PDA

View Full Version : Как се връща изгубено доверие...?



Mayweather
09-27-2009, 07:02
Значи проблемът ми е следния...Лятото се скарах с най-добрата си приятелка и и наговорих малко глупости и оттогава не сме се виждали,нито комуникирали по някакъв начин...Истината е,че много ми липсва,защото ми беше много близка,наистина много...Искам да си я върна,но сега вече не ми вярва на нищо и казва,че трудно би могло да стане..как да постъпя в една такава ситуация...

travmiriaN
09-27-2009, 07:06
амии трудна ситуация .. незнам

но опитвала ли си се да говориш с нея ?

btw - не разбрах Момче или Момиче си ?

mrtn
09-27-2009, 07:50
Зависи само от приятелката ти. Говори с нея, кажи и да ти даде втори шанс да се докажеш пред нея и така. Ако не стане те съветвам търси си нови приятели!

siskas93
09-27-2009, 08:03
Видя ли колко лесно можеш да загубиш доверието?А да не говорим колко трудно един човек може да ти се довери втори път.Според мен звънни и пиши и или се вижте,не се страхувай да се извиниш.Обясни и че си казал неща,които действително не си ги мислел,ако тя не ти прости или не може да ти влезне в положението явно не ти е истиннска приятелка.

Mayweather
09-27-2009, 12:39
за справка...момче съм.. ;]

siskas93
09-27-2009, 13:58
Добре съжалявам поправих си грешките ;]

SuperFresh
09-28-2009, 15:57
Видя ли колко лесно можеш да загубиш доверието?А да не говорим колко трудно един човек може да ти се довери втори път.Според мен звънни и пиши и или се вижте,не се страхувай да се извиниш.Обясни и че си казал неща,които действително не си ги мислел,ако тя не ти прости или не може да ти влезне в положението явно не ти е истиннска приятелка.
да точно така .. :)
пс: успех .. :thumbsup:

slynchoo
09-28-2009, 16:04
Видя ли колко лесно можеш да загубиш доверието?А да не говорим колко трудно един човек може да ти се довери втори път.Според мен звънни и пиши и или се вижте,не се страхувай да се извиниш.Обясни и че си казал неща,които действително не си ги мислел,ако тя не ти прости или не може да ти влезне в положението явно не ти е истиннска приятелка.

Подкрепям мнението. ;-)