PDA

View Full Version : интернет



shokolad_4eto
09-26-2009, 09:55
как мога да си сложа парола на безжиния интернет, за да не го използват околните :D

Jesus
09-26-2009, 10:12
вместо парола най-добре е да ползваш филтрация по MAC :) иначе парола се слага след като влезнеш в настройките на рутера :)

shokolad_4eto
09-26-2009, 10:25
вместо парола най-добре е да ползваш филтрация по MAC :) иначе парола се слага след като влезнеш в настройките на рутера :)

я дай на бг :D ... значи аз съм с модем на бтк :-)

lubo111
09-26-2009, 18:40
кои околните ти на wirless ли си ако си го спри от настройките на рутера или влез в настроиките си и си разбутай малко настройките и ще намериш каде се слага парола

doomkillerr
09-26-2009, 20:01
кои околните ти на wirless ли си ако си го спри от настройките на рутера или влез в настроиките си и си разбутай малко настройките и ще намериш каде се слага парола

Не знам за shokolad_4eto, но аз нищо не разбрах от това което написа... ("ужким" смятах, че разбирам от такива неща) :razz:

По темата: Паролата се слага след като се влезе в страницата за настройки на рутера... Авторката на темата може да прочете следната статия: Част V. Настройки на рутера - базови. (http://forum.spectrumnet.bg/showpost.php?s=e3a4fd82a6f22393b66b35061b9d5145&p=5158&postcount=4)

П.С. - В статията става на въпрос, как се правят настройки на рутер - с една малка разлика тук говорим за ADSL - рутер на БТК. Относно потребителското име и паролата, няма нищо да споменавам, а оставам на shokolad_4eto сама да ги намери в интернет или да ми пише на ЛС - ако имам време ще помогна в намирането им! :)

SWASTIKA
09-26-2009, 21:28
www.my.contact.bg > влизаш си с акаунта (име и парола), след това "Моята мрежа", после избираш WI-FI настройки.

Тук има да избереш:

Wi-Fi сигурност : WPA-PSK

криптиране на данни: TKIP

ключ: (тук си въвеждаш паролата)

Най - накрая му даваш запази. :)