PDA

View Full Version : Може ли да се забременее от предеякулационна течност ?



lawl
09-25-2009, 13:19
Може ли да се забременее от предеякулационна течност ?
:?

t0d1t0
09-25-2009, 13:35
http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=200811

на чети темата!!!

travmiriaN
09-25-2009, 13:35
нарочно ли ги пускате тея теми бе :-o

Еми по надоло има толкова много теми , да не казвам една половина - порови се малко .. много сте мързеливи

thefreak
09-25-2009, 14:00
По-скоро от това, което може да се съдържа в течноста има вероятност да се забременее. Но от тази течност точно е невъзможно, или каквато и да било друга течност, сега като се замисля.

amk933
09-25-2009, 14:22
Може ли да се забременее от предеякулационна течност ?
:?

Да може! Но за съжаление не може да се поумнее, което е крайно наложително в случая. :(

t0d1t0
09-25-2009, 17:03
или каквато и да било друга течност, сега като се замисля.
въй а аз вярвах , че и от боза вече се забременява :shock:

ImmortalTechnique
09-25-2009, 17:51
Теоретично да, на практика смятам, че не.

lawl
09-25-2009, 17:54
т0д1т0 мерси за темата...

амк , всички говорите , че "ние трябва да се пообразоваме относно секса" , а когато някой иска да се пообразова му викаш да поумнее.
По-добре просто подмини темата , търси за "Х" горе,защото се вижда на кой му трябва да поумнее и да мисли преди да пише , просто не намерих тема за това благодаря на тодито , а тая търсачка не става за т*шак.
Айде със здраве. :)

amk933
09-25-2009, 18:42
^А вие, сравнително новите трябва да се научите, че като няма търсачка не значи, че за всичко, което ви хрумне, трябва да пускате тема. Ако беше стигнала до онези числа в края и началото на страницата (стр. 1, 2, 3, 4, 5...) и беше кликнала до 5 страница темите, щеше да видиш, че има поне 3 теми по същия въпрос.

Второ, търсачката не работи, но Google работи. Колко усилия ще ти коства да напишеш "предеякулационна течност" + "teenproblem"? Пак ще излязат дори още повече теми.

Трето, часовете по биология не са в програмата по някаква голяма случайност, и това по същото толкова голяма случайност е предмет, занимаващ се с анатомия, а не изследващ алкохолното съдържание в дадена бутилка в градинката зад училище...

И на последно място, има един сайт наречен Уикипедия, в който можеш да намериш всичко това и да питаш, ако нещо не ти ясно.

Но защо ли да си правите труда да се поразтърсите, вместо да пльоснете някоя повтаряща се за 1094240 път тема и да чакате някой да ви свърши работата...После защо някои потребители се държали грубо... :? Ако беше смислена темата, както повечето тук знаят, изобщо нямаше да отговоря така...

Burn94
09-25-2009, 19:45
Да може! И ако искаш да се образоваш има Google има търсачка в сайта има и още няколко такива сайта естествено на светлинни години назад ,но както и да е :)

stupiddog
09-25-2009, 20:28
Да може .. в предеякулационната течност може да са попаднали няколко спрматозоида , а знаеш че за да се оплоди яйцеклетката е нужен само един 8-)

t0d1t0
09-25-2009, 20:45
Да може .. в предеякулационната течност може да са попаднали няколко спрматозоида , а знаеш че за да се оплоди яйцеклетката е нужен само един 8-)
Но ако няма овулация? + ако даденото сперматозоидче не може да достигне целта? + а ми ако плодът така да се каже не може да оцелее през първите 8 седмици? Има толкова много фактори които влияят в/у това дали има някакъв шанс да забременее жената или не. По-голяма е вероятността да не се забременее, а и да не говорим пък от тази течност. Само си помислете в/у това , че има милиони хора които се опитват да имат дете , има още толкова организации които искат да им помогнат на тези хора. А вие сте ми тръгнали да се притеснявате за глупости. Ако си знаете работата няма да сгафите , а и ако стане гафа то има хапчета , аборти и т.н. По лесно е да убиеш (така да се каже) бебето от колкото това да създадеш едно! ;) А и честно казано тази течност е като тази която жената изпуска - смазка... http://img.zamunda.net/pic/smilies/whistle.gif

Burn94
09-25-2009, 21:07
t0d1t0 не знам дали знаеш обаче сперматозоида пътува около 2-3 и до 4 дена зависи от това каква е структурата на мъжа и още много фактори та нали разбираш че не е проблем и да дойде :)

t0d1t0
09-25-2009, 21:09
http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=278619 :razz:
а бе сложна работа... Да станем евнуси направо, че да не се притесняваме :lol:

Burn94
09-25-2009, 21:15
Е така е обаче не трябва да пренебрегваме и тоя факт. Все пак ако не искаш дете ползвай си презерватив :)

L31h4z
09-25-2009, 21:59
Хайде сега, голяма работа като има нова тема по въпроса, като не ви се отговаря защо се хабите?
Много криворазбрана отзивчивост от ваша страна. :)
Здраве да е, никой не е пострадал, няма нужда от излишни нерви, нали?

Ще ви поднеса един интересен факт:
С приятелката ми преди няколко дни отидохме на гинеколог (ще ви спестя обстоятелствата, може ли? :)).Та поговорихме си за методите за контрацепция и по едно време, тя ми сподели, че най-безвредният за предпазване от бременност за организма метод е "прекъснатия полов контакт". Бях изумен, че лекар предлага това, като достатъчно сигурен метод за контрацепция, но е факт.
Думите на гинеколожката бяха: "При един добър контрол на мъжа, най-добрият (за организма предполагам, но се подразбира, че е достатъчно сигурен за да се използва повече от 1 път :D :О) метод за контрацепция е прекъсването на половия контакт преди еякулация."
И не, гинеколожката не е единствената гинеколожка в малкото ми селце, всъщност е уважаван професионалист в голям град (Ст. Загора). :)

Странно, а? :)