PDA

View Full Version : помогнете ми



scene_girl
09-25-2009, 16:42
Здравейте,спешно се нуждая от съвет...
Имам гадже от осем месеца,в началото на връзкатани се държеше мило,но сега не е така държи се грубо(под грубо разбирам че се сърди постоянно,иска да му огайдам,като се скараме иска да тръгна след него за да му се извиня,обиждаме когато се скараме).Въпросът ми е какво да правя?Обичам го ужасно много,а той се държи ужасно.Как да му обесня че неговото държание не ми е приятно като неразбира от дума.Моля ви помогнете ми....

TheSickMind
09-25-2009, 16:46
Е толкова ли пък не може да се говори с него? Че мъжете понякога сме за екзекуция - така е :lol: , ама толкова ли е зле?
Ако пък е станало непоносимо положението - dump...

a3c1M
09-25-2009, 17:02
ем не се срещайте седмица например, малко да си отдъхнете и преосмислите и ако му липсваш работата е ок

vas4e3to0
09-25-2009, 17:05
Ами кажи му какво още чустваш към него и го попитай той дали още чуства любов към теб!!?? Ако ти каже да и разберасе мисля , че всичко ще се оправи. Но ако каже , че иска да помисли - ясно е ЗАРЕЖИ ГО!!! :shock:

stylo
09-25-2009, 17:10
не му се връзвай на ъкъла.Остави го малко,за да разбере какво ще му е без теб. :o

asp1r1n94
09-25-2009, 17:13
просто му кажи какво чувстваш 8)

DeteNaDiavola
09-25-2009, 17:15
ти го обичаш.. хубаво, ама той дали те обича.. едва ли.. ако те обичаше нямаше да постъпва така..

sl0w
09-25-2009, 17:15
не му се връзвай на ъкъла.Остави го малко,за да разбере какво ще му е без теб. :o
+1 . Не винаги осъзнаваме какво имаме , понякога го осузнаваме след като то си отиде .
Ако те потърси без "оригинално извинение" не го приемай !

mArMaLaDkA
09-25-2009, 17:17
Сядате и си говорите сериозно.
Ако не си промени отношението - късате.
Вярно, че на думи едно, а пък на действия друго, ама... имай малко себеуважение и достойнство.

Dizziness
09-25-2009, 17:25
Мацка и аз имам приятел от осем месеца, забелязва се същият проблем, без обидите по време на спор.

Как го реших?!

Отстоявах правата си! Казах какво ТОЧНО искам от него, после се правим на студена, така че не аз, а той да въри след мен, за да ми се извинява. Когато жена стане по-студена, мъжът осъзнава какво губи, затова се прави на цапната, сякаш не ти пука за него, но преди това му кажи какво ТОЧНО искаш от него, защото на едно момче трябва да му кажеш в началото какво искаш, да му обясниш по-подробно към средата и да му го кажеш ПАК кратко и ясно в края. :)

sasha_90
09-25-2009, 17:28
Явно не е пораснал достатъчно,за да знае как да се държи.Не мисля,че имаш нужда от човек като него до себе си.

LovEsIckk
09-25-2009, 17:30
Позната история,и аз съм в такова положение само че от година и нещо.
Поговори с него.. въпреки,че щом вече се е 'разцапал' трудно има оправия. : ) Ако държиш да си с него подготви се за ВСИЧКО.Буквално за всичко.Надявам се нервите ти да издържат.
Другия вариант е пътя и нов приятел.

scene_girl
09-25-2009, 17:38
Говорили сме много пъти,той все казва че ще си промени отношението и той наистина го прави,но за 3/4 дена след това почва както преди.Постоянно се караме напоследък и той обвинява естествено мен за всяко наше скарване,вярно е че и аз имам вина,но и той не е невинен.Няма ми никакво доверие и мисли че го лъжа за най-малкото и аз наскоро започнах да му нямам нз защо...Тази вечер отново говорихме и отново каза че ще си промени отношението казах му че отново ако се държи така ще се разделим за извесно време,а той ми каза че ако ще се разделяме няма да е за извесно време.... Обичам го прекалено мнго да скъсам с него,а на него се едно не му пука дали е с мен... :smt022

mArMaLaDkA
09-25-2009, 17:48
Явно за него, ако скъсате просто ще.. скъсате. http://img.ineogen.ro/social/bg/ui/emotions/icon_huh.gif

Ще ти го кажа отново: имай достойнство. Спри да му тичаш подир гъза, спри да се унижаваш. Никой не обича безхарактерните.

vas4e3to0
09-25-2009, 17:53
Говорили сме много пъти,той все казва че ще си промени отношението и той наистина го прави,но за 3/4 дена след това почва както преди.Постоянно се караме напоследък и той обвинява естествено мен за всяко наше скарване,вярно е че и аз имам вина,но и той не е невинен.Няма ми никакво доверие и мисли че го лъжа за най-малкото и аз наскоро започнах да му нямам нз защо...Тази вечер отново говорихме и отново каза че ще си промени отношението казах му че отново ако се държи така ще се разделим за извесно време,а той ми каза че ако ще се разделяме няма да е за извесно време.... Обичам го прекалено мнго да скъсам с него,а на него се едно не му пука дали е с мен... :smt022
Охооо едно е решението - късай с него
На него не му пука
Защо още си с него?
Не разбираш ли?
:-o

scene_girl
09-25-2009, 18:06
От супер много време сме заедно и немога просто така да скъсам с него...Свикнала сам да е до мен,обичам го.

