PDA

View Full Version : Проблем при включване на камерата



Punisherrr
09-25-2009, 12:16
Всеки път когато звъня на един приятел в skype и тръгне да му излиза образ от камерата ми компютъра му се рестартира.
Излиза му следното : http://prikachi.com/files/1081687m.jpg

Та... ще съм благодарна ако някой може да ми каже проблема и решението.

Мерси.

doomkillerr
09-25-2009, 12:47
Здравей "Punisherrr"

Преди да предположа, каквото и да било относно проблема и съотвенто неговото решаване имам първо няколко въпроса към теб... Само когато се опитва да проведе видео разговор с теб ли, се получава въпросното рестартиране на компютъра на твоя приятел? С други негови абонати получава ли се същото? Твоя приятел има ли също камера и той ли се опитва да ти прати видео сигнал? Много вероятно е Windows-а му да се е бъгнал и след преинсталация да се оправи проблема! Ако и той има камера е възможно от драйверите на камерата да е проблема... :-o

Punisherrr
09-25-2009, 12:55
Ами става същото и при опит за връзка с други абонати,както и при включване на каквато и да било игра.
А той камера няма.

doomkillerr
09-25-2009, 13:11
Ами става същото и при опит за връзка с други абонати,както и при включване на каквато и да било игра.
А той камера няма.

Щом компютъра му прави проблеми и с игрите - това ме навежда на мисълта, че може би има проблем с видео кодеците или както казах преди се е "багясъл" Windows-а! Най-добре да преинсталира (свежо копие на) операционната система. 100 % проблема ще се реши тогава. Възможно е твоя приятел да си е инсталирал много кодеци и така те само да си пречат, за това да се показва "синия екран на смърта"!!! 8)