PDA

View Full Version : Поредната тема за момиче



Mar70
09-26-2009, 20:37
Ами мойта "история" всъщност е много странна.Имам симпатии към едно момиче.Тя е от другия клас и много много не си приказваме.Преди 1 месец обаче отидохме заедно в Швейцария.Късмет или не тя седна точно до мен.До тук добре обаче през целия път тамън я заговоря за нещо и някоя нейна приятелка я викне.Просто в случая нямах никакъв шанс.На тази екскурзия бяхме с даскалото и бяхме на обменни начала.Така че отидохме там и 2 дена по-късно вече 5 момчета почнаха да я ухажват и си мисля че тя напълно забрави за мен.Въпреки това тогава тя си имаше гадже,а сега си мисля ,че е скъсала с него.Също така ме мисли за "добро момче" ,което ме обърква още повече.Незнам какво да направя и ако направя нещо незнам как ще реагира.Просто искам да е щастлива и то да е щастлива с мен.Мерси за търпението и за отговорите ! :)

ShtrudeL
09-26-2009, 20:41
ии?

PurpleDream
09-26-2009, 20:52
](*,)

LoveRetroMusic
09-26-2009, 20:56
:lol:

Bixel
09-26-2009, 20:56
](*,)

мн добре казано

Hilary_
09-26-2009, 20:56
ахх .. има си гадже ама после мислиш, че вече си няма .. :lol: опитал се да я заговориш обаче нейните зли приятелки са я заговаряли и ти си нямал шанс .. :lol: тя те мисли за добро момче .. мии покажи й, че си палав .. :lol: :razz: :razz: хохооооо .. :razz: :razz: :razz:

така извод: остави момичето.. явно и теб като всички "те е много срам" да не те изяде .. ясно к'ва е работата .. :-o порасни ..

kAlpaZan
09-26-2009, 20:56
във всяка една тема ще намериш този отговор " просто иди и говори с нея " .. и това за автобуса - "таман да я заговоря и я вика нейна приятелка " .. доста време ти е отнемало секи път да се престрашиш .. иди и говори с нея ... туи ще чуеш в тоз форум ..

yahhooo
09-26-2009, 21:02
Защо няма казарма????
В днешно време като гледам как е тръгнала днешната младеж треа момичетата да правят първите стъпки :-x

doomkillerr
09-26-2009, 21:09
Mar70 - От мен да знаеш, че жените "хора" не ядат! Давай смело и заговори момичето... От срамът няма почти накаква полза за това следващия път, когато видиш въпросното момиче (си кажи на ум - и тя е като мен човек - няма нищо страшно да я заговоря) и действай. Направи и комплимент или започни някоя "обща" тема за разговор! :oops:

PurpleDream
09-26-2009, 21:33
Mar70 - От мен да знаеш, че жените "хора" не ядат!
ти ще кажеш...аз най - обичам синеоки брюнети :lol: :lol:

FromAutumToAshes
09-26-2009, 22:06
Аз ти казвам брат, нейните приятелки само са направили някой заговор против тебе, като видят, че ще я заговориш и я викат. Ц ц ц мама им и шматки :D убий ! Ама сичките ! Да се научат те :-x !

vas4e3to0
09-27-2009, 06:12
Ахам ясно - ние трябва да отидем до дома й и да й кажем , че я харесваш , щото ти не можеш да го кажеш сам!!!! Както казаха другите преди мен - жени/момичета не ядат хора!!! Отиваш казваш й питаш я и като те зареже кво ще стане - света ли ще свърши!!! Нещо не ви разбирам вече!!! :lol:

valdesbg
09-27-2009, 06:20
Ъъъ къде е въпроса/проблема/неяснотата? :-o


П.П.

Mar70 - От мен да знаеш, че жените "хора" не ядат!

Sh@d0w
09-27-2009, 15:03
през целия път тамън я заговоря за нещо и някоя нейна приятелка я викне

Ти да не си бавноразвиващ се :shock:


Просто в случая нямах никакъв шанс

Шанс си имал,но си го изпуснал мой човек :)


Така че отидохме там и 2 дена по-късно вече 5 момчета почнаха да я ухажват и си мисля че тя напълно забрави за мен

Ако си мислиш че света се върти само около теб,си в дълбока заблуда.


Също така ме мисли за "добро момче" ,което ме обърква още повече.Незнам какво да направя и ако направя нещо незнам как ще реагира.Просто искам да е щастлива и то да е щастлива с мен.Мерси за търпението и за отговорите ! :)

Като ти чета поста,оставам с впечатлението че си доста нерешителен...още ти е рано за тези работи,залягай над ученето има време за любов :)

producenta
09-27-2009, 16:19
Ми като я ухажват ти седиш нормално е да те забрави

moneycomeme
09-27-2009, 16:30
Момче,доколкото разирам тя няма сериозна връзка и не е лудо влюбена в друг....Повярвай ми нямаш по-подходящо време от сега да задействаш нещата и да и грабнеш вниманието.Според характера и я кани на места,където смяташ,че ще и е гот,и бъди какъвто искаш да си в нейните очи!Пожелавам ти успехх!! :)

umri
09-27-2009, 17:26
Щом те мисли за "добро момче" забрави за нея. Никога няма да се получи. Смени момичето и подхода.

kidwestern
09-27-2009, 17:27
поредния..