PDA

View Full Version : Непостоянен



glymo14
09-25-2009, 13:54
Здравейте, имам един проблем от който много се притеснявам, много съм непостоянен във всяко нещо.
Като започна едно нещо и ми умръзва след 1-2 седмици или 1-2 месеца.Защочна ме притеснява, защото съм вече на 16 години и вече нали трябва да помъдрея да съм по постоятелен ама не...най-вече се притеснявам за любовта.Да не взема да се развеждам пре няколко години :? направо работат си е до реване.Незнам вече какво да пробвам да съм по постоятелен дайте предложения.

3oPuTy
09-25-2009, 13:56
Изчакай да пораснеш ... Лесно е!

ThePowerOfLove
09-25-2009, 13:57
Е то не става така "От днес съм постоянен" :D Може би с времето ще се промениш :)

golqmumnik
09-25-2009, 13:57
Защочна ме притеснява, защото съм вече на 16 години и вече нали трябва да помъдрея да съм по постоятелен ама не...най-вече се притеснявам за любовта.Да не взема да се развеждам пре няколко години :? направо работат си е до реване.Незнам вече какво да пробвам да съм по постоятелен дайте предложения.Виждам,че си циганин и работата си е за притеснение-време ти е за жена,деца...Дано поне в кражбите на жилязу да си постоянен. :-o

glymo14
09-25-2009, 14:00
Защочна ме притеснява, защото съм вече на 16 години и вече нали трябва да помъдрея да съм по постоятелен ама не...най-вече се притеснявам за любовта.Да не взема да се развеждам пре няколко години :? направо работат си е до реване.Незнам вече какво да пробвам да съм по постоятелен дайте предложения.Виждам,че си циганин и работата си е за притеснение-време ти е за жена,деца...Дано поне в кражбите на жилязу да си постоянен. :-o

Така ,... да не тръгваме да се обиждаме.... несъм циганин спокойно.

vas4e3to0
09-25-2009, 14:01
Незнам - може би с времето ще се оправиш. Все пак може още да си в побертета. :D Все пак момчетата по-късно започват и свършват. Незнам по-добре се опитай да се промениш.

TheSickMind
09-25-2009, 14:03
Незнам - може би с времето ще се оправиш. Все пак може още да си в побертета. :D Все пак момчетата по-късно започват и свършват. Незнам по-добре се опитай да се промениш.
Никога не излизаме от него :D

vas4e3to0
09-25-2009, 14:10
Незнам - може би с времето ще се оправиш. Все пак може още да си в побертета. :D Все пак момчетата по-късно започват и свършват. Незнам по-добре се опитай да се промениш.
Никога не излизаме от него :D
Страхотно - аз вече излязох :D но да не спамим , че ще получим един бан :D

Hilary_
09-25-2009, 14:42
"защото съм вече на 16 години и вече нали трябва да помъдрея да съм по постоятелен .. "

мм не .. грешни изводи .. :lol: :lol:

бту за тези години малко хора са се постарали да бъдат зрели и в крайна сметка защо?? За какво?? След като така или иначе след 20 нататък живота ще те принуди да си такъв .. идеята ми е .. че имаш още годинки да израстваш .. сега това да ти е проблема .. :? :?

TheSickMind
09-25-2009, 14:48
И аз бях по едно време така... за 20 секунди Metallica->Simple Plan->Cannibal Corpse :razz: :razz: :razz:

FromAutumToAshes
09-25-2009, 14:48
О МЪ ГЪ :lol: ... да както и да е :-D Успех в начинането :grin:

mArMaLaDkA
09-25-2009, 15:27
Т'ва да ти е проблема. Повечето ти връстници даже и не си помислят, че трябва да порастват някога.

Някой ден, когато ти писне да менкаш гаджета, проумееш какво наистина искаш и намериш момичето, което те допълва, надали то ще ти омръзне след седмица-две, месец-два. Примерно.

И дума постоятелен няма. :shock: Има "постоянен".

sasha_90
09-25-2009, 18:00
Когато пораснеш ще помъдрееш,ще видиш.

vas4e3to0
09-25-2009, 18:03
Ами всички са прави :grin: :)

chefo9309
09-25-2009, 19:59
И аз бях по едно време така... за 20 секунди Metallica->Simple Plan->Cannibal Corpse :razz: :razz: :razz:
ЛОЛ :shock: :shock: :shock: :shock: :razz: :razz: :lol: :lol:

ПП: за къде си се разбързал??? До жена и деца има доста време споко! 8) 8)

RaZzer
09-25-2009, 20:39
Когато пораснеш ще помъдрееш,ще видиш.

+++