PDA

View Full Version : филмът Zeitgeist



KarlDionic
09-25-2009, 09:55
какво мислите за филма Zeitgeist? ако не сте го гледали http://zamunda.net/details.php?id=99337&hit=1

amk933
09-25-2009, 13:35
Има доста такива теми в раздел "Музика и ТВ". По темата:

След като се върти по екраните значи е ясно що за sci-fi филм е. Ако беше истина, отдявна щеше да е забранен. Иначе личното ми мнение е, че е пълна простотия. Всеки път като го гледам ми е все по-комичен. Просто са банални с тези конспиративни теории и т.н. А и не обичам да ми промиват мозъка разни филмчета. На екрана е едно, реално - съвсем друго... :)

П.С: Лично мнение.

raduna
09-25-2009, 22:01
Оооо, аз пък откакто го гледах се плаша и от сянката си, движа се на прибежки от дърво до дърво и непрекъснато имам чувството, че някой ме дебне... :neutral:

Goebbels
09-26-2009, 10:36
Има доста такива теми в раздел "Музика и ТВ". По темата:

След като се върти по екраните значи е ясно що за sci-fi филм е. Ако беше истина, отдявна щеше да е забранен. Иначе личното ми мнение е, че е пълна простотия. Всеки път като го гледам ми е все по-комичен. Просто са банални с тези конспиративни теории и т.н. А и не обичам да ми промиват мозъка разни филмчета. На екрана е едно, реално - съвсем друго... :)

П.С: Лично мнение.

На тебе чифутите са ти програмирали достатъчно мозъка. Готов ли си да служиш за ционизма, синко?

amk933
09-26-2009, 11:08
Има доста такива теми в раздел "Музика и ТВ". По темата:

След като се върти по екраните значи е ясно що за sci-fi филм е. Ако беше истина, отдявна щеше да е забранен. Иначе личното ми мнение е, че е пълна простотия. Всеки път като го гледам ми е все по-комичен. Просто са банални с тези конспиративни теории и т.н. А и не обичам да ми промиват мозъка разни филмчета. На екрана е едно, реално - съвсем друго... :)

П.С: Лично мнение.

На тебе чифутите са ти програмирали достатъчно мозъка. Готов ли си да служиш за ционизма, синко?

Хахахахахаха. И ми го казва човек, чийто ник е името на министъра на пропагандата по време на нацистка Германия... :razz:

Goebbels
09-26-2009, 11:35
Има доста такива теми в раздел "Музика и ТВ". По темата:

След като се върти по екраните значи е ясно що за sci-fi филм е. Ако беше истина, отдявна щеше да е забранен. Иначе личното ми мнение е, че е пълна простотия. Всеки път като го гледам ми е все по-комичен. Просто са банални с тези конспиративни теории и т.н. А и не обичам да ми промиват мозъка разни филмчета. На екрана е едно, реално - съвсем друго... :)

П.С: Лично мнение.

На тебе чифутите са ти програмирали достатъчно мозъка. Готов ли си да служиш за ционизма, синко?

Хахахахахаха. И ми го казва човек, чийто ник е името на министъра на пропагандата по време на нацистка Германия... :razz:

Никът ми е взет от анимационно детско предаване.
А сега ми отговори на въпроса без заобиколки и недомлъвки.

amk933
09-26-2009, 11:48
Има доста такива теми в раздел "Музика и ТВ". По темата:

След като се върти по екраните значи е ясно що за sci-fi филм е. Ако беше истина, отдявна щеше да е забранен. Иначе личното ми мнение е, че е пълна простотия. Всеки път като го гледам ми е все по-комичен. Просто са банални с тези конспиративни теории и т.н. А и не обичам да ми промиват мозъка разни филмчета. На екрана е едно, реално - съвсем друго... :)

П.С: Лично мнение.

На тебе чифутите са ти програмирали достатъчно мозъка. Готов ли си да служиш за ционизма, синко?

