PDA

View Full Version : Music-bg.eu?



juliee
09-26-2009, 18:26
Някой знае ли какво става с тоя сайт?Много ми харесваше,но отскоро не работи... Може и да кажете някакъв подобен сайт :)

RadioMan
09-26-2009, 20:08
Еми кво да стане като админа е 91 набор и хал хабер си няма от копютри :D :D

kamelchety
09-26-2009, 20:10
Еми кво да стане като админа е 91 набор и хал хабер си няма от копютри :D :D
съгласна съм с тебе на мене ми удари бан и си мисли че ме уплаши хахах има и по хубави сайтове от този ;)

RadioMan
09-26-2009, 20:13
Мн е тъп админа на music-bg.eu такива прости постове слага , че аман а цяло лято как ми бавеше саита малииии ту ме пускаше ту не , а постовете цяла седмица на 211 поста стоя :D :D :D

juliee
09-26-2009, 20:27
Ми дайте тогава по-хубави сайтове ,подобни на този

kamelchety
09-26-2009, 22:11
аз лично много се кефя на този сайт http://music-place.net/ винаги има нови песни .. а този сайт админката много проста :-D на Music-bg.eu :D

RadioMan
09-27-2009, 17:40
Те там всички прости и надути добре че го затвориха няма място в мрежата .

аз съм фен на този саит всеки ден качвам хаус www.99mp3bg.net

Di
09-27-2009, 17:43
Питах администратора и каза,че е затворен,щото имало проверки от НСБОБ и няма да го има сайта повече.

donika1979
09-28-2009, 07:39
Те там всички прости и надути добре че го затвориха няма място в мрежата .


Благодаря за класификацията. Трогната съм. :-x :-x То така , щото сме прости сме те търпяли толкова време, и обмисляхме и друго за теб, но както и да е...това всичко защото сме ПРОСТИ.
За всички , който ги интерисува!!!
Сайта имаше невероятен Администратор (може да се разровите из мрежата, за да разберете, как е направен сайта и колко е чат Админа) и смея да кажа , че и екипа си бяхме ОК, просто имаше правила и следяхме да бъдат спазвани. Но излезнохме тъпи и прости , щото българите не сме свикнали някой да иска от нас да си спазваме правилата, но здраве да е.
Сайта го няма и няма да бъде пуснат отново. На всички ни е много кофти, защото си имахме всичко , а което ни липсваше "простия" ни Админ ни го правеше до ден два.
На всички , който им липсваме , искам да им кажа , че и те ни липсват много. На добър час и до нови срещи :-)

x1
09-28-2009, 10:11
Еми кво да стане като админа е 91 набор и хал хабер си няма от копютри :D :D
Кой е тъп ве маймуно?
Слушай кво мойто момченце, аз за разлика от тебе разбирам ДОСТАТЪЧНО от програмиране
за да не крада хорските сайтове, както хората крадяха от нас,
и да НЕ СЕ МОЛЯ КАТО КУЧЕ за модераторски права като теб.

Помниш ли ве?
Помниш ли как се мазнеше и се молише на всички администратори,
за модераторски права, помниш ли го как лазеше и лижеше задници?
Но никой не те огря.

Помниш ли как, ни "благодареше", че не сме ти изтрили темата,
и "Проекта" ти отново продължавал, щото много те кефел сайта?


Мн е тъп админа на music-bg.eu такива прости постове слага , че аман а цяло лято как ми бавеше саита малииии ту ме пускаше ту не , а постовете цяла седмица на 211 поста стоя :D :D :D

Тъп е татко ти, че се е изпразнил в майка ти а не в сифона и си се родил ти.
Искаш ли да запаля и да дойда до добричката ти кулиба и да ти
строша и кътните зъби бе крива физиономио?
Като ти бавеше сайта, някой караше ли те да се натискаш с тъпите си ремикси?

RadioMan
09-28-2009, 18:46
А ве еи оди паси овцете на село и си кради нелегалните песни от нета и си ги пускаи в шибания ти форум тук нямаш място крада идеи , молял съм се за права а ве еи да те светна аз те бъзиках ве умрял съм за твоите мизерните права в тъпия ти форум да ти кажа в аха бг е по яко да си мод отколкото в шибан форум като твоя !! Аиде отиваи да пасеш овцете а като си завършиш висшо за ИТ тогава ми прави форум и саит !!! Добричка колиба а ве еи аз живея на центъра ве ела ве да те натупат яко

GossipGirl89
09-28-2009, 18:50
А ве еи оди паси овцете на село и си кради нелегалните песни от нета и си ги пускаи в шибания ти форум тук нямаш място крада идеи , молял съм се за права а ве еи да те светна аз те бъзиках ве умрял съм за твоите мизерните права в тъпия ти форум да ти кажа в аха бг е по яко да си мод отколкото в шибан форум като твоя !! Аиде отиваи да пасеш овцете а като си завършиш висшо за ИТ тогава ми прави форум и саит !!! Добричка колиба а ве еи аз живея на центъра ве ела ве да те натупат яко

висшо :lol:

kamelchety
09-28-2009, 20:35
Те там всички прости и надути добре че го затвориха няма място в мрежата .


