PDA

View Full Version : можете ли без...?



R_Marks
09-26-2009, 21:24
Момчета, можете ли без 'свирки'? Представете си че имате приятелка, на която не й е приятно да го прави , ще уважите ли мнението й или ще настоявате до последно...или в най-тъпия случай ще си потърсите друга?
Искам сериозни мнения.

travmiriaN
09-26-2009, 21:26
Еми естествено че няма да настоявам .. не съм умрял за свирка.. ако не иска секс тогава вече МОЖЕ да си потърся друга ..

ПС: за всичко си има време :] :grin: :grin:

WhiteOneBG
09-26-2009, 21:29
Ще я накарам да се научи да свиква да праи квото и кажа , за да получи каквото иска ...
Секс без свирки и лизане , може направо и без целувки ... абе направо и без вкарването ... само ше се гледаме O.O

R_Marks
09-26-2009, 21:38
абее... устата ми не е създадена да целува задници...

travmiriaN
09-26-2009, 21:40
абее... устата ми не е създадена да целува задници...

k'во исkаш да kажеш с т'вА ??? :|

R_Marks
09-26-2009, 21:41
Добре, имаше една тема където пишеше " чик*я, свирка или секс" и там момчетата казаха , че държат най-много на секс... Всъщност ..не ми пука.. Представи си жена ти ти прай свирка и след това елува децата ти ЯКОООООООООООООООО ! :? :?

Erica1
09-26-2009, 21:42
Добре, имаше една тема където пишеше " чик*я, свирка или секс" и там момчетата казаха , че държат най-много на секс... Всъщност ..не ми пука.. Представи си жена ти ти прай свирка и след това елува децата ти ЯКОООООООООООООООО ! :? :?
Е, кво?! 8-) 8-) :lol:

Youth_boy
09-26-2009, 21:44
Никога не бих налагал някакво мнение или по-особено поведение относно партньорката ми,ако тя е натурално освободена и иска да прави нещо за мен ще е плюс ако не най-много да си поговориме и ако отново откаже то ще се примиря,когато съм влюбен... Ако нещата опират до някаква мимолетна авантюра и двамата сме наясно,че става въпрос за секс тогава ще си искам всичко без да се смущавам,даже ако ми откажат ще се сърдя и ще откажа и аз (на пук на мита че видиш ли мъжа винаги е загораял за секс)

PrIvaTe
09-27-2009, 04:23
Момчета, можете ли без 'свирки'? Представете си че имате приятелка, на която не й е приятно да го прави , ще уважите ли мнението й или ще настоявате до последно...или в най-тъпия случай ще си потърсите друга?
Искам сериозни мнения.
ако приятелката си струва няма да си търся друга
ако не й е приятно да прави свирка,ще уважа мнението й
но ще я муфтя як0 тогава :oops: 8)

Biskfitka
09-27-2009, 08:18
Добре, имаше една тема където пишеше " чик*я, свирка или секс" и там момчетата казаха , че държат най-много на секс... Всъщност ..не ми пука.. Представи си жена ти ти прай свирка и след това елува децата ти ЯКОООООООООООООООО ! :? :?
Е, кво?! 8-) 8-) :lol: +1 8-)

dan23
09-27-2009, 08:24
Еми естествено че няма да настоявам .. не съм умрял за свирка.. ако не иска секс тогава вече МОЖЕ да си потърся друга ..

ПС: за всичко си има време :] :grin: :grin:+

Passi0n
09-27-2009, 08:51
Добре, имаше една тема където пишеше " чик*я, свирка или секс" и там момчетата казаха , че държат най-много на секс... Всъщност ..не ми пука.. Представи си жена ти ти прай свирка и след това елува децата ти ЯКОООООООООООООООО ! :? :?
ахахаххахахаааха :lol:

Phantom93
09-27-2009, 09:26
Естествено,че няма да я карам да прави нещо което не й е приятно.Все пак секса трябва да е удоволствие за 2мата.НЕ бъдете егоисти :o :o :o

BlueFace
09-27-2009, 09:43
Не бих я карал ако не иска :)

Linns
09-27-2009, 09:57
Добре, имаше една тема където пишеше " чик*я, свирка или секс" и там момчетата казаха , че държат най-много на секс... Всъщност ..не ми пука.. Представи си жена ти ти прай свирка и след това елува децата ти ЯКОООООООООООООООО ! :? :?
Тя жена ти и теб целува, а преди теб и на други е прайла свирки!
Кво значи тва? 'Баси логиката вадиш, пич..

limonadko_RS
09-27-2009, 17:24
тактично ще си я подсещам най-редовно,но няма да я насилвам или зарязвам или нещо такова крайно ;)

PainMonopoly
09-27-2009, 20:08
Ако не духа и не ми разрешава да и свършвам в устата (давам и възможност да плюе ако иска), зарязвам. ;)