Хахахахахаха. И ми го казва човек, чийто ник е името на министъра на пропагандата по време на нацистка Германия... :razz:

Никът ми е взет от анимационно детско предаване.
А сега ми отговори на въпроса без заобиколки и недомлъвки.

Моето семейство е част от една от най-влиятелните нееврейски организации в световната политика, която е много по-влиятелна от ционизма в момента, защото налива много повече пари. Мислиш ли, че някога ще служа някому? :lol:

Goebbels
09-26-2009, 12:55
Абе факта, че си яростен подражател на мултикултуризма, интернационални възгледи, красноречиво говори, че си слуга на световния ционизъм.

amk933
09-26-2009, 14:10
Абе факта, че си яростен подражател на мултикултуризма, интернационални възгледи, красноречиво говори, че си слуга на световния ционизъм.

Хахаха. Щом казваш, дървен философ, ок. Мисли си каквото искаш - все ми е тая. Аз ти казах това, което питаше, все ми е едно какви изводи ще си правиш и дали ти харесва или не. Аз на никого не слугувам, нито ще слугувам. А ти си промивай мозъка с анти-семитските, расистките и нео-нацистките филмчета в жанра sci-fi и comedy, като Zeitgeist - твой си е проблемът. Просто в конспиративните си теории някои хора прекаляват с въображението, а други с доверието. Аз имам удоволствието да знам какво се случва и най-вероятно ще се случи и не ме интересуват такива простотии. :?

Goebbels
09-26-2009, 14:25
Абе я ми отговори на въпроса:
Защо няма нито един африкански философ, математи, философ.
Защо за 6000 г. установена история африканците не са изобретили абсолютно нищо.
Дори не са използвали колело.

И харесва ли ти зоологическата градина САЩ?
Защо негрите в САЩ освен че паразитират на гърба на белите работници не произвеждат нищо друго освен престъпност.

Goebbels
09-26-2009, 14:28
Дай и един коментар на официалната стастика на ФFBI за престъпността в САЩ.

The disparity in interracial murder statistics is astounding! For every 100,000 White people, how many kill blacks? And for every 100,000 black people, how many kill Whites?

Population White Black

1996 219,636,000 33,537,000
1997 221,333.000 33,989,000
1998 222,980,000 34,427,000
1999 224,611,000 34,862,000
2000 228,637,204 35,814,967
2001 230,589,080 36,259,742
2002 232,464,989 36,676,149
2003 234,190,714 37,045,265
2004 236,036,395 37,472,889
2005 237,885,464 37,904,619
----------------- ----------------
AVERAGE 228,836,385 35,798,863

SOURCES:
http://www.census.gov/popest/archives/1990s/nat-srh.txt

http://www.census.gov/popest/nationa...EST2006-03.csv

http://www.ojp.usdoj.gov/bjs/homicide/ovrelrace.png

Source: FBI, Supplementary Homicide Reports, 1976-2005.
http://www.ojp.usdoj.gov/bjs/homicid...relracetab.htm

Stranger Homicides by Racial Composition of Victims and Offenders

Black on White - White on Black

1996 432 153
1997 363 98
1998 333 100
1999 324 85
2000 330 94
2001 318 98
2002 326 102
2003 343 90
2004 343 128
2005 378 95

Acquaintance Homicides by Racial Composition of Victims and Offenders

Black on White - White on Black

1996 432 189
1997 397 171
1998 328 193
1999 324 138
2000 310 134
2001 310 122
2002 318 153
2003 330 179
2004 303 156
2005 314 159


Total Homicides by Racial Composition of Victims and Offenders

Black on White - White on Black

1996 864 342
1997 760 269
1998 661 293
1999 648 223
2000 640 228
2001 628 220
2002 644 255
2003 673 269
2004 646 284
2005 692 254
------ ------
AVG. 686 261


White population per 100,000

228,836,385 divided by 100,000 = 2288

black population per 100,000

35,798,863 divided by 100,000 = 358

Black on White Murders divided by Average black Population per 100,000

686 / 358 = 1.92

White on Black Murders divided by Average White Population per 100,000

261 / 2288 = .114

Now let's divide the black on White murder rate by the White on black murder rate to get a rate comparison:

1.92 / .114 = 16.84

*****BLACKS ARE SIXTEEN TIMES MORE LIKELY TO KILL WHITES THAN WHITES ARE TO KILL BLACKS.*****

Goebbels
09-26-2009, 14:31
Сигурен съм, че веднага ще ме контрираш " ама не всички черни са престъпници".
Съгласен съм, но имат ли такива "хора" място в демократично общество.