Благодаря за класификацията. Трогната съм. :-x :-x То така , щото сме прости сме те търпяли толкова време, и обмисляхме и друго за теб, но както и да е...това всичко защото сме ПРОСТИ.
За всички , който ги интерисува!!!
Сайта имаше невероятен Администратор (може да се разровите из мрежата, за да разберете, как е направен сайта и колко е чат Админа) и смея да кажа , че и екипа си бяхме ОК, просто имаше правила и следяхме да бъдат спазвани. Но излезнохме тъпи и прости , щото българите не сме свикнали някой да иска от нас да си спазваме правилата, но здраве да е.
Сайта го няма и няма да бъде пуснат отново. На всички ни е много кофти, защото си имахме всичко , а което ни липсваше "простия" ни Админ ни го правеше до ден два.
На всички , който им липсваме , искам да им кажа , че и те ни липсват много. На добър час и до нови срещи :-)
ОоО Божеее гледали да спазват правилата :-D :-D :-D я неме карайте да се смея аз бях редовна посетителка на този сайт и виждах колко бяха спазвани правилата като всичко се копираше от signal.bg , slava .. темподобни айде айде недейте,че сте смешни ако толкова ви е бил перфектен сайта да не е закрит сега ... а и като гледах админката как ги спазваше та напрао се изяждаше хаха

RadioMan
09-28-2009, 20:36
Хахахаха Нокаут :D

А да допълня саита е затворен и заради ДОНИКА която цял ден качваше неизлезли песни това е абсолютно незаконно , да качиш песен която не е излязла официално и да ми я пуска , в нета .Момиче ти знаеш ли , че така нарушаваш авторските права на песента на издателя , и на самия изпълнител това е абсолютно нелегално и е против правилата .Мислех , че всеки го знае

donika1979
09-28-2009, 22:54
Хахахаха Нокаут :D

А да допълня саита е затворен и заради ДОНИКА която цял ден качваше неизлезли песни това е абсолютно незаконно , да качиш песен която не е излязла официално и да ми я пуска , в нета .Момиче ти знаеш ли , че така нарушаваш авторските права на песента на издателя , и на самия изпълнител това е абсолютно нелегално и е против правилата .Мислех , че всеки го знае
Ти си пълен психопат според мен...Нали се сещаш че я боли шапката Brithey Spears, дали някой някъде си в БГ и е пуснал песента. Все пак тез песни съм ги сваляла от чужди сайтове, не съм ги записвала у нас. Уникално тъп си ......
В тази тема няма повече и да надникна, пишете си каквото искате , а ние си знаем защо стана така със форума и сайта.

kamelchety
09-29-2009, 04:31
Хахахаха Нокаут :D

А да допълня саита е затворен и заради ДОНИКА която цял ден качваше неизлезли песни това е абсолютно незаконно , да качиш песен която не е излязла официално и да ми я пуска , в нета .Момиче ти знаеш ли , че така нарушаваш авторските права на песента на издателя , и на самия изпълнител това е абсолютно нелегално и е против правилата .Мислех , че всеки го знае
Ти си пълен психопат според мен...Нали се сещаш че я боли шапката Brithey Spears, дали някой някъде си в БГ и е пуснал песента. Все пак тез песни съм ги сваляла от чужди сайтове, не съм ги записвала у нас. Уникално тъп си ......
В тази тема няма повече и да надникна, пишете си каквото искате , а ние си знаем защо стана така със форума и сайта.
хахах НЕЗНАЕТЕ? Ами сигорно защото си "спазвахте" добре правилата :-D :D

RadioMan
09-29-2009, 05:42
Хахах ама тя и да знаеше щеше да ви съди до дупка , че и пускате песента нелегално и то в ФОРУМ

vlcb
10-15-2009, 21:41
Пробвай този - http://music-joy.net

Linns
10-15-2009, 21:45
Радвам се, че ви е кеф, ама тва беше един от малкото сайтове от които може да се тегли от чужбина и винаги имаше която и песен да потърся, беше супер организирано и намирах всичко веднага, не ми се е налагало да чакам секунди и всякви такива простотии.. В момента нямам сайт за теглене, 'щото всички ги затвориха, да му еба майката ..

vlcb
10-15-2009, 21:59
Радвам се, че ви е кеф, ама тва беше един от малкото сайтове от които може да се тегли от чужбина и винаги имаше която и песен да потърся, беше супер организирано и намирах всичко веднага, не ми се е налагало да чакам секунди и всякви такива простотии.. В момента нямам сайт за теглене, 'щото всички ги затвориха, да му е** майката ..

Не знам, не съм ползвал този сайт, но мисля, че точно заради това е затворен сайта, шото не ти се е налагало да чакаш за да свалиш песен. Ако разбираш какво имам на предвид