PDA

View Full Version : мисля че се пристрастявам...



jujit0
09-26-2009, 20:32
проблема ми е адски глупав и го знам..начи са съм 8 клас в ново даскало ала бала и всички от моя клас пушат..ииии се досещате само аз покрай тях без цигара..едно такова.. :( ии...така с тях си пуша по 1 по 2 цигарки..и малко така като съм и с другата компания ама не така щото изпитвам непреодолимо чувство да пуша а някак си искам интересно ми е и май за гъзария..щот като запаля и аз палят и те..та така ме притеснява че са в началото ми е яко кеф обаче знам че ще ако продължа кефа ще изчезне рано или късно,но вече ще е късно да ги спра...а някакси май все още не искам да ги спирам..и едно такова чувствам се ужано.. така че моля ви помогнете ми по някъф начин,налейте ми малко акъл,поскарайте ми се малко...да се осъзная че май сама немога :o :o :o

Biskfitka
09-26-2009, 20:52
''налейте ми малко акъл'' аха :lol: нали знаеш,че насила се взима,не се дава ;)
Ми като знаеш,че после ще е трудно спри ги сега.Много тъпи причини си написала (за това ,че си започнала и продължаваш..)

Abigoria
09-26-2009, 20:53
http://bg.wikipedia.org/wiki/%D0%A0%D0%B0%D0%BA_%D0%BD%D0%B0_%D0%B1%D0%B5%D0%BB %D0%B8%D1%8F_%D0%B4%D1%80%D0%BE%D0%B1 Снимката е важна... Помисли си дали си струва :)

MiRaCuLiXbb
09-26-2009, 20:57
Почти всеки е пробвал цигари; някои продължават други не. За мен да убеждаваш някого да прави нещо против волята си - ЕФЕКТ 0. Ако сама не осъзнаеш колко са вредни няма как някой да ти го "налее насила в главата". Мога да те залея с информация, можеш и сама да я потърсиш, но докато нямаш правилната мотивация да ги спреш излагането на факти няма да помогне.
Пък само се замисли... някакък треволяк, навит в хартийка. Ако под "май да гъзарея" намираш оправдание и мотив да си влошаваш здравето толкова по-жалко за теб. Ако можеш да си се представиш отстрани пушенето не те прави с нищо по-интересна или привлекателна за околните, напротив.

bloodymirror
09-26-2009, 21:11
Това зависи от тебе..
не смятам,че малцина са ти казвали колко е вредно пушенето!
Ако имаш акъл.. ако ще и тревата да пуши,ти няма да пропушиш.. няма значение всички ли пушат или един..
:)

niii
09-26-2009, 21:13
Абе отказвай ги щото няма смисъл за газария само да пушиш...

Jeuelle
09-26-2009, 23:32
http://bg.wikipedia.org/wiki/%D0%A0%D0%B0%D0%BA_%D0%BD%D0%B0_%D0%B1%D0%B5%D0%BB %D0%B8%D1%8F_%D0%B4%D1%80%D0%BE%D0%B1 Снимката е важна... Помисли си дали си струва :)

Е, трябваше ли ...

EarthShaker
09-27-2009, 05:35
трябваше :) и тука не важи 'тва няма да се случи на мен'

Djanet
09-27-2009, 05:58
На мен не ми е ясно защо си започнала само за гъзария? Винаги ми е звучало адски тъпо. Ако приятелите ти те харесват, те ще продължат дори и да не пушиш. Щом си забелязала, че се пристрастяваш - спри ги! Както казаха. Какво искаш от нас? : ) Да ти се скараме? Хах! Едва ли ще е от полза...ти ако си решила да пушиш, ще пушиш при всички обстоятелства. Но..тея цигари могат да ти провалят живота.. Особено сега,като си на тази възраст.

ameli
09-27-2009, 10:55
аз също имам компания, дето 5 човека изпушват 1 кутия цигари за по-малко от час, но не пуша :? така че осъзнай се навреме и ги откажи :)

Jeuelle
09-27-2009, 13:28
трябваше :) и тука не важи 'тва няма да се случи на мен'

Пределно ми е ясна тази максима , но когато си на 2 минути от изпушването на последната цигара за деня , такива снимки не са си много на мястото ...

Xeon
10-03-2009, 15:47
Лелелелел, ебати злетаците, неам думи, заеби :Х.."Почнах да пуша за гъзария." лелелеле вземи си отрежи пръстите с нокеторезачка Ве.
После ще гледам тема "Ма защо като съм на 17 и циците са ми 17 милимтера високи и са меки като на баба мръсните чорапи?", както и "ПОМОЩ! Висока съм 1.60, а тежа цели 80 кг, имам много сланини, пуша като строшения комин, който дядо се опита да направи, искам да отслабна!".. злетаци.. спирай тва пушене.. :booooomb: :o
П.С Поне пуши трева, вместо цигари, щото поне ще ти е забавано.. :?

