PDA

View Full Version : Материалистки с преобърнати ценности ..



beautifulstrangerfan
09-26-2009, 14:04
Искам да знам колко от вас споделят мнението ми, че голямата част от момичетата в България са материалистки, които не знаят какво е истински важно в живота. Интересите им се свеждат до пари, момчета и дрехи, като вторите две са всъщност следствия от първото.

Въобще сред българските момичета властват преобърнатите ценности .. Във форума циркулират истории за 13-годишни момиченца, които имат връзка с 20-годишни мъже, 15-годишни, които ходят с 30-годишни и т.н. Те очевидно ги мислят за „по-зрели” и „по-опитни”, а не за обикновени извратеняци, които просто нямат шанс да бъдат забелязани от жените на тяхната възраст, каквито са всъщност. По-късно, като станат на 20, същите тези момичета започват да преследват богати чичковци. А в резултат на това момчетата и младите мъже масово се изпедерастяват (колкото и грозна да е тая дума), тъй като няма кой да им обърне внимание.

Нека всички момичета, които мислят, че не отговарят на това описание, не се чувстват обидени от думите ми :] Вярвам, че в България все още съществуват и нормални момичета, с разумни представи за живота и истинска ценностна система, но за съжаление те стават все по-малко и по-малко. Затова всичките ми връзки досега са били с чужденки, вероятно и за в бъдеще ще е така.

SinTeTichnaTaaa
09-26-2009, 14:07
:razz: :razz: :razz:

Ако ти изглеждаш като него на 30 години повярвай ми ще си смениш представата за мн неща.. Ако ти се държиш сега така както той на 30 ии тук ще си смениш мнението.. ако ти някога дадеш тва което той ми е дал на мен някога на някоя жена ще разбереш защо съм искала да ходя с по-голям ии защо точно той.. ии ще разбереш кво значи преобърнати ценности ;)

Казах ти.. ти не си никой че да съдиш който и да било!..

Живота си е мой аз решава кой ще е до мен и кой не.. И всъщност не се и съмнявам, че си ходил само с чужденки..

Порасни.. Помисли.. И сам ще видиш защо ;)

Аз Искам Мъж с главно М до мен.. Не някой който ми се сърди защото мой приятел ме е гушнал или защото когато съм се изнервила на макс съм казала оф ти си ебати тъпака.. А някой който ме разбира на който мога да разчитам и който като ме гушне да се чувствам сигурна..

Много добре знаеш че не съм материалистка ;) .. Не бих била с някой заради парите му и тн.. Така че тва въобще няма да го коментирам ..

Харесал ми е.. Била съм с него.. Обичам го.. заслужил си е както всяка една моя усмивка така и всяка моя сълза.. Точно той ме накара да разбера кво е любов..

И ако ти някой ден накараш някой да се чувства така и накараш някой да заспива и да се събужда с мисълта за теб.. и някой да не те избива от ума си.. тогава можеш да ми кажеш кой е педерас и тн..

LadyDi
09-26-2009, 14:07
Да позная? Ти нямаш пари, българските момичета не те харесват и затова си решил да си го изкараш на тях.
Умна стратегия.

Дръж на чужденките. Няма нищо по-хубаво от смесените бракове.

beautifulstrangerfan
09-26-2009, 14:13
Да позная? Ти нямаш пари, българските момичета не те харесват и затова си решил да си го изкараш на тях.
Умна стратегия.

Ами всъщност имам :] Никога не бих тръгнал да се хваля, че съм богат, тъй като за мен това не е важно, но за теб явно е. И много българки ме харесват именно по тази причина, без да се интересуват какъв човек съм, за разлика от чужденките.

thefreak
09-26-2009, 14:17
Съгласен съм с темата. И аз съм стигнал до този извод с парите.
Само дето аз и пари нямам..

nestea95
09-26-2009, 14:17
Eвала! Един, който да мисли добре, а в момента момичетата, за които говори, пишат мнение с обратното, а някои други ще се съгласят с тях. Ето това е най-лошото, стават все повече и повече, набъбват като паразит! Но вече няма връщане назад. Или ставаме като тях, или оставаме самотни. Все пак да отбележа, че има и хем красиви, хем нормални момичета, които не са кифли.. сещам се за едно, но няма да е много уместно да споменавам името му(среден род - момиче е ср.р).

sulley
09-26-2009, 14:18
Уау. :-o

Ми сезона на дините мина,пич.За чужденки ще трябва да почакаш на морето и лято 2010.

Пък по темата,това е вярно,според мен.Виждала съм такива момичета и съм сигурна,че не са щастливи от тия връзки,но просто нищо не правят по въпроса и сами са си го избрали пътя.По тоя начин избързват с много неща,които после няма да оценяват,когато всъщност наистина им е дошло времето.
Жалко..

beautifulstrangerfan
09-26-2009, 14:30
Все пак да отбележа, че има и хем красиви, хем нормални момичета, които не са кифли.. сещам се за едно, но няма да е много уместно да споменавам името му(среден род - момиче е ср.р).

Аз пък смятам, че трябва да го споменеш .. в днешно време такова момиче е истинска рядкост и заслужава по-голямо внимание от останалите, както ти ги нарече, "кифли" ;]


Ми сезона на дините мина,пич.За чужденки ще трябва да почакаш на морето и лято 2010.

Повечето от бившите ми приятелки живеят в София, а тези, които вече не живеят, си заминаха, след като се разделихме.

LoveRetroMusic
09-26-2009, 14:37
Да, ние не сме като съседката ти, извинявай. :)

LadyDi
09-26-2009, 14:39
Да позная? Ти нямаш пари, българските момичета не те харесват и затова си решил да си го изкараш на тях.
Умна стратегия.

Ами всъщност имам :] Никога не бих тръгнал да се хваля, че съм богат, тъй като за мен това не е важно, но за теб явно е. И много българки ме харесват именно по тази причина, без да се интересуват какъв човек съм, за разлика от чужденките.
Как прецени от 2 изречения, че за мен парите са важни?

beautifulstrangerfan
09-26-2009, 14:43
И ако ти някой ден накараш някой да се чувства така и накараш някой да заспива и да се събужда с мисълта за теб.. и някой да не те избива от ума си..

Всъщност това вече съм го постигал, без да искам да се изтъквам като голям прелъстител, защото изобщо не съм такъв. За съжаление с момичето се разделихме преди няколко месеца, по причини, които не зависят от нас двамата :]

LoveRetroMusic
09-26-2009, 14:44
Какво стана със съседката ? 8-)

mArMaLaDkA
09-26-2009, 14:45
И нищим ли, нищим, и тъпчем ли, тъпчем, и предъвкаме ли, предъвкаме все едно и също. Материалистки е имало и преди, има и ще има. Кой с кого ходи не ти влиза изобщо в работата(колкото и грубо да звучи). Всеки си прави избора. За теб може да са извратеняци, мен пък може да не ме привличат, но няма значение какво мислим ние, 'щото има и такива, които ги предпочитат пред един 17-годишен например. Има момичета, които не са просто изключения, а са мнозинство, които са с връстници или +/- 1-2 години от тях. Спрете с тая мания да се правите на много морални и много различни, и да плюете този и онзи, само защото са му по-различни принципите.

LadyDi
09-26-2009, 14:48
И нищим ли, нищим, и тъпчем ли, тъпчем, и предъвкаме ли, предъвкаме все едно и също. Материалистки е имало и преди, има и ще има. Кой с кого ходи не ти влиза изобщо в работата(колкото и грубо да звучи). Всеки си прави избора. За теб може да са извратеняци, мен пък може да не ме привличат, но няма значение какво мислим ние, 'щото има и такива, които ги предпочитат пред един 17-годишен например. Има момичета, които не са просто изключения, а са мнозинство, които са с връстници или +/- 1-2 години от тях. Спрете с тая мания да се правите на много морални и много различни, и да плюете този и онзи, само защото са му по-различни принципите.
Не, аз не я разбирам тази детска психология - "Тя ме отхвърли, значи търси някой батко с готина кола и парички, да я черпи пастички".
Това е супер тъп, изкривен морал, който звучи смешно и високопарно от устата на някой 17-18 годишен.

beautifulstrangerfan
09-26-2009, 14:55
Имам чувството, че някои хора, които пишат по темата, изпитват някакво странно чувство за вина .. малко поговорката "гузен негонен бяга" се получава.
Аз с тази тема не искам да обидя никого, не искам да уча никого на морал и това не е моя работа. Просто коментирам един социален феномен, които се разраства и няма как да не ми прави впечатление.

LadyDi
09-26-2009, 14:59
Рано ти е такива феномени да ти правят впечатление.
Но щом ти е направил впечатление този, вземи да поразсъждаваш върху някой друг: Цялата система се крепи на парите. Всичко зависи от тях. И е напълно естествен процес, в един момент изборът на партньор да се влияе от това.

Ако искаш, мисли ме за гузна, ако искаш, мисли, че съм се омъжила за пари. Мен ми е все тая, аз нямам за какво да чистя съвестта си.
Но просто разсъжденията ти са смешни.

Не може да очакваш в една държава, където сеирът на Биг Брадър и Цената на истината властва в национален ефир и се радва на луд рейтинг... не можеш да очакваш от такава държава чиста и неподправена любов.

LoveRetroMusic
09-26-2009, 15:00
специален поздрав - Madonna - Beauitufl Stranger ! :D

mArMaLaDkA
09-26-2009, 15:01
Ама виждаш ли как пак същото - който не е на твоето мнение е "гонен от някакво чувство за вина".

Явно само при теб се разраства феномена. В моето обкръжение такива връзки не съм наблюдавала, а съм точно във възрастовата категория.

beautifulstrangerfan
09-26-2009, 15:10
... не можеш да очакваш от такава държава чиста и неподправена любов.

Абсолютно си права :] Корените на проблема, за който говоря, са вплетени много надълбоко и се крият в резкия преход от един строй на държавно управление към друг. Мога да го анализирам много по-сериозно и задълбочено, но не искам, този форум не е подходящото място.
Иначе имам много какво да кажа и по другите проблеми, които спомена, но нека все пак се придържаме към темата.

LadyDi
09-26-2009, 15:11
Ние точно това правим.
Щом отправяш обвинение - аргументирай го.

Щото и аз сега мога да ти кажа, че си примерно пе*ераст, понеже повечето момчета ми изглеждате на такива.

beautifulstrangerfan
09-26-2009, 15:18
Щото и аз сега мога да ти кажа, че си примерно пе*ераст, понеже повечето момчета ми изглеждате на такива.

Не просто ти изглеждаТ, ами много от тях наистина са такива (ако знаеше как изглеждам и как се държа, едва ли щеше да го твърдиш и за мене). А една от причините за това "масово изпедерастяване" съм я споменал в първия пост.

mArMaLaDkA
09-26-2009, 15:24
Ъъ, безумно глупава логика.
По тая логика, ако аз утре стана лесбийка, ще е 'щото еди-кои-си не ми обръщали внимание, така ли?

LadyDi
09-26-2009, 15:26
Щото и аз сега мога да ти кажа, че си примерно пе*ераст, понеже повечето момчета ми изглеждате на такива.

Не просто ти изглеждаТ, ами много от тях наистина са такива (ако знаеше как изглеждам и как се държа, едва ли щеше да го твърдиш и за мене). А една от причините за това "масово изпедерастяване" съм я споменал в първия пост.
Не, просто така ми изглеждаТЕ :)
Пък и не съм сигурна, че ако те видя, ще си променя мнението.
Но пък... като масово изпедерастявате, ние какво да правим? Мъже не останаха, затова търсим педерастите с парите?
Това е друга посока в твоя пост.

beautifulstrangerfan
09-26-2009, 15:34
По тая логика, ако аз утре стана лесбийка, ще е 'щото еди-кои-си не ми обръщали внимание, така ли?

Връзката не е пряка, но все пак логиката ми е напълно вярна :]

Едно момче на 15-16-17 години, дори и да се чувства готово за сериозна връзка, по никакъв начин не може да привлече вниманието на неговите връстнички, които се заглеждат по 20, че дори и 30-годишни. Момчето става на 20, а връстничките му пък вече са се насочили към значително по-възрастни мъже .. 40, 50 и нагоре. И така, какво му остава? Да стане гей, да ходи с 15-годишни, когато е на 30, или да издържа 20-годишна любовница, когато е на 50?

mArMaLaDkA
09-26-2009, 15:38
Много добра логика, евала!
Само, дето е едно да се заглеждаш, друго е да пипаш, нали, малка разлика, ама значителна.

beautifulstrangerfan
09-26-2009, 15:44
Само, дето е едно да се заглеждаш, друго е да пипаш, нали, малка разлика, ама значителна.

Ами те всъщност не само се заглеждат и не само пипат, но не смятам, че е важно да обяснявам в детайли к'во точно правят .. все пак пишем в раздел "Любов", а не "Секс" ;]

YouKnowImBetterThanYou
09-26-2009, 15:47
Кой е казал, че 30 годишните, които ходят с 15 годишни са извратеняци само защото се кефят на млада плът? И това, че повечето от жените са материалистки не ги прави с преобърнати ценности защото от край време те са си такива. С парите се купува сигурност, а който може да я осигури е силен и определено разполага лидерство и преднина спрямо голяма част от обкръжаващата го среда. Жените като цяло са слаби (незавсимо дали в акъла си или с други качества) и имат нужда от сигурност изразяваща се днешно време с финансово обезпечение.

LadyDi
09-26-2009, 15:48
По тая логика, ако аз утре стана лесбийка, ще е 'щото еди-кои-си не ми обръщали внимание, така ли?

