PDA

View Full Version : Учредиха мюсюлманска партия



amk933
09-26-2009, 15:24
http://dnes.dir.bg/2009/09/26/news5130964.html

^Нямам думи. :-x

Как ще коментирате новината?
Не ни ли стига ДПС? :x

kerata
09-26-2009, 16:05
ми аз гледах по Тази сутрин тоя дето е направил партията каза,че ще направи такава партия и Ани Салич му каза,че не може да има партия на такива основи и сега уж не е била мюсюлманска партия

REPRESSED
09-26-2009, 16:08
Никакви шансове, на каквито и избори да участва, никакви шансове.Премахнахме дпс след толкова години във властта, че на някакви малоумни мохамедани от село ли ще се оставим?Хах, сигурно.

Jeuelle
09-26-2009, 16:35
Юзеир Юзеиров каза, че с лидера на ДПС Ахмед Доган са близки приятели.

е ...

amk933
09-26-2009, 16:42
Юзеир Юзеиров каза, че с лидера на ДПС Ахмед Доган са близки приятели.

е ...

ДПС умря, оп съживи се.... :(

ivanstef
09-26-2009, 17:36
Да ги ебба в умрелите джагали

deputata
09-26-2009, 18:04
Споко,бат Бойко никога няма да им позволи да я регистрират официално 8-) Пък тез селяндури да си правят "партийни" събрания колкото искат :D

amk933
09-26-2009, 18:59
^Ама тя вече е регистрирана... :x

AutumnTears
09-26-2009, 19:01
СМЪРТ
!!!

REPRESSED
09-26-2009, 19:05
Добре, и регистрирана да е - пак нищо няма да направят.Видя се че на народа му писна от дпс и успяхме да я изхвърлим от пряката власт.Какво остава за някакви селски анонимници при положение, че създават подобна етническа антиконституционна партия?Като търговищенец мога да кажа, че съм пълен оптимист за неуспеха на тази 'партия'.

LINKNOT
09-26-2009, 20:07
Колкото повече,толкова по-добре! Ще си разпиляват вота и няма да влизат във властта при избори. ;)

montana6
09-26-2009, 20:49
Добре, и регистрирана да е - пак нищо няма да направят.Видя се че на народа му писна от дпс и успяхме да я изхвърлим от пряката власт.Какво остава за някакви селски анонимници при положение, че създават подобна етническа антиконституционна партия?Като търговищенец мога да кажа, че съм пълен оптимист за неуспеха на тази 'партия'.

Въпроса е, че не може да е регистрирана! Нямат право! Ето и член от конституцията за справка - "Чл. 11. (4) Не могат да се образуват политически партии на етническа, расова или верска основа, както и партии, които си поставят за цел насилствено завземане на държавната власт."

deputata
09-26-2009, 20:49
^Ама тя вече е регистрирана... :x
Дам,ей сега гледах репортажа по БТВ. Добре де,как така са позволили да я регистрират? Та,това противоречи с конституцията :x А председателят й говореше,че искали във всеки град в България да има Османски паметници :shock: Но както и да е,говоря пред свършен факт.Дано никога да не получат реална власт.

amk933
09-26-2009, 21:03
^Ама тя вече е регистрирана... :x
Дам,ей сега гледах репортажа по БТВ. Добре де,как така са позволили да я регистрират? Та,това противоречи с конституцията :x А председателят й говореше,че искали във всеки град в България да има Османски паметници :shock: Но както и да е,говоря пред свършен факт.Дано никога да не получат реална власт.

Гледах БТВ и аз! Не иска ли те властта, ама искали да са в управлението... :-x Ама и ние сме си виновни! Вместо сега да имаше един митинг пред конституционния съд и да ходеха всички 6 милиона българи на избори ние се жалваме....

