PDA

View Full Version : Момчето



vas4e3to0
09-26-2009, 13:45
Много , много , много , много харесвам едно момче от година и повече ;( Той не може и да ме понася и здрасти даже не ми казва :? Не мога да живея повече - просто той е най-подходящия тип за мен!!! Просто си нямам на идея какво ли ще правя ако замине дори и за един ден някъде :? Моля ви помогнете ми - как да се оттърва от това чуство : ЛЮБОВ !!! :?

producenta
09-26-2009, 13:48
Много , много , много , много харесвам едно момче от година и повече ;( Той не може и да ме понася и здрасти даже не ми казва :? Не мога да живея повече - просто той е най-подходящия тип за мен!!! Просто си нямам на идея какво ли ще правя ако замине дори и за един ден някъде :? Моля ви помогнете ми - как да се оттърва от това чуство : ЛЮБОВ !!! :?

Защо да се отървеш?

живота е болка и радост едното без другот не може.

приеми болката като част от теб защото отърване няма ще те преследва вечно

kAlpaZan
09-26-2009, 13:50
Ами той явно не е за теб :D не може да не те понася .. всъщност може .. вие(момичетата) се кефите повече на тези които не ви обръщат толкова внимание .. просто и ти не му казваи здрасти и да си гледа работата :)

Priceless
09-26-2009, 13:58
Ъъъ .. ама той даже и не знае за съществуването ти. ( ако не броим това, че не може да те понася естествено ) ^^

vas4e3to0
09-26-2009, 14:01
Ами той явно е за теб :D не може да не те понася .. всъщност може .. вие(момичетата) се кефите повече на тези които не ви обръщат толкова внимание .. просто и ти не му казваи здрасти и да си гледа работата :)
Всъщонст в момента аз си гледам работата :? той изобщо не ме харесва , а аз го убожавам и незнам как ще живея ако не го видя ден :? Той е всичко за мен!!! Когато го видя ставам весела , обичам го , обожавам го - просто не знам как да спра с това чуство!!!
Питахте ме защо да се оттървавам : Защото вечерта не мога да заспя от това чуство!!! Имам нужда да отида и да го целуняа , а той сигурно си спи с другата и изобщо не разбира какво чуствам аз!!! Мисля да отида и да му кажа какво значи за мен , но просто не мога!!! Някак си - чуствам се застрашена :? Но и аз не знам защо!!
Сигурно ще ме питате защо искам да отида и да му кажа какво значи за мен!?
Защото ако ми отговори със същото ще съм най-щастливия човек на света , но ако ми каже да си гледам работата и , че не ме харесва , па камо ли да ме обича сигурно ще го почуствам като простак и ще спра с тази болка , но не знам какво да правя!!! Ако не действам бързо ще умра :? :? !!!

LadyDi
09-26-2009, 14:05
Ми ти имаш само два избора - да му кажеш или да не му кажеш.
И само два варианта на отговор, който да получиш.
Жестока дилема... наистина...

REPRESSED
09-26-2009, 14:08
Абе според мене му кажи.Всмисъл такъв от прочетеното ми е ясно, че трудно ще се получат нещата, ама наистина няма смисъл от тая агония да чакаш и да се двоумиш.Да минава и да заминава.Плюс това нищо не губиш.Ако бях на твое място щях да му кажа.Карай направо пък каквото ще да става ;)

sulley
09-26-2009, 14:12
Абе не разбрах само,какво толкова му обожаваш?

Това,че те отхвърля или това,че се държи пренебрежително към теб? (вие май нямате други споделени мигове и емоции)

vas4e3to0
09-26-2009, 14:12
Абе според мене му кажи.Всмисъл такъв от прочетеното ми е ясно, че трудно ще се получат нещата, ама наистина няма смисъл от тая агония да чакаш и да се двоумиш.Да минава и да заминава.Плюс това нищо не губиш.Ако бях на твое място щях да му кажа.Карай направо пък каквото ще да става ;)
Лесно ти е да кажеш така - мойте бфф знаят затова и те ми казват така да направя , но когато на тях им се случи не могат да го направят и се мъчат да го превъзмогнат!!! Не мога да ида да му кажа , защото пречуствам какъв ще е отговорът му :-#

vas4e3to0
09-26-2009, 14:14
Абе не разбрах само,какво толкова му обожаваш?

Това,че те отхвърля или това,че се държи пренебрежително към теб? (вие май нямате други споделени мигове и емоции)
Имали сме или поне аз съм имала :? Не мога да излеза навън и да срешна мрачния ми поглед в мен :?

