PDA

View Full Version : Паласки



monttitty
09-26-2009, 19:49
Попринцип аз не съм дебела,но имам проблем че каквото и по-колкото и да ям винаги ми се получават паласки и е СУПЕР грозно,особено като нося дънки с ниска талия,а аз такива обичам...та някой знае ли някакви упражнения които мога да права,защото не искам да се подлагам на некви диети 8)

MiRaCuLiXbb
09-26-2009, 20:04
Ще те обезсърча като ти кажа, че с конкретни упражнения не можеш да свалиш паласките, но... Трябва си диета и физически натоварвания според мен.
ПП Ще получиш и различни отговори, няма да те карам да ми вярваш. Дано чуеш, каквото искаш.

24white24
09-26-2009, 20:05
Паласките са знак за обездвижване-наблегни на спорта.

Sintya
09-26-2009, 20:06
Махат се. Аз имах вече не. Диета и МНОГО упражнения. Може дори и танци, навеждания и тн да съчетаеш!
Трябва воля и много вода! :)

s1NNer
09-27-2009, 08:02
Със тичане не се ли махат също?

Shinah
09-27-2009, 10:55
Навеждания настрани му е майката. По много и всеки ден...
И няма такова нещо като "каквото и да ям"... Спри чипса, газираното, луканките етц и ще видиш резултат..

foreverr
09-27-2009, 13:06
Ще те обезсърча като ти кажа, че с конкретни упражнения не можеш да свалиш паласките, но... Трябва си диета и физически натоварвания според мен.
ПП Ще получиш и различни отговори, няма да те карам да ми вярваш. Дано чуеш, каквото искаш.
+1 трябва ти и диета и спорт.Защото само с диета няма да стане, нито пък сам с спорт/трябва и двете/.Само с диета ще отслабнеш в паласките, но и ще е пак отпуснато, а само с спорт ще го стегнеш, но пак ще си ги има, смао където ще са по стегнати.За това трябва и двете...

ri41
09-27-2009, 14:23
Навеждания настрани му е майката. По много и всеки ден...
И няма такова нещо като "каквото и да ям"... Спри чипса, газираното, луканките етц и ще видиш резултат..

girl91
09-27-2009, 18:41
А каква да е тази диета? В смисъл ограничаване на мазни храни, газирано и т.н. ли, защото и аз имам същия проблем като авторката, не пия често газирано и не ям често чипсове и други подобни, а съм доста слаба.

taNcheto93
09-27-2009, 19:26
В повечето случаи при слабите момичета паласките са от задържане на течности(доколкото знам), затова използвайте по-малко сол и приемайте повече течности

Neopitom3na
09-27-2009, 19:48
тичане.. тичанеее 8-)

girl91
09-27-2009, 19:50
Ето нещо полезно, което открих в интернет:
http://www.letsgym.com/2007/03/10/dosadnite-palaski/

Robe
09-27-2009, 22:41
Ще те обезсърча като ти кажа, че с конкретни упражнения не можеш да свалиш паласките, но... Трябва си диета и физически натоварвания според мен.
ПП Ще получиш и различни отговори, няма да те карам да ми вярваш. Дано чуеш, каквото искаш.
+1 трябва ти и диета и спорт.Защото само с диета няма да стане, нито пък сам с спорт/трябва и двете/.Само с диета ще отслабнеш в паласките, но и ще е пак отпуснато, а само с спорт ще го стегнеш, но пак ще си ги има, смао където ще са по стегнати.За това трябва и двете...Едно компетенто мнение в скапания форум....... +++++++++ !

Препоръчвам да отидеш в спортен магазин има едни колани които си ги овиваш около корема докато тренираш, съчетай колана с 30 мин кросче в парка всеки ден ефекта ще е мн бърз + диетите. :)

Sukrovishte
09-28-2009, 12:21
ми да, ще подкрепя всички преди мен - спорт и диета, ама под диета не разбирай да стоиш гладна и жадна... просто ограничи мазните пържени неща, сладкото, гризки всякакви от типа на чипсове, пуканки, тестени крекери и т.н.

имах една приятелка дето имаше доста мазнинки по нея, купуваше си някакви мазила за отсталбаве, мажеше се, лягаше на леглого пред телевизора и почваше да те тъпче със солети, крекери и каквото намери, после се оплакваше че не слабее.... е как да стане?

не прави тази грешка, спорт и физкултура му е цаката, какъвто и да е ще ти се отрази добре