PDA

View Full Version : Всичко е пред провал....[Help me]



YourStar
09-24-2009, 17:56
Преди седмица може би,бях направила една тема относно това дали съм направила правилния избор със испанския език / чудех се между-френки,испански,немски...и т.н.,аа да и бях със друг ник Beautyful ,но ми писна вече със тъпите забележки,та го смених 8-)/ Иии..така всичко вървеше супер....срещнах се със учителката-много приятно и свестно момиче / а и нали знаете,че като си харесаш някой/нещо после трудно друго ти хваща окото 8-) /И дори се уговорихме за часа в неделя...абе всичко беше перфектно!Сега тя ми пише по скайп,че са и се обадили от Испания и спешно трябва да отиде,за да може да си хване работата 8-) / само да поясня нещо,тя е учила и работила там 5-6 години / и аз знаех,че ще е в България за 2-3 месеца,бях се подготвила психически и знаех,че трябва да сменя учителя,но беше мн важно да положа основите при нея,нооо Уви! :o И сега тъй като съм много запалена по тоя език реших,че въпреки всичко продължавам напред..потърсих друг учител,но тя се оказа доста млада / 18 години 8-) /,а този факт доста притеснява майка ми...и така / това бяха вариантите 2 учителки имаше-вече е една/ Какво ше кажете заслужава ли си да се запиша при момиче на 18 / каза,че е учила там 7-години/ :)

NecroSadisticSadomiziers
09-24-2009, 18:27
Бе пука ти, нали в крайна сметка ще и извадиш вътрешностите, ще си декорираш с тях стаята, а ще изядеш месото?
P.S: може ли да ми отделиш две-три ребра?

YourStar
09-24-2009, 18:41
^Абе,човече това кво общо има с темата ми :-x

NecroSadisticSadomiziers
09-24-2009, 18:49
^Абе,човече това кво общо има с темата ми :-x
Отнася се за учителката по испански
И не ме наричай човек, не съм.

sl0w
09-24-2009, 18:55
^Абе,човече това кво общо има с темата ми :-x
Отнася се за учителката по испански
И не ме наричай човек, не съм.

Като не си човек какво си ?
-Жена ? бАзИкам се

NecroSadisticSadomiziers
09-24-2009, 18:57
МАНИЯК!!!
:-x :-x :-x :-x :booooomb: :-x

nefchi_bs
09-25-2009, 08:50
МАНИЯК!!!
:-x :-x :-x :-x :booooomb: :-x

Пише се маниАк :)

PurpleDream
09-25-2009, 08:57
пф мн си зле, какво ти пречат годините на учителката, може да е млада ама да разбира повече от старата ти или от някоя друга....

iiordanova
09-25-2009, 09:09
Е , може да пробваш.
Ако не ти харесва как преподава се отказваш.

monkata95s
09-26-2009, 12:22
Аз пък мисля , че на 18 си е супер :) . Тя все още ще е на г/д твоя акъл . Една възрастна даскалка предподава в повечето случаи със отекчение , докъто на една млада госпожица ще и е интересно и на нея и ще върви всичко по-добре . Пък и тя повече може да те научи на разговорен език , защото е била скоро в държавата :) . Ако си решила ДАВАЙ !

ThePowerOfLove
09-26-2009, 12:26
Как ще е учителка на 18? Може да е завършила такава паралелка, но без висше образование.. :?
Ако искаш пробвай, щом няма други варианти.

lipstik
09-26-2009, 14:16
Пробвай.Това,че е млада не означава,че не знае.

iPurple
09-26-2009, 16:25
Добре е, че е млада. Тва, че не е учила за учителка нищо не значи.. щом знае езика и е живяла в чужбина мисля, че няма проблем пък и са и пресни знанията. Въобще не се притеснявай, че е млада много момичета тъкмо завършили езикови гимназии дават уроци и са си супер. Виж как са нещата и вече ако не ти хареса потърси друга.. успех ;).