REPRESSED
09-26-2009, 14:21
Абе според мене му кажи.Всмисъл такъв от прочетеното ми е ясно, че трудно ще се получат нещата, ама наистина няма смисъл от тая агония да чакаш и да се двоумиш.Да минава и да заминава.Плюс това нищо не губиш.Ако бях на твое място щях да му кажа.Карай направо пък каквото ще да става ;)
Лесно ти е да кажеш така - мойте бфф знаят затова и те ми казват така да направя , но когато на тях им се случи не могат да го направят и се мъчат да го превъзмогнат!!! Не мога да ида да му кажа , защото пречуствам какъв ще е отговорът му :-#
Еми точно за тая агония ти говорех - ти със своето бездействие я продължаваш и не се знае кога ще приключи или дали изобщо ще приключи.Знам че е трудно, почти всеки се е сблъсквал с подобни ситуации сега или преди години, но просто от опит знам, че дългото чудене какво трябва да се направи само вреди.Пак ти казвам, това си е мое мнение, направи ти както сметнеш за добре, но съвета ми е каквото и да правиш не протакай много нещата, защотото ти си вредиш по този начин.

sulley
09-26-2009, 14:28
Абе не разбрах само,какво толкова му обожаваш?

Това,че те отхвърля или това,че се държи пренебрежително към теб? (вие май нямате други споделени мигове и емоции)
Имали сме или поне аз съм имала :? Не мога да излеза навън и да срешна мрачния ми поглед в мен :?

Дано наистина тези мигове да си заслужават измъчването ти..

Ми или живей и се утешавай със спомена за него,или отиди и намери начин да му кажеш.

vas4e3to0
09-26-2009, 14:28
Абе според мене му кажи.Всмисъл такъв от прочетеното ми е ясно, че трудно ще се получат нещата, ама наистина няма смисъл от тая агония да чакаш и да се двоумиш.Да минава и да заминава.Плюс това нищо не губиш.Ако бях на твое място щях да му кажа.Карай направо пък каквото ще да става ;)
Лесно ти е да кажеш така - мойте бфф знаят затова и те ми казват така да направя , но когато на тях им се случи не могат да го направят и се мъчат да го превъзмогнат!!! Не мога да ида да му кажа , защото пречуствам какъв ще е отговорът му :-#
Еми точно за тая агония ти говорех - ти със своето бездействие я продължаваш и не се знае кога ще приключи или дали изобщо ще приключи.Знам че е трудно, почти всеки се е сблъсквал с подобни ситуации сега или преди години, но просто от опит знам, че дългото чудене какво трябва да се направи само вреди.Пак ти казвам, това си е мое мнение, направи ти както сметнеш за добре, но съвета ми е каквото и да правиш не протакай много нещата, защотото ти си вредиш по този начин.
Мерси много!!! Аззззз не знам просто как , къде и защо го правя или ще го направя :? Просто не мога да живея без него , но пък и не мога да живея когато е до мен и ме гледа с мрачния си поглед :? Просто сега рева ужасно много!!! :? Радвам се , че никой няма в къщи :? Простооо ..... съм ........ много ама много срамежлива - не към всички само към него :?

Rhype
09-26-2009, 14:58
Много , много , много , много харесвам едно момче от година и повече ;( Той не може и да ме понася и здрасти даже не ми казва :? Не мога да живея повече - просто той е най-подходящия тип за мен!!! Просто си нямам на идея какво ли ще правя ако замине дори и за един ден някъде :? Моля ви помогнете ми - как да се оттърва от това чуство : ЛЮБОВ !!! :?

Той не може и да ме понася - Наблегни на това изречение.Сигурно си има причина да не те понася :-o

vas4e3to0
09-26-2009, 15:00
Много , много , много , много харесвам едно момче от година и повече ;( Той не може и да ме понася и здрасти даже не ми казва :? Не мога да живея повече - просто той е най-подходящия тип за мен!!! Просто си нямам на идея какво ли ще правя ако замине дори и за един ден някъде :? Моля ви помогнете ми - как да се оттърва от това чуство : ЛЮБОВ !!! :?

Той не може и да ме понася - Наблегни на това изречение.Сигурно си има причина да не те понася :-o
Защото си мисли , че с любовта си към него съм развалила връзките му , но нищо не съм правила!!!
Преди малко излязох навън и много се надявах да го видя , но не го видях :?

mArMaLaDkA
09-26-2009, 15:21
Ти така си се вкопчила в идеята, че той е мъжът на живота ти, че не можеш без него и всичките други бози, че даже и не проумявам защо си пуснала темата- ти не приемаш, само предаваш.

lipsvashh_mi
09-26-2009, 16:02
щом не те понася,няма какво да направиш освен да го оставиш и да продължиш напред..след време ще намериш човека,с който да споделиш любовта си и да ти е наистина хубаво! Не страдай за човек,който не се интересува от теб и чувствата ти-не бъди мазохистка!