REPRESSED
09-26-2009, 21:20
Искали турски паметници във всеки град, искали турски имена на улици пак във всеки град, искали да участват в управлението, искали след време да дадат кандидат за президент....да си искат, друг е въпроса, че няма кой да им го даде.Просто няма да стане тяхната, и 10 азиатско-мохамедански 'партии' да изникнат пак няма да успеят.
От репортажа разбрах, че трябват 5 хиляди симпатизанти за да може тая пародия на партия да се регистрира в съда.Дано поне там си отворят малко очите, защото ако и тая се регистрира без проблем ще се убедя какви туркофили има на най-горните етажи на властта.

shadow4
09-27-2009, 08:41
Точно щях да пускам такава тема,amk ме е изпреварил.

ivanstef
09-27-2009, 10:59
^Ама тя вече е регистрирана... :x
Дам,ей сега гледах репортажа по БТВ. Добре де,как така са позволили да я регистрират? Та,това противоречи с конституцията :x А председателят й говореше,че искали във всеки град в България да има Османски паметници :shock: Но както и да е,говоря пред свършен факт.Дано никога да не получат реална власт.

Гледах БТВ и аз! Не иска ли те властта, ама искали да са в управлението... :-x Ама и ние сме си виновни! Вместо сега да имаше един митинг пред конституционния съд и да ходеха всички 6 милиона българи на избори ние се жалваме....

Всъщност като се замисля има регистрирани супер много партии, но да се регистрират да участват в изборите, това вече е друга работа

anesthetic
09-27-2009, 11:57
Няма какво толкова да се притесняваме за тези ...
ДПС-то нямаха власт, но имаха твърд електорат, докато тия няма как да наберат толкова електорат, колкото тях ...
А и да не забравяме, че всеки има право да направи Партия : )

kristo
09-27-2009, 21:02
Аз се чудя на Баце ви Бойко и неговото правителство... нали щяха да възпират исляма и турцизацията, нали уж са патриоти, даже националисти ужким... А и те като БСП допускат турцизацията и ислямизацията. Не се заблуждавайте, че тази партия е нищо- имат пари от ислямския свят, от ислямистки фундаменталистки фондации. Обаче къде спи новото правителство питам аз, а?! Питам специално амк933, който знам, че е върл гербаджия... Кога ще се махнат новините на турски език, кога ще бъде изкарано извън закона ДПС, кога ще бъде спряна Ирена Кръстева, защото продължава да купува вестници и телевизии? Демек старата схема си продължава, а "новите" никак не са нови, а са същите като старите, макар че обещават промяна. Каква промяна, какви 5 лева? Учредяването на тази антиконституционна партия е още едно красноречиво доказателство, че ПРОМЯНА НЯМА ДА ИМА, ЧЕ ГЕРБ СА СЪЩИТЕ КАТО БСП, ДПС И НДСВ- ПОПУЛИЗЪМ ДО ДУПКА И ТОВА Е!

amk933
09-27-2009, 21:13
Аз се чудя на Баце ви Бойко и неговото правителство... нали щяха да възпират исляма и турцизацията, нали уж са патриоти, даже националисти ужким... А и те като БСП допускат турцизацията и ислямизацията. Не се заблуждавайте, че тази партия е нищо- имат пари от ислямския свят, от ислямистки фундаменталистки фондации. Обаче къде спи новото правителство питам аз, а?! Питам специално амк933, който знам, че е върл гербаджия... Кога ще се махнат новините на турски език, кога ще бъде изкарано извън закона ДПС, кога ще бъде спряна Ирена Кръстева, защото продължава да купува вестници и телевизии? Демек старата схема си продължава, а "новите" никак не са нови, а са същите като старите, макар че обещават промяна. Каква промяна, какви 5 лева? Учредяването на тази антиконституционна партия е още едно красноречиво доказателство, че ПРОМЯНА НЯМА ДА ИМА, ЧЕ ГЕРБ СА СЪЩИТЕ КАТО БСП, ДПС И НДСВ- ПОПУЛИЗЪМ ДО ДУПКА И ТОВА Е!