Имам още един въпрос:
Защо в страната на неограничените възможности еднополовите бракове са разрешени?

amk933
09-26-2009, 14:35
Абе я ми отговори на въпроса:
Защо няма нито един африкански философ, математи, философ.
Защо за 6000 г. установена история африканците не са изобретили абсолютно нищо.
Дори не са използвали колело.

И харесва ли ти зоологическата градина САЩ?
Защо негрите в САЩ освен че паразитират на гърба на белите работници не произвеждат нищо друго освен престъпност.

Първо това няма нищо общо няма със ционизма. Второ, аз проблеми с тъмнокожи нямам. Имам няколкко приятели, които са цветнокожи и са едни от най-готините хора, които познавам. Много по топли и всеоотдайни са и не са лицемерни. Освен това са адски интелигентни.

А това че ти си някакво промито расистко тесногръдо създание говори единствено лошо за теб. То си личи кой страда от комплекс за малоценност и страх. И те самите имат много повече за какво да мразят Европа и Америка, защото империализма не са си го причинили сами. Така че като сме си дробили попарата белите през 19 век, сега ще си сърбаме последствията. Но ти пък, като те чета, много знаеш какво е империализъм, ционизъм и т.н. Не че това има много общо с темата де, но то като страдаш от липса на аргументация ще я забуташ в 15 различни посоки. Гледай си Цайтгайст, слушай речите на Хитлер, чети Сталин, промивай си мозъка с нео-нацистки идиотщини и после ми обяснявай кой на кого слугува. С това мислене най-много някое счетоводителче да станеш... :?

amk933
09-26-2009, 14:39
Сигурен съм, че веднага ще ме контрираш " ама не всички черни са престъпници".
Съгласен съм, но имат ли такива "хора" място в демократично общество.

Имам още един въпрос:
Защо в страната на неограничените възможности еднополовите бракове са разрешени?

Сам си отговори.

И второ като не си запознат не се излагай като кифла, защото еднополовите бракове са разрешени само в един щат и в още 3-4 се признава съжителство. В другите няма такова нещо. Писна ми от хора, които говорят на изуст...

bulgarian1878
09-26-2009, 16:20
Кой говорил на изуст не знам. Думите му не мога да твърдя, но масонството и ционизма вече е толкова изкривено понятие, че вече дори и аз мога да се нарека ционист, нищо, че това не ми харесва.

Затова просто да си те наречем: продажници сте всичките такива като теб. Глобалисти, тъпанари и прочее.

KarlDionic
09-26-2009, 16:43
Има доста такива теми в раздел "Музика и ТВ". По темата:

След като се върти по екраните значи е ясно що за sci-fi филм е. Ако беше истина, отдявна щеше да е забранен. Иначе личното ми мнение е, че е пълна простотия. Всеки път като го гледам ми е все по-комичен. Просто са банални с тези конспиративни теории и т.н. А и не обичам да ми промиват мозъка разни филмчета. На екрана е едно, реално - съвсем друго... :)

П.С: Лично мнение.

На тебе чифутите са ти програмирали достатъчно мозъка. Готов ли си да служиш за ционизма, синко?

Хахахахахаха. И ми го казва човек, чийто ник е името на министъра на пропагандата по време на нацистка Германия... :razz:

Никът ми е взет от анимационно детско предаване.
А сега ми отговори на въпроса без заобиколки и недомлъвки.

