PDA

View Full Version : Проблем с логин име и парола ...



sexmaniaka
09-25-2009, 09:14
Здравейте,

Преди време, още като се регистрирах, си влизах с едно и също име и парола в сайта и в форума, но сега не е така... Само в форума влизам, а в сайта ми изписва "Грешно име и парола" ... ?

machoka
09-25-2009, 09:22
Принципно не е възможно да се случи това, което казваш. Пробвай да напишеш ръчно името и паролата, а не да се логваш автоматично със запеметена парола, ако правиш така.

ако напишеш ръчно името и паролата и се логнеш във форума, и направиш същото и в сайта - няма причина да не те допуска.

sexmaniaka
09-25-2009, 09:59
Ще пробвам и пак ще пиша ;)

sexmaniaka
09-25-2009, 10:03
И при ръчно въвеждане пак не ме логва в сайта, само в форума ...

raduna
10-01-2009, 08:46
Може да имаш проблем с определен браузър. При мен с Експлорър всичко е точно, но когато съм с Мозила ми дава да се логна в сайта (мога да пиша коментари към новини, към статии, да качвам снимки), но цъкна ли на форума директно ме изхвърля, пиша си името, паролата, цъкам пак на Влез и пак ме изхвърля и така до безкрай :?

sexmaniaka
10-07-2009, 19:52
Може да имаш проблем с определен браузър. При мен с Експлорър всичко е точно, но когато съм с Мозила ми дава да се логна в сайта (мога да пиша коментари към новини, към статии, да качвам снимки), но цъкна ли на форума директно ме изхвърля, пиша си името, паролата, цъкам пак на Влез и пак ме изхвърля и така до безкрай :?

Аз съм с Мозила и при мене така се получава ( само че в сайта ) А на какво се дълйи този Бъг - да го наречем ?

qazwsx
10-22-2009, 05:10
v mozilata nai otgore cuka6 na instrumenti, sled tva nastroiki, sled tva lichni danni, sled koeto cuka6 da premahna izli6ni biskvitki i tam pi6e6 teenproblem 6ti izlqzat 5-6 faila moje i pove4e si4kite gi iztriva6 i probvai pak :}

sexmaniaka
10-23-2009, 15:53
Окей ;) Ке го пробвам и пак ще пиша :)