Оооо, въобще не ми се спори с теб на същата тема. Ти си тотален песимист, който не вижда в нищо хубаво - хубавото. Минали са 3 месеца от началото на новото правителство и с енаправиха пъти повече неща, отколкото миналото направи за последната си година. Има подсъдими министри, което не се е случвало. Ирен Кръстева не знам да е купила още вестници и телевизии. Всички сделки, докато тя беше шеф на тотализатора се разследват. Едно разследване, което да издържи в съда не трае 10 дена, ако нямаш нищо против. Няма боклуци в училищата, все отнякъде трябва да се почне. Върнаха се парите от ЕС. За мен новото правителство си е идеално и след 4 години, като дойдат избори, ако продължава с това темпо, ще мога да го подкрепя и ще се редя на опашка да чакам, както е отвъд океана. Единствения грешен ход за сега, е евентуалната отмяна на двойното гражданство. Ти колкото искаш си плюй - все ми е тая. Колкото и смисъл да намирах да споря с теб в началото, вече и капка не виждам. Подръжниците на някои националистически и етнически партии страдат от тотален песимизъм. :(

kristo
09-27-2009, 21:28
За три месеца вече толкова се осраха, че... ама все пак да им дадем още малко време и от мен да мине, айде! Правя тоя малък компромис, макар че нищо ново не виждам. И БСП се хвалеха с големи икономически растежи и ала-бала, ама се усети, че за такива и дума не може да става, макар да вадеха някакви иначе много убедителни статистки.

Както се вижда днеска за един ден, три бранша протестират(как не ги е срам)- полицаи, животновъди и железничари, или и те трябва да чакат 3 месеца или може би 4 години, да мине мандата, та тогава да кажат, че са недоволни и че не усещат промяна?

Не ми се занимава да ти открия всичките гафове досега на новото правителство, щото ще кажеш, че се заяждам на дребно, но си насъбраха толкова черни точки за отрицателно време, че няма накъде. Има и някои положителни неща наистина- върнаха се спрени пари от програмите на ЕС, но не виждам тези пари да са използвани по предназначение. Това е брат, просто бъди реалист ще ти кажа аз, защото аз съм такъв. Хубаво е да се верва на сладки приказки, но аз отдавна следя политиката и съм се научил да не вярвам на всеки убавец, дето дойде на власт и отвори голямата торба с обещанията, демек с популизма.

amk933
09-27-2009, 22:22
За три месеца вече толкова се осраха, че... ама все пак да им дадем още малко време и от мен да мине, айде! Правя тоя малък компромис, макар че нищо ново не виждам. И БСП се хвалеха с големи икономически растежи и ала-бала, ама се усети, че за такива и дума не може да става, макар да вадеха някакви иначе много убедителни статистки.

Както се вижда днеска за един ден, три бранша протестират(как не ги е срам)- полицаи, животновъди и железничари, или и те трябва да чакат 3 месеца или може би 4 години, да мине мандата, та тогава да кажат, че са недоволни и че не усещат промяна?

Не ми се занимава да ти открия всичките гафове досега на новото правителство, щото ще кажеш, че се заяждам на дребно, но си насъбраха толкова черни точки за отрицателно време, че няма накъде. Има и някои положителни неща наистина- върнаха се спрени пари от програмите на ЕС, но не виждам тези пари да са използвани по предназначение. Това е брат, просто бъди реалист ще ти кажа аз, защото аз съм такъв. Хубаво е да се верва на сладки приказки, но аз отдавна следя политиката и съм се научил да не вярвам на всеки убавец, дето дойде на власт и отвори голямата торба с обещанията, демек с популизма.