Моето семейство е част от една от най-влиятелните нееврейски организации в световната политика, която е много по-влиятелна от ционизма в момента, защото налива много повече пари. Мислиш ли, че някога ще служа някому? :lol:
хмм влиятелно ти било семейството... затва в темата групировки в бг знаеше толкоз мн за мафиотите.... а познайте от какво семейство идва тоя :D

amk933
09-26-2009, 18:01
^Едно няма нищо общо с другото. Дори са по две различни линии. ;)

bulgarian1878, поясни:

продажници сте всичките такива като теб. Глобалисти, тъпанари и прочее.

Goebbels
09-26-2009, 18:25
.
А това че ти си някакво промито расистко тесногръдо създание говори единствено лошо за теб. То си личи кой страда от комплекс за малоценност и страх. И те самите имат много повече за какво да мразят Европа и Америка, защото империализма не са си го причинили сами. Така че като сме си дробили попарата белите през 19 век, сега ще си сърбаме последствията. Но ти пък, като те чета, много знаеш какво е империализъм, ционизъм и т.н. Не че това има много общо с темата де, но то като страдаш от липса на аргументация ще я забуташ в 15 различни посоки. Гледай си Цайтгайст, слушай речите на Хитлер, чети Сталин, промивай си мозъка с нео-нацистки идиотщини и после ми обяснявай кой на кого слугува. С това мислене най-много някое счетоводителче да станеш... :?

Е как да няма нищо общо. Мултикултуризма и ционизма вървят ръка за ръка.
Има свестни негри, не мога да отрека - например като героя от чичо томовата колиба.

Е щом мразят Европа защо идват на талази тук?
И моля те, Апартейда донесе на негрите цивилизация и робството беше полезно за тях.
Но те сами се отказаха от него, защото мърсотията им е присъща.
При апартейда негрите имаха достъп достъп до образование - в ЮАР бяха изградени болници, училища, въобще една прекрасна страна със социална инфрастуктира.
А от както АНК взе властта престъпността в ЮАР е ужасяваща.
На първо място в света.
От тук изниква въпроса: Защо едни 5 милиона африканери и англичани успяха да направят в Южна Африка една уредена държава с наука и индустрия, а откакто се дадоха на черните права бавно ЮАР затъва.

Очаквам коментар и за стастиката от ФБР, която предоставих.

Goebbels
09-26-2009, 18:28
Ако не беше робството, негрите още щяха да са по дърветата, ФАКТ!
Още един факт, който умишлено бива премълчан е, че за 6000 г. негрите не са изборетили нищо, абсолютно нищо.
По горното се отнася и до цигани и всякаква друга не-бяла измет 8-)

Goebbels
09-26-2009, 18:31
^ изобретили - освен къщичка с лайна и слама.

Най-мощният поток иде от Турция, която напира за членство в ЕС Последните сблъсъци на властите във Франция, Белгия и Италия с вълната от нелегални имигранти, 95% от които са мюсюлмани от Африка и Азия.Докато броят на вестника стигне до читателите, в Милано избухна нов сблъсък с африканци, попаднали неясно как на италианска територия.

Гемиите им продължават да акостират на широката брегова ивица на Европейското Средиземноморие. Всеки ден на италианския о. Лампедуза и на испанските Канарски острови пристигат по няколкостотин и плъзват из Европа. Първо искат да се наядат. После, заради хуманния европейски дух, вграден във всички закони на християнската цивилизация, получават разрешение да доведат семействата си - а всяко от тях е от 10 до 30 души. После искат шериат, и ако не им бъде угодено, обявяват джихад. Половината от тях са заразени със СПИН. (Поне 30% от африканското население под Сахара е ХИВ-позитивно, твърдят докладите на СЗО). Кой плаща лечението им? Европейците, разбира се. Европеецът си е работохолик и си знае, че трябва да бъхти цял живот, та да може глобализаторският "елит" в Брюксел да има пари за издръжка и на имигрантите. Поради всичко това европеецът създава едва по 2-3 деца - за да може да инвестира максимум средства в поколението си. Докато една мюсюлманска имигрантка в Европа не страда от подобни скрупули, тя ражда поне 8 и ги оставя за издръжка на "гяурите".

