA

View Full Version : Връзка между съуеници



Black_Fyed_Peas
09-24-2009, 13:33
Здравейте! Значи искам да ви питам какво мислите за връзките м/у. съученици? Защото има едно момче в класа ми който е супер сладък и от известно време м/у нас прехвърчат искри /постоянно ме гушка и се върти около мен, целуна ме няколко пъти по-бузата, но не беше от онези приятелски целувки :D /, но се притеснявам да му разкрия, че изпитвам нещо към него само заради това, че сме в един клас.. и ако нещата не се получат ще стане супер криво, защото все пак ще сме 5год. в един клас :( .

Sh@d0w
09-24-2009, 13:35
И какво като сте от един клас...действай :)

Fiki_
09-24-2009, 13:37
Ооо давай!
аз миналата година имах такъв шанс с едно момче от моя клас,но уви,реших че ще се скараме и го отрязах..е сега си имам сериозен приятел де,но пак малко съжалявам :) Иначе сега с момчето сме много добри приятели (:

antoaneta613
09-24-2009, 13:38
Според мен трябва да действаш от написаното разбирам че момчето също те харесва аз бях така миналата година при мен нещата се провалиха но беше по моя вина :) :-)

Linns
09-24-2009, 13:41
Carpe diem..
Не го мисли толкова, действай пък каквото стане..
Имам приятел който тръгна с негова съученичка и са заедно от 5 години вече..

MetalZone
09-24-2009, 14:05
прехвърчат искри

От шлайфер ли? :D

Майтап... бля.. бля. Инак действай с това момче ; )

y0uRfav0ritedRuG
09-24-2009, 14:21
Аз не бих.
Но ако мислиш,че нещата между вас биха потръгнали, давай!

tItEufFf
09-24-2009, 14:29
Защо не?
Аз бих, само дето няма никой свестен в цялото училище :o

mArMaLaDkA
09-24-2009, 14:32
Бе действай, бе! Той те харесва, ти го харесваш, ама ще прецакаш нещата, само щото мислиш какво щяло да стане, ама какво нямало да стане... досадно. :? Съсредоточи се в настоящето, щом искаш да си с него - ми бъди.

Като не се получи - не се получи. И такива работи се случват. Ако не се държи като човек след евентуална раздяла, негов проблем.

TheBlueAvalanche
09-24-2009, 14:35
Бе действай, бе! Той те харесва, ти го харесваш,

moneycomeme
09-24-2009, 14:39
оо....страховете ти са оправдани :)

Anushkaa
09-24-2009, 14:40
Оо действай ! И аз те съветвам както всички останали!!
Аз имах същия проблем, но стана така, че той ми омръзна с неговите странни "чувства". От съседния клас има едни сладури които ходят вече 2 години и са супер готинки! Ако не стане - ок! Няма да се косиш =;
В най- лошия случай да не си говорите, но пък то зависи от човека. С мойто момче си говорим и без туй. Така че мацка, взимайте се и това е!

sl0w
09-24-2009, 14:41
Бе действай, бе! Той те харесва, ти го харесваш,

Sweetlipss
09-24-2009, 15:16
Няма смисъл да се притесняваш :wink: Хващай го това момче :P

dan23
09-24-2009, 15:56
Няма смисъл да се притесняваш :wink: Хващай го това момче :P

amadeuskb
09-24-2009, 16:46
Не се преебавай ... днеска приключих такава връзка на 10 месеца ... мн ше е кофти така.Когато сте скарани и ходите на даскало е мн шит ...

Black_Fyed_Peas
09-24-2009, 17:30
Благодаря на всички който отговориха. Все още се колебая какво да правя, макар че вече почти се навих да му кажа, че изпитвам нещо към него :-)

NecroSadisticSadomiziers
09-24-2009, 17:31
Ако се прецака нещо, пращаш едно ЛС, отивам и го разпарчетосвам, нямаш проблеми

Shinah
09-24-2009, 17:31
Като човек с опит в тая работа, ще ти кажа, че да, кофти си е да сте скарани и да е в същата стая. А и предполагам, че като ходите, дори ще искате да сте на един чин или един зад друг, тогава би станало още по-конфузно.
Ама като казваш 5 години, предполагам, че си поне 8 клас и бих те посъветвала да опиташ - би трябвало да сте достатъчно големи, за да успеете да преодолеете евентуална раздяла, която би била много по-трудна, ако сте в един клас. 95% е вероятно да има продължения... поне при мен беше така :)

Josefinne
09-24-2009, 17:34
Една моя приятелка в 10 клас си хвана гадже от нейния клас и си бяха супер. Скъсаха чак след като завършиха. Мисля, че ако и двамата сте свестни хора, а не с наклонности към малоумие и някакви интриги ще ви е супер яко. :-D Освен това винаги съм ЗА любовта и това да й се дава шанс. Освен когато си неграмотен, разбира се :D . Сериозно, опитайте 8)

NaNa_SladuRana
09-24-2009, 17:42
ходих с момче от класа си и много се радвам,че сега пак сме си добри приятели :)

x9xgxn
09-24-2009, 17:50
Сериозно, следващата кучка с напомпано его, която откаже на някого, защото били от един клас, тревожила се какво мислели другите и да не би да им стане тъпо, ако се разделят ("Може да се скапят нещата след няколко месеца, ако скъсаме, затова дай да те отрежа и да прецакаме нещата още отсега, а?"), ще й разкатая фамилията майна!
Какво щяло да стане, какво щели да си помислят другите, какво сте щели да правите заедно- ще ста щастливи, толкова ли е лошо това вече?
Защо трябва повечето хора да са толкова малоумни, че като се скапе нещо с някого, да уверяват другите, че нищо няма и да отбягват другия, че така е най-лесно и да насират като *****, когато не могат да го избягват (като е от техния клас, например) и трябва да си наранят егото и лицемерието!

Black_Fyed_Peas
09-24-2009, 18:21
^^ амм нещо май не си шрпчел за какво става въпрос :wink:

fc
09-24-2009, 18:30
И какво като сте от един клас...действай :)
Хахахахааххаха бруталния подпис, Фифтито каф е потресен Ххахахахаха :)
Иначе щом те целува и прегръща приятелко моя, значи те харесва! Говори му каквото ти тежи на душата

ThePowerOfLove
09-24-2009, 18:36
Какво те бърка от кой клас е, вземайте се :-P Ако мислиш, че като го отрежеш ще си останете добри приятели и няма да е кофти :? Дано и за него не е проблем :)

ПС: Познавам една супер сладка двойка, които са заедно от около година и половина и са си в един клас :)
Не мисля, че това е фактор как ще се развият нещата

Hilary_
09-24-2009, 18:40
И какво като сте от един клас...действай :)

++

mirelinda
09-24-2009, 18:49
Действай, няма какво да му мислиш!! :)

Dollystar
09-25-2009, 07:39
Та супер ще си се виждате всеки ден ище сте си заедно :P :P Какво по-хубаво от това? :-P