Хахаха. Добре. Голям реалист си. За това не виждаш нищо хубаво. Като толкова критикуваш, отиди и се хвани и оправи всички проблеми за 3 месеца, защото става много лесно да оправиш бакиите на 8 години крадене и брокерски сделки. Факт е, че много се прави. Винаги ще има недоволни и неразбрани и винаги ще има протести, защото първо, живеем в демокрация и хората имат право да изразяват недоволството си и второ, защото недоволни винаги ще има. Най-малкото в момента е криза и парите са преброени.

whiteboy
09-27-2009, 23:20
От АТАКА ще подадат сигнал до прокуратурата за турската партия:


"АТАКА ще подаде сигнал до прокуратурата и до всички възможни институции за учредяването на новата партия на верска основа "Мюсюлман демократичен съюз" (МДС) в с. Славяново, защото тя по същество е антиконституционна." Това заяви вчера лидерът на националистите Волен Сидеров по повод учредяването в събота на новата протурска партия от братята Али и Юзеир Юзеирови

http://www.vestnikataka.com/?module=displaystory&story_id=68012&format=html

kristo
09-28-2009, 12:38
Е те това е редовното оправдание на всяко ново правителство- много лошо наследство имаме от предишното правителство, трябва ни най-малко един мандат да си краднем и ние по нещо, опа, грешка на езика, да "оправим" всичко...

Това, че имало много лошо наследство не е никакво оправдание. Да бяха мислили затова преди да дойдат на власт. И поне да не хвърлят такива огромни обещания, че всичко ще цъфне и върже, а да си кажат- това и това можем да оправим, това и това не, защото нямаме условия. 20 години всеки само с това се оправдава- лошо наследство.Идва с огромни обещания, че ще ревизира всичко и че ще вкара корумпираните от миналия мандат в затвора и накрая никой не вкарва в затвора. Така ще бъде и сега просто защото ГЕРБ произлизат от всички партии на прехода и в тях има хора от всякъде. Това са стари кадри на други партии, които вече са управлявали, издънили са се и сега се пребоядисват за да са пак на власт и да лъжат, че вече са се "променили", че вече са с нови лица. Така че не ми ги обяснявай ти на мене тия. От най-малко 7-8 години следя политиката в България и съм наясно със всичко. НАУЧИЛ СЪМ СЕ ДА НЕ ВЯРВАМ НА ПОПУЛИСТКИ ПАРТИИ КАТО НДСВ, ГЕРБ, СДС, ДСБ, ЗА ДПС И БСП ПРОСТО НЯМА СМИСЪЛ ДА ГОВОРЯ, ТЕ СА ПОВЕЧЕ ОТ ЯСНИ ПОНЕ. НЕ МОГАТ ДА ИЗЛЪЖАТ НИКОЙ.

kerata
09-28-2009, 15:45
пич още не е регистрирана ама тея нахалните казват,че ще искат
кръщаване на улици,площади и даже градове на турски имена,защото били 15% от населението на България

kristo
09-28-2009, 15:57
Е те нищо чудно да кажат след това, че не са 15% от населението на България, а да кажем 45%. Тяхната джагалско-ислямистка наглост минава всички граници. Редно е ако не властта, то ние обикновените българи да се вдигнем и да смелим тая миризлива измет на кайма. Писна ми от тъпа, малоумна толерантност и непукизъм. Да се изселват в Турция барабар с ислямските си червени полумесеци, паметници и говна, аман от измети в тая държава! Ние ли сме най-големите шарани дееба, в една Гърция досега да са премазали от бой тия отрепки :x :x :x

bulgarian1878
09-28-2009, 16:14
Докато има хора, които да ги приемстват с "добре дошли" ще е така. Поле ще им вземат и къщата, но тия същите ще са толкова заблудени и промити, че дори сами ще си я дадат.

amk933
09-28-2009, 16:42
Докато има хора, които да ги приемстват с "добре дошли" ще е така. Поле ще им вземат и къщата, но тия същите ще са толкова заблудени и промити, че дори сами ще си я дадат.