Пред очите ни се сбъдва зловещото предсказание на френския писател Жан Распай, който през 1973 г. описа в романа си "Лагерът на светците" как имигрантите от Третия свят, допуснати от хуманни съображения в Европа, унищожават създадената от нея християнска цивилизация. Това не е фантастика и антиутопия, не е дори прогноза. Това е днешният ден - европеецът вече води с тях ръкопашни боеве на собствената си територия, както показаха сблъсъците на полицията с населението на имигрантските коптори на 20-23 април т.г.. През 2005 г. то обяви расова война на Франция и Германия. Имигрантите и техните деца бяха недоволни от жилищата, които им бяха построили. Искаха по-хубави. Искаха направо да ги отнемат, затова опожариха десетки френски детски градини и ясли. През януари т.г. в Италия и Белгия бяха устроени отвратителни ислямски демонстрации с лозунга "Джихад - да, ние можем!", перифразирайки предизборния слоган на Барак Хюсеин Обама.

На 22 април т.г. редакторът на европейския отдел на Би Би Си Майкъл Мардел писа на блога си: "Евродепутати, с които разговарях в Страсбург, са убедени, че имиграцията ще бъде голяма тема на тазгодишните евроизбори през юни. Смята се, че Британската националистическа партия ще успее да вкара в ЕП поне един депутат. Общата имиграционна политика на ЕС чука на прага. ЕП одобри доклад по проблема на десноцентристкия депутат от Малта Симон Бусутил. Той предлага държавите-членки да си разпределят имигрантите. Това може и да не стане, но показва какви идеи витаят в Страсбург".

Да си разпределят имигрантите не е никакво решение на проблема, обратно - то би го задълбочило, тъй като отваря място за още и още имигранти. Трябва да се спре имиграцията, а заварените нелегални имигранти на територията на ЕС да бъдат екстрадирани.

Такава политика вече се води, но някак си срамежливо и държавите-членки се спасяват поединично. През януари т.г. новият френски министър на имиграцията Ерик Бесон обяви, че ще продължи твърдолинейната политика към нелегално пребиваващите. "И тази година Франция ще екстрадира 26 хиляди нелегални имигранти. Толкова бяха екстрадирани през 2008-ма", каза той пред АФП (в. "Атака", 27 януари 2009 г.) Броят им във Франция е намалял с 8%, но както показаха събитията в Кале от онзи ден, те продължават да пристигат.

Основните маршрути на проникване са четири - от Мавритания до Испания, от Мароко до испанските анклави Мелила и Сеута (те се намират на африканска територия), от Либия до Италия и Малта и от Турция - в България и Гърция.

От Мавритания през Атлантически океан на канарския о. Кристиянос през 2005 г. пристигнаха 7500 африканци. През 2006 г. броят им достигна 32 000, но през 2008 г. e паднал на 13 424, което се смята голям успех на испанското правителство. (African Immigration to Europe, The Boston Globe, January 23, 2009) След като престоят до една година в центровете за задържане, те биват натоварени на автобуси с еднопосочен билет, пари и храна за из път и оставени в Мали. На 1 юни 2006 г. ислямското правителство на Сенегал отказа да приеме обратно стотици сенегалци, добрали се до Канарските острови - още едно доказателство, че правителствата от Третия свят насърчават всячески завоюването на Европа с тълпи "имигранти".

Вторият път е през Мароко и Либия. Хиляди негри и араби от цяла Африка пристигат в горите край Рабат и Казабланка, в очакване да преминат в ЕС при испанските анклави Мелила и Сеута. Те живеят в горите с години под открито небе, в землянки и колиби от клони и парцали. Един филм на Си Ен Ен от 2006 г. показа, че в тях се и размножават. Понеже в такива условия човешките същества трудно оцеляват, умрелите новородени се заравят направо край землянките. С оживелите бебета се опитват да преминат в ЕС, защото им е казано, че в Европа децата са един вид "щит" срещу вероятна депортация.

