PDA

View Full Version : 1 ноември



mey_si
09-25-2009, 10:56
Някой може ли да каже идей за есе на тема 1 ноември,или нещо за народните будители,но да не е за Софрони Врачански ,Петър Берон и от този тип ,ако е за будители трябва да са по неизвестни.иначе само темата ,{но не и как и къде и възникнал празника -прекалено комрсиално е вече} {}

Fiki_
09-25-2009, 11:15
Пиши за мен,аз съм родена на 1.11 :oops:

Хаха не пиши за мен,бъзиках се само.Иначе виж:

Сред най-популярните български народни будители са Свети Паисий Хилендарски, Иван Вазов, Григорий Цамблак, Константин Костенечки, Владислав Граматик, Матей Граматик, Свети Иван Рилски, Неофит Бозвели, братята Димитър и Константин Миладинови, Георги Стойков Раковски, Васил Левски, Христо Ботев, Стефан Караджа, Хаджи Димитър, Любен Каравелов, Добри Чинтулов и много други.[

mey_si
09-25-2009, 11:45
Явно не разбра молбата ми на мен ми трябва точно обратоното да не са известни ,защото всички пишат за тях.И предпочитам да напиша есе на някаква тема,от колкото да пиша за определен човек.
Благодаря!

Fiki_
09-25-2009, 12:49
Всъщност те разбрах,но едва ли някой ще пише за братята Димитър и Константин Миладинови,Григорий Цамблак, Матей Граматик и Владислав Граматик.Извинявай че не съм ти помогнала :(

ПС:кой клас си ?

mey_si
09-25-2009, 13:08
10 :-P

fifinkathefreak
09-25-2009, 14:24
Миналата година на общинско равнище организираха конкурс (който спечелих ;) ) "Българино знай своя род и език,но бъди и европеец".
Малко високопарно,може да хванеш само първата част ;)

elito0o0o0
09-25-2009, 15:24
10 :-P
Достатъчно голяма си ,за да можеш да се справиш без ничия помощ ;) Момичето отгоре ти е дало хора,за които можеш да пишеш .. незнам от какво не си доволна.. :?