8-) Това ме изкефи, но за съжаление джамията се е превърнала в основен център на партиен популизъм и фанатизъм и нищо чудно скоро ДПС или тия да се сдобият с имотите на любимите си подръжници. Май в някои секти е така, ако не се бъркам? :-o

bulgarian1878
09-28-2009, 18:58
Определено, това е едно от най-трудните неща да обясниш на обикновенния човек. Той казва: "какво лошо има в джамиите, и те си имат вяра", а когато му обясниш, че джамиите в България не изпълняват ролята на молитвен храм, започват: "расист!" Баси, какво расистко има в това... оО

Иначе си и прав, да, сектанска му работа. :D

SolusChristus
09-28-2009, 20:39
Събирам чета юнаци, да ходим да им бутаме паметниците.

Повече инфо на ЛС. 8-) 8-) 8-)

ivanstef
09-29-2009, 20:49
Събирам чета юнаци, да ходим да им бутаме паметниците.

Повече инфо на ЛС. 8-) 8-) 8-) :D те ще го бутнат без нас...

Vesk0u
09-29-2009, 20:57
Петиция против мюсолманската етническа, анти-българска партия: http://www.bgpetition.com/sprete-suzdavaneto-na-nova-etnicheska-partiq/index.html

Подписвайте се и разпространявайте по Skype, ICQ, форуми, блогове и всякакви други всевъзможни начини!

kerata
09-30-2009, 17:07
до колкото разбрах ВМРО ще го съборят до 1 седмица ако не то свалят доброволно ама така и трябва

deputata
09-30-2009, 18:39
Хора,партията не е регистрирана и като гледам няма да бъде.Дори примиера Борисов каза че е противоконституционна.

Firstwave
10-03-2009, 11:31
Днеска щяхме да го бутаме ама ни изпревариха.

Cryptica
10-03-2009, 14:50
Като се замисля през последните десетина години какви неща стават в България и в политиката ни, почвам да се чудя. И ми е любопитно, и си мисля: дали пък по времето на комунизма не сме били мааалко по-добре от сега? Вярно, арестували са хора и за дреболии като драскане по сгради и паметници, трошене на пейки, критикуване на партията. Нямало е много свобода на словото и печата. Но пък е имало дисциплина, и що годе безопасност по улиците. Чудя се при всички плюсове и минуси на управлението сега, и на управлението тогава, кое все пак е по-добре и кое бих предпочела? Хиляди тъпи партии (влючително последната) сега, които се борят за власт, а не си вършат работата, или една, която си върши по-добре работата, но не търпи критика, и държи на пълна дисцилина в обществото? Не мога да реша.

bulgarian1878
10-03-2009, 16:58
Аз бих предпочел комунизма. И какво лошо има в това да арестуваш някой, който е счупил градска пейка? А парите за тая пейка не са ли на народа, не са ли на данъкоплатеца? Какво лошо има в това да арестуваш някой, който драска и цапа фасадите на стените? Нима не е наша боята по административната сграда?

Е, че е нямало свобода на словото е огромен минус, да.

Само, че сега ни пейки имаме, ни хубави и измазани огради имаме, ни свобода на словото отново.

deputata
10-03-2009, 17:19
Хора нека се придържаме към темата :( Ей сега ще се напълни с коментари относно комунизма,та после да се чуди човек за какво е била темата първоначално.

xHARDCANDYx
10-05-2009, 18:43
SolusChristus написа:
Събирам чета юнаци, да ходим да им бутаме паметниците.

Повече инфо на ЛС. Cool Cool Cool
Very Happy те ще го бутнат без нас...


Те вече май ги бутнаха...

kristo
10-18-2009, 22:52
Аз бих предпочел комунизма. И какво лошо има в това да арестуваш някой, който е счупил градска пейка? А парите за тая пейка не са ли на народа, не са ли на данъкоплатеца? Какво лошо има в това да арестуваш някой, който драска и цапа фасадите на стените? Нима не е наша боята по административната сграда?

Е, че е нямало свобода на словото е огромен минус, да.