sl0w
09-26-2009, 16:05
щом не те понася,няма какво да направиш освен да го оставиш и да продължиш напред..след време ще намериш човека,с който да споделиш любовта си и да ти е наистина хубаво! Не страдай за човек,който не се интересува от теб и чувствата ти-не бъди мазохистка!
Най-точния отговор.

vas4e3to0
09-26-2009, 16:14
щом не те понася,няма какво да направиш освен да го оставиш и да продължиш напред..след време ще намериш човека,с който да споделиш любовта си и да ти е наистина хубаво! Не страдай за човек,който не се интересува от теб и чувствата ти-не бъди мазохистка!
Това беше страшен отговор. Много ти благодаря . Преди половин час разбрах , че той не е най-важното нещо което съществува. И , че много изпуска :grin: :-) Но разбрах , че най-добрите приятели се оказват най-добри предатели :? :( Както и да е тук не му е мястото - благодаря на всички :-P

PurpleDream
09-26-2009, 20:07
Абе според мене му кажи.Всмисъл такъв от прочетеното ми е ясно, че трудно ще се получат нещата, ама наистина няма смисъл от тая агония да чакаш и да се двоумиш.Да минава и да заминава.Плюс това нищо не губиш.Ако бях на твое място щях да му кажа.Карай направо пък каквото ще да става ;)
Лесно ти е да кажеш така - мойте бфф знаят затова и те ми казват така да направя , но когато на тях им се случи не могат да го направят и се мъчат да го превъзмогнат!!! Не мога да ида да му кажа , защото пречуствам какъв ще е отговорът му :-#
абе майнааааа ти сама каза, че той не може да те понася и не те поздравява колко трудно е да си представиш отговора му :lol: :lol: :lol:

asp1r1n94
09-26-2009, 20:12
поредната тема за невъзможна любов

vas4e3to0
09-27-2009, 05:50
Знам , че е поредната тема за невъзможна любов , но все пак раздела е : Любов!!! Както и да е - аз вече го превъзмогнах и мисля , че темата може да се заключи!!! :grin:

vesito13
09-27-2009, 05:58
Егати темата, мисленето ти се променя с всяка секунда, днес го обичам, утре не :?

vas4e3to0
09-27-2009, 06:06
Егати темата, мисленето ти се променя с всяка секунда, днес го обичам, утре не :?
Обичах го цели години , не ми се ще да продължавам да го правя и да се мъча. Вчера се скарах с моите приятели - ревах повече от колкото за него и осъзнах , че това да имаш някое момче което може да ти играе игрички не е по-важно от приятеллите!!!! Не ми се промени мнението с всяка секунда - вече знам , че мога да живея без него и ще го направя. Вчера не го видях и разбрах точно това - той не ми е нужен. Пък и темата : Радвайте се на това което имате , бе още повече ме накара да се замисля!!! Не мисля , че повече трябва да продължава да се пише в темата!!!

siskas93
09-27-2009, 07:32
След всичко лошо идва и хубавото.Недей да си въобразяваш,че той е за теб.Знаеш ли колко момчета ще минат през ръцете ти и ще разбереш,че никой не е бил подходящ за теб.Щом те подминава и разни такива,просто се откажи явно той не е за теб! :)

Linns
09-27-2009, 09:30
Мисля, че авторката е малка и объркана..



темата може да се заключи!!! :grin:

antoaneta613
09-27-2009, 10:02
той изобщо не ме харесва , а аз го убожавам и незнам как ще живея ако не го видя ден :? Той е всичко за мен!!! Когато го видя ставам весела , обичам го , обожавам го - просто не знам как да спра с това чуство!!!
Питахте ме защо да се оттървавам : Защото вечерта не мога да заспя от това чуство!!! Имам нужда да отида и да го целуняа , а той сигурно си спи с другата и изобщо не разбира какво чуствам аз!!! Мисля да отида и да му кажа какво значи за мен , но просто не мога!!! Някак си - чуствам се застрашена :? Но и аз не знам защо!!
Сигурно ще ме питате защо искам да отида и да му кажа какво значи за мен!?
Защото ако ми отговори със същото ще съм най-щастливия човек на света , но ако ми каже да си гледам работата и , че не ме харесва , па камо ли да ме обича сигурно ще го почуствам като простак и ще спра с тази болка , но не знам какво да правя!!! Ако не действам бързо ще умра :? :? !!![/b][/quote] Абсолютно същата съм и аз само че аз се познавам с този когото харесвам от дете ама той не ми обръща внимание ... нз дали ме мрази сиг не амъъъ ... :smt007 :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

Neftochimic
09-27-2009, 10:16
епа, кажи му какво чувстваш, пък току виж вземе да започне да ти казва здрасти + екстри 8-)

hamilcar
09-27-2009, 10:28
По желание на авторката темата се заключва.