Границата в Мелила и Сеута се пази от испанската армия, а граничната ограда е висока 6 метра и представлява съоръжение с две концентрични прегради от стоманена тел със сензори, издаващи светлинни и звукови сигнали. Независимо от това през 2005 г. хиляди африканци я атакуваха и неколкостотин бяха застреляни от испанската и мароканската полиция, а 300 успяха да се прехвърлят. Всичките бяха депортирани, след като граничните власти им взеха отпечатъци от пръстите, снимки и лични документи с цел бъдеща идентификация. И на испанска територия има лагер, но той е с капацитет 480 души, а в него винаги чакат експулсиране поне 1200 души. През 2004 г. на тази граница са задържани 15 674 души, през 2005 г. - 12 000, а през 2008 г. броят им се удвои.

По другия маршрут, от Либия към италианския о. Лампедуза, през 2008 г. са се прехвърили 30 000 африканци и араби. Много от лодките стигат чак до Сицилия. През 2004 г. премиерът Берлускони натовари около 1000 от току-що пристигналите на самолети и на разноски на бюджета ги върна в Либия. През 2008 г. вътрешният министър Роберто Марони обяви извънредно положение, за да ги удържи на острова.

Но най-силният поток от имигранти тръгва от Турция. Той се разклонява на две. Единият клон пресича България. Другият минава през Гърция, чиято дълга, набраздена брегова ивица създава прекрасни условия за незабелязано разтоварване на нелегални товари.

http://www.politichesko.info/2582/Shte-slozhat-li-imigrantite-krai-na-evropeiskata-civilizaciia.html

Искам да видя реакцията на едно младо, широкоскроено с либерални възгледи момче.

amk933
09-26-2009, 18:36
Хахахахаха. Империализмът има мноооооого малко положителни страни. Образование, инфраструктура и медицина - това е. А колко племена и раси е разделили, колко труд е експлоатирал, какви зверства са прилагани специално в белгийските колонии по Конго - защо не споменеш тях? Ами търговията с роби? И единствената цел на Запада са били повече материяли, места за живеена на хора и търговия. Това е. Нищо не е направено от топли чувства и приятелско отношение. А колко диаманти, злато и ценни метали са откраднати от там? И аз това го казвам, като човек, учещ историята от американската и преспектива.

Защо идват в Европа, като ни мразят? Аз да съм казал, че ни мразят? Имат за какво да ни мразят, но по-цивилизованите от тях не ни. Защото за разлика от такива расисти като теб, те не са достатъчно тесногръди и кухи... Аз познавам няколко човека тъмнокожи и са много по-стойностни от теб - белия расист!

И чакам коментар на поста с еднополвите бракове в Америка, защото видях, че доста стратегически го пропусна.

amk933
09-26-2009, 18:43
****

Искам да видя реакцията на едно младо, широкоскроено с либерални възгледи момче.

Ще го коментира така: Това, че Европа е неспособна да си контролира имиграцията не е проблем на Африка. Защо в Америка нелегалните имигранти са незначително количество - защото като ги хванат властите следва черен печат, забрана за влизане в страната за 10 години и депортация!

mitternacht
09-26-2009, 18:47
Айде кажете някой про-национал-социалистически филм, че ми се гледа!Сериозно!
Аман от глупости..... Доколкото помня, за пример на такъв бе даден точно Цайтгайст, който пък няма НИЩО ОБЩО.Просто показва някои истини за световната икономика.
Но от друга страна, абсолютно всеки филм за ВСВ е про-американска и про-еврейска пропаганда (или про-комунистическа), с изключение на филми снимани тогава, или точно 1, максимум 2 снимани след войната.
А това, че света би бил много по-добре без определени малцинства, го знае всяко хлапе 8) Тъй де, не може заради 10ма качествени да се търпят милион паразити.