nqkafsi_tam
09-25-2009, 20:01
Виж ся, ако си много много красива, можеш просто да го зарежеш, ама и ако наистина толкова много го обичаш, к'во точно от всичко това дето изброй му обичаш, хората се променят, трудно но се променят, удари му един шамар и му тегли една майна и да се маха от живота ти и ако си много много ама много хубава можеш да ми пишеш ЛС хахах базикам се ;D ама ако искаш ми пиши де се ми е едно....
Виж ся ако искаш работите да потръгнат в една връзка, тряа да се постараеш както и той , говорете повече за проблемите си... или незнам и аз, просто ако не можете да бъдете приятели няа как да бъдете повече от това ... а приятел никога не наранява и не с есърди за глупости , доверието му е майката долу горе :) аре успех

mArMaLaDkA
09-25-2009, 20:09
да ми пишеш ЛС хахах базикам се ;D ама ако искаш ми пиши де се ми е едно....


Айдееее , почна се :D

CrAzYanDlaZy
09-25-2009, 20:10
Просто поговори с него и му кажи какво мислиш относно държанието му и че не ти е приятно.

b3bi7y
10-04-2009, 07:26
Скапа и аз съм на мнение че трябва да го зарежеш.Той не те заслужава...Еби му майката и продължавай напред,със сигурност той не е единственото момче

vas4e3to0
10-04-2009, 07:46
Скапа и аз съм на мнение че трябва да го зарежеш.Той не те заслужава...е** му майката и продължавай напред,със сигурност той не е единственото момче
Аз пък съм на мнението , че трябва да се върнеш в първи клас - не си научил/а правописа пък и псуваш :-D
п.п. Да кажа и аз - зарежи го , не виждаш ли , че на него не му пука?
Що още си с него?
Как по-точно да ти го кажа?
:lol:

gabi_94
10-04-2009, 08:02
сори че ще те разочаровам, но явно вече не те обича и се опитва да те отблъсне по този начин. Най-добрата ми приятелка беше в същото положение, и те ходиха осем месеца, караха се много, не си говореха две седмици, никой не търси другия, накрая се разбра че момчето харесва друго момиче и тя говори направо с него и скъсаха. Тя също го обича, но не може на сила да го държи при себе си. На колко сте?

Hilary_
10-04-2009, 08:09
Как да му обесня че неговото държание не ми е приятно като неразбира от дума.

С думи?? :shock: Явно твоето момче те е приел за даденост и според мен трябва да му покажеш, че не си негова собственост .. :? Поговори с него .. :? :?

LeMoi
10-04-2009, 09:57
не му се връзвай на ъкъла.Остави го малко,за да разбере какво ще му е без теб. :o +1 :)

kindergarden
10-04-2009, 10:40
еби му майката...преди може и звезди да ти е свалял,но веднъж започнал ли е да се държи идиотски, да е жив и здрав и от дет дошъл...ако продължиш, само ще се измъчваш и ще отлагаш края :) трудно е да го заебеш, но това е най-правилното, според мен :)

valdesbg
10-04-2009, 10:45
трудно е да го заебеш, но това е най-правилното, според мен :)

Трудно е викаш, ама не и невъзможно, right? :-D

cinderella_gugutka
10-04-2009, 10:48
еми остави го за известно време (не го търси,не му отговаряй на обажданията )-ако не се извини и не се промени го зарежи

MiMcHeToOo
10-04-2009, 12:09
Еми поговорете, ако не стане с разговор явно му се вижда края.

bloodymirror
10-04-2009, 12:23
Според мен не му пука за теб-колкото и гадно да звучи така е.. не знам,ако искаш поговорете,разбери какъв е проблема за държанието му..но имай едно на ум за това ,което ти казах!

PurpleDream
10-04-2009, 12:25
мноу тъпо майна...

ShtrudeL
10-04-2009, 13:06
Бях го писала и в една друга тема май...
Покажи му,че може да те загуби,ако и тогава не осъзнае какво има до себе си защо да не стане факт?

Marinchety
10-04-2009, 13:28
държи ли се грубо не те обича или поне не толкова колкото ти него .... човек който обича не би се държал така

mOBSCENE
10-04-2009, 13:33
Говорили сме много пъти,той все казва че ще си промени отношението и той наистина го прави,но за 3/4 дена след това почва както преди.Постоянно се караме напоследък и той обвинява естествено мен за всяко наше скарване,вярно е че и аз имам вина,но и той не е невинен.Няма ми никакво доверие и мисли че го лъжа за най-малкото и аз наскоро започнах да му нямам нз защо...Тази вечер отново говорихме и отново каза че ще си промени отношението казах му че отново ако се държи така ще се разделим за извесно време,а той ми каза че ако ще се разделяме няма да е за извесно време.... Обичам го прекалено мнго да скъсам с него,а на него се едно не му пука дали е с мен... :smt022
Охооо едно е решението - късай с него
На него не му пука
Защо още си с него?
Не разбираш ли?
:-o

Каза момичето ,което има правописни грешки в подписа. :smt019