Xeon
10-03-2009, 18:10
И от двете са много лоши последици, но както казах поне ще й/му е забавно.НО най-добре е да НЕ прави нито едно от двете и мани другото, ма пари спестява... :booooomb: :? :)

TalkingAboutYouAndMee
10-03-2009, 20:49
Спри!И аэ така почнах и си преебах эдравето много.Но като се има предвид,че бях стигнала до 2 кутии на ден.

ByK
10-03-2009, 23:02
Абе отказвай ги щото няма смисъл за газария само да пушиш...

cookie_master
10-05-2009, 14:41
За какво да хвърляш по 3 лева на ден е така за да си проваляш здравето.Ако мислиш,че ще си гъзар като пушиш жестоко се лъжеш :?

deni15
11-21-2009, 20:40
П.С Поне пуши трева, вместо цигари, щото поне ще ти е забавано.. :?

Това беше най-глупавия съвет който можеше да дадеш.
хаха да бе един джойнт вместо една цигара поне ще си направиш яко шоуто :lol: :lol: :lol:

Belair
11-24-2009, 11:44
Докъде ли не води глупостта :?

djuki
11-25-2009, 09:03
то едно 90% почват да пушат от гъзария ... и аз май съм от тях ... 8ми клас започнах да пуша и до сега на купон без цигара не оставам , имала съм моменти в които съм си пушила кутия на 3-4 дни и такива които половин година не съм пушила . Ако не искаш да пушиш просто не пуши това , че си с компания , която пуши не значи ,че и ти трябва да го прравиш просто ще седиш с тях и ще им правиш компания !

lawl
11-25-2009, 16:40
проблема ми е адски глупав и го знам..начи са съм 8 клас в ново даскало ала бала и всички от моя клас пушат..ииии се досещате само аз покрай тях без цигара..едно такова.. :( ии...така с тях си пуша по 1 по 2 цигарки..и малко така като съм и с другата компания ама не така щото изпитвам непреодолимо чувство да пуша а някак си искам интересно ми е и май за гъзария..щот като запаля и аз палят и те..та така ме притеснява че са в началото ми е яко кеф обаче знам че ще ако продължа кефа ще изчезне рано или късно,но вече ще е късно да ги спра...а някакси май все още не искам да ги спирам..и едно такова чувствам се ужано.. така че моля ви помогнете ми по някъф начин,налейте ми малко акъл,поскарайте ми се малко...да се осъзная че май сама немога :o :o :o

Кое му е гъзарията ? ДА показваш къв' тъп индивид си ли ? Не си пристрастен ама пушиш щот' другите пушат ?
Порастни и чети книги.Мерси предварително : )

siqnalili
11-30-2009, 12:39
Спирай гиииии, ще съжаляваш един ден...

amk933
11-30-2009, 20:12
П.С Поне пуши трева, вместо цигари, щото поне ще ти е забавано.. :?

Това беше най-глупавия съвет който можеше да дадеш.
хаха да бе един джойнт вместо една цигара поне ще си направиш яко шоуто :lol: :lol: :lol:

Да нали? Само че една цигари джойнт съдържа вредните емисии от ни повече ни по-малко от 20 тютюневи цигари. ;)

shisharkatapz
12-16-2009, 19:55
Хората ги пушат за да се успокоят а вие пишлеметата от гъзария...Ако можеш да отделяш по 5 лв. на ден само за цигари пуши.Ако неможеш по добре не си взимай отрови.

BeCool92
12-16-2009, 21:23
абе това с цигарите вече почва да става банално..аз лично предпочетох спорта пред това да се права на локомотив които след 10 години е за у музея ;) .А натиска от компанията е преодолим..почти всиките ми гаджета са били пушачки и в компанията имах пушачи..ма разума надделява и се отказват :P

shokoladovakaramelka
12-17-2009, 19:01
и аз имам същия проблем ама само като фр запалят и аз тогава иначе мн рядко кат сам сама във вкъщи пуша макар че и тфа зима по често да става.. казаха ми че с наргилето се спират най-лесно ама нз.. а пък и ако наистина след нова годините станат 5 лв май наистина ще ги откажат сички :D

daru6a1
12-18-2009, 20:04
Едно време е било на мода да се пуши .. Сега е смешно и просто от страни ама щом те влече пуши си `за гъзария ` :)