Връзката не е пряка, но все пак логиката ми е напълно вярна :]

Едно момче на 15-16-17 години, дори и да се чувства готово за сериозна връзка, по никакъв начин не може да привлече вниманието на неговите връстнички, които се заглеждат по 20, че дори и 30-годишни. Момчето става на 20, а връстничките му пък вече са се насочили към значително по-възрастни мъже .. 40, 50 и нагоре. И така, какво му остава? Да стане гей, да ходи с 15-годишни, когато е на 30, или да издържа 20-годишна любовница, когато е на 50?
Ама това е нормално. Най-нормалното нещо в една връзка е момчето да е по-голямото. В обратния случай се гледа странно.
А и кое момче на 15-16-17 години е "готово" за сериозна връзка?

beautifulstrangerfan
09-26-2009, 15:57
Кой е казал, че 30 годишните, които ходят с 15 годишни са извратеняци само защото се кефят на млада плът?

Най-малко го е казал законът. Не че в България това е от значение, ама все пак .. Не мога да твърдя дали такова поведение е морално или не, всеки решава за себе си. За мен не е.


Ама това е нормално. Най-нормалното нещо в една връзка е момчето да е по-голямото.

По принцип е така, но за мен нормалната разлика е в рамките на 4 години. А не 5, 10 или 15 години, и то когато момичето е непълнолетно или даже малолетно.


А и кое момче на 15-16-17 години е "готово" за сериозна връзка?

Познавам много такива, за съжаление всичките са сами. Може би просто още не са осъзнали, че българките не са единствените жени на света ..

LadyDi
09-26-2009, 15:59
Ами... налей им малко мозък в главите.
Има американки (прекрасни са, спор няма), французойки, англичанки, сръбкини, гъркини, туркини... Каквото ти душа поиска :)

Те не търсят пари. Те си имат пари. Тях ги търсят нашите мъже. Дето не се интересуват от пари :)

GodLovesYou
09-26-2009, 16:01
bitches aint shit but whores and tricks

beautifulstrangerfan
09-26-2009, 16:12
Има американки (прекрасни са, спор няма), французойки, англичанки, сръбкини, гъркини, туркини... Каквото ти душа поиска :)

Имал съм връзки само с момичета от Полша (2), Украйна, Франция и Финландия. И не мога да кажа нищо лошо за нито една от тях, нито те за мен. Докато форумът е пълен с хора, които критикуват бившите си "половинки".


Те не търсят пари. Те си имат пари. Тях ги търсят нашите мъже. Дето не се интересуват от пари :)

Това не важи за нито едно от тези момичета. Родителите на повечето от тях работят тук за заплати като българските, живеят скромно и начинът им на живот по никакъв начин не се различава от нашия.

LadyDi
09-26-2009, 17:34
Мило момче, ужасно си объркан :)
Но животът учи.

beautifulstrangerfan
09-26-2009, 17:38
Мило момче, ужасно си объркан :)

И защо мислиш така? :]

smiirnoff
09-26-2009, 17:45
пфуууу
я па т'ва ..
СПРЕТЕ СЕ МАЛКО БЕ
К'ВО САМО СЕ ПЛЮЕТЕ ЕДИН ДРУГ (МЪЖЕ - ЖЕНИ)
СПРЕТЕ ДА СЕ ОПЛАКВАТЕ
МИ КАТО ИМА МАТЕРИАЛИСТКИ К'ВО ОТ Т'ВА
ИМА ПЕДЕРАСИ
НЕНОРМАЛНИ
ИДИОТИ
НЕНОРМАЛНИЦИ
ИИИ ETC.

престанете с тия тъпи теми вече
супер смешни са
к'во само се оплаквате от противоположния пол
като не ви харесва с жени си хващате мъже и обратното
само нек'ви пубери (и аз съм такова пубер, ама е явно, че не се оплаквам и не обиждам наред всички) могат да измислят такива простотии и да се оплакват от ВСИЧКИ мъже/жени
абе вие к'ви сте начи ?!
с всички ли сте били
с всички ли сте спали
с всяка/всеки ли сtе опознали

я земи се стегни ти малко
и стига си се оплаквал

ц, баси хората дето сте
пфу пфу -_-

ВСИЧКИ СМЕ НЕНОРМАЛНИ
НЕНОРМАЛНО Е ДОРИ ДА ТЪРСИШ НОРМАЛНИ ХОРА ^^

LadyDi
09-26-2009, 18:17
Мило момче, ужасно си объркан :)

И защо мислиш така? :]
Защото ти чета постовете. :)

beautifulstrangerfan
09-26-2009, 18:23
Защото ти чета постовете. :)

И какво в тях те кара да мислиш, че съм объркан?

SinTeTichnaTaaa
09-26-2009, 18:25
А и кое момче на 15-16-17 години е "готово" за сериозна връзка?


Познавам много такива, за съжаление всичките са сами. Може би просто още не са осъзнали, че българките не са единствените жени на света ..

ха-ха-ха.. На думи всички сте много готови.. А всъщност ти кво разбираш под сериозна връзка??? Ти си едва на 18 и мислиш, че можеш да се сравняваш по квото и да било с мъж на 30.. Еми не не съм съгласна едва ли още си осъзнал дали ти се пика или ти се е*е.. И не всеки път когато те сърби оная работа треа да ебеш, а да сер изкъпеш (не говоря само за теб а за всички) .. мислите си че сте много големи ии сте готови на всичко за една жена.. Еми не залъгвате само себе си..

Едва ли ти ще дойдеш в 2 часа вечерта пред вратата ми просто за да ме видиш.. щото аз цял ден съм била на работа.. Или ще ми звъннеш 4 часа сутринта за да ми разкажеш за съня си ии как би искал да го направиш реалност с мен.. Едва ли си готов да ме подкрепиш когато с баща ми се скараме ии той ми посегне едва ли си готов да застанеш в много ситуации до мен.. И едва ли би запомнил първия ми поглед едва ли би се радвал на усмивката ми сутрин .. Едва ли след един хубав бурен скандал изпълнен с ужасно груби думи ти ме погледнал в очите ии да ме хванеш за ръката просто без да казваш нищо освен че ем обичаш.. Иии едва ли би хванал ръката ми пред приятелите ии да кажеш гордо тя е единствена.. въпреки всичките ни грешки скандали ии тн..

Едва ли разбираш кво е сериозна връзка.. Не е само секс ии здр мило как си.. не е само отбиване на време и шляене по кафетата.. Под което всъщност повечето ти врасници разбират сериозна връзка.. ;)

Просто не мисля, че тва което аз съм получила от него ти някога би могъл да го дадеш на жена (поне на тая възраст на която си) ;) .. Така, че сам си прави сметката..

LadyDi
09-26-2009, 18:46
Аз искам едно нещо да ми обясниш.
Как поддържаше тези толкова прехвалени връзки с двете полякини, украинката, французойката и финландката?
И за да ми ги сочиш за пример, значи са били сериозни връзки?
На колко години си, че имаш зад гърба си 5 сериозни връзки?
И какво разбираш под сериозна връзка?

beautifulstrangerfan
09-26-2009, 19:00
ха-ха-ха.. На думи всички сте много готови.. А всъщност ти кво разбираш под сериозна връзка??? Ти си едва на 18 и мислиш, че можеш да се сравняваш по квото и да било с мъж на 30.. Еми не не съм съгласна едва ли още си осъзнал дали ти се пика или ти се е*е.. И не всеки път когато те сърби оная работа треа да ебеш, а да сер изкъпеш (не говоря само за теб а за всички) .. мислите си че сте много големи ии сте готови на всичко за една жена.. Еми не залъгвате само себе си..

Едва ли ти ще дойдеш в 2 часа вечерта пред вратата ми просто за да ме видиш.. щото аз цял ден съм била на работа.. Или ще ми звъннеш 4 часа сутринта за да ми разкажеш за съня си ии как би искал да го направиш реалност с мен.. Едва ли си готов да ме подкрепиш когато с баща ми се скараме ии той ми посегне едва ли си готов да застанеш в много ситуации до мен.. И едва ли би запомнил първия ми поглед едва ли би се радвал на усмивката ми сутрин .. Едва ли след един хубав бурен скандал изпълнен с ужасно груби думи ти ме погледнал в очите ии да ме хванеш за ръката просто без да казваш нищо освен че ем обичаш.. Иии едва ли би хванал ръката ми пред приятелите ии да кажеш гордо тя е единствена.. въпреки всичките ни грешки скандали ии тн..

Едва ли разбираш кво е сериозна връзка.. Не е само секс ии здр мило как си.. не е само отбиване на време и шляене по кафетата.. Под което всъщност повечето ти врасници разбират сериозна връзка..

Просто не мисля, че тва което аз съм получила от него ти някога би могъл да го дадеш на жена (поне на тая възраст на която си) .. Така, че сам си прави сметката..

Нито съм ти баща, нито съм някой, който контролира живота ти, че да трябва да ми се обясняваш, да оправдаваш действията си пред мен и т.н. Никъде в темата не съм обвинил персонално някого, включително и теб, така че ако се чувстваш атакувана и обидена по някакъв начин, за това си е виновна собствената ти съвест.

Изобщо не искам да се сравнявам с човека, за който говориш .. самото сравнение с такъв човек за мен би било унизително и обидно. Аз на 30 години ще бъда със зряла млада жена до мен, а не с малолетно момиченце, което не знае какво иска от живота.

Колкото до това какво мога да дам на едно момиче и какво - не, никой от този форум няма как да знае. Няма да чуеш от мен разни самохвалства, нито пък ще тръгна да ти разказвам случки, с които да те опровергая .. какво мислиш за мен дълбоко не ме интересува.

Няма да коментирам твоя пост подробно, той говори достатъчно сам по себе си. Мисля, че ще бъде доста интересен и за останалите потребители ..

anyfany2
09-26-2009, 19:01
Отговорих Ви лично.. 8)

SinTeTichnaTaaa
09-26-2009, 19:04
Нито съм ти баща, нито съм някой, който контролира живота ти, че да трябва да ми се обясняваш, да оправдаваш действията си пред мен и т.н. Никъде в темата не съм обвинил персонално някого, включително и теб, така че ако се чувстваш атакувана и обидена по някакъв начин, за това си е виновна собствената ти съвест.

Не се обеснявам а си казвам мнението по темата.. Не си оправдавам действията щото аз преди да го направя съ го премислила и не мисля че съм виновна..


Изобщо не искам да се сравнявам с човека, за който говориш .. самото сравнение с такъв човек за мен би било унизително и обидно. Аз на 30 години ще бъда със зряла млада жена до мен, а не с малолетно момиченце, което не знае какво иска от живота.
Еми не ти през цялото време правиш сравнения.. защо не с 18 годишни щото еди кво си и тн.. те ставлаи нз си кви.. еми тогава айде сички жени да станем лезбийки щото се някоя е била отхрърлена от някой мъж ;) ..


Няма да коментирам твоя пост подробно, той говори достатъчно сам по себе си. Мисля, че ще бъде доста интересен и за останалите потребители ..
Ти вече го коментира ;) .. Като всеки останал и той ще бъде интересен ;) .. Само, че аз говоря от опит.. щото в темата има сравнение с моя случай ;) .. ;ддд

m0n4yyy
09-26-2009, 19:05
На такива девойки им викам курви. Нищо повече не мога да кажа. :-o :-o

SinTeTichnaTaaa
09-26-2009, 19:08
На такива девойки им викам к**ви. Нищо повече не мога да кажа. :-o :-o

И защо да сме курви.. за вас в една връзка само годините ли са от значение.. Не е ли по-важно какво получаваш и как се чувстваш? ..

ShtrudeL
09-26-2009, 19:17
или защото когато съм се изнервила на макс съм казала оф ти си ебати тъпака..

Това е обидно дори когато си се изнервил.
Когато хората се ядосват забравят,че обичат. А не трябва.

kidwestern
09-26-2009, 19:18
ъми,не.
има ебаси свесните печени момичета.има и боклук на момичета,жалка пародия,наречена кифли.
техните ценности са да отидат в амор,с онея дрънкашите на кръста и да забършат някой 20 годишен хулиган,който след тва за да се прави на интересен пред тях,ще ходи да счупи някоя кофа по улицата,да надраска нещо или се1 разбрахте ме.та тези момиченца 7 клас няма да завършат,те няма да влязат в някое хубаво учлище,те няма да влязат в хубава гимназия,изпита след 12 клас= фейл.
та точно заради тези има клошари,безработни и тн.. каква може да стане? да земе да се погледне малко със гуменките за 20 лева и надута все едно носи армани,а всъщност е менте от женския пазар.
как разбрах ли? ами мн е просто. сутрин ги казар с някви опели разджанкани и ги оставят 2 пресечки по нагоре за да могат да не ги видят другите с кво идат на даскало. а това от друга страна как рефлектира върху родителите? какво е за 1 баща шибаната му дъщеря да му каже "тате спри тук че колата е скапана и ще ми се смеят." а какво в същност става? никой не и се смее.. просто вече няма да я гледат като скапандурата,а като едно нормално момиче...
и какво всъщност става? все повече започват да стават такива със заблудата,че са красиви? а такива ли са? не.даже-напротив.грозни са и защо ли? душата им е грозна. те са празни. с тях неможеш да проведеш един смислен разговор.. те знаят само как да се гримират през часа за да може в голямото да отидат да се натискат с някой батко от съседното даскало / примерно/ и той да ги хареса понеже е същия тъпир.. и да им купи яки дрешки и тн ..
това е шлаката на България,заедно с циганите,турците и гейовете.