Goebbels
09-26-2009, 18:48
Наскоро Ню Хемпшир стана шестият щат, узаконил еднополовите бракове. Малко се изхвърлих, прав си. Но скоро ще стане реалност и в останалите.

А за търговията на роби мога да ти кажа, че се е извършвала чрез еврейските търговски кораби
http://forum.segabg.com/img/spiny.gif

А сега ми кажи какъв е флага до сградата на кметството в Бостън...????
http://www.massresistance.org/docs/events07/pride_week/city_hall_flag_0601/cityhall2.jpg

Goebbels
09-26-2009, 18:50
Айде кажете някой про-национал-социалистически филм, че ми се гледа!Сериозно!
Аман от глупости..... Доколкото помня, за пример на такъв бе даден точно Цайтгайст, който пък няма НИЩО ОБЩО.Просто показва някои истини за световната икономика.
Но от друга страна, абсолютно всеки филм за ВСВ е про-американска и про-еврейска пропаганда (или про-комунистическа), с изключение на филми снимани тогава, или точно 1, максимум 2 снимани след войната.
А това, че света би бил много по-добре без определени малцинства, го знае всяко хлапе 8) Тъй де, не може заради 10ма качествени да се търпят милион паразити.
Гледай "Cross of Iron"
Много добър филм, неопетнен от мръсните еврейски ръце.

Goebbels
09-26-2009, 18:53
амк, за да не ме обвиниш, че съм непоправим расист, аз се възхищавам на някои негри.
Чернокожите играчи в НБА, например, актьори, музиканти, танцьори.
За предпоследното не съм на 100%, защото избягвам да слушам негърска музика ( рап )

amk933
09-26-2009, 19:01
http://en.wikipedia.org/wiki/File:Samesex_marriage_in_USA.svg

И нека не си говорим в бъдеще време "ще, ще...". Ще доживеем и ще видим какво ще стане... А и аз нямам нищо против да се женят и живеят, имам проблем с това, че го натрапват за по-нормално от нормалното и, че осиновяват деца. А това дали ще има листче хартия, на което пише, че двама души са сключили брак въобще не ме бърка...С брак без брак - все тая. Ще видим колко щата ще го признаят.

А това дали си расист или не изобщо не ме бърка. Всеки човек има право да е ограничен колкото си иска. Просто в този форум се бъркат понятия като ционизъм, глобализъм, интернационализъм, расизъм и патриотизъм и се смята, че като си патриот не може да си глобалист и толерантен към други хора. Абе правете каквото си искате - животът си е ваш. Аз знам какво ще правя с моя. В крайна сметка ще се види докъде ще стигне всеки от нас и ще стане ясно кой е избрал по-правилния или по-неправилния път. ;)

Goebbels
09-26-2009, 19:07
Разбира се след като служиш за циониската кауза, ще ти се даде поле за изява, но и ние националистите ще се борим докрай!
“Поживем – увидим"
http://forum.segabg.com/img/king.gif

amk933
09-26-2009, 19:14
Разбира се след като служиш за циониската кауза, ще ти се даде поле за изява, но и ние националистите ще се борим докрай!
“Поживем – увидим"
http://forum.segabg.com/img/king.gif

Само едно не разбра - не служа на никого. Колкото ти служиш толкова и аз. Всеки човек ли, който е толерантен, упорит и нерасист, квалифицираш като ционист. Научи най-накрая значението на тази дума...

bulgarian1878
09-28-2009, 15:10
bulgarian1878, поясни:

продажници сте всичките такива като теб. Глобалисти, тъпанари и прочее.

Пояснявам: глобалист си. Не си тъпанар, то си личи, но заблуден глобалист. Което понякога е по-лошо, защото ако беше тъпанар нямаше да се хабя да споря с теб, обаче като имаш капацитет поне го развии правилно... Но ти си от другата страна и се бориш за друго, така че наистина е безмислен спор.