Само, че сега ни пейки имаме, ни хубави и измазани огради имаме, ни свобода на словото отново.
Само че през комунизма хората са били вкарвани по затвори или концлагери, защото не приемат тази идеология, не приемат "Партията" за своя партия и искат да живеят в демокрация, а не в диктатура, в която целия им живот е конструиран и контролиран от същата партия. Ако за теб избиването на политическия и интелектуалния елит на царска България е без значение, не бих могъл да те разбера, но предвид това, че си патриот не вярвам да разсъждаваш по този начин.

OldSchoolH8
11-25-2009, 22:16
amk933,ти не си ли "толерантен"?Или мюсюлманите са лошите терористи,които вредят на твоите братя отвъд океана? :?

amk933
11-25-2009, 22:31
amk933,ти не си ли "толерантен"?Или мюсюлманите са лошите терористи,които вредят на твоите братя отвъд океана? :?

Прост си, ама чак дрънчиш. Като си попаднал тука днес поне не прави тъпи и неподготвени коментари. Да си беше мръднал гъза и да беше се опитал да разбереш кой какъв е в раздела. Тогава в изпълнената ти си бистри и проницателни мисли тиква можеше да изникне някаква свястна мисъл. За сега за голословене, неподготвен изказ и тъпи коментари имаш 6.00. 8)

И не разбирам какво си се заял с мене? Нито ме познаваш, нито си прочел 5 мои коментара тук, нито си наясно какъв съм, що съм, какво правя тук. Не ти е ясно дори как мисля. Но като си си ограничен какво да те правя - прави си тъпи изводи. След като мозакът ти е достатъчно плитък да съди по картинки - евала. Радвай се на живота.

OldSchoolH8
11-25-2009, 22:38
Извини ме.Какъв невежа съм!Оттук нататък ще пускам мнения когато ти кажеш.Не мисля че си помяр,лъжат те,не си помяр.Ти си най-образованият и най-добре запознатият с всичко човек.Ти си повече и от човек.Маймун!

amk933
11-25-2009, 22:45
Извини ме.Какъв невежа съм!Оттук нататък ще пускам мнения когато ти кажеш.Не мисля че си помяр,лъжат те,не си помяр.Ти си най-образованият и най-добре запознатият с всичко човек.Ти си повече и от човек.Маймун!

Да точно! Колко си ми умничък. Иди се помоли на чичо Хитлер за лека нощ и помоли тати да ти прочете "Моята борба" преди да заспиш. Колко мило... :razz:

OldSchoolH8
11-25-2009, 22:53
Айде стига сме спамили.Добре се справяме,ма по форумите е тъпо.Ше се засечеме,ше се разбереме.Само не знам дали ше успея да се разбера с подобен аристократ като теб... :(

amk933
11-25-2009, 23:01
Айде стига сме спамили.Добре се справяме,ма по форумите е тъпо.Ше се засечеме,ше се разбереме.Само не знам дали ше успея да се разбера с подобен аристократ като теб... :(

На дали. Аз не обръщам внимание на тези, които не познавам. ;) Нито ще можеш да стигнеш до мен, нито ходиш на местата, на които аз ходя, нито познаваш хората, които аз познавам, нито някога ще бъдеш част от средата, откоято аз съм част. Просто там няма тъпи дегенерати и ограничени малоумници като теб. 8)

OldSchoolH8
11-25-2009, 23:06
Не е вярно.Всеки може да отиде до зоологическата градина и да види теб и твоята среда.Е,наистина ти си крайно образован и "светнат".Слаби теми нямаш.Възхищавам ти се!Не си помяр!

amk933
11-25-2009, 23:11
Не е вярно.Всеки може да отиде до зоологическата градина и да види теб и твоята среда.Е,наистина ти си крайно образован и "светнат".Слаби теми нямаш.Възхищавам ти се!Не си помяр!

Аз не съм майка ти, за да ме търсят в клетките. ;)

OldSchoolH8
11-25-2009, 23:13
Хитър си! :D

bulgarian1878
11-26-2009, 06:49
rofl.

Радвайте се, че нямам модераторски права... :oops: