PDA

View Full Version : Радвайте се на това което имате, бе



MetalZone
09-26-2009, 14:41
От къде да започнем... хмм... да видим

Първо, имате покрив над главата
Вторo, имате семейство
Трето, мама, тате цакат всичко на готово
Четвъртво, не знаете какво е да ядете ... от живота ( някой знаят, но повечето лапешняри, не! )

Защо тогава се тръшкате '' Нее, той ме заразя, ходихме две сед. много го обичам '' или '' Не мога повече, искам да умра... аз съм на 12 той е на 56 как да му кажа, че го харесвам/обичам '' или '' Не мога да живея без него... познавам го от два дни '' '' Видях го един път, край ще се женя за него... ''

Я да видим сега к'во правим

Когато нямате пари
Когато ви гонят от вкъщи
Когато няма къде да отидете
Когато нямате никой
Някой знаят, но повечето не.
М?

... тогава почнете да хленчите и да стенете... все гледам теми на по 15/16/17 'орица дет само се тръшкат за тези, наглед маловажни работи... моля, дигнете малко кофата, има време за гаджета... наблягайте на другите работи... давам пример с мен си: Имал съм малко момичета и сега да умра ли? Не, както виждате не ми пука особено... да цинкям? Стеня? Не! Продължавате напред и готово... единстевената стойноста тема в този раздел е http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=283873 ... ей, такива трябва да са темите в ''любов''... с това дет го казах нищо няма да променя, но вие ще разберете и тогава ще съжалявате, че сте се палили за такива работи... а през това време е могло да направите много неща... смислени... замислете се какво имате и го оценете... :]

PS: Ако откриете някоя грешка, свиркайте. Че много набързо го проверих. :]

LoveRetroMusic
09-26-2009, 14:49
Това е темата! Май трябва важна да я направят ;D

LadyDi
09-26-2009, 14:52
MetalZone, колкото и да съм съгласна с теб, забравяш две много важни неща.
Първо, форумът се казва TEENproblem.
Второ, разделът се казва "ЛЮБОВ".

Възрастта на ТИЙНОВЕТЕ е 13-19 години.
И е напълно естествено да има точно такива теми тук.

MetalZone
09-26-2009, 15:03
MetalZone, колкото и да съм съгласна с теб, забравяш две много важни неща.
Първо, форумът се казва TEENproblem.
Второ, разделът се казва "ЛЮБОВ".

Възрастта на ТИЙНОВЕТЕ е 13-19 години.
И е напълно естествено да има точно такива теми тук.

Мхм, но си мислех, че поне един ще си стъпи на краката :]

LadyDi
09-26-2009, 15:04
Трудна работа :)
Просто животът в тази възраст е скучен и има нужда от драма.

vas4e3to0
09-26-2009, 15:05
MetalZone, колкото и да съм съгласна с теб, забравяш две много важни неща.
Първо, форумът се казва TEENproblem.
Второ, разделът се казва "ЛЮБОВ".

Възрастта на ТИЙНОВЕТЕ е 13-19 години.
И е напълно естествено да има точно такива теми тук.
Абсолютно съм съгласна с теб :grin: :-)

Zaharinka
09-26-2009, 15:23
Темата е хубава,но напразно...Вчера бях свидетел на следната гледка 2 момичета на привидни 14-15 години се натискат с двама полицай на възраст 30+.Бях потресена,но няма значение.Това е една от прекрасните картинки на повечето тийнчета които реват за щяло и нещяло...

lipsvashh_mi
09-26-2009, 15:34
Това е темата! Май трябва важна да я направят ;D
така...животът е наистина хубав и трябва да помним само хубавите неща,а лошите да оставим в миналото...чудя се защо хабим винаги най-много нерви,за хората на които не им пука за нас и си играят с чувствата ни както си искат,а тези,които наистина ги е грижа или не ги забелязваме или просто не искаме да сме в тяхната компания :?

xoxi
09-26-2009, 15:40
По-голяма част от тийновете не се интересуват от ценностите на живота. (имате дом, семейство, хора, които ви обичат и прочие)
Важното е да имат гадже, а ако нямат да се оплакват от последния с който са били. Дай им време да се оплакват или да се вайкат кой-какво-що им казал, направил.. и т.н. и т.н... и т.н.

И тази тема ще я подминат с мисълта, че автора не е влюбен и не може да ги разбере. За това пък ще пуснат тема в която ще има десетина плачещи емотикони и искане на съвет, като ще сме предупредени да даваме сериозни отговори без обиди.

Всичко на по-голямата част от тийновете е като на филм. Ако си достатъчно наблюдателен ще знаеш във всеки момент какво ще направи, какво ще каже и каква ще е първата му мисъл.

GodLovesYou
09-26-2009, 16:03
чалгата е виновна

TheSickMind
09-26-2009, 16:04
Т'ва е темата... =;

chefo9309
09-26-2009, 17:00
Трудна работа :)
Просто животът в тази възраст е скучен и има нужда от драма.
+1...на 16 съм и е доста скучно...но не съм тръгнал да се филмирам и да пускам ревливи теми...но все пак всички сте минали по тоя път и няма смисъл да нападате всеки втори за пуснати ревливи теми, или теми, които ви се струват абсурдни...все пак никой не се е родил научен.. 8)

Kukumqvka
09-26-2009, 17:11
И да приказваш и да не приказваш все същата история ще е.

RaZzer
09-26-2009, 17:12
Грубо казано, но вярно... :?

От такива думи имат нужда хората, които се самозабравят за глупости... поздравления за автора! :)

Punisherrr
09-26-2009, 17:18
Всеки си мисли,че сегашния му проблем е най-тежкия,но в един момент идва следващия( може би по-тежък) и разбираш,че винаги може да е по-зле...
Предполагам, човек няма как да го осъзнае,докато не му се случи.

sladur4etyYy
09-26-2009, 17:26
ти кой си, че да определяш коя е ''единствената стойностна тема в раздела''? всеки с проблмите си, някои хора изживяват всичко по- тежко от други, някои наистина се филмират за глупости, но с тая тема нищо не се променя.

FromAutumToAshes
09-26-2009, 17:34
Прав си за жалост...

MetalZone
09-26-2009, 17:51
ти кой си, че да определяш коя е ''единствената стойностна тема в раздела''? всеки с проблмите си, някои хора изживяват всичко по- тежко от други, някои наистина се филмират за глупости, но с тая тема нищо не се променя.

Аз съм никой, просто казвам коя е най-стойностната тема... то се вижда. :]

m0n4yyy
09-26-2009, 17:55
Това е темата! Май трябва важна да я направят ;D
+ 100 само така!! Тази тема трябва да стане важна !!!

smiirnoff
09-26-2009, 17:56
Аз съм никой, просто казвам коя е най-стойностната тема... то се вижда. :]

пфу, никога не казвай, че си никой, ама НИКОГА

ии аз си се радвам на това, което си имам <3

хубава тема, ама едва ли повече от 15% ще и обърнат някакво по - голямо внимание и ще се замислят .. ^^

vas4e3to0
09-26-2009, 18:03
Темата е страхотна , но повечето няма да й обърнат внимание - всъщност и аз пуснах една такава тема , но се осъзнах , че момчето не е най-важното нещо в живота - и че трябва да се радваме на това което имаме :grin:

Marinchety
09-26-2009, 18:35
ЕДНА ОТ МАЛКОТО СВЕСНИ ТЕМИ !!!!

ThePowerOfLove
09-26-2009, 18:38
Добре казано. Наистина е по-важно, че имаме покрив и семейство, отколкото кой ни се е усмихнал днес и дали погледите означават нещо :? Понякога човек като няма проблеми, му е нужно да си измисля такива..

sweet_sorcerer
09-26-2009, 18:48
MetalZone, колкото и да съм съгласна с теб, забравяш две много важни неща.
Първо, форумът се казва TEENproblem.
Второ, разделът се казва "ЛЮБОВ".

Възрастта на ТИЙНОВЕТЕ е 13-19 години.
И е напълно естествено да има точно такива теми тук.
Точка. :-o

m0n4yyy
09-26-2009, 18:58
И за всички, които намират темата за безинтересна. Замислете се, как бихте се чувствали по- зле, ако загубите роднина ( на никой не го пожелавам) или да скъсате с "любимия"?? Мисля, че този въпрос е достатъчен за да разберете, колко по- съществени неща има от сегашната ни тийн любов. Аа жалко за тези, които не разбират. :? :?

kidwestern
09-26-2009, 19:00
MetalZone, колкото и да съм съгласна с теб, забравяш две много важни неща.
Първо, форумът се казва TEENproblem.
Второ, разделът се казва "ЛЮБОВ".

Възрастта на ТИЙНОВЕТЕ е 13-19 години.
И е напълно естествено да има точно такива теми тук.

1. евалата.
2. изпуснал си и темите в раздел секс: "бременна ли съм- на 16 съм", "да го чукам ли?- на 12-13-14 съм."
3. Темите от точка 2 не са нормални за такъв форум.

