PDA

View Full Version : Програма за снимки



play23
09-24-2009, 18:46
Търся програма или начин по който като се увеличи снимка да не се размазва талкова примерно снимал сам номер на кола ама отдалече и искам да го видя ама като увелича се размазва много има ли някакъв начин?

ivanstef
09-24-2009, 19:36
Иди в Лас Вегас, Ментесито и ги питай. После да споделиш кво е станало :D

play23
09-24-2009, 19:45
Сега нямам възможност :grin: :grin: :grin: :grin: :grin:

Xanibal
09-24-2009, 20:34
Иди в Лас Вегас, Ментесито и ги питай. После да споделиш кво е станало :D
Ед Дилайн няма да се докара сам :-P

doomkillerr
09-24-2009, 22:31
Търся програма или начин по който като се увеличи снимка да не се размазва талкова примерно снимал сам номер на кола ама отдалече и искам да го видя ама като увелича се размазва много има ли някакъв начин?

Ами не съм запознат много, но до колкото знам няма начин по който да се увеличи дадено снимково изображение без да се развали качеството... В твоя случай с приближаване на регистрационния номер номера трябва да се използват различни филтри върху картината, за да може да изпъкнат светлосенките на числата и буквите от номера... Трябва си доста професионална програма за това, а аз такава не знам... Съжалавям! :(

ivanstef
09-25-2009, 06:27
Търся програма или начин по който като се увеличи снимка да не се размазва талкова примерно снимал сам номер на кола ама отдалече и искам да го видя ама като увелича се размазва много има ли някакъв начин?

Ами не съм запознат много, но до колкото знам няма начин по който да се увеличи дадено снимково изображение без да се развали качеството... В твоя случай с приближаване на регистрационния номер номера трябва да се използват различни филтри върху картината, за да може да изпъкнат светлосенките на числата и буквите от номера... Трябва си доста професионална програма за това, а аз такава не знам... Съжалавям! :(

То, ако ставаше така, нямаше да има NASA, a PASA (Privite Aeronautics and Space Administration)

siskas93
09-28-2009, 12:04
Защо не пробваш с "Photoshop" не съм сигорна,но мисля че и с "Paint" ставаше.

ivanstef
09-29-2009, 05:29
Защо не пробваш с "Photoshop" не съм сигорна,но мисля че и с "Paint" ставаше.

:lol:

aloveyou
09-29-2009, 17:34
А със Photoscape няма ли да стане ???

ivanstef
09-29-2009, 18:42
А със Photoscape няма ли да стане ???

Не. Снимката е растерно изображение, демек колкото пвче увеличаваш толкова повече се преебава. Като измисят векторни фотоапарати тогава ми говорете....