надявам се да останат нормални момичета,които не слагат ток на 12 години.. /пс искам да им видя краката като станат на 50./ ем тва беше моето мнение,има още доста ама с думи немога.

smiirnoff
09-26-2009, 19:19
На такива девойки им викам к**ви. Нищо повече не мога да кажа. :-o :-o

т'ва па беше супер изцепката :Д

ShtrudeL
09-26-2009, 19:22
за вас в една връзка само годините ли са от значение..

И те.



Не е ли по-важно какво получаваш и как се чувстваш? ..[/quote]

И това. Но не може една 13-14 годишна лигла да обича 25-30 и нагоре годишен мъж. Да не говорим за обратното,освен ако не Й е баща.

beautifulstrangerfan
09-26-2009, 19:24
Аз искам едно нещо да ми обясниш.
Как поддържаше тези толкова прехвалени връзки с двете полякини, украинката, французойката и финландката?
И за да ми ги сочиш за пример, значи са били сериозни връзки?
На колко години си, че имаш зад гърба си 5 сериозни връзки?
И какво разбираш под сериозна връзка?

Първо, никога не съм казвал, че моите връзки са били сериозни. Някои от тях съм ги поддържал доста трудно, защото момичетата си пътуваха често, други даже не учеха в България и това беше и причината да се разделим. Общо взето тези връзки са протекли в рамките на малко повече от 3 години, като са продължавали различно, от 2-3 месеца до 7-8 месеца, което ясно показва, че не са били достатъчно сериозни. Казано накратко, имал съм някакви чувства, забавлявал съм се, останали са ми много приятни спомени и съм натрупал някакъв, макар и малък, житейски опит. Не смятам да разказвам подробно за всяко от момичетата, защото не мисля, че личният ми живот е интересен или пък поучителен за останалите. В него няма нищо скандално, нищо неморално, нищо, от което да се срамувам и твърде малко неща, за които съжалявам. Това e.

SinTeTichnaTaaa
09-26-2009, 19:26
или защото когато съм се изнервила на макс съм казала оф ти си ебати тъпака..

Това е обидно дори когато си се изнервил.
Когато хората се ядосват забравят,че обичат. А не трябва.

За първи път да съм съглсна с теб..

Ноо аз поне наистина когато съм нервна ии казвам мн неща който не ги мисля.. Нз защо всеки път си казвам че няма и при следващия отново го изръсвам..

Само че разликата е, че когато кажа извинявай някой го разбират.. и при следващия скандал не ми го натякват че съм го била казала и тн..

SinTeTichnaTaaa
09-26-2009, 19:31
И това. Но не може една 13-14 годишна лигла да обича 25-30 и нагоре годишен мъж. Да не говорим за обратното,освен ако не Й е баща.

Ем на 17 съм.. лигла не смятам, че съм ии мисля че за Любовта.. онази истинска и пареща любов няма възраст.. А за обратното и аз не го приемам.. ;)

Но айде са да не отричаме, че има мъже който никога не можеш да им дадеш върстта..

Един идеален пример: Мъжът с който бях аз.. Никога е са му давали повече от 20.. както в държание не спрямо мен ами и спрямо приятелите ми така и на визия..

Той винаги когато е седял при нас си е говорил със сички смял се е базикал се е с нас.. Всичко си е съвсем нормално.. Не разбирам защо на повечето годините толкова ги смущават... Ако наистина обичаш и човека с/у теб го заслужава.. а виждаш и чувстваш че и ти си обичан едва ли годините ще ви са от значение.. но всеки с мнението си все пак..

ShtrudeL
09-26-2009, 19:41
Ахм. И на колко е бил като не са му давали повече от 20?
И не може един 15 годишен човек да има мисленето на 30 годишен,както и обратното.
Аз примерно хипотетично ако съм с човек 10 години по-голям от мен да кажем,ще се чувствам като баш дете и ще го възприемам като възрастен.
Годините винаги имат значение. Не се филмирай толкова,тва не е сериал.

LadyDi
09-26-2009, 19:42
Аз искам едно нещо да ми обясниш.
Как поддържаше тези толкова прехвалени връзки с двете полякини, украинката, французойката и финландката?
И за да ми ги сочиш за пример, значи са били сериозни връзки?
На колко години си, че имаш зад гърба си 5 сериозни връзки?
И какво разбираш под сериозна връзка?

Първо, никога не съм казвал, че моите връзки са били сериозни. Някои от тях съм ги поддържал доста трудно, защото момичетата си пътуваха често, други даже не учеха в България и това беше и причината да се разделим. Общо взето тези връзки са протекли в рамките на малко повече от 3 години, като са продължавали различно, от 2-3 месеца до 7-8 месеца, което ясно показва, че не са били достатъчно сериозни. Казано накратко, имал съм някакви чувства, забавлявал съм се, останали са ми много приятни спомени и съм натрупал някакъв, макар и малък, житейски опит. Не смятам да разказвам подробно за всяко от момичетата, защото не мисля, че личният ми живот е интересен или пък поучителен за останалите. В него няма нищо скандално, нищо неморално, нищо, от което да се срамувам и твърде малко неща, за които съжалявам. Това e.
Всичко това е чудесно. С други думи - забавляваш се, докато търсиш сериозната връзка.
Е, същото може да е и с момичетата, които гледат момчетата за пари.

Те хората са казали - любовта е отговорът на всички въпроси, но докато я чакаш да се случи сексът предлага няколко доста интересни тези.

Противоречиш си във всички постове.
Хем ми говориш за сериозни връзки и отношения, хем в следващия момент се оказва, че ти никога не си имал такава.
Хем българките не ставали за връзки, защото били материалистки, хем ти никога не си имал опит с българка.

SinTeTichnaTaaa
09-26-2009, 19:44
Ахм. И на колко е бил като не са му давали повече от 20?
И не може един 15 годишен човек да има мисленето на 30 годишен,както и обратното.
Аз примерно хипотетично ако съм с човек 10 години по-голям от мен да кажем,ще се чувствам като баш дете и ще го възприемам като възрастен.
Годините винаги имат значение. Не се филмирай толкова,тва не е сериал.

на 30 ;) .. Не казвам че му е било толкова детско мисленето но никога не го е показвал че е мн повече от всички на масата и не ги е приемал като толкова малки.. просто се е държал нормално ;)

Емм за мен нямат толкова голямо значение.. Стига да не са пречка ии да не толкова очевадни.. а и след като те се компенсират от останалото.. Напълно нямат значение ;)

beautifulstrangerfan
09-26-2009, 19:54
Противоречиш си във всички постове.
Хем ми говориш за сериозни връзки и отношения, хем в следващия момент се оказва, че ти никога не си имал такава.
Хем българките не ставали за връзки, защото били материалистки, хем ти никога не си имал опит с българка.

Изобщо не си противореча, но явно не си се опитала да вникнеш внимателно във всичко, което съм казал. Това, разбира се, съвсем не е наложително, аз не се изживявам като някакъв поп-проповедник, на който всички трябва да вярват на сляпо.

За да коментираш нещо, не е необходимо непременно да си го преживял лично. И слава-богу. Не съм имал връзки с българки, но опит с българки имам. Нюансът е малък, но разликата е съществена.

И въпреки че отвреме-навреме ме нападаш, начинът ти на мислене определено ми допада :]

LadyDi
09-26-2009, 20:02
Изобщо не си противореча, но явно не си се опитала да вникнеш внимателно във всичко, което съм казал. Това, разбира се, съвсем не е наложително, аз не се изживявам като някакъв поп-проповедник, на който всички трябва да вярват на сляпо.

За да коментираш нещо, не е необходимо непременно да си го преживял лично. И слава-богу. Не съм имал връзки с българки, но опит с българки имам. Нюансът е малък, но разликата е съществена.

И въпреки че отвреме-навреме ме нападаш, начинът ти на мислене определено ми допада :]
Прости невежеството ми, наистина, но те моля да ми обясниш съществената разлика.
Защото струва ми се, че не си попаднал на българка, с която да имаш връзка, а просто си се пробвал при някое момиченце и си бил отблъснат... И от там цялата насока на мисли. С която аз далеч не съм съгласна.
Тук всички са фенове на това, че хората не се поставят под общ знаменател. А ти си позволяваш да сложиш цялата женска част на една нация.
Не твърдя, че няма материалистки сред българките. Твърдя, че има материалистки на всякъде. И е било чист късмет, че не си попаднал на тях сред другите народности. Не дай си Боже, да се отчаеш от ВСИЧКИ жени.
И наистина ми е много интересно, на базата на какъв точно опит стига до този "феномен" (както сам си позволи да го наречеш). Ако искаш да останеш анонимен, отговори ми на ЛС, но на колко си години?

LoveRetroMusic
09-26-2009, 20:03
Тая тема съкс, със съседката беше по-яка ;\

ShtrudeL
09-26-2009, 20:07
на 30

Ясно. О.о Разбирам защо толко "защитаваш чувствата и любовта". И колко време беше с него,че ми стана интересно?

beautifulstrangerfan
09-26-2009, 20:13
Защото струва ми се, че не си попаднал на българка, с която да имаш връзка, а просто си се пробвал при някое момиченце и си бил отблъснат... И от там цялата насока на мисли.

Всъщност не ми се е случвало да бъда отблъснат .. така или иначе съм анонимен и мога да кажа всичко, но не виждам смисъл да не бъда честен.



Тук всички са фенове на това, че хората не се поставят под общ знаменател. А ти си позволяваш да сложиш цялата женска част на една нация.

С риск да те изнервя, пак ще кажа, че не четеш внимателно. Навсякъде подчертавам, че не всички български са материалистки със сбъркана ценностна система. Просто според мен свестните момичета са малцинство.


Ако искаш да останеш анонимен, отговори ми на ЛС, но на колко си години?

На 18 години съм, мисля че някъде го споменах и не го крия.

LadyDi
09-26-2009, 20:19
С риск да те изнервя, пак ще кажа, че не четеш внимателно. Навсякъде подчертавам, че не всички български са материалистки със сбъркана ценностна система. Просто според мен свестните момичета са малцинство.

Ти също не четеш. Те са малцинство навсякъде.
Дразни ме факта, че хвалиш другите нации пред нашата. Това е смешно.

SinTeTichnaTaaa
09-26-2009, 20:23
на 30

Ясно. О.о Разбирам защо толко "защитаваш чувствата и любовта". И колко време беше с него,че ми стана интересно?

Официално връзка ни продължи 9 месеца..

ShtrudeL
09-26-2009, 20:28
Ахм.
И все пак...
ужас. Оо

beautifulstrangerfan
09-26-2009, 20:34
Дразни ме факта, че хвалиш другите нации пред нашата. Това е смешно.

Ти да не би да си крайно настроена националистка? :Р

В никакъв случай не хваля другите нации пред нашата. Имал съм късмета да посетя много различни страни и мога да кажа, че като цяло хората навсякъде се вълнуват от едни и същи неща, имат едни и същи проблеми. В някои неща ги превъзхождаме, в други те ни превъзхождат. И определено доста нации ни превъзхождат в начина, по който успяват да възпитат у младото поколение истински нравствени ценности.

Въпреки влечението ми към чужденките и всички проблеми, които съществуват в България, аз съм един от малкото хора, твърдо решени да не я напускат никога. Искам да работя за страната си, с каквото мога да й бъда полезен.

umri
09-26-2009, 20:35
beautifulstrangerfan, в тази борба си сам срещу масата. Все едно да влезнеш в джамия и да тръгнеш да обясняваш, че християнството е правилната религия, в които всички трябва да вярват. Напълно безсмислено, защото всичко, което ще кажеш ще бъде отхвърлено, обаче точно фактът, че всички тези писарки тук се ядосват от тази тема, показва че си им настъпил мазола. Ако това, което си написал не им подтискаше подсъзнанието нямаше даже да отговарят. Според мен да не е във всяка, но в изключително много голяма част от жените иманярщината е дълбоко заложена в гените им, колкото и да го отричат.

Напълно подкрепям мнението ти до най-малката подробност. И не.. не съм нито беден, нито грозен, нито малък. Просто това е жестоката истина колкото и да не ми се иска да го призная. Вярно е, че има една малка част жени, които не са като гореописания модел, но спокойно... ти (която четеш това) не си една от тях.

Goebbels
09-26-2009, 20:36
Абе, пичага, как на 18 години имаш вече 5 сериозни връзки зад гърба си? и то с чужденки. Ти си бил егати мачото. Учуден съм, че имаш проблем с нашите мастии

beautifulstrangerfan
09-26-2009, 20:49
beautifulstrangerfan, в тази борба си сам срещу масата. Все едно да влезнеш в джамия и да тръгнеш да обясняваш, че християнството е правилната религия, в които всички трябва да вярват. Напълно безсмислено, защото всичко, което ще кажеш ще бъде отхвърлено, обаче точно фактът, че всички тези писарки тук се ядосват от тази тема, показва че си им настъпил мазола. Ако това, което си написал не им подтискаше подсъзнанието нямаше даже да отговарят. Според мен да не е във всяка, но в изключително много голяма част от жените иманярщината е дълбоко заложена в гените им, колкото и да го отричат.

Напълно подкрепям мнението ти до най-малката подробност. И не.. не съм нито беден, нито грозен, нито малък. Просто това е жестоката истина колкото и да не ми се иска да го призная. Вярно е, че има една малка част жени, които не са като гореописания модел, но спокойно... ти (която четеш това) не си една от тях.

