PDA

View Full Version : как да поговоря с нея?!



danibebi
09-26-2009, 19:59
здравейте искам да споделя с вас проблема си и без отрицателни коментари защото искам единствено съвет..момичето което ми се очертава като най-добра приятелка днес ме заряза много гадно и ми стана много кофти..другите ми 2 фр. ми казаха да и се озъбя за което но немога..като се опитах да поговоря с нея започна да ми се отваря и да се държи все едно не и пука за моето мнение и за цялата ситуация..наистина ме заболя и незнам какво да правя-как да поговоря с нея за това без да се караме..моля те дайте ми съвет!!! ;(;(;(

PurpleDream
09-26-2009, 20:11
ем тя е "кифла" майна, ще се наложи да се скарате........

danibebi
09-26-2009, 20:21
не е кифла ;) всъщност е мн готино момиче и не искам да се карам с нея..!! ;);)

PurpleDream
09-26-2009, 20:24
е да бе, като гледам кво си писал/а мн е готина да, нямам думи и аз искам такава приятелка.........да и се исплюя на лицето 8)

danibebi
09-26-2009, 20:33
казах че искам съвети бе..спести си безмислените коментари!! :x :x

sunset_light
09-26-2009, 20:39
Тия ще се окажат прави,озъби се.
Трябва да си извоюваш уважението.
Една моя приятелка беше минала всякакви граници и аз избухнах,разкрещях се.Мина адреналина ,поговорихме и всичко беше окей.Тя даже ми каза да избухвам по-често. :)

Sarafina
09-26-2009, 21:17
Тия ще се окажат прави,озъби се.
Трябва да си извоюваш уважението.
Една моя приятелка беше минала всякакви граници и аз избухнах,разкрещях се.Мина адреналина ,поговорихме и всичко беше окей.Тя даже ми каза да избухвам по-често. :)
Да, трябва да си изказваш мнението, да споделяш какво те дразни... иначе приятелите как ще знаят, един вид...

PurpleDream
09-26-2009, 21:29
казах че искам съвети бе..спести си безмислените коментари!! :x :x
ее съжалявам, че не виждаш смисъл в дълбокомислените ми коментари.....нали имаш други приятели/лки питай тях за мнение, ако могат да ти дадът такова безпристрастно....щом смяташ, че моите са безсмислени....мхм....мхм...

siskas93
09-27-2009, 08:51
Нали знаеш,че колкото си по-добър толкова повече ще ти се качват на главата.Май наистина трябва да и кресниш и да я питаш к'ъв и е проблема с теб и к'во ти се надува.Малко я стресни,излей си яда.Ако тя откаже да говори с теб и не иска да ти обясни какво е станало,че се държи лошо,просто я зае*би,надувай се и ти,направи се че не ти пука.Човек до човек опира рано или късно

sun4e
09-27-2009, 09:11
Да не има някъкъв проблем :-o

Mechanix
09-27-2009, 09:42
Това с озъбването и с караниците са крайни неща, поне за мен. Явно на момичето са му се насъбрали тревоги на главата и оттам :booooomb: Естествено най-добрият вариант е да проведете един кратък разговор, тъй като разбрах, че ти е най-добрата приятелка. Нормално е най-добрият и спокоен човек да излезне от границите и всяко нещо да го издразни, дори и най-малкото (самият аз съм имал такива периоди). Дай й малко време, би трябвало да й мине. Поговорете. Но ако продължава да се държи по този начин с теб, ще трябва да започнете да се опознавате отначало. Някои хора мислят, че като започнат да се правят на повече от това, което са, са много оригинални, но всъщност това само намалява уважението към самите тях. Живот! Пожелавам ти успех и дано да се разберете. :)

danibebi
09-27-2009, 13:48
мерси за разбирането и за пожеланието :) :)