PDA

View Full Version : Към момичетата Еврофутбол!



ivan_realmadrid
09-26-2009, 12:29
Здравейте!
Към момичетата: харесвате ли момчета който играят еврофутбол ама не тези дето не излизат от там ами тези дето играят за удоволствие а не манияците на еврофутбол?!

BlueGirl
09-26-2009, 13:10
И защо например трябва да ми пречи,че някой играе Еврофутбол?Това,че аз не го правя,не значи,че и другите не бива. 8)

smeshnik
09-26-2009, 13:42
вече много сериозно се чудите какви простотии да измислите.. :)

ivan_realmadrid
09-26-2009, 15:22
Ама днес видях едно момче и момиче седнали един до друг и мислят мачовете с по една програма мн омислени бяха говореха си прегръщаха се.

woshata
09-26-2009, 19:06
Да, тва ми е определящото просто :lol:Ако не играе еврофутбол що за мъж е, по дяволите :x

Jeuelle
09-26-2009, 22:55
Ама днес видях едно момче и момиче седнали един до друг и мислят мачовете с по една програма мн омислени бяха говореха си прегръщаха се.

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Не, не, не, не ...
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

raduna
09-26-2009, 23:03
Момчета, вие харесвате ли момичета, които обичат да пазаруват? Ама не такива, които не излизат от магазина, а такива, дето излизат на пазар от време на време за удоволствие.
Случвало ми се е да виждам момиче и момче (и то не веднъж) в магазин и обсъждат дали седи добре панталона/роклята... ;-)

Jeuelle
09-26-2009, 23:26
^ 8-)

travmiriaN
09-27-2009, 18:36
Момчета, вие харесвате ли момичета, които обичат да пазаруват? Ама не такива, които не излизат от магазина, а такива, дето излизат на пазар от време на време за удоволствие.
Случвало ми се е да виждам момиче и момче (и то не веднъж) в магазин и обсъждат дали седи добре панталона/роклята... ;-)


:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: а стига бе !! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

cherinka
09-30-2009, 16:16
Ходеше ми се на ресторант веднъж, предложих на "половинката" (попринцип той не ми плаща сметките),аз си имах пари,но той си беше заложил всички пари на еврофутбола и имаше точно 1.60лв. и ми стана супер тъпо,че трябваше да ходя да ям без него.
После не спечели нищо...

За това не толерирам Приятелят ми Редовно да Разцъква еврофутбол.
От време на време-окау,ама и аз съм човек и ми се ходи по заведения!

arrowgroop
10-12-2009, 18:14
Ходеше ми се на ресторант веднъж, предложих на "половинката" (попринцип той не ми плаща сметките),аз си имах пари,но той си беше заложил всички пари на еврофутбола и имаше точно 1.60лв. и ми стана супер тъпо,че трябваше да ходя да ям без него.
После не спечели нищо...

За това не толерирам Приятелят ми Редовно да Разцъква еврофутбол.
От време на време-окау,ама и аз съм човек и ми се ходи по заведения!

Е като ти е станало тъпо защо не го почерпи, а следващия път той да почерпи теб!