LadyDi
09-26-2009, 19:05
MetalZone, колкото и да съм съгласна с теб, забравяш две много важни неща.
Първо, форумът се казва TEENproblem.
Второ, разделът се казва "ЛЮБОВ".

Възрастта на ТИЙНОВЕТЕ е 13-19 години.
И е напълно естествено да има точно такива теми тук.

1. евалата.
2. изпуснал си и темите в раздел секс: "бременна ли съм- на 16 съм", "да го чукам ли?- на 12-13-14 съм."
3. Темите от точка 2 не са нормални за такъв форум.
Вие още ли не сте се научили да отсявате ебавките от сериозните теми?

ShtrudeL
09-26-2009, 19:19
Оф оф оф...айде да не се залъгваме и да се правим на интересни а? 90 на 100 от хората,които споделят мнението на автора съм сигурна,че са точно от онези мрънкащите недоволни от живота с "огроомните проблеми" и депресарските теми.

kidwestern
09-26-2009, 19:24
MetalZone, колкото и да съм съгласна с теб, забравяш две много важни неща.
Първо, форумът се казва TEENproblem.
Второ, разделът се казва "ЛЮБОВ".

Възрастта на ТИЙНОВЕТЕ е 13-19 години.
И е напълно естествено да има точно такива теми тук.

1. евалата.
2. изпуснал си и темите в раздел секс: "бременна ли съм- на 16 съм", "да го чукам ли?- на 12-13-14 съм."
3. Темите от точка 2 не са нормални за такъв форум.
Вие още ли не сте се научили да отсявате ебавките от сериозните теми?

със 1700 мнения зад гърба си как мислиш?

LadyDi
09-26-2009, 19:47
MetalZone, колкото и да съм съгласна с теб, забравяш две много важни неща.
Първо, форумът се казва TEENproblem.
Второ, разделът се казва "ЛЮБОВ".

Възрастта на ТИЙНОВЕТЕ е 13-19 години.
И е напълно естествено да има точно такива теми тук.

1. евалата.
2. изпуснал си и темите в раздел секс: "бременна ли съм- на 16 съм", "да го чукам ли?- на 12-13-14 съм."
3. Темите от точка 2 не са нормални за такъв форум.
Вие още ли не сте се научили да отсявате ебавките от сериозните теми?

със 1700 мнения зад гърба си как мислиш?
Предпочитам да не мисля. Като гледам как старателно се отговаря на най-големите ебавки във форума... ми е ясно колко ги отсявате.

MetalZone
09-26-2009, 20:24
но се осъзнах

Браво, това идеята на темата... :]

Sintya
09-26-2009, 20:33
Това е тийн форум, нормално е. Наистина, преди времето е било различно, има разглезени тийнове и тн и тн.
Всички сме различни, на някои им харесва - на някои не.
Темата е наистина стойностна, но някои я разбират, други - не чак до там, или по точно я възприемат различно.
Така де, всеки си има собствен живот това е, не можем нищо да променим. Или можем, но много трудно!

AFT
09-26-2009, 22:16
Как пък не ви писна от такива теми? Сериозно, КАК? Не само тинейджърите не осъзнават какво имат и блабла. Повечето хора са така. Половината от подкрепилите темата като им разбият сърцето, ограбят ги или им се случи нещо друго толкова приятно, дали си казват "бах го, имам покрив над главата, родители, които се грижат за мен и пакет пуканки в шкафа над мивката"? Ми, не, не го казват. И не само защото повечето нямат шкаф над мивката или пуканки в наличност. Плюс, че това е форум, в който тинейджъри споделят проблемите си. Нормално е да не се пускат много щастливи теми от хора без проблеми. For fuck's sake. Стана много дълго, не ми се обяснява повече, просто престанете да философствате и да си мислите, че сте открили топлата вода с тея "уникални" теми, защото не сте.

bogzfaggot
09-27-2009, 00:17
Как пък не ви писна от такива теми? Сериозно, КАК? Не само тинейджърите не осъзнават какво имат и блабла. Повечето хора са така. Половината от подкрепилите темата като им разбият сърцето, ограбят ги или им се случи нещо друго толкова приятно, дали си казват "бах го, имам покрив над главата, родители, които се грижат за мен и пакет пуканки в шкафа над мивката"? Ми, не, не го казват. И не само защото повечето нямат шкаф над мивката или пуканки в наличност. Плюс, че това е форум, в който тинейджъри споделят проблемите си. Нормално е да не се пускат много щастливи теми от хора без проблеми. For fuck's sake. Стана много дълго, не ми се обяснява повече, просто престанете да философствате и да си мислите, че сте открили топлата вода с тея "уникални" теми, защото не сте.Откакто съм тука(това ми е втори профил)тва най много ме дразни в целия форум.Не разбрахте ли че всеки си смята неговия проблем за важен..боже

thespark
09-27-2009, 00:50
поредния професор ..... жалко за аватара на Димбаг

TheBlueAvalanche
09-27-2009, 01:25
Еми аз се радвам...

