PDA

View Full Version : Зверове :@



sLowm0tioN
09-24-2009, 22:13
Незнам има ли подобна тема във форума.Искам да споделя тъгата,възмущението,отвращ ението,яда,омразата и какво ли още не от следният случай:Преди няколко дни няколко роми убиха 17-годишно момче(българче).Познавах го и ми е много мъчно за него. :(;(;( Яд ме е,че е починал,пребит от някакви цигани и то за някаква глупост. :-x :-x :x Не е честно!!До сега нямах против малцинството,а сега ги намразих от дъното на душата си.Не мога да си представя,как може да отнемеш човешки живот.. :-o Чувствам се ужасно ;(

MetalZone
09-24-2009, 22:24
Съжалявам за това момче, но както виждаш ромите и другата сган имат повече права от българите и ест. ще се измъкнат безнаказано, а нас всеки ни управлява, гази, шахматира както искаш го наречи... Все едно отново сме под турско робство... омг, та ние винаги сме били :lol:

Jesus
09-24-2009, 22:34
белите мъже сме с най-малко права. да почива в мир

BlueAvalanche
09-25-2009, 06:00
Еми така си е, докато продължавате да ги интегрирате, некви евроорганизации да ми ги пазят.
И в едно близо до Белоградчик преди година-две цигани убиха един украинец за кеф, нито се чу нито се писа за това. Мангалите са си на свобода, няма съд няма нищо. Ама ако беше убит смрадлив мангал сега щеше да го лежи българина поне 10 години.
И какъв е извода? Трябва да се интегрират малцинствата с шутове в главата.

GossipGirl89
09-25-2009, 09:17
Против расизма съм попринцип ама ромите хич не ги обичам. Те тука си живеят в няква свободия - правата са им повече от нашите, защитети са от държавата, правят си квото поискат... ето вече почнаха и да ни избиват... :-x Недопустимо е в една държава малцинството да е с повече права от останалото население !!! Законите трябва да са равни за всички!

Goebbels
09-25-2009, 10:34
Против расизма съм

Идеите за равенство, братство, хуманизъм, либерализъм са корените на всички злини.
Споко. Това не се случва само в България.

sLowm0tioN
09-25-2009, 19:27
:-x Разбрах,че вчера са пуснали един от убийците. :x :-x Нямам думи.Накъде отиват нещата?А уж щяха да дадат на всички по 20 години затвор..И 20 са малко за един човешки живот :(:(

thegmin
09-25-2009, 20:07
Надценявате човешкият живот, той е евтин и се произвежда масово. :-o

Jesus
09-25-2009, 20:17
1 на 10 000 роми е свястен останалите са боклуци и те правят тези лайна

BlueAvalanche
09-26-2009, 04:44
Свестен ром няма, може да ти се струва добър, но си е гаден мангал ( не РОМ ), в гените му е заложено да бъде долен и мръсен и винаги може да очакваш да те преебе.