PDA

View Full Version : страх ме е от любовта :(



Stela90
09-24-2009, 20:55
здравейте..значи от известно време се виждам с едно момче,звъним си всеки ден пишем си в скайп постоянно,говорим си много мили неща и вчера като бяхме заедно ме целуна за парви път,предните пъти само се държахме за ръка и си помислих,че може би иска да сме само приятели..и просто всичко е толкова хубаво,не съм изпитвала такива чувства и ме е много страх, да не се разочаровам отново.мисля си постоянно за него и незнам направо какво да правя,нямам опит във връзките до сега съм имала само сексуални връзки и такива чувства не съм имала и много ме е страх :(

FromAutumToAshes
09-24-2009, 20:58
до сега съм имала само сексуални връзки


:lol: :lol: :lol: Добреее добрее това ми хареса, определено имах нужда от малко смях в този иначе така здухан момент

LadyDi
09-24-2009, 21:00
Ами скрий се у вас и недей излиза с него. Скоро ще ти мине.

MetalZone
09-24-2009, 21:00
о.О

FromAutumToAshes
09-24-2009, 21:01
Още ми е смешно :razz:

Stela90
09-24-2009, 21:02
:-o

Thefrostless
09-24-2009, 21:04
Ти искаш да държиш нещо друго в ръката си.. усещам :D :D Не е неговата ръка :lol:

Hilary_
09-24-2009, 21:26
Ти искаш да държиш нещо друго в ръката си.. усещам :D :D Не е неговата ръка :lol:

страхотна логика ... :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz:

По темата: Интересно ми е как те е страх от любовта (едно прекрасно, за някои хора споделено чувство) .. нещо логиката ми се губи .. :? Няма от какво да се страхуваш .. и гледай този път да не е "поредния единствен" .. :?

golqmumnik
09-24-2009, 21:30
до сега съм имала само сексуални връзки и такива чувства не съм имала и много ме е страх :(Туй не е кат ръгането,не ти набиват нищо,ма не е за кухи лейки. 8)

PurpleDream
09-24-2009, 21:36
е ква любов, давай пак само секс секс секс, може той това да иска :D :D :D

FromAutumToAshes
09-25-2009, 07:30
е ква любов, давай пак само секс секс секс, може той това да иска :D :D :D


Нали и аз така мисля :grin:

yahhooo
09-25-2009, 11:14
и мене ме е страх ама я изнасилих един път и сега нея я е страх!

fc
09-25-2009, 11:22
Крайния резултат, ще е разочарование, но пътя който ще изминеш до това разочарование ще е страхотен.

sulley
09-25-2009, 11:49
Крайния резултат, ще е разочарование, но пътя който ще изминеш до това разочарование ще е страхотен.

Добър отговор на една иначе странна и разгонена тема. :-o

mOBSCENE
09-25-2009, 12:02
Крайния резултат, ще е разочарование, но пътя който ще изминеш до това разочарование ще е страхотен.

AnzaRe
09-25-2009, 12:04
депресирани хора :D

supergirl
09-25-2009, 12:11
:D :D :D

XcwetiX
09-25-2009, 13:38
Защо всички се нахвърлихте срещу нея не мога да разбера..Има хора,които се плашат от любовта..вижда им се нереална,измамна или просто непозната..Щом до сега тя не е обичала някой много ясно,че ще и е непонятно..Аз лично смятам,че любовта я има само във филмите и когато някои започне да ми говори,че ме обича аз се плаша и дим да ме няма..То си е до психика ..не сам влюпчива предполагам,че и тя не е ..Но щом си намерила някои,с които да ти е приятно пробвай се ..може и да опознаеш любовта от хубавата и страна..И аз се надям един ден да намеря някои,с който да се чуствам така.. Успех! :)

SinTeTichnaTaaa
09-25-2009, 13:43
Я дай и с него на сексуално ниво пък като стане фал ще кажеш че си влюбена ;) :D :D :D :D :D :D :D :D

Офф... само не разбрах на колко си? :?

Иии потемата: винаги пътя е един дали сега като гаджета или след време като имаш брак (ако имаш де) след 20 -30 и тн години пак до там се стига.. иии как така до са сичко само секс а казваш да не се разочаровам пак :? ... иии бтв опитай не хапе ;) .. ;дд Любовта си е любов.. а щом за теб е нещо ново ще ти хареса.. а после да ще боли ..

Но все пак човек от грешките се учи.. ;) Ако те е страх да се влюбиш защото след тва ще си наранена.. То тогава за кво пиеш вода като пак ще ожаднееш.. ;дд

Всеки трябва да го изпита ;) Пробвай!.. Тва е мойто мнение ;)

vas4e3to0
09-25-2009, 13:46
Наистина защо всички се обърнахте срещу нея. И мен сега ме е страх да си призная на онова момче , че го харесвам ... !!? Според мен е по-добре да се оставим на всяка секунда и да се радваме на това което се случва :grin:

moneycomeme
09-25-2009, 14:26
Приеми го като предизвикателство.НЯМА да съжаляваш!Това,че те е страх не е проблем,но страхът към непознатото никога не трябва да те спира! :)

Marinchety
09-25-2009, 14:29
любов без разочарования няма :) няма от какво да се страхуваш просто изживей момента

TheSickMind
09-25-2009, 14:30
Няма какво да се плашиш... преживей го, ще видиш ;)

radko690
09-25-2009, 15:31
до сега съм имала само сексуални връзки


:lol: :lol: :lol: Добреее добрее това ми хареса, определено имах нужда от малко смях в този иначе така здухан момент
ти си много зле пич :razz: ти само сериозни вразки ли си имал парво любов и тогава секс :D вече повечето вразки се крепят на секса и започват сас секс ТОВА Е 21 ВЕК ОТВОРИ СИ МАЛКО ОЧИТЕ МАЛОУМНИКО

radko690
09-25-2009, 15:34
та по темата кво те ебе кво ще стане пробваи млада си живей нека ти е год все пак човек се учи от грешките си :) даваи смело напред :P

Sweetlipss
09-25-2009, 16:08
От първите няколко изречения си помислих,че си на 13-14 години-без опит в любовта и страх от това,да не ти разбият сърцето.Но след това си казах:Лелеее....
Не виждам от какво трябва да те е страх :(
Пробвай с това момче и може да излезе нещо и да спреш да се притесняваш и страхуваш :wink:

AnzaRe
09-25-2009, 16:09
Я дай и с него на сексуално ниво пък като стане фал ще кажеш че си влюбена ;) :D :D :D :D :D :D :D :D

Офф... само не разбрах на колко си? :?

Иии потемата: винаги пътя е един дали сега като гаджета или след време като имаш брак (ако имаш де) след 20 -30 и тн години пак до там се стига.. иии как така до са сичко само секс а казваш да не се разочаровам пак :? ... иии бтв опитай не хапе ;) .. ;дд Любовта си е любов.. а щом за теб е нещо ново ще ти хареса.. а после да ще боли ..

Но все пак човек от грешките се учи.. ;) Ако те е страх да се влюбиш защото след тва ще си наранена.. То тогава за кво пиеш вода като пак ще ожаднееш.. ;дд

Всеки трябва да го изпита ;) Пробвай!.. Тва е мойто мнение ;)
Аз кат видях че си ходила с 30 годишен ти на 14 :lol: :lol: :lol: тихо малко...

ShtrudeL
09-25-2009, 20:36
Страх ме е от ревливите. Получавам тикове и спазми в нервната система. И От слънчогледи ме е страх. И от пирони и дъвки с вкус на диня.

montana6
09-25-2009, 20:39
Който го е страх от мечки, да не ходи в гората, са казали хората.

ShtrudeL
09-25-2009, 20:51
Страх ме е и от желирани червени мечета,кламери,глупави хора,отворени врати,болести,климатичното състояние на косата ми,когато завали уу,мигащи картинки,пеещи пингвини и баби с червени червила.

Re5peC7
09-25-2009, 21:04
Страх ме е и от желирани червени мечета,кламери,глупави хора,отворени врати,болести,климатичното състояние на косата ми,когато завали уу,мигащи картинки,пеещи пингвини и баби с червени червила.
и лаещи катерички!

LadyDi
09-25-2009, 21:19
Страх ме е и от желирани червени мечета,кламери,глупави хора,отворени врати,болести,климатичното състояние на косата ми,когато завали уу,мигащи картинки,пеещи пингвини и баби с червени червила.
и лаещи катерички!
Да не забравяме танцуващите степ хлебарки!

ShtrudeL
09-25-2009, 21:20
Страх ме е и от желирани червени мечета,кламери,глупави хора,отворени врати,болести,климатичното състояние на косата ми,когато завали уу,мигащи картинки,пеещи пингвини и баби с червени червила.
и лаещи катерички!

мцЪ! Катеричките са сладки,ония ден в парка видях една и ме гледаше много странно. Оо Имаше ебати голямата опашка и ми се стори,че кихна няколко пъти щото подскочи! ^^ Вярно,наистина гледаше малко страшно ама инече беше пич. ^^

ShtrudeL
09-25-2009, 21:21
Страх ме е и от желирани червени мечета,кламери,глупави хора,отворени врати,болести,климатичното състояние на косата ми,когато завали уу,мигащи картинки,пеещи пингвини и баби с червени червила.
и лаещи катерички!
Да не забравяме танцуващите степ хлебарки!

И от хлебарки ме е страх. Абе що им викат ХЛЕБАРки?

LadyDi
09-25-2009, 21:22
Щото папат хляб. Трохички.

Предполагам.

t0d1t0
09-25-2009, 21:22
"Страх ме е от любовта :("
Леле и мен ме е страх... Боли...Смърди...Сере по пода... А бе ужас :(

ShtrudeL
09-25-2009, 21:26
буу

Що не съм любовта? цЪ цЪ! Добър бизнес щеше да си е. Все едно да си бог.

t0d1t0
09-25-2009, 21:28
http://img.zamunda.net/pic/smilies/huhsign.gif

babity
09-25-2009, 21:29
Зак'во пък на пичките им викат пички? О.о о.О ^^ :-o

ShtrudeL
09-25-2009, 21:33
Щото е измислено от някой слабоумен.

Stela90
09-25-2009, 21:37
може ли да заключите темата,благодаря за отговорите

Re5peC7
09-25-2009, 21:44
Страх ме е и от желирани червени мечета,кламери,глупави хора,отворени врати,болести,климатичното състояние на косата ми,когато завали уу,мигащи картинки,пеещи пингвини и баби с червени червила.
и лаещи катерички!
Да не забравяме танцуващите степ хлебарки!

И от хлебарки ме е страх. Абе що им викат ХЛЕБАРки?
Защото мишкуват главно при хляба ти, докато пишеш във форума :evil:

PurpleDream
09-25-2009, 21:51
баби с червени червила.
и мен ме е страх от тях :lol: :lol:

PurpleDream
09-25-2009, 21:52
и от буболечки ме е страх, мога да се закълна, че преди няколко години като бях на море и една ме гледаше и се облизваше, сигурна съм :o

Re5peC7
09-25-2009, 21:56
и от буболечки ме е страх, мога да се закълна, че преди няколко години като бях на море и една ме гледаше и се облизваше, сигурна съм :o
Не, бъркай загорелите момченца с буболечки де :D

PurpleDream
09-25-2009, 22:00
^ буболечка беше, беше малка, черна и ме гледаше в очите и се облизваше!!! не е забавно, бях малка и се уплаших :(

Re5peC7
09-25-2009, 22:16
^ буболечка беше, беше малка, черна и ме гледаше в очите и се облизваше!!! не е забавно, бях малка и се уплаших :(
:( що не и би два шамара?

FromAutumToAshes
09-26-2009, 06:46
до сега съм имала само сексуални връзки


:lol: :lol: :lol: Добреее добрее това ми хареса, определено имах нужда от малко смях в този иначе така здухан момент
ти си много зле пич :razz: ти само сериозни вразки ли си имал парво любов и тогава секс :D вече повечето вразки се крепят на секса и започват сас секс ТОВА Е 21 ВЕК ОТВОРИ СИ МАЛКО ОЧИТЕ МАЛОУМНИКО


Хахаххаха не знам кой е зле... аз не ти казвам да няма секс, ама не връзката да се крепи на секс и едва ли не само за това да са заедно. С курви не се занимавам братле ;) Ако ще и 30ти век да е. Хаха аз очите съм си ги отворил много отдавна за разлика от много хора тук ;) Не ми говори глупости ако обичаш, връзките започвали САС(правописа ти btw е под всякаква критика, но хайде няма да се заяжвам :)) секс. ОMG ми то може и да е така като всяка втора кифла е шибана курва какво да правим... А пък ако и ти си някакъв ЕБАЧ... хахах не се изненадвам от глупостите изписани от теб.

Dollystar
09-26-2009, 06:50
Живей за момента, не се притеснявай какво ще става натам! :D :-)

sl0w
09-26-2009, 06:56
Живей за момента, не се притеснявай какво ще става натам! :D :-)

Josefinne
09-26-2009, 07:05
Ами, обичайте се платонически :grin:

PurpleDream
09-26-2009, 08:30
^ буболечка беше, беше малка, черна и ме гледаше в очите и се облизваше!!! не е забавно, бях малка и се уплаших :(
:( що не и би два шамара?
да бе да и да ми отхапи ръката...тц :? :o

radko690
09-26-2009, 08:58
до сега съм имала само сексуални връзки


:lol: :lol: :lol: Добреее добрее това ми хареса, определено имах нужда от малко смях в този иначе така здухан момент
ти си много зле пич :razz: ти само сериозни вразки ли си имал парво любов и тогава секс :D вече повечето вразки се крепят на секса и започват сас секс ТОВА Е 21 ВЕК ОТВОРИ СИ МАЛКО ОЧИТЕ МАЛОУМНИКО


Хахаххаха не знам кой е зле... аз не ти казвам да няма секс, ама не връзката да се крепи на секс и едва ли не само за това да са заедно. С к**ви не се занимавам братле ;) Ако ще и 30ти век да е. Хаха аз очите съм си ги отворил много отдавна за разлика от много хора тук ;) Не ми говори глупости ако обичаш, връзките започвали САС(правописа ти btw е под всякаква критика, но хайде няма да се заяжвам :)) секс. ОMG ми то може и да е така като всяка втора кифла е шибана к***а какво да правим... А пък ако и ти си някакъв ЕБАЧ... хахах не се изненадвам от глупостите изписани от теб.
не съм ебач никаде несам го споменал ама си живея живота и несам като повечето тапаци да се забия с едно моми4е и само с нея да лягам и да се виждам

ShtrudeL
09-26-2009, 09:19
може ли да заключите темата,благодаря за отговорите

Не! В никакъв случай! ^^

FromAutumToAshes
09-26-2009, 11:36
не съм ебач никаде несам го споменал ама си живея живота и несам като повечето тапаци да се забия с едно моми4е и само с нея да лягам и да се виждам


Аз не съм ти казал човек да се "забива" само с едно момиче/момче за целия си живот, ама какви глупости ми говориш връзките били само секс , ако ти търсиш това, то за мен ти си тъпака (да тъпак се пише с Ъ :)) Което пак опира до ебачествово не мислиш ли? Пък и какво лошо има да си с едно момиче/момче, щом се обичате и сте щастливи... Най-малкото по твоята логика ти така никога няма да се ожениш и да създадеш семейство. Много тъпо мислиш приятелю.

ByK
09-26-2009, 12:11
до къде стигна света ... ми като те е страх крии се цял живот ^

producenta
09-26-2009, 13:31
здравейте..значи от известно време се виждам с едно момче,звъним си всеки ден пишем си в скайп постоянно,говорим си много мили неща и вчера като бяхме заедно ме целуна за парви път,предните пъти само се държахме за ръка и си помислих,че може би иска да сме само приятели..и просто всичко е толкова хубаво,не съм изпитвала такива чувства и ме е много страх, да не се разочаровам отново.мисля си постоянно за него и незнам направо какво да правя,нямам опит във връзките до сега съм имала само сексуални връзки и такива чувства не съм имала и много ме е страх :(

докъто се страхуваш няма и да има любов

във всяко начинание в живота има риск има и страх

но за да успееш трябва да поемеш риска и да прегърнеш страха