Hilary_
09-27-2009, 10:56
Добре де има вярни неща в написаното от теб, но все пак нали за това е тийн форума .. и понеже на всеки му е скучно и иска да си разнообрази живота за това толкова се впряга в такива "маловажни проблеми" (пиша го в кавички, защото за тях са важни .. )

много по - важни са нещата, които имат повечето (дом, родители, пари), но понеже са свикнали с тях за това не се оценяват .. и пак казвам това са днешните тийнове ..

Sh@d0w
09-27-2009, 15:36
много по - важни са нещата, които имат повечето (дом, родители, пари), но понеже са свикнали с тях за това не се оценяват

Някои неща се оценяват едва когато ги изгубиш,може би това е причината. :)

moneycomeme
09-27-2009, 15:52
Отдавна съм на твоето мнение!Много си прав,но и истината е че във всеки етап от живота си проблемите ни са различни и сега ни се струват много големи проблеми,когато едно гадже ни зареже,точно зареди това,че това е едно от малкото неща,които сме печелили сами и изгубили сами.Когато порастнем сегашните ни проблеми ни се струват смешни,също както сега на мен ми се струва смешно,че едно момиче пише ,,На 13 съм и нямам гърди,, , но това е нейн проблем в момента,нейн живот и това я вълнува.И е нормално,всички сме минали по този път,но се правим на интересни и ги псуваме и обиждаме.Трябва да си помагаме,форумът е за това.......да си помагаме (happy) btw Поздравления за темата,сигурна съм много хора се нуждаят от нея :) :) :)

MetalZone
09-27-2009, 17:10
Отдавна съм на твоето мнение!Много си прав,но и истината е че във всеки етап от живота си проблемите ни са различни и сега ни се струват много големи проблеми,когато едно гадже ни зареже,точно зареди това,че това е едно от малкото неща,които сме печелили сами и изгубили сами.Когато порастнем сегашните ни проблеми ни се струват смешни,също както сега на мен ми се струва смешно,че едно момиче пише ,,На 13 съм и нямам гърди,, , но това е нейн проблем в момента,нейн живот и това я вълнува.И е нормално,всички сме минали по този път,но се правим на интересни и ги псуваме и обиждаме.Трябва да си помагаме,форумът е за това.......да си помагаме (happy) btw Поздравления за темата,сигурна съм много хора се нуждаят от нея :) :) :)

Всичко се осъзнава твърде късно, но се осъзнава. За хорицата дето се заяждат, спрете, да не почна аз. Просто искам да помогна с тази тема, и мисля, че помогнах поне на един човечец. :]

kidwestern
09-27-2009, 17:29
MetalZone, колкото и да съм съгласна с теб, забравяш две много важни неща.
Първо, форумът се казва TEENproblem.
Второ, разделът се казва "ЛЮБОВ".

Възрастта на ТИЙНОВЕТЕ е 13-19 години.
И е напълно естествено да има точно такива теми тук.

1. евалата.
2. изпуснал си и темите в раздел секс: "бременна ли съм- на 16 съм", "да го чукам ли?- на 12-13-14 съм."
3. Темите от точка 2 не са нормални за такъв форум.
Вие още ли не сте се научили да отсявате ебавките от сериозните теми?

със 1700 мнения зад гърба си как мислиш?
Предпочитам да не мисля. Като гледам как старателно се отговаря на най-големите ебавки във форума... ми е ясно колко ги отсявате.

дефинирай ми отсявам..

LadyDi
09-27-2009, 20:40
Ахахаха
Тва не очаквах да ме попиташ :)
Ок, перефразирам: Не сте ли се научили да разбирате коя тема е ебавка и коя е сериозна.
Защото масово наблюдавам как се дават сериозни и много "компетентни" отговори в теми, които са толкова измислени, че чак ти избождат очите.

kidwestern, не говоря конкретно за теб. А по принцип във тоя форум.
Темите в раздел "Секс" са 80% ебавки, 10% сериозни и 10% някакви глупави анкети.

fenastz
09-28-2009, 14:35
Аз пък обичам фурнети със сирене. Който не го кефят да се shиба.