Нямам какво повече да добавя. Благодаря ти и за подкрепата, и за мнението.

LadyDi
09-26-2009, 20:52
Дразни ме факта, че хвалиш другите нации пред нашата. Това е смешно.

Ти да не би да си крайно настроена националистка? :Р

В никакъв случай не хваля другите нации пред нашата. Имал съм късмета да посетя много различни страни и мога да кажа, че като цяло хората навсякъде се вълнуват от едни и същи неща, имат едни и същи проблеми. В някои неща ги превъзхождаме, в други те ни превъзхождат. И определено доста нации ни превъзхождат в начина, по който успяват да възпитат у младото поколение истински нравствени ценности.

Въпреки влечението ми към чужденките и всички проблеми, които съществуват в България, аз съм един от малкото хора, твърдо решени да не я напускат никога. Искам да работя за страната си, с каквото мога да й бъда полезен.
Не съм крайно настроена националистка.
Нито съм се считала някога за "иманярка". Но това вероятно се вижда най-добре отстрани.
Аз също имах щастието да обиколя доста страни и да видя доста неща... И не споделям съвсем мнението ти.

umri, значи всеки, който не споделя мнението на автора, автоматично го слага в групата на тези, за които пише.
Боже, писна ми от комплексари. Не бил грозен, не бил беден, не бил на баба ми хвърчилото...
Приключвам темата, защото започна да става преливане от пусто в празно, а не обичам да си губя времето в безцелни спорове.

Сега напиши едно трогателно мнение, че обичам парите и подбирам мъжете си заради тях :)

beautifulstrangerfan
09-26-2009, 20:53
Абе, пичага, как на 18 години имаш вече 5 сериозни връзки зад гърба си? и то с чужденки. Ти си бил егати мачото. Учуден съм, че имаш проблем с нашите мастии

Нито връзките са били кой знае колко сериозни, нито аз се определям като мачо .. Чужденките са нормални момичета, адски земни, знаят какво искат от живота. А с това "мастии" направо ме разби, и да искам няма как да остана сериозен .. :D

LadyDi
09-26-2009, 20:55
Абе, пичага, как на 18 години имаш вече 5 сериозни връзки зад гърба си? и то с чужденки. Ти си бил егати мачото. Учуден съм, че имаш проблем с нашите мастии
Той няма проблем. Просто не ги ще.

Josefinne
09-26-2009, 21:22
Виж какво сега, ако искаш да се похвалиш, че си имал приятелки чужденки, много си сбъркал. Мисля си аз, че порсто никоя, която може адекватно да те разбере какво говориш, не би се хванала с теб. Та, затова сега сипеш тук ВЪВ ФОРУМА огън и жупел по всчики лъскави мацки, които са ти ритнали дупенцето.
Човек, ти като се мъкнеш след кифлите, това си е твой проблем. Не слагай всички жени под общ знаменател!

beautifulstrangerfan
09-26-2009, 21:29
Виж какво сега, ако искаш да се похвалиш, че си имал приятелки чужденки, много си сбъркал. Мисля си аз, че порсто никоя, която може адекватно да те разбере какво говориш, не би се хванала с теб. Та, затова сега сипеш тук ВЪВ ФОРУМА огън и жупел по всчики лъскави мацки, които са ти ритнали дупенцето.
Човек, ти като се мъкнеш след кифлите, това си е твой проблем. Не слагай всички жени под общ знаменател!

Не се хваля и изобщо не смятам, че това, че съм имал приятелки чужденки, е нещо уникално и забележително.
"Дупенцето" никой не ми го е ритал .. а ти си тази, която сипе "огън и жупел", с което по никакъв начин не можеш да ме впечатлиш.

Hilary_
09-26-2009, 22:21
"..голямата част от момичетата в България са материалистки, които не знаят какво е истински важно в живота. Интересите им се свеждат до пари.."

++ :)

machoka
09-26-2009, 23:07
абе това за парите сигурно за масата момичета е вярно.. проблемът им е, че дори и това не знаят как да го използват - щото повечето за 2 водки в дискотеката са твои, стига да извадиш пачката за да ги платиш. Абе проскубана история.. но пък единственото по-глупаво нещо от това е да ги сравняваш по нации?!

TheBlueAvalanche
09-27-2009, 01:24
"..голямата част от момичетата в България са материалистки, които не знаят какво е истински важно в живота. Интересите им се свеждат до пари.."
Не им се свеждат интересите до пари. Чудя се кой ти е втълпил тази идея. В днешно време в България (за да не намесвам другите народи, за които съм пас) е по-модерно да се чукаш с всеки, по възможност пияна, и да излизаш с някого не заради парите, а заради външния вид. А парите започват да значат повече когато момичето вече не е момиче, ами жена.

Останалото го каза LadyDi - какво, като си случил на 5 свестни момичета от 4 други държави, и си видял няколко нашенски отрепки? Значи техните жени като цяло са по-добри от нашите? :?

beautifulstrangerfan
09-27-2009, 05:58
Останалото го каза LadyDi - какво, като си случил на 5 свестни момичета от 4 други държави, и си видял няколко нашенски отрепки? Значи техните жени като цяло са по-добри от нашите?

За съжаление, смятам че наистина са по-добри. И мнението ми далеч не се базира само на момичетата, с които съм бил. Надявам се това някой ден да се промени, не е невъзможно, с отдалечаването от прехода е нормално и последствията от него да се усещат по-слабо. Но в момента определено има бум на преобърнатите ценности у българките ..

Естествено, това не се отнася за 100% от тях, така че не е нужно всяко момиче, което прочита темата, да се чувства обидено или засегнато.

valdesbg
09-27-2009, 06:07
Абе авторче...имаш някакъв /не/осъзнат комплекс по отношение на връзките с момичета и отношенията ти с тях. Не ми се занимава да го търся къде е, ама порастни наистина. Имаш детско мислене.(освен ако не говориш за тийнейджърките в бг и по света).

Лейди-то ти приказва все хубави неща :)

А и черногледството не е добра стратегия :)

vesito13
09-27-2009, 06:25
То общо взето винаги се получава в тези теми, да в България повечето момичета са такива, но аз не съм такава...

Както и да е, това че едно момиче се е хванало с момче, което е по-голямо от нея, не я прави нито курва, нито момиче, което се интересува само от парите на този човек. Освен това не може да съдиш какъв човек ще стане, по това какво е правил в тийнейджърските си години.

И аз имам връзка с по-голям от мен и какво? Аз от парите му нищо не съм пипнала. На мен ми е неудобно да ми плати кафето, камоли да съм с него само за парите. Той ми допадна, като човек, с него се разбирам, появи се любов и въобще не съм с него заради годините. Е ако годините оказват няякакво влияние, то е на това как се държи с мен. Той ми допада такъв какъвто е. :)

Не съди за всички момичета заради едно-две, които предполагам са прецакали теб или нещо от сорта ;)

beautifulstrangerfan
09-27-2009, 06:25
Имаш детско мислене.(освен ако не говориш за тийнейджърките в бг и по света).

Говоря основно за тийнейджърките, но в крайна сметка поведението и ценностите, които те имат на тази възраст, рефлектират върху целия им по-нататъшен живот.


А и черногледството не е добра стратегия.

Въобще не съм черноглед, а просто съм реалист, който гледа на нещата обективно. Проблемът, за който говоря (бях разкритикуван, че съм го нарекъл "социален феномен"), вероятно си има своите решения и единствения начин да се достигне до тях е да се говори повече по въпроса. А на който не му дреме за това дали момичетата в БГ са материалистки и дали изобщо имат грешни представи за живота, просто няма нужда да се изказва по темата.

umri
09-27-2009, 10:41
Боже, писна ми от комплексари. Не бил грозен, не бил беден, не бил на баба ми хвърчилото...
[/b]
Добре, мисли ме за комплексар. Най-най-малко ме интересува мнението на някоя жена или по-скоро момиче, което не ме познава и то в забутан интернет форум. Най-малкото трябва да си запазваш подобни изказвания за себе си, особено щом си удостоена с тази висока титла Модератор. :lol:

Наистина по-добре темата да се приключи, защото наистина не съществуват жени, които са с мъже заради парите им. Всичките търсят любовта на живота си и за тях това е приоритет и изобщо изключват банковата сметка и надника на потенциалната си половинка!!!!!!!!!!

LadyDi
09-27-2009, 11:53
Най-малкото трябва да си запазваш подобни изказвания за себе си, особено щом си удостоена с тази висока титла Модератор. :lol:

Я, погледни пак?
Пък дори и да бях модератор, това какво значи? Че нямам право на мнение?
Естествено, че те мисля за комплексар. И никога не пазя мнението си за себе си. Особено що се отнася до хора, за които би било полезно да чуят какво мислят другите за тях.
Но ти живей в своя свят.
Не съм модератор. Не съм ти и майка :)

LadyDi
09-27-2009, 12:01
Добре, мисли ме за комплексар. Най-най-малко ме интересува мнението на някоя жена или по-скоро момиче, което не ме познава и то в забутан интернет форум.
Ау, това съм го пропуснала :)
Ласкаеш ме като ме взимаш за "момиче". И понеже много ми се иска наистина да младеех така, няма да ти правя забележка, че сигурно съм доста по-голяма от теб.

Killercho
09-27-2009, 12:07
Божееееее, Божеееееееееееее!!!!!!!!!!!!!

Чакайте ся,че големите момичета се обадиха. А ве ей вие наистина ли си вярвате на тия работи дето ги говорите,а ? Извинявам се за следващото изречение ама .... Дрисло ти наистина ли мислиш,че си ми на акъла и на всичкото ?!!??!!!?!?!!??!?! А? !!!?!?!?!?!? Омръзна ми от 14-15-16 годишни,които се мислят за месии ве.....А ве земята не се върти около вас ве алоооо! Вие се въртите около нея...Браво на момчетата,които са писали по темата.....Браво,след време наистина ви чака добро бъдеще (bow).
Авторе.....нищо друго освен БРАВО мога да ти кажа....Доста си прав братле,доста! Оставяй ги тука да се пънат като Балканче на баир. 17 годишна ще ми обяснява къв мъж и трябвало :D :D :D :D какво и давал той ahahahhaahhahahahahahaha какво ти дава МА!!!???? Омръзна ми от 16 годишни дето цял ден се чудят как да си лакират ноктите...Омръзна ми да гледам крайно тъпи момичета!!!!1 ТОва стана пандемия !!!!! Вече някой каже ли олигофрен аз го свързвам с момиче.....Чесно говоря.....А най-смешните са тия дето са имат за голяма работа,а те всъщност са още по зле....Ходили с 30 годишни!!!!! АМА ДРИСЛО ! какво вижда тов в тебе МА!!???? да ти кажа ли ? вижда един задник,който е по-малък от този на жена му и ти се кефи!!!!!сега разбра ли ???!!!Айде отивайте да си научите някой урок,защото като изляза на кафе с вас искам да си говорим на тема,различна от това какъв ти е новия лак!

LadyDi
09-27-2009, 12:21
На кого говориш?

fifinkathefreak
09-27-2009, 12:52
Само две кратки изречения към автора .

Казваш ,че имаш пари ,т.е. се движиш в средата,където са хората като теб,а като пиявици за тях са прилепени материалистките.Следовате но няма как иначе.
Средата,скъпи,средата :)

moneycomeme
09-27-2009, 12:55
Виждам си се отегчил от всичко случващо се в днешно време,а може би си огорчен от нещо конкретно случващо се,но не търси вината в продукта.Не говори че всички са еди си как,защото всички младежи сме продукт на обществени грешки, на неспазвани правила и анархия.Тийнейджърите сме просто като термометър на всички събития през последните години.Разбира се това не са оправдания,но седни един цял ден да гледаш телевизия.И забележи какво учи тя само в един единствен ден.Какви кадри има,какви новини има,какви филми....това е най-най-семплият пример,който мога да ти дам.Това е относно ценностната система като цяло,но истината е че лично аз познавам много все още стойностни хора,дори в крехката възраст от по на 17-18-19 мога да ги нарека преди всичко хора!Винаги и навсякъде има деца и възрастни,които търсят истината някъде в материалното,пипащото се,допирното,не е само в България,но това е тяхната истина,не трябва да ги съдим за това което са,само защото някой вижда нещата по друг начин.Всеки човек е истински по свой начин,всеки обича различни неща,но всички нас ни свързва това,че можем да обичаме и истински,да плачем истински и да се влюбим истински.Тук не може да се делим на материални и нематериални-обичта е една! :)

beautifulstrangerfan
09-27-2009, 13:47
Само две кратки изречения към автора.
Казваш ,че имаш пари ,т.е. се движиш в средата,където са хората като теб,а като пиявици за тях са прилепени материалистките.Следовате но няма как иначе.
Средата,скъпи,средата :)

Може да ти прозвучи странно, но около мен има хора от всички социални слоеве. Имам и приятели милионери (буквално), имам и приятели от доста бедни семейства. И не правя разлика между тях, чувствам се еднакво приятно в тяхната компания. Днес може да съм на плажа в Сен Тропе, утре - да пия бира в градинката с приятели под открито небе. Така че не се движа в някаква отбрана среда, напротив - приятно ми е да общувам с всякакъв тип хора.


Виждам си се отегчил от всичко случващо се в днешно време,а може би си огорчен от нещо конкретно случващо се,но не търси вината в продукта.Не говори че всички са еди си как,защото всички младежи сме продукт на обществени грешки, на неспазвани правила и анархия.Тийнейджърите сме просто като термометър на всички събития през последните години.Разбира се това не са оправдания,но седни един цял ден да гледаш телевизия.И забележи какво учи тя само в един единствен ден.Какви кадри има,какви новини има,какви филми....това е най-най-семплият пример,който мога да ти дам.Това е относно ценностната система като цяло,но истината е че лично аз познавам много все още стойностни хора,дори в крехката възраст от по на 17-18-19 мога да ги нарека преди всичко хора!Винаги и навсякъде има деца и възрастни,които търсят истината някъде в материалното,пипащото се,допирното,не е само в България,но това е тяхната истина,не трябва да ги съдим за това което са,само защото някой вижда нещата по друг начин.Всеки човек е истински по свой начин,всеки обича различни неща,но всички нас ни свързва това,че можем да обичаме и истински,да плачем истински и да се влюбим истински.Тук не може да се делим на материални и нематериални-обичта е една!

Много добро мнение, радвам се, че най-накрая едно момиче пише по темата без злобно да ме напада. Ако повече хора се вглеждаха в корените на проблема като теб, вероятно тази тема нямаше да я има :]

courtney
09-27-2009, 13:57
Абе, не изчетох абсолютно всичко, което е написано по темата, и сигурно съм схванала някви половинчати работи, но попаднах на един определен брой мнения, в които хората се караха на автора. Не е нужно да е комплексар, за да се оплаква от този въпрос, изказва си мнението за това, което е видял досега. От една страна и аз не съм съгласна, това че всички момичета, които ти познаваш са такива, не слага всички под общ знаменател. Има и различни, които просто не си имал възможност да срещнеш. Всъщност, имам и въпрос към теб, ти опитвал ли си се да се запознаеш с такова момиче, каквото разказваш, че няма и всички са еднакви - кухи с разбити ценностни системи? Такива, каквито ти търсиш, няма да ти паднат от небето, защото четат мисли, и знаят, че не си материалист, и имаш нещо повече от това да им предложиш - след като от поста ти ми се стори, че си интелектуалец и парите не са от значение за теб, ами търси го това момиче, което споделя интересите ти - ходи по изложби, концерти, библиотеки, неща, които те вълнуват. Посещавай разни такива мероприятия, запиши се на някакво групово занимание ако не можеш просто да отидеш и да се запознаеш с някое момиче, което те е привлякло, на такива места, на които се събират много хора обикновено се опознават и споделят интереси..
Човече, стегни се, и вземи нещата в свои ръце. Съгласна съм с темата ти, не ми звучиш като лигавите момченца без собствено мнение, които се оплакват по форуми, че не знаят как да предложат на момиче, но за това се вземи в ръце и направи нещо, че да срещнеш това твое момиче. И да ти кажа, съвсем не си прав, като се възмущаваше толкова от момичетата, пък не спомена почти нищо за момчетата. Никога не съм имала връзка с по-голямо момче от мен, но съм имала много приятелки с такива връзки и да ти кажа не съм се учудвала. Само дето не говоря за такава фрапантна разлика, каквато ти спомена, ами 18-19 годишни момчета. Огледай се малко, повечето момчета също не струват. По улицата рядко мога да срещна нещо различно от наложилия се стереотип с диамантените обички, изрязания потник или розовата тениска, златните маратонки и оттам нататък се разделят на два типа - тези, с които всяка вечер, щом се прибирам се разминавам в подлеза на НДК, чакайки да отворят чалга дискотеката, и вторите, гъзарчетата, с многото пари, които ги карат с мерцедеси до някой столичен клуб, където пак се размазват цяла вечер на чалга. Не се чуди, знам, че много 'материални момичета' скачат направо на големи батковци със собствени доходи, но ако се зачудиш защо и нормалните момичета все повече и повече започват да го правят - ами заради това, което са връстниците им, което ти описах по-горе. И от двата пола има изключения, но е трудно да се намерят. И аз понякога се чудя къде останаха книгите, литературата, изкуството, може би сме старомодни, че се интересуваме още от тях. Поне имам късмет, че приятелите ми са същите, и мога да си общувам с тях на такива теми.. Колкото до теб, не се отказвай, недей да хленчиш (за в бъдеще), покажи на момичетата, че си по-различен, и току виж сполучиш. Бъди търпелив, за любовта се чака. 8-) Поне при мене процесът е дъълъг и бавен и не му се вижда края. 8-)
Успех! :)

P.S. Съжалявам, че толкова дълго стана, но понякога не мога да си затворя устата. 8-)

beautifulstrangerfan
09-27-2009, 14:20
До courtney (мнението ти е доста дълго и няма смисъл да го копирам .. иначе това, че е дълго е чудесно, поздравления ;] ) :

Съгласен съм с всяка една твоя дума и мога само да се радвам, че има и момичета, които разсъждават като теб. Колкото до това, което каза за момчетата - напълно вярно е, просто аз не мога да засегна всички проблеми на обществото и да ги събера в една тема. Все пак, на базата на моите лични наблюдения, смятам, че процентът на свестните момчета е малко по-голям от този на свестните момичета.

Hilary_
09-27-2009, 15:12
"..голямата част от момичетата в България са материалистки, които не знаят какво е истински важно в живота. Интересите им се свеждат до пари.."
Не им се свеждат интересите до пари. Чудя се кой ти е втълпил тази идея.
точно до това им се свеждат!!! Особено за по - малките .. искат само батковци с коли (за предпочитане Голф-чета .. ), разни подаръчета, да ги черпят постоянно и да плащат сметки направени за 10 човека .. :? :?

А парите започват да значат повече когато момичето вече не е момиче, ами жена.
Напротив .. вече това е искано дори и от малките .. :?

Iv4eTy
09-27-2009, 15:16
За съжаление трябва да се съглася с теб, мен никога не ме е интересувало материалното състояние на момчето до мен, но повечето момичета си търсят момчета с възможности, без значение личността, без значение характера на самото момче, което е адски жалко...

fifinkathefreak
09-27-2009, 15:25
[quote]Само две кратки изречения към автора.
Казваш ,че имаш пари ,т.е. се движиш в средата,където са хората като теб,а като пиявици за тях са прилепени материалистките.Следовате но няма как иначе.
Средата,скъпи,средата :)

Може да ти прозвучи странно, но около мен има хора от всички социални слоеве. Имам и приятели милионери (буквално), имам и приятели от доста бедни семейства. И не правя разлика между тях, чувствам се еднакво приятно в тяхната компания. Днес може да съм на плажа в Сен Тропе, утре - да пия бира в градинката с приятели под открито небе. Така че не се движа в някаква отбрана среда, напротив - приятно ми е да общувам с всякакъв тип хора.



Хм,да,точно странно ми прозвуча.Аз също общувам с хора от различни социални слоеве(е,милионери не познавам ;) ),но да ти кажа точно така забелязвам очедидните разлики в поведението на хората.Намирам малко хора с ценности и то най-често не където очаквам.Един вид "загубените"(но не като загубеняци,а тези ,загубили шанса да се приспособят към деградиралата среда на съучениците си/колегите си/хората от квартала) и търсещи средата,която ще им откликне.Да,има я и до някъде може да се каже,че съм я открила в лицето на приятелките си и някои познати.Но дотук.Не познавам достатъчно хора от другия пол,за да съдя,но при жените има и 2,има и двеста.И тогава варианта е да търсиш между масата за свястни хора - било то българки,било то англичанки(хванах малко от тази част на спора,но мисля,че есенциалното е да се открие доброто и в нашенски условия).Така,че какъвто и да е кръгът ти от познанства,стреми се към разширяването му.
Не отричам - манталитета играе роля и то често,но не винаги.

beautifulstrangerfan
09-27-2009, 15:25
Цитат от най-новата песен на Shakira - Loba:

"[b]Ni tipos muy lindos, ni divos, ni ni

fifinkathefreak
09-27-2009, 15:27
[quote=beautifulstrangerfan]Цитат от най-новата песен на Shakira - Loba:

"[b]Ni tipos muy lindos, ni divos, ni ni

beautifulstrangerfan
09-27-2009, 15:32
Въпрос - по твое мнение има ли такива рицари днес?Защото макар и с беден опит,познавам доста хора и нещо нещата не ми се връзват.

Убеден съм, че има. Макар и да звучи нескромно, смятам себе си за един от тях, а познавам и други наистина свестни и сериозни във всяко едно отношение момчета, които имат истински ценности и идеали и се опитват да ги отстояват ;]

Sh@d0w
09-27-2009, 15:34
Въпрос - по твое мнение има ли такива рицари днес?Защото макар и с беден опит,познавам доста хора и нещо нещата не ми се връзват.

Убеден съм, че има. Макар и да звучи нескромно, смятам себе си за един от тях, а познавам и други наистина свестни и сериозни във всяко едно отношение момчета, които имат истински ценности и идеали и се опитват да ги отстояват ;]

Винаги има изключения.

fifinkathefreak
09-27-2009, 15:35
Въпрос - по твое мнение има ли такива рицари днес?Защото макар и с беден опит,познавам доста хора и нещо нещата не ми се връзват.

Убеден съм, че има. Макар и да звучи нескромно, смятам себе си за един от тях, а познавам и други наистина свестни и сериозни във всяко едно отношение момчета, които имат истински ценности и идеали и се опитват да ги отстояват ;]

Аха,значи обърни нещата в женски род и ще видиш моята гледна точка.
Т.е. и отговора на въпроса ти за песента на Шакира.
Значи има всичко на този свят,това,че не съумяваме да го открием си е наш проблем.

andrags
09-27-2009, 16:16
изтрийте мнението ми...
моя грешка....

courtney
09-27-2009, 16:17
beautifulstrangerfan, връщам се една страница назад към отговора ти на моя пост.


Все пак, на базата на моите лични наблюдения, смятам, че процентът на свестните момчета е малко по-голям от този на свестните момичета.

Ей това щях да тръгна да оспорвам, но се позамислих малко и стигнах до друг извод - и на мен по мои наблюдения ми се струва, че момчетата, които познавам са по-повърхностни, но това и за мен и за теб (след като сам каза лични наблюдения) е доста субективно, имам доста свестни приятели момчета, с които може да се говори на много теми, но повечето са момичета. Само че социалните ни контакти не могат да бъдат пример за съотношение между тях и всички хора, щом от 100 човека 5 не са повърхностни, то 95% от населението са материалисти. Абе сега всъщност тва нямаше много общо с темата, ама не ми се трие, а и ми хареса какво си писал след това за Шакира. 8-)
И аз бих се причислила към момичетата, които търсят 'рицаря', обаче се отказах да живея в приказките, а и не мисля, че в реалния живот съществуват. Дано да греша.

beautifulstrangerfan
09-27-2009, 16:35
Абе сега всъщност тва нямаше много общо с темата, ама не ми се трие, а и ми хареса какво си писал след това за Шакира.
И аз бих се причислила към момичетата, които търсят 'рицаря', обаче се отказах да живея в приказките, а и не мисля, че в реалния живот съществуват. Дано да греша.

Ами аз не мисля, че Шакира, или ако трябва да сме по-прецизни, лирическата героиня от нейната песен, живее в приказките. Така че трябва да продължиш да търсиш тези "рицари" в реалния живот, така както и аз продължавам да търся свестните (малко дразнеща е тая дума) момичета ..;]

lud1990
09-27-2009, 17:05
Ясно че всички жени искат пари така е за съжаление :(

umri
09-27-2009, 17:15
Най-малкото трябва да си запазваш подобни изказвания за себе си, особено щом си удостоена с тази висока титла Модератор. :lol:

Я, погледни пак?
Пък дори и да бях модератор, това какво значи? Че нямам право на мнение?
Естествено, че те мисля за комплексар.
Но ти живей в своя свят.
Не съм модератор. Не съм ти и майка :)
Моя грешка.

Изваждаш определени изрази от контекста им и определяш по тях даден човек. Не ти харесва нечие мнение и веднага назоваваш с това доста обобщено понятие "комплексар". Според мен дори не си разбрала какво съм имал впредвид.



И никога не пазя мнението си за себе си. Особено що се отнася до хора, за които би било полезно да чуят какво мислят другите за тях.
Както казах слабо ме интересува какво мислиш, ако изобщо използваш тази функция.

Ако наистина си по-голяма от мен толкова по-жалко за теб. Стилът ти на писане, лесната раздразнителност в подобни теми и методът ти за определяне на хората показват твоята умнствена незрялост. Разбира се не може да съм сигурен колкото теб, но предполагам.
Нямам намерение да продължавам този спор, защото съм сигурен, че някой като теб с геройските 1000+ поста не би се отказал от ожесточената борба в тази ожесточена онлайн битка.

Радвам се, че не си ми майка.

sasha_90
09-27-2009, 18:35
За съжаление много вярно.

iashxui
09-27-2009, 19:15
май бая са те разочаровали момичетата :(

та не всички са такива .. аи това до някаде зависи и от възпитанието според мене .. ако родителите ти са те глезили i винаги си получавал това което искаш нормално да го искаш и от друг .
всъщност незнам .. не ми е правило впечатление дали приятеля ми ще е богат или беден .. даже се замислям че до сега съм имала само бедни приятели .. и то не бедни а просто не са излизали с 20 лева джобни а с 5 ; ) а и честно казано така се чуствам по добре ..

LadyDi
09-27-2009, 20:23
Моя грешка.

Изваждаш определени изрази от контекста им и определяш по тях даден човек. Не ти харесва нечие мнение и веднага назоваваш с това доста обобщено понятие "комплексар". Според мен дори не си разбрала какво съм имал впредвид.
Някъде да съм споменала "umri, писна ми от теб, комплексар такъв"?
Ти си този, който извади израза от контекста. Но да, считам, че си комплексар, казвам го за втори път.
И не определям някого като комплексар заради това, че не ми харесва мнението му. Аз може да не съм съгласна с това, което казваш и когато се аргументираш добре, шапка ти свалям. Но в твоя случай не е така. Уви. Ако умееше да спориш добре, щеше да се получи интересна дискусия.
ТИ подхвана спора в тази посока.



Както казах слабо ме интересува какво мислиш, ако изобщо използваш тази функция.

Ако наистина си по-голяма от мен толкова по-жалко за теб. Стилът ти на писане, лесната раздразнителност в подобни теми и методът ти за определяне на хората показват твоята умнствена незрялост. Разбира се не може да съм сигурен колкото теб, но предполагам.
Нямам намерение да продължавам този спор, защото съм сигурен, че някой като теб с геройските 1000+ поста не би се отказал от ожесточената борба в тази ожесточена онлайн битка.

Радвам се, че не си ми майка.
Жалко за мен наистина, спорът е абсолютно безсмислен. Отдавам го на голяма скука ;) Колкото до лесна раздразнителност... това си е черта на характера. Може да я притежаваш на 15, 25 или 40 години. Не се определя от възрастта.
Може и да съм незряла умствено или по какъвто и да било друг начин, но определено не мисля, че ти си този, който има право да ме съди. Не и според твоят собствен начин на мислене и писане.

Последна забележка... моите 1000+ поста са направени за около... да речем 3 години (понеже веднъж беше изтрита базата данни на форума). Както и да го разбиеш математически, все ми се струва, че пиша доста по-малко от мнозинството тук.

А, да, още нещо... "Ожесточена" "битка"? :) Аз не водя битки. Не вярвам в тях.

Liar
09-27-2009, 23:03
Жените са алчни хиени,които сграбчват с ноктите си невинни момчета,доят ги до последната стотинка,и когато станат напълно безполезни,захвърлят безжизнените им тела в пустинята...
Това,разбира се,се отнася само за българките,чужденките виждат голямото ти сърце през скъсаните дрипи.

GossipGirl89
09-28-2009, 00:01
Ами както казаха някъде в началото - материалистки винаги е имало, има и ще продължава да има. Но на мен не ми пука. Аз си гледам себе си и не се смятам за такава. Не съм била с някой с 10 години по-голям от мене, не съм била и с богат батко и не защото някой утре на улицата ще ми каже "ама ти си материалистка" или "той те използва за това те е хванал", а защото първо-парите никога не са ме блазнили и не са ми били като някакъв фактор при търсенето на подходящо момче и второ-не съм срещнала човек, който да е 10+ над мойте години и с който да имам каво да си кажа и да ми е хубаво. Всичките ми приятели до сега са били с +/- 1-2 години под/над мойта възраст. Ходила съм и с по.заможни, и с не чак толкова имащи, но както казах вече - парите не значат нищо за мене. Ако аз нямам чувства към въпросния човек и ако не ме прави щастлива ако ще не милиони, а милиарди да има - пак няма да съм с него.
Колкото до нъпросните момичета, които гледат материалните облаги - живота си е техен и могат да правят с него каквото поискат ;) Ти си преживал някакво такова разочарование сигурно и за това си афектиран, но просто спри да се впрягаш и да ги мислиш такива глупачки. Свестни има - знам, че звучи банално и изтъркано, малко са, но ги има. Ако сме на ясно със себе си и с това какво искаме и търсим в един човек, то ще знаем и къде да го търсим ;)

beautifulstrangerfan
09-28-2009, 05:11
Жените са алчни хиени,които сграбчват с ноктите си невинни момчета,доят ги до последната стотинка,и когато станат напълно безполезни,захвърлят безжизнените им тела в пустинята...
Това,разбира се,се отнася само за българките,чужденките виждат голямото ти сърце през скъсаните дрипи.

Ако трябва да перефразирам това, което казваш, този път без глупава ирония, чужденките виждат голямото ми сърце под дрехите на Armani, докато българките виждат само и единствено въпросните дрешки ..;]


Ти си преживал някакво такова разочарование сигурно и за това си афектиран, но просто спри да се впрягаш и да ги мислиш такива глупачки.

Вече се уморих да повтарям, че такова разочарование НЕ съм преживял. Търсете причините за начина ми на мислене другаде.

fifinkathefreak
09-28-2009, 09:35
Вече започнахме да тъпчем на едно място.Има 5 мнения,перефразирани в тези осем страници.

П.П. Тези теми ли са сегашната мода?Преди 1-2 год ги нямаше.

beautifulstrangerfan
09-28-2009, 09:44
Вече започнахме да тъпчем на едно място.Има 5 мнения,перефразирани в тези осем страници.

П.П. Тези теми ли са сегашната мода?Преди 1-2 год ги нямаше.

Като гледам, "новата мода" са безмислени теми, в които се обсъждат меко казано несериозни и комични проблеми.

А пък по сериозните теми според мен нито един пост не е излишен.

valdesbg
09-28-2009, 09:51
Теми за това как материализма все повече набира скорост има от едно време. И ще продължава да ги има.

До болка дъвкано и предъвкано е всичко. Не откривате топлата вода. Само си приказвате в тая тема, ама карай.

Аз по напред писах коментар тук само си драскам :)

fifinkathefreak
09-28-2009, 11:12
Вече започнахме да тъпчем на едно място.Има 5 мнения,перефразирани в тези осем страници.

П.П. Тези теми ли са сегашната мода?Преди 1-2 год ги нямаше.

Като гледам, "новата мода" са безмислени теми, в които се обсъждат меко казано несериозни и комични проблеми.

А пък по сериозните теми според мен нито един пост не е излишен.

Казах го,защото ми се струва,че през седмица-две има такива теми.Да,хубаво,карат ни да се замислим,може би(?),но от друга страна всеки е малко или много дървен философ и не знае как точно би постъпил при различни ситуации,засягащи даден проблем.Тук слагаме нещата под общ знаменател.
Всеки проблем - комичен или несериозен за някой е сериозен за друг.Все пак виждаш 1,3,5 мнения ,но колко са подигравките и заяжданките?Затова и не пускам тема по проблем,глождещ ме от известно време ;)

beautifulstrangerfan
09-28-2009, 18:14
Да,хубаво,карат ни да се замислим,може би(?),но от друга страна всеки е малко или много дървен философ и не знае как точно би постъпил при различни ситуации,засягащи даден проблем.

На мен лично философите, пък било то и дървени, винаги са ми били симпатични.


Затова и не пускам тема по проблем, глождещ ме от известно време ;)

И точно там ти е грешката. Може би вече щеше да си си изяснила поне малко ситуацията.

fifinkathefreak
09-28-2009, 18:54
beautifulstrangerfan

Ако това не е някаква маска(защото съм се сблъсквала и с това),ми се струваш интересна личност с разчупено мислене.Харесва ми.го,го,мен!

А относно темата - ще пусна.Тя е глупава и тривиална,но благодарение на окуражението ще взема да те послушам ;)

LadyDi
09-28-2009, 18:57
beautifulstrangerfan

Ако това не е някаква маска(защото съм се сблъсквала и с това),ми се струваш интересна личност с разчупено мислене.Харесва ми.го,го,мен!

А относно темата - ще пусна.Тя е глупава и тривиална,но благодарение на окуражението ще взема да те послушам ;)
На мен пък мисленето му изобщо не ми се струва разчупено. Дори напротив - твърде е шаблонно за днешните младежи, които смятат, че ако мнението им се гради на някакви стереотипи и общоприети философки клишета, то тогава те са особено интересни, високоинтелигентни и... разчупени :)

fifinkathefreak
09-28-2009, 19:05
И аз имах такова мнение първоначално,но после усетих нещо различно.Проблемът е ,че и двете не знаем какъв е един човек в действителност..проклет интернет.Чудя се понякога за плюсовете и минусите му.
Лека вечер на всички и пишете в тъпата ми тема,която ще пусна след малко ;)

LadyDi
09-28-2009, 19:09
Аз също изказвам само мнение, базирано на постовете тук. Нищо повече и нищо лично към никого :)

beautifulstrangerfan
09-28-2009, 20:07
beautifulstrangerfan

Ако това не е някаква маска(защото съм се сблъсквала и с това),ми се струваш интересна личност с разчупено мислене.Харесва ми.го,го,мен!

Моята теория е, че хората слагат маски в реалния живот, където са уязвими и се притесняват каква ще бъде ответната реакция на другите, какво мнение ще си изградят те за тях. Докато в интернет всеки малко или повече се чувства свободен да бъде искрен, защото дори и да бъде отхвърлен и неразбран, винаги може просто да си изключи компютъра :]

Колкото до мен, не знам дали съм интересен, но определено се смятам за личност със свой собствен стил на живеене и разбирания. Тук запазвам известна анонимност, но не играя никакви роли.

Много благодаря за оценката ти за мен, радвам се че ме послуша и пусна темата, за която се чудеше ..:]

vankata_kz1991
09-29-2009, 12:37
Да за съжаление е така :? :? Все по-малко и по-малко са свестните момичета,за щастие познавам такива :-) :-) :-) Дано само да не изчезнат след време :( :( Тяхна си работа,каквото и да правим и да пишем тук няма да се променят,един ден ще разберат грешката си ,само дано да не е късно. :) :)

LadyDi
09-29-2009, 12:41
Хм, да си призная честно, като ви чета мненията, започвам сериозно да се замислям...
Наистина ли следващото поколение е толкова различно и толкова... де да знам и аз, материалистично???

dimitar_ak
09-29-2009, 13:40
Хм, да си призная честно, като ви чета мненията, започвам сериозно да се замислям...
Наистина ли следващото поколение е толкова различно и толкова... де да знам и аз, материалистично???

Да. Да. Да

ShtrudeL
09-29-2009, 13:43
beautifulstrangerfan

Ако това не е някаква маска(защото съм се сблъсквала и с това),ми се струваш интересна личност с разчупено мислене.Харесва ми.го,го,мен!

А относно темата - ще пусна.Тя е глупава и тривиална,но благодарение на окуражението ще взема да те послушам ;)
На мен пък мисленето му изобщо не ми се струва разчупено. Дори напротив - твърде е шаблонно за днешните младежи, които смятат, че ако мнението им се гради на някакви стереотипи и общоприети философки клишета, то тогава те са особено интересни, високоинтелигентни и... разчупени :)

nicee <3 Има и разбрани хора.

ShtrudeL
09-29-2009, 13:45
Хм, да си призная честно, като ви чета мненията, започвам сериозно да се замислям...
Наистина ли следващото поколение е толкова различно и толкова... де да знам и аз, материалистично???

Всщност и да и не. Не,защото (прочети си горното мнение,което цитатнах)

LadyDi
09-29-2009, 13:54
Хм, да си призная честно, като ви чета мненията, започвам сериозно да се замислям...
Наистина ли следващото поколение е толкова различно и толкова... де да знам и аз, материалистично???

Всщност и да и не. Не,защото (прочети си горното мнение,което цитатнах)
Да, обаче ми прави впечатление, че масовият отговор е "Да, почти всички момичета (особено в България) са материалистки".
Това разпространено мнение би трябвало да се основава поне на малко истина?

LadyDi
09-29-2009, 13:57
Да ти кажа честно, ShtrudeL, когато аз бях тийнейджърка (демек преди 6-7 годинки), нещата съвсем не бяха като сега. Може би нямаше толкова много момченца с гъзарски коли и момичетата се занимаваха с момичешки работи.
За това се чудя... днес май вече не е така и нещата не са толкова прости, колкото ги помня?

ShtrudeL
09-29-2009, 13:59
Хм, да си призная честно, като ви чета мненията, започвам сериозно да се замислям...
Наистина ли следващото поколение е толкова различно и толкова... де да знам и аз, материалистично???

Всщност и да и не. Не,защото (прочети си горното мнение,което цитатнах)
Да, обаче ми прави впечатление, че масовият отговор е "Да, почти всички момичета (особено в България) са материалистки".
Това разпространено мнение би трябвало да се основава поне на малко истина?

Така е. Но останалото го говорят наизуст.
Едва ли някой 15-16-17 годишен пикльо (каквито са повечето тук) има собствена кола и собствени пари и гадже,което ги иска,за да говорят такива изучени глупости.Плащали са сметки в кафета сигурно и вече "почти всички момичета еди какво си... за пари" На такива приказки не вярвам и всеки,който ги казва ми е фалшив. Не заради мнението си,а за това,че пишат/говорят нещата без да ги осмислят ама и грам.

ShtrudeL
09-29-2009, 14:00
Да ти кажа честно, ShtrudeL, когато аз бях тийнейджърка (демек преди 6-7 годинки), нещата съвсем не бяха като сега. Може би нямаше толкова много момченца с гъзарски коли и момичетата се занимаваха с момичешки работи.
За това се чудя... днес май вече не е така и нещата не са толкова прости, колкото ги помня?

Мхм...и мен ме дразни тва.

LadyDi
09-29-2009, 14:02
Да, за това съм съгласна.
Повечето мнения са обосновани не на СОБСТВЕН опит, а на чужд опит или това, което си мислят, че виждат отстрани.
Интересното е, че единствено момчетата твърдят, че момичетата са материалистки.
Само че, това което виждаме НИЕ, може да го изтълкуваме съвсем погрешно.
Де да знам, този въпрос май има прекалено много аспекти.

dimitar_ak
09-29-2009, 14:03
@LadyDi

На това аз му казвам чалга поколение. Не е задължително девойчето да слуша чалга. Просто ценностната му система е друга. Изгледай 2 чалга клипа и ще разбереш за какво говоря.

LadyDi
09-29-2009, 14:05
Ооо, аз още ходя по дискотеки. Нямам нужда от чалга клипове :D

ShtrudeL
09-29-2009, 14:06
Интересното е, че единствено момчетата твърдят, че момичетата са материалистки.

Това също до някъде е въз основа на общоприетото.
А момичетата го отричат,за да защитят името си на "жена",както момчетата защитават егото си.
И аз го отричам,но не за да защитя това,понеже не съм жена. (даже ми обидно да ме наричат така) Но така или инече...кой ще ми повярва? Не ми и пука де. До сега пари не съм искала от никое момче или да ми купува каквото и да е. Даже една дъвка не съм искала. И в кафетата (които рядко посещавам по нежелание) съм искала аз да си плащам сметката и ми е ставало неудобно ако ми я плати момче.

ShtrudeL
09-29-2009, 14:07
На това аз му казвам чалга поколение.

Ахм. И това е отчайващо.

valdesbg
09-29-2009, 14:09
Хубаво си приказвате тук. Май нямате нужда от мен :)

Да отбележа че Лейди-то и Щрудела пак крият всички в малкия си джоб :)

dimitar_ak
09-29-2009, 14:13
Хубаво си приказвате тук. Май нямате нужда от мен :)

Да отбележа че Лейди-то и Щрудела пак крият всички в малкия си джоб :)

Е сипи и ти де. Ще стане по-хубаво

WrongLife
09-29-2009, 14:55
Според мен ние момчетата сме си виновни изцяло за тези "материалистки". Щом не можем да се харесаме на едно момичеq ние не отстъпвамe... и за да защитим егото си се отитваме да я "купим". Някой се поддават. :? :shock:

stupiddog
09-29-2009, 15:03
Факт е , че в България е пълно с такива момичета :?

Detestation
09-29-2009, 16:24
Да позная? Ти нямаш пари, българските момичета не те харесват и затова си решил да си го изкараш на тях.
Умна стратегия.

Ами всъщност имам :] Никога не бих тръгнал да се хваля, че съм богат, тъй като за мен това не е важно, но за теб явно е. И много българки ме харесват именно по тази причина, без да се интересуват какъв човек съм, за разлика от чужденките.
Как прецени от 2 изречения, че за мен парите са важни?

А Вие как преценихте от 2 изречения, драги модераторе, че той няма пари и българските момичета не го харесват? Защото нещо не Ви схванах логиката.
Та съм напълно съгласна с темата. Доста голяма част от българските момичета, но и от момчетата също, трябва да премислят доста основно ценностната си система.
Някой в темата каза, че само момчетата казвали, че доста от момичетата са материалистки. Е, не е вярно. И аз го казвам. ;)

beautifulstrangerfan
09-29-2009, 18:28
Та съм напълно съгласна с темата. Доста голяма част от българските момичета, но и от момчетата също, трябва да премислят доста основно ценностната си система.
Някой в темата каза, че само момчетата казвали, че доста от момичетата са материалистки. Е, не е вярно. И аз го казвам. ;)

Кратко, ясно и много вярно. Благодаря за мнението :]

Виждам, че докато съм отсъствал, тук са ставали интересни неща.


Да ти кажа честно, ShtrudeL, когато аз бях тийнейджърка (демек преди 6-7 годинки), нещата съвсем не бяха като сега. Може би нямаше толкова много момченца с гъзарски коли и момичетата се занимаваха с момичешки работи.

Това звучи страхотно .. може би просто съм тийнейджър в неподходящото време (макар и скоро да излизам от тази възраст).

Колкото до мненията на ShtrudeL - крайно неуместни. Звучат ми като изказвания на стара мома, която мрази всичко и всички, докато плете чорапи на една кука на някоя пейка в парка :]

ShtrudeL
09-29-2009, 19:49
Колкото до мненията на ShtrudeL - крайно неуместни. Звучат ми като изказвания на стара мома, която мрази всичко и всички, докато плете чорапи на една кука на някоя пейка в парка :]

хохохо ^__^
Аз не мога да мразя.
А мненията ми са си ебати готинопичовните и си ги обичам,щото знам,че съм права. <3

Dollystar
09-29-2009, 20:02
Въпреки, че съм момиче съм много съгласна с теб. Повечето ми познати и приятелки ходят с мъже(най-точно казано) и когато някой каже: Не е ли голям за теб те гледат странно.
За парите донякъде също си прав, но пак има и такива ,и такива всеки е различен, може би си страдал от момичета, които са с теб само заради парите примерно и затова мислиш така, но винаги има и сиво, не всичко е черно и бяло.
Пък и момичета толкова много и е малко обидно да ни слагаш под общ знаменател! :P :-)

beautifulstrangerfan
09-29-2009, 20:51
Пък и момичета толкова много и е малко обидно да ни слагаш под общ знаменател! :P :-)

Никога не съм ВИ слагал под общ знаменател, но това не означава, че момичетата със сбъркана ценностна система не са много повече от останалите. А останалите нека излезат от анонимност! ;]

hehehe
09-29-2009, 20:56
Е нали знаете всеки няма пари . Един за хляб , друг за джип :)

LadyDi
09-29-2009, 21:56
Според мен ние момчетата сме си виновни изцяло за тези "материалистки". Щом не можем да се харесаме на едно момичеq ние не отстъпвамe... и за да защитим егото си се отитваме да я "купим". Някой се поддават. :? :shock:Това мнение ми харесва отчасти. И ме кара да се замисля :)

И искам да отбележа и дори дебело да подчертая следния факт:

АЗ НЕ СЪМ МОДЕРАТОР!!!

И преди още някой заблуден младеж да ме нападне с тази титла (която за съжаление, явно се превръща в обида в този форум), искам да кажа, че дори И ДА БЯХ МОДЕРАТОР, това пак не би ми пречело да изказвам мнението си, когато съм/не съм съгласна с нещо.
Престанете да изтъквате форумния ранг или социалното положение на определен човек като предпоставка за това дали трябва или не трябва да си замълчи.
Аман от стереотипи.
Вие като видите звездички и сте като заблудени овце.

JekoV
09-30-2009, 05:56
Искам да знам колко от вас споделят мнението ми, че голямата част от момичетата в България са материалистки, които не знаят какво е истински важно в живота. Интересите им се свеждат до пари, момчета и дрехи, като вторите две са всъщност следствия от първото.

Въобще сред българските момичета властват преобърнатите ценности .. Във форума циркулират истории за 13-годишни момиченца, които имат връзка с 20-годишни мъже, 15-годишни, които ходят с 30-годишни и т.н. Те очевидно ги мислят за „по-зрели” и „по-опитни”, а не за обикновени извратеняци, които просто нямат шанс да бъдат забелязани от жените на тяхната възраст, каквито са всъщност. По-късно, като станат на 20, същите тези момичета започват да преследват богати чичковци. А в резултат на това момчетата и младите мъже масово се изпедерастяват (колкото и грозна да е тая дума), тъй като няма кой да им обърне внимание.

Нека всички момичета, които мислят, че не отговарят на това описание, не се чувстват обидени от думите ми :] Вярвам, че в България все още съществуват и нормални момичета, с разумни представи за живота и истинска ценностна система, но за съжаление те стават все по-малко и по-малко. Затова всичките ми връзки досега са били с чужденки, вероятно и за в бъдеще ще е така.

Ти даже много спести мани преобърнатите ценност.То са лигавщини,то искат да властвад над мажа,искат всичко или нищо,държът се глупаво,надменно.Само защото знаят, че квото искат лесно го намират от гледна точка на мъжко ;) и секс ще си намерат ако приритат и момче за връзка ако приритат.А най-големия парадокс е че се реват за момчета, който да ги обичат.Идват тия момчета обичат ги истински те почват женскките простотиии лигават се дразнят момчето то колкото и да е добро му писва няква женска заради добротата му да му се качва на главата къса ги.Те почват с крокодилските сълзи, а момчето най-много да спре да му пука за момичета и да се откаже от любовтта друго не му остава(ще дава той всичко за някой който само взема и нито връща нито цени даденото)[Ето защо се казва че жените незнаят кво искат щото искат нещо получават го и го губат от глупоста си]..То и за тва момчетата са "говеда" щото момичетата ги направиха "маймуни", после говеда.

P.S. Ima i izklucheniq.Razlichni jenski vqrvam go, no sa tolko rqdko che dori ne mi se pishe za tqh ;) To si eba veko napravo.

JekoV
09-30-2009, 06:28
Искам да знам колко от вас споделят мнението ми, че голямата част от момичетата в България са материалистки, които не знаят какво е истински важно в живота. Интересите им се свеждат до пари, момчета и дрехи, като вторите две са всъщност следствия от първото.

Въобще сред българските момичета властват преобърнатите ценности .. Във форума циркулират истории за 13-годишни момиченца, които имат връзка с 20-годишни мъже, 15-годишни, които ходят с 30-годишни и т.н. Те очевидно ги мислят за „по-зрели” и „по-опитни”, а не за обикновени извратеняци, които просто нямат шанс да бъдат забелязани от жените на тяхната възраст, каквито са всъщност. По-късно, като станат на 20, същите тези момичета започват да преследват богати чичковци. А в резултат на това момчетата и младите мъже масово се изпедерастяват (колкото и грозна да е тая дума), тъй като няма кой да им обърне внимание.

Нека всички момичета, които мислят, че не отговарят на това описание, не се чувстват обидени от думите ми :] Вярвам, че в България все още съществуват и нормални момичета, с разумни представи за живота и истинска ценностна система, но за съжаление те стават все по-малко и по-малко. Затова всичките ми връзки досега са били с чужденки, вероятно и за в бъдеще ще е така.

Ти даже много спести мани преобърнатите ценност.То са лигавщини,то искат да властвад над мажа,искат всичко или нищо,държът се глупаво,надменно.Само защото знаят, че квото искат лесно го намират от гледна точка на мъжко ;) и секс ще си намерат ако приритат и момче за връзка ако приритат.А най-големия парадокс е че се реват за момчета, който да ги обичат.Идват тия момчета обичат ги истински те почват женскките простотиии лигават се дразнят момчето то колкото и да е добро му писва няква женска заради добротата му да му се качва на главата къса ги.Те почват с крокодилските сълзи, а момчето най-много да спре да му пука за момичета и да се откаже от любовтта друго не му остава(ще дава той всичко за някой който само взема и нито връща нито цени даденото)[Ето защо се казва че жените незнаят кво искат щото искат нещо получават го и го губат от глупоста си]..То и за тва момчетата са "говеда" щото момичетата ги направиха "маймуни", после говеда.

P.S. Ima i izklucheniq.Razlichni jenski vqrvam go, no sa tolko rqdko che dori ne mi se pishe za tqh ;) To si eba veko napravo.

LadyDi
09-30-2009, 06:47
Колко е хубаво да се появи някой, без да прочете мненията на 10 страници до момента и направо да си шляпне собствената гледна точка, гордо да се изплющи в гърдите и да заяви: "Е, те тва е истината, батка"...

miminka__94
09-30-2009, 08:42
Да позная? Ти нямаш пари, българските момичета не те харесват и затова си решил да си го изкараш на тях.
Умна стратегия.

Дръж на чужденките. Няма нищо по-хубаво от смесените бракове.


това ме разби :razz:

еми честно казано ако всички твой набори са със същото ограничено мислене като теб нормално е момичетата да си търсят по-големи и зрели от вас - нищо лично :)

miminka__94
09-30-2009, 08:47
не разбирам защо когато някое момче не може да даде на момичето това от което тя има нужда(не говоря за пари,а за внимание,обич,грижи) и момичето намери тези неща при по-зрял мъж вината не се търси в момчето което я е оставило да си тръгне,а веднага се казва ооо тва момиче е МАТЕРИАЛНО ... ебаси :shock: :booooomb:

beautifulstrangerfan
09-30-2009, 19:30
не разбирам защо когато някое момче не може да даде на момичето това от което тя има нужда(не говоря за пари,а за внимание,обич,грижи) и момичето намери тези неща при по-зрял мъж вината не се търси в момчето което я е оставило да си тръгне,а веднага се казва ооо тва момиче е МАТЕРИАЛНО ... ебаси

Когато някое момиче намери "това, от което тя има нужда" у някой "по-зрял мъж", защото не е успяла да ги получи от дадено момче, то тогава "по-зрелият мъж" си е чисто и просто педофил, а момичето има влечение към педофили и е готово да изпълнява извратените им желания. Няма значение дали е материлистка или не, тя просто е с изкривена ценностна система. И такива момичета, които се оставят в ръцете на педофилите, са далеч по-голяма заплаха за обществото от самите педофили.

LadyDi
09-30-2009, 21:42
не разбирам защо когато някое момче не може да даде на момичето това от което тя има нужда(не говоря за пари,а за внимание,обич,грижи) и момичето намери тези неща при по-зрял мъж вината не се търси в момчето което я е оставило да си тръгне,а веднага се казва ооо тва момиче е МАТЕРИАЛНО ... ебаси

Когато някое момиче намери "това, от което тя има нужда" у някой "по-зрял мъж", защото не е успяла да ги получи от дадено момче, то тогава "по-зрелият мъж" си е чисто и просто педофил, а момичето има влечение към педофили и е готово да изпълнява извратените им желания. Няма значение дали е материлистка или не, тя просто е с изкривена ценностна система. И такива момичета, които се оставят в ръцете на педофилите, са далеч по-голяма заплаха за обществото от самите педофили.
Тъпо, тъпо, тъпо.

beautifulstrangerfan
10-01-2009, 08:14
Тъпо, тъпо, тъпо.

Ех, ще умреш от злоба значи .. регистрирах се в тоя форум само преди седмица и с ShtrudeL ще се побъркате вече от опити да ме затапите :D

LadyDi
10-01-2009, 08:21
Първо, не е злоба. Просто мнението ти е тъпо. И никой не те напада, заради това, че си нов или че си се регистрирал преди седмица. Просто мнението ти е тъпо според мен.
Нито убеждавам някого в това, както виждаш, нито нищо.
Не знам що решаваш, че съм злобна :)

FromAutumToAshes
10-01-2009, 09:10
Не прочетох всички мнения, но поне прочетох по-гопямата част. Някои хора тук (според мен) мислят много грешно. До голяма степен подкрепям автора, но има и неща за които не съм съгласен.

За каква любов говорим при положение, че дадения мъж е 20 години по-голям от момичето. Та те дори нямат обща тема на разговор. Възрастния човек има къде, къде по-големи проблеми от една 16 годинша пикла. Такива връзки са чиста доза материални. Било то да се вози ма БМВ , да ходи по скъпи барове, било то секс. Много може да се говори по тази тема. Но просто има каточели няколко гледни точки на проблема. Не може да се каже на 100% кое е правилно, и кое е грешното. В крайна сметка всеки преценя за себе си, какви сме ние, че да съдим човек за действията му. А решението е (поне това съм направил аз) преценя ли, че момието е "кифла" ( да го кажем така за по кратко и ясно за потребителите) просто не се занимавам и да си пиля нервите.

Само не знам колко хора ще ме нападнат след този ми коментар. Щото като гледам то това става тука. Нападка след нападката, ама здраве да е :) Peace \\//

LoveRetroMusic
10-01-2009, 11:02
Тая тема още ли съществува :-o
http://www.femalefirst.co.uk/images/girl-next-door.jpg

beautifulstrangerfan
10-02-2009, 19:54
Ето още една музикална илюстрация към темата ми, надявам се че от английски няма смисъл да превеждам :

PINK

Stupid Girls

Stupid girl, stupid girls, stupid girls
Maybe if I act like that, that guy will call me back
Porno Paparazzi girl, I don't wanna be a stupid girl

Go to Fred Segal, you'll find them there
Laughing loud so all the little people stare
Looking for a daddy to pay for the champagne
(Drop a name)
What happened to the dreams of a girl president
She's dancing in the video next to 50 Cent
They travel in packs of two or three
With their itsy bitsy doggies and their teeny-weeny tees
Where, oh where, have the smart people gone?
Oh where, oh where could they be?

Maybe if I act like that, that guy will call me back
Porno Paparazzi girl, I don't wanna be a stupid girl
Baby if I act like that, flipping my blond hair back
Push up my bra like that, I don't wanna be a stupid girl

(Break it down now)
Disease's growing, it's epidemic
I'm scared that there ain't a cure
The world believes it and I'm going crazy
I cannot take any more
I'm so glad that I'll never fit in
That will never be me
Outcasts and girls with ambition
That's what I wanna see
Disasters all around
World despaired
Their only concern
Will they fuck up my hair

Maybe if I act like that, that guy will call me back
Porno Paparazzi girl, I don't wanna be a stupid girl
Baby if I act like that, flipping my blond hair back
Push up my bra like that, I don't wanna be a stupid girl

..;]

LadyDi
10-02-2009, 20:18
Почвам да си мисля, че си гей...

ShtrudeL
10-02-2009, 20:25
Почвам да си мисля, че си гей...

И тва е вариант ...наистина...

beautifulstrangerfan
10-02-2009, 21:05
LadyDi написа:
Почвам да си мисля, че си гей...


И тва е вариант ...наистина...

Хах по принцип би било доста просташко да кажа "ами елате в нас да видите дали съм гей или не", но за събеседници като вас мисля, че си е тъкмо на място ..;]

И все пак кое ви накара да достигнете до това велико прозрение, уважаема Двойна коалиция?

LoveRetroMusic
10-02-2009, 21:10
Тая тема още ли съществува :-o
http://www.femalefirst.co.uk/images/girl-next-door.jpg

LadyDi
10-02-2009, 21:13
LadyDi написа:
Почвам да си мисля, че си гей...


И тва е вариант ...наистина...

Хах по принцип би било доста просташко да кажа "ами елате в нас да видите дали съм гей или не", но за събеседници като вас мисля, че си е тъкмо на място ..;]

И все пак кое ви накара да достигнете до това велико прозрение, уважаема Двойна коалиция?
Да идвам у вас да проверявам дали си гей или не?
АЗ СЪМ БЪЛГАРКА. Стой далече от мен :) Не говоря фешън език като полски или финландски. Плюс това съм с объркана ценностна система и не разбирам твоите възвишени полети.

peshopurko
10-02-2009, 21:15
LadyDi написа:
Почвам да си мисля, че си гей...


И тва е вариант ...наистина...

Хах по принцип би било доста просташко да кажа "ами елате в нас да видите дали съм гей или не", но за събеседници като вас мисля, че си е тъкмо на място ..;]

И все пак кое ви накара да достигнете до това велико прозрение, уважаема Двойна коалиция?
просто комплексирани пубери, които търсят с кой да се заяждат...

LadyDi
10-02-2009, 21:23
Отдавна излязох от пубертета, но ме кефи как се набирате да обиждате.

anisummer
10-02-2009, 21:31
И аз съм съгласна с автора. Не искам да прозвучи ,че се хваля, но съм задоволена от гледна точка на парите и то бих казала доста. Искам да отбележа , че повечето от момчетата като видят издокарано момиче и я смятат за кифла и к*рва. Но до една степен ако бях момче и аз 6их си мислил така. Аз,като всяко едно момиче много обичам модата, козметиката, здравословното хранене и т.н.Обличам се много хубаво, но за мен е недопустимо да се наконтиш, а в същото време и да не си си научил урока. В никакъв случей не ме привличат мамчета тип-гъзари. Напротив-винаги би ме впечатлило момче което е по-потайно.Дразнят ме изтърканите фрази като от рода: ,,За теб си мисля".Много момчета са ме харесвали, но винаги са ме сваляли много евтино, защото първото им впечатлени е , че съм кифла,но не е така. Бих казала , че най-накрая си намерих момче , който се интересува от мен не само като вънщност , но и като човек.

ShtrudeL
10-02-2009, 21:35
Ахм. И аз мисля,че си "кифла".

beautifulstrangerfan
10-02-2009, 21:44
АЗ СЪМ БЪЛГАРКА. Стой далече от мен Не говоря фешън език като полски или финландски. Плюс това съм с объркана ценностна система и не разбирам твоите възвишени полети.

Колко жалко наистина ..:]

Относно "фешън" езиците - за съжаление и аз не ги говоря. С полския се научих да се справям на някакво елементарно ниво, оказа се че има супер много думи които са почти 1 към 1 с българските. А финския (фински, не финландски) .. там нямам шанс, в него думите от по 20 и повече букви са си нещо обикновено :Р

Иначе с въпросните момичета си комуникирах на английски/френски.


И аз съм съгласна с автора. Не искам да прозвучи ,че се хваля, но съм задоволена от гледна точка на парите и то бих казала доста. Искам да отбележа , че повечето от момчетата като видят издокарано момиче и я смятат за кифла и к*рва. Но до една степен ако бях момче и аз 6их си мислил така. Аз,като всяко едно момиче много обичам модата, козметиката, здравословното хранене и т.н.Обличам се много хубаво, но за мен е недопустимо да се наконтиш, а в същото време и да не си си научил урока. В никакъв случей не ме привличат мамчета тип-гъзари. Напротив-винаги би ме впечатлило момче което е по-потайно.Дразнят ме изтърканите фрази като от рода: ,,За теб си мисля".Много момчета са ме харесвали, но винаги са ме сваляли много евтино, защото първото им впечатлени е , че съм кифла,но не е така. Бих казала , че най-накрая си намерих момче , който се интересува от мен не само като вънщност , но и като човек.

Ако описанието, което направи на себе си, е вярно, значи спокойно можеш да се смяташ за Перфектното момиче :] И съвсем не е очудващо, че си намерила подходящия човек до себе си.

LadyDi
10-02-2009, 21:54
но за мен е недопустимо да се наконтиш, а в същото време и да не си си научил урока.
Кой урок? Защото ако е тоя по български език, определено си пропуснала да го научиш. Но ти е простено - все пак се обличаш хубаво :)

Linns
10-03-2009, 05:20
Не знам що решаваш, че съм злобна :)

Защото си! :neutral: И повечето тук сме го забелязали, нищо лично (изказвам мнение) ..


По темата: За съжаление това което автора е написал е много вярно, а вие сте прекалено ограничени за да го осъзнаете, какво сте се обяснявате че значи няма пари и т.н. !? Много знаете няма що.. Евала на момчето за темата!

JustAnotherGirl
10-03-2009, 06:38
Еми пич както вече съм казвала в подобни теми живеем в материален свят, ти кв очакваш 8)
П.П.: LadyDi си е пекана.Тва че се опитва да отври очите на някои хора за някои неща, а те не желаят да свалят розовите си очила и я възприемат за злобна си е техен личен проблем.

valdesbg
10-03-2009, 06:46
Пиша само за да се изкажа в подкрепа на Лейди.

Девойката си е супер точна, и вижда нещата без розови балончета и сълзливи реалности. Това че на вас не ви изнася подобно поведение и подобни думи, не е неин проблем.

Моля да не категоризирате хората, и конкретно Марина, по този показател.

Priceless
10-03-2009, 06:52
И аз съм съгласна с автора. Не искам да прозвучи ,че се хваля, но съм задоволена от гледна точка на парите и то бих казала доста. Искам да отбележа , че повечето от момчетата като видят издокарано момиче и я смятат за кифла и к*рва. Но до една степен ако бях момче и аз 6их си мислил така. Аз,като всяко едно момиче много обичам модата, козметиката, здравословното хранене и т.н.Обличам се много хубаво, но за мен е недопустимо да се наконтиш, а в същото време и да не си си научил урока. В никакъв случей не ме привличат мамчета тип-гъзари. Напротив-винаги би ме впечатлило момче което е по-потайно.Дразнят ме изтърканите фрази като от рода: ,,За теб си мисля".Много момчета са ме харесвали, но винаги са ме сваляли много евтино, защото първото им впечатлени е , че съм кифла,но не е така. Бих казала , че най-накрая си намерих момче , който се интересува от мен не само като вънщност , но и като човек.

Да, а аз съм Дева Мария.

buffalo88
10-03-2009, 07:31
не разбирам защо когато някое момче не може да даде на момичето това от което тя има нужда(не говоря за пари,а за внимание,обич,грижи) и момичето намери тези неща при по-зрял мъж вината не се търси в момчето което я е оставило да си тръгне,а веднага се казва ооо тва момиче е МАТЕРИАЛНО ... ебаси

Когато някое момиче намери "това, от което тя има нужда" у някой "по-зрял мъж", защото не е успяла да ги получи от дадено момче, то тогава "по-зрелият мъж" си е чисто и просто педофил, а момичето има влечение към педофили и е готово да изпълнява извратените им желания. Няма значение дали е материлистка или не, тя просто е с изкривена ценностна система. И такива момичета, които се оставят в ръцете на педофилите, са далеч по-голяма заплаха за обществото от самите педофили.

Мамка му винаги съм се чудел дали някой има същото мнение за тоя тип педофилия! Евала !

vuryss
10-03-2009, 07:39
Не сте първите и последните които ще дъвчат тази тема. Че поколенията деградират в буквалния смисъл с всяка изминала година спор няма, малко свястни като цяло останаха и това са повечето от хората с християнски ценности.

Лошото е че и да го мадрим дори с 5к постове нема да променим никой нали? Ако някои се чувства засегнат или драсва някоя глупост тука или като прочете 1-вия пост бие Х-са. Ние не сме хората които ще съдим кои какво прави - не ни е дадена тази власт, има кои да ни съди всеки поотделно като му доиде часа. Опитвайте да променяте хората и наи вече тези които са близки до вас чрез вашето поведение а не чрез оплакване по форумите.

По темата - и момичета и момчета се увличат по члгаджииския манталитед но това не може да се спре или по точно нема достатачно хора и власт които да се опълчат на това. Ако вие бъдете различни и засрамвате злото чрез доброто, това може да докосне и да промени животи :)

valdesbg
10-03-2009, 07:48
Смея да твърдя че в случая с педофилията автора на темата е доста прав.

Виновния е самото момиче. Не е виновен, зрелия мъж, както и незрялото момче. И двамата предлагат различни неща и е нормално някой да ги харесва, както и друг да не ги харесва.

Важното е обаче да се открият изкривяванията, които пораждат тези различия в "услугите" предлагани от различните възрасти. А именно 5-6-8 и така нататък години разлика между момичето и момчето. В тийн годините че до 30 нормалната разлика ще е 3-4 до 5 години максимум. Като преди 20 тя е 2.

И така, разсъждавам си на глас :)

ShtrudeL
10-03-2009, 09:09
Не знам що решаваш, че съм злобна :)

Защото си! :neutral: И повечето тук сме го забелязали, нищо лично (изказвам мнение) ..

[b]Така ли...аз не съм го забелязала. Май не